>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

11. kolejka Premier League [08-09.11.2014]

Status
Zamknięty.
robson9002 163

robson9002

Użytkownik
Dyscyplina: ANGLIA: Premier League
Godzina: 14:30
Spotkanie: Swansea vs Arsenal
Typ: Swansea over 1,5 gola ✅ 2:1✅
Kurs: 3
Bukmacher: Bet365
Witam, krótko i na temat. Jestem kibicem Kanonierów, ale typ zupełnie przeciw nim. Obrona to jakaś tragedia, jak można wygrywać na własnym stadionie 3:0 i stracić 3 bramki w 2 połowie?! Nie do przyjęcia. Arsenal w słabej dyspozycji, myślę, że dzisiaj na Liberty Stadium to Łabędzie zgarną 3 punkty. Wiadomo, jak gra się w Walii na tym stadionie, każda ekipa która tam przyjeżdża ma ciężko. Podopieczni Garrego Monka mając takich zawodników jak Bony, Sigurdsson czy Deyer z przodu pokuszą się o 2 bramki co najmniej! Bellerin, Chambers, Mertesacker, Gibbs - tak proawdopodobnie Wenger zestawi swoją &quot;obronę&quot; Bellerin nie gra nic, totalny brak ogrania w PL, większość ataków zapewne będzie szło prawą flanką, Chambers na środku, lecz to prawy obrońca, no i Mertesacker, który z Bonym będzie miał naprawdę ciężko. Kibicuje Kanonierom oczywiście, lecz nie widzę dzisiaj ich wygranej. Stawiam na 2 bądź 3 :1.
Przewidywane składy:
SWANSEA Fabiański - Taylor, Williams, Fernandez, Rangel, Sung-Yeung, Carroll, Montero, Sigurdsson, Dyer, Bony
ARSENAL Szczęsny - Bellerin, Chambers, Mertesacker, Gibbs - Flamini, Wilshere - Chamberlain, Alexis, Podolski - Welbeck
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
West Bromwich - Newcastle
Obie strzelą |1.80| B365 !
⛔
Krótko, bo zaraz mecz. Gospodarze, grają na swoich śmieciach całkiem pozytywnie, ale Sroki mają to do siebie, że każdy z nimi mecz nie jest łatwą przeprawą do obejścia. Berahino, chyba życiowa forma co mecz to albo brama albo bardzo ważna asysta. Dziś może już się zbliżyć do Costy i Aguero, bo jak strzeli będzie już miał 8 bramek na koncie, a niewykluczone że nawet i dwie strzeli. Kto wie. Mimo wszystko, że nie będzie to łatwe spotkanie spodziewam się otwartego meczu z nawiązką dwóch bramek, po obu stronach. Minimum.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
k4ro_ 22

k4ro_

Użytkownik
A mi się wydaję że typ jest jak najbardziej godny rozważenia. Czy Southampton zacznie zjazd w dół to się okaże, w to że utrzymają 2 pozycję to nie wierze ale pierwsza 5 myślę, że jest jak najbardziej w zasięgu i chociaż mecz jest dopiero 30 listopada to na pewno będzie to ciężka przeprawa dla City. Z drugiej strony, czy warto stawiać na Manchester, który w Lidze Mistrzów mając nóż na gardle przegrywa na własnym stadionie z CSKA, a następnie remisuje na wyjeździe w Premier League z przedostatnią drużyną w tabeli ? Patrząc na ich ostatnie 6 meczy, które skończyły się 3 porażkami, 2 remisami i 1 zwycięstwem to uważam, że o ile zwycięstwo Southampton bez wątpienia pewne nie jest, które zresztą nie jest potrzebne do wejścia typu, to wchodzenie w win Obywateli jest kompletną głupotą. Myślę, że remis w tym meczu jest jak najbardziej prawdopodobny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom