>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

11 kolejka Orange Ekstraklasy

Status
Zamknięty.
krisw3 0

krisw3

Użytkownik
Spotkania 11 kolejki OE przedstawiają się następująco :
2007-10-19 • 18:15 • Legia Warszawa - Odra Wodzisław
2007-10-19 • 19:00 • Ruch Chorzów - GKS Bełchatów
2007-10-19 • 19:00 • Jagiellonia Białystok - KGHM Zagłębie
2007-10-19 • 19:00 • Zagłębie Sosnowiec - Korona Kolporter
2007-10-19 • 20:45 • Groclin Dyskobolia - Lech Poznań
2007-10-20 • 16:00 • Cracovia Kraków - Wisła Kraków
2007-10-20 • 17:00 • Polonia Bytom - Widzew Łódź
2007-10-20 • 17:00 • ŁKS Łódź - Górnik Zabrze

Natomiast jeśli chodzi o kursy to przedstawiają się one następująco :


*kursy zgodnie z Bwin

Zapraszam do analizowania, komentarzy oraz wielu konstruktywnych uwag dotyczących 11 kolejki naszej Orange Ekstraklasy !
 
krisw3 0

krisw3

Użytkownik
⚽ Ruch Chorzów - GKS Bełchatów
Typ : Ruch Chorzów
Kurs : 2,4
Stawka :
Bukmacher : Profesjonał
Analiza :
W najbliższy piątek ( 19 10 2007 ) o godzinie 19 00, wieczór umili nam następna kolejka naszej Orange Ekstraklasy.Do walki stanie 10 drużyn, które znów rozpoczną zmagania o miano najlepszego.Jedno spotkanie od razu wpadło mi w oko, a było to wyżej wymienione starcie Chorzowskiego Ruchu oraz ekipy z Bełchatowa.Nad moim typem nie myślałem zbyt długo, raz, że Ruch jest to drużyna, która rzadko mnie zawodzi, a 2 to, że jak to zwykle bywa beniaminki pokazują wytrawnym ligowcom jak się gra.Ruch już wielu drużynom sprawił nie mały kłopot, ale Bracia z Chorzowa mają znacznie większe ambicje, niż przeszkadzanie innym w ugraniu punktów.Oni sami chcą je zdobywać i pokazać całej Polsce, jak się gra w Chorzowie.Jednym z atutów Ruchu jest gra na własnym boisku, która nie jednym już dodała skrzydel, krzyczący, dopingujący kibice, piękne oprawy - to wszystko właśnie składa się na sukces swojej ukochanej drużyny.Sukces nie tylko z tabeli, ale także ten w naszych umysłach, pokonanie samych siebie, swoich słabości, to wszystko niewątpliwie będzie po stronie gospodarzy.Faktem jest, że ostatni mecz Ruchu był nie udany, no ale cóż zrobić, czasem tak bywa.Trzeba zapomnieć o tym meczu i grać dalej, po prostu wygląda na to, że przyjście trenera Janusza Białka odmieniło zespół Odry.We wtorek wodzisławianie rozgromili w Pucharze Ekstraklasy Polonię Bytom, a w piątek w spotkaniu otwierającym 10. kolejkę Orange Ekstraklasy pokonali właśnie piątkowych gospodarzy tego meczu - Ruch.Jakby to nie było Ruch mnie trochę zawiódł w tamtym meczu.Ciekaw jestem jak będzie w piątek.
Ekipa z Bełchatowa także w swoim ostatnim meczu nie zdołała ukraść nawet jednego punktu, z tym, że (uwaga) grali oni wtedy jako gospodarze i to z Polonią Bytom ! Zdaję sobie sprawę, że typowanie Polonii w ich ostatnich meczach mogło być opłacalne, gdyż Bóg wie czemu, ale ostatnimi czasy radzą sobie oni bardzo dobrze.Fakt, że &quot;cała&quot; dotychczasowa liga to były słabe występy kolegów z Bytomia, ale jak już wspomniałem ich ostatnie wyczyny m.in. 3 : 0 z Bełchatowem o czymś świadczą, tzn. tak mi się wydaje.Sytuacja może być także taka, że to po prostu Bełchatów tak słabo sobie radzi i nie tłumaczy ich dobra passa Polonii.Wszyscy pamiętamy &quot;stary&quot; Bełchatów, kiedy to szczytowali w Orange Ekstraklasie, ale jak to mój przyjaciel powiedział &quot;to była drużyna na jeden sezon&quot;, szczerze wątpię, żeby Ruch nie wygrał tego meczu.Po kursie można wywnioskować, że typ jest ryzykowny, jakby spojrzeć na tabelę, typ także może być nie zrozumiały, ale w moich typach staram się kierować obecną formą drużyn, a nie tym co grali kiedyś.No cóż tabela dla obu drużyn nie przedstawia się śpiewająco - obydwa zespoły mają nie korzystny bilans bramek, z tym, że Bełchatów jest na 8 miejscu, natomiast Chorzowski Ruch widnieje obok lokaty 13 z dorobkiem zaledwie 8 punktów po, aż 10 meczach.Jak już wspomniałem - cyferki nie grają, liczy się forma, motywacja i ciężka praca, o której Bracia z Chorzowa na pewno nie zapomnieli i w piątkowym meczu przy ulicy Cichej ( która oczywiście Cichą nie bywa ???? ) zaprezentują nam świetną formę i zapewnią wielkie emocje przy udziale bramek.
Ruch Ruch HKS !
Co o tym sądzicie ? Wszelkie konstruktywne uwagi mile widziane ????
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Hmm... GKS gra ostatnio słabo i kto wie czy nie przydałaby się tam tzw. nowa miotła w postaci nowego trenera. Ale bądź co bądź kadrowo wicemistrzowie Polski prezentują się naprawde nieźle i niewątpliwie w każdym meczu są wstanie wywalczyć zwycięstwo. Nie inaczej będzie w piątkowym meczu w Chorzowie gdzie Bełchatowianie zapewne pojada po jakieś punkty. Tak jak napisałeś jednym z atutów gospodarzy będzie w tym meczu własny stadion, na którym Niebiescy potrafią grać naprawdę dobrze. Jednakże wydaje mi się, że podobnie jak ich rywale Chorzowianie mają lekki kryzys formy.

Za zawodnikami przerwa na mecze reprezentacji i oto jest pytanie... kto lepiej ją wykorzystał do poprawy formy. Niebiescy z Chorzowa? czy wicemistrzowie Polski z Bełchatowa ? Póki co nie mam specjalnego przekonania co do tego meczu, ale typem który mi się narzuca jest polubowny remis.
 
krisw3 0

krisw3

Użytkownik
hmm... no racją na pewno jest, że Ruch mógłby grać lepiej, no ale cóż, może potrzebują oni więcej czasu, aby oswoić się z OE ? Z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że najchętniej byś dał X2 (mogę się mylić).Zdaję sobie sprawę z tego, że typowanie z podpórką to jedno z lepszych rozwiązań w tym spotkaniu, ale jak to się mawia &quot;kto nie ryzykuje ten nie wygrywa&quot;.Zarówno moja wygrana Niebieskich jak i Twój remis w tym meczu to ryzyko, obydwoje zdajemy sobie z tego sprawę, bo tak naprawdę to drużyny nie grają &quot;jednolicie&quot; i te spadki, wzrost formy - to wszystko może wyprowadzić z obiektywnego myślenia.Tak naprawdę to nie wiemy, która drużyna tym razem będzie w lepszej formie, tak jak powiedziałeś - zależy to w głównym stopniu od tego kto lepiej wykorzystał ten krótki okres czasu jakim była przerwa na reprezentację.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Dokładnie... najchętniej typowałbym w tym meczu x2 ;) zgadzam się z Tobą, że &quot;kto nie ryzykuje ten nie ma&quot; ale... aby wygrać trzeba też szukać takich spotkań, w których ryzyko jest stosunkwo najmniejsze, dlategoteż na chwilę obecną mecz Ruchu z GKS-em raczej odpuszczam, choć tak jak mówiłem.. najbardziej widziałbym tutaj remis z delikatnym wskazaniem na gości.

Zysków sprobuję poszukać w innych spotkaniach. Na chwilę obecną najbardziej interesują mnie mecze Jagielloni z Zagłębiem i Sosnowca z Koroną, w których typowałbym zwycięstwa gości. Jednakże poczekam jeszcze do czwartku na informacje kadrowe itp.
 
krisw3 0

krisw3

Użytkownik
hehe no wiesz ???? ja najchętniej w tym meczu zagrałbym X1, zawsze lepiej z podpórką, ale pieniądze - kuszą ????
Dokładnie trzeba jeszcze poczekać do informacji odnośnie składów bo to na pewno będzie bardzo pomocne dla nas, tych od typowania ;)
 
remik09 0

remik09

Użytkownik
tez stawial bym na ruch, moze wyniki tego nie odzwierciedlaja ale graja oni calkiem niezla pilke i w konfrontacji z bedacym ostatnio w dolku gksem moga postawic na swoim, mysle ze po porazce u siebie z polonia 3:0 gks nie podniesie sie w meczu z ruchem, ale dalbym moze z podporka bo ruch tez ostatnio za rewelacyjnychn wynikow nie mial, 0:2 z odra na wyjezdize, 0:3 z wisla u siebie (choc wynik nie odzwerciedla chyba tego jak gral ruch)
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Ruch - Bełchatów dla mnie tu także 1X Bełchatów w bardzo słabej formie przyjeżdza na trudny teren do Chorzowa gdzie Ruch gra dobrą piłkę szczególnie konsekwtenie w obronie i to procentuje widziałem dwa mecze Ruchu w tym sezonie i byłem miło zaskoczony ich grą,Bełchatów no coż to zupelnie inny zespoł niż poł roku temu.Moim zdaniem Ruch tego meczu nie przegra
 
R 0

robi11

Użytkownik
co sadzicie o tych meczach:
legia- odra 1
cracovia-wisla 2

ja mysle ze legia bez problemu wygra z przeciatna odra . legia jeat w swietniej formie i mysle ze tutaj nie bedzie niespodzianki , natomiast co do wisly mam watpliwosci :? wiadomo derby ale sadze ze tutaj faworyt jest tylko jeden cracowia sie bardzo slabo spisuje popelnia duzo prostych bledow i dlatego postawie na wisle

noi co o tym sadzicie?
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Cracovia - Wisła (1 połowa) X
Jak wiadomo derby rządzą się swoimi prawami. Według mnie remis do połowy jest bardzo prawdopodobny. Cracovia ostatnio nie zachwyca, zaś Wisła jeśli chce zdobyc tytuł Mistrza Polski nie może tracic pkt.
ale to tylko takie moje zdanie ;)
 
nazghul 0

nazghul

Użytkownik
Cracovia Wisla
Perwsze derby na stadionie Cracovii po awansie do OE na ktorych nie bede... dziekujemy panu filipkowi za wejscia jedynie z karnetami. Derby na Kaluzy zazwyczaj byly zacietymi meczami - wiec i wyniki underowe. Cracovia jeszcze nie wygrala z Wiselka w &quot;ostatnim czasie&quot; i watpie zeby to sie zmienilo w sobote. Ciezko typowac konkretny wynik ale jednak sklanialbym sie w strone Wisly. Ale czy warto typowac czysta dwojke? Remis jest tu tez bardzo prawdopodobny. Wiadomo ze Wisla ma lepszy sklad ale derby to derby. To bedzie dobre przetarcie przed ligowym klasykiem w nastepna sobote czyli Wisla - Legia.
mój typ - under 2.5, kurs:1.7
edit:
ciekawostka? mozliwe ze 350 kibiców Wisly zagluszy reszte z Cracovii... zakladajac ze na &quot;wyjazd&quot; jada najwieksi zapalency Wiselki.
&quot;Po raz pierwszy w historii najstarszych derbów Polski może zabraknąć fanów gospodarzy. Niektórzy nie chcą kupować karnetów nawet po atrakcyjnych cenach (a tylko one upoważniają do obejrzenia derbów)... Każdy, kto zgodnie z własnym sumieniem dołączy do protestu, proszony jest o niewchodzenie na stadion w czasie pierwszej połowy meczu derbowego. Spokojnie odczekajmy ją na Błoniach, a na drugą połowę wchodzimy wszyscy razem - napisali w proteście. ... Odpowiedź zarządu była natychmiastowa: - W momencie rozpoczęcia meczu bramy stadionu zostaną zamknięte na czas całego spotkania... Jeśli wszyscy kibice &quot;Pasów&quot; dołączą się do protestu, to w sobotę wypełni się tylko loża honorowa (ok. 200 osób), dziennikarska (40) i sektor gości (325).&quot;
Czyli moze byc taka sytuacja ze bedzie 250 kibiców vipowsko-dziennikarskich [czytaj - cichych...] i 325 hoolsow z Wisly. Oczywiscie nie wszyscy kibice Cracovii pojda na prostest ale to i tak bedzie pewne &quot;oslabienie&quot; psychiczne graczy z Cracovii. To sklania mnie ku jedyneczce na Wisełkę.
info z http://www.ligapolska.pl/
ok - kolejny EDIT
&quot;Każdy, kto zgodnie z własnym sumieniem dołączy do protestu, proszony jest o spokojne wejście na stadion przed meczem, ale NIE zajmowanie swoich miejsc, a ustawienie się na koronie obiektu. Jednocześnie, co bardzo ważne, nie prowadzimy żadnego dopingu i nie siadamy na sektorach przez cały mecz. Osoby nieposiadające karnetów proszone są o NIE przychodzenie pod stadion! Nie chcemy wywoływać żadnych zamieszek ani awantur!
Jednocześnie przypominamy, że protest Opravców trwa nadal. Nie planujemy na meczu derbowym żadnej oprawy, nie planujemy także prowadzić dopingu ani wieszać flag.&quot; Czyli kibice beda ale bez Opravcow to raczej nie bedzie zgranego dopingu ...
Typ: Wisla Krakow, Kurs: 1.8

bylo blisko do undera ale chlopaki zmibilizowali sie do gry w ostatnich 15 minutrach . dobrze ze sam stawialem na Wisle a nie under ????

 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin
X
3,15
Bwin


W piatek o godzinie 19:00 w Białysmostku na stadionie Hetmana gospodarze czyli piłkarze Jagielloni podejmować bedą akutualnych mistrzów kraju zespoł Zagłebia Lubin.Zagębie w tym sezonie lekko mówiac zawodzi,craz gośniej mówi się ze prace straci trener lubinian Czesław Michniewicz poniewaz włodarze Zagłebia traca już cierpliwość i trudno im się nie dziwić.Jagiellonia to zespoł własnego &quot;podwórka&quot; na własnym terenie dotychczas jeszcze nie doznali smaku porażki,dużo gorzej wiedzie się im na stadionach rywali gdzie przegrali wszystkie mecze w dużym stosunku bramkowym.Lubinianie na wyjazdach mają bilans 2-1-1 czyli można powiedzieiec niezły u siebie zaś &quot;Miedziowi&quot; az trzy razy schodizli z boiska pokonani.W Jadze najgroźniejszy jest duet napastników-Sotirović i Sobociński,słaba formacją jest formacja obronna która traci dużo goli(dokladnie 18 ) ale na własnym boisku Jaga straciła tylko szesc bramek.W Zaglebie juest napewno wiecej indywidualności niż w Jagielloni ale trzeba to jeszcze potwierdzić na boisku moim zdaniem najlepszym piłkarzem drużyny z Dolnego Ślaska jest Manuel Arboleda który nie tylko szczelnie broni dostępu do bramki Vaclavika ale też czesto trafia do siatki rywali wykorzystując swietne dośrodkowania Macieja Iwańskiego.Faworytem tego meczu jest zespoł Zagłebia który ma napewno lepszą sytuacje kadrowa dużo bardziej ogranych piłakrzy niż gospodarze,ale Jaga na własnym boisku jeszcze nie przegrała i niesiona dopingiem swoich kibiców napewno nie jest na straconej pozycji wg mnie jest w stanie urwać punkty &quot;Miedziowym&quot; moim zdaniem żadna drużyna nie bedzie się cieszyła ze zdobycia 3 &quot;oczek&quot;
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin
Zagłębie w tym meczu zagra najprawdopodobniej osłabione brakiem kilku podstawowych zawodników, a przede wszystkim Iwańskiego. Jak Miedziowi poradzą sobie bez swojego lidera? Zagrają słabo, a może to właśnie Iwański psuje atmosferę wewnątrz zespołu? (ostatni wywiad dot. trenera Michniewicza). Osobiście uważam, że typowanie tego spotkania najlepiej ominąć, choć moze jeszcze jutro jakieś informacje dot. składów, motywacji przekonaja mnie aby cos w tym meczu zagrac. Na chwilę obecną dla mnie no bet

Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce
Sosnowiec póki co tylko z dwoma punktami na koncie i zapewne już jutro będzie chciał ten stan konta podreperować kosztem aspirującej do walki o najwyższe lokaty Korony. Jak wiemy Korona ma problemy w wyjazdowych potyczkach, lecz czy podobnie będzie tym razem? Poczekam na informacje przed meczowe, bo na chwię obecną dla mnie: no bet

Legia Warszawa - Odra Wodzisław
Niewątpliwie faworytem tego spotkania są Legioniści, którzy raczej nie zawiodą. Choć trzeba mieć na uwadze fakt iż w ostatnich latach zaliczyli już wpadkę w meczu z Odrą przegrywając przy Łazienkowskiej 0-1. Tym razem chyba nie zaliczą owej wpadki i pokonają Wodzisławian lecz czy będzie to zwycięstwo conajmniej dwubramkowe? Na chwilę obecną stawiam na Legię zwykłą &quot;jedynkę&quot; bez handi... tak dla bezpieczeństwa ;)

Ruch Chorzów - GKS Bełchatów
Już na początku tygodnia poruszaliśmy temat tego spotkania wraz z krisw3 i od tamtego czasu moje poglądy na temat tego spotkania się nie zmieniły. Najbardziej widzi mi się tutaj remis ze wskazaniem na gości, którzy może wkońcu zaczną lepiej grać ;)

Dyskobolia Grodzisk - Lech Poznań
Derby Wielkopolski... komplet widzów na trybunach --&gt; rekord frekwencji w Grodzisku ma być. Ciekawostką jest iż specjalnie na ten mecz wykręcano krzesełka z dwóch sektorów aby powiększyć pojemność stadionu. Mecz zapowiada się niezwykle interesująco i mam nadzieję, że będzie stał na wysokim poziomie bo co jak co ale obie drużyny plasują się na wysokich pozycjach więc mamy prawo po nich oczekiwać dobrej gry. Kto wyjdzie zwycięsko z meczu derbowego? Lech jeśli chce być mistrzem musi takie mecze wygrywać, a Dyskobolia..? Dyskobolia może, ale nic nie musi bo tam nie ma w tym sezonie presji na wynik. no ... raczej nie ma ;) Co do tego meczu jeszcze nie wiem co postawić... więc na teraz.. no bet

A jakie są Wasze typy i opinie na temat spotkań tej przedwyborczej serii spotkań ???? ? Zapraszam do dalszej dyskusji ;)
 
creative 0

creative

Użytkownik
Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce
Jak napisal TBM Korona ma klopoty z wygrywaniem na wyjazdach, w podanym spotkaniu obie druzyny nie beda grac na swoim boisku gdyz stadion Zaglebia Sosnowiec nie spelnia wymogow i nie ma licencji. Zawodnicy Korony sa zmotywowani i musza wygrywac mecze z gorzej radzacymi sobie rywalami gdyz aspiruja do walki o europejskie puchary. Atutem przemawiajacym za Korona jest fakt iz nie stracili bramki od dobrych kilku spotkan i pewnie beda chcieli nadal podtrzymac ta dobra passe w defensywie. Dla mnie kurs jaki daja bukmacherzy czyli ~1,95 jest wart ryzyka. Czysta 2.
Moj typ: 2
 
R 0

ra-v

Użytkownik
Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce
Bilans ostatnich spotkań Korony musi budzić szacunek. Od meczu z Jagiellonią w Białymstoku Koroniarze odnoszą same zwycięstwa! Ta niesamowita seria pozwoliła im awansować na trzecie miejsce w tabeli i włączyć się do walki o mistrzostwo kraju! Ich najbliższy rywal natomiast, Zagłębie Sosnowiec, zajmuje w tabeli pozycję ostatnią.Ostatnim zespołem, z jakim zmierzyła się Korona przed przerwą na reprezentację, było… Zagłębie Sosnowiec. Spotkanie zostało rozegrane w ramach rozgrywek o Puchar Polski. Na Arenie Kielc &quot;żółto-czerwoni&quot; dość gładko pokonali przyjezdnych 2:0.W ostatnich siedmiu kolejkach &quot;złocisto-krwiści&quot; stracili jedną bramkę. Ostatnim piłkarzem, któremu udało się pokonać Macieja Mielcarza, jest Gražvydas Mikulėnas z Ruchu Chorzów. Było to (sic) 26 sierpnia tego roku, czyli prawie dwa miesiące temu.
Wyknik może być jeden ..... wygrana Korony ????
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Troszkę masówka się robi , lecz nie wyobrażam sobie by Korona dzisiaj tego nie wygrała . Praktycznie zero kontuzji . Poprzedni mecz zagrali też z Zagłebiem w Pucharze Ligi i mimo &quot;gry na chodzonego&quot; spokojnie ich pyknęli 2-0 . OK na wyjazdach grają średnio ale dziś według mnie będziemy mieli sprawdzian Kielczan . Albo będą walczyli o coś więcej niż miejsce w czołówce i dziś wygrają albo po prostu pewnego poziomu nie przeskoczą tym składem .
Legia z kolei u siebie nie powinna mieć problemów z ograniem Wodzisławian . Obydwie strony osłabione , lecz (L) mają szerszą kadrę i tak na prawdę w ich przypadku słowo osłabienie nie koniecznie musi oznaczać to co w przypadku Odry . Ci którzy dziś dostaną szansę zapewne zagrają na maxa . Jak dla mnie pewne 2-0 lub 3-0 .
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Po wczorajszych przemyśleniach przedstawiam moje typy na dziś:

Legia Warszawa - Odra Wodzisław
Legia zagra co prawda osłabiona brakiem kilku zawodników przede wszystkim Astiza, ale mimo to jest faworytem tego spotkania i w kontekście arcyważnego meczu w następnej kolejce (z Wisłą) nie powinna zawieść. Oczywiście Wodzisławianie nie padną na kolana i będą ambitnie walczyć, ale uważam, że niespodzianki dziś nie będzie i Wojskowi wygrają u siebie z Odrą. Dla bezpieczeństwa stawiam jednak zwykłą jedynkę bez handicapu.
Mój typ: Legia Warszawa - 1,20 w Unibet

Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce
Sosnowiczanie już od dłuższego czasu pozostają bez zdobyczy punktowej, ale ich gra z każdym meczem była jakby nieco lepsza. Czy dziś będą wstanie odebrać punkty Koronie? Gdyby mecz odbywał się w Kielcach jako zdecydowanego faworyta możnaby stawiać Złocisto-Krwistych, ale mając na uwadze fakt, że poza własnym obiektem radzą sobie trochę gorzej zdecydowałem się podeprzeć typ na Koronę remisem, choć jeśli chcą walczyć o mistrza kraju to dziś zawieść nie powinni. Mecz odbędzie się w Wodzisławiu Śląskim, a więc jest to kolejny atut przemawiający za Koroną ;) Ale tak dla bezpieczeństwa.. x2 :p
Mój typ: Korona Kielce lub remis - 1,18 w Unibet

Dyskobolia Grodzisk - Lech Poznań
Już dawno w Polskiej Ekstraklasie nie było meczu rozgrywanego o tak późnej porze, a mianowicie 20:45 zwanej także godziną Ligi Mistrzów :p Niewątpliwie o tej porze w Grodzisku będzie zimno, ale doping kibiców, którzy wypełnią dziś stadion w Grodzisku po brzegi na pewno podziała mobilizująco na piłkarzy, którzy po pierwsze będą żywo grali dla kibiców, a po drugie aby nie zmarznąć :p Może i to nie jest argumentacja, ale pogodę też trzeba brać pod uwagę ;) Co do zestawień jedenastek to w Lechu zabraknie dziś Quinterosa, którego ma zastąpić defensywny pomocnik Injac. Mimo to uważam, że aspirujący do mistrzowskiego tytułu Lech musi zdecydować się dziś na otwartą grę, która mam nadzieję zaowocuje dużą iloscią bramek. Mecz zapowiada się niezwykle interesująco i liczę na to, że piłkarze staną na wysokości zadania i zaprezentują futbol na wysokim poziomie przy okazji zdobywajac kilka bramek ;)
Mój typ: więcej niż 2,5 bramek - 1,95 w Unibet
 
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
Za zawodnikami przerwa na mecze reprezentacji i oto jest pytanie... kto lepiej ją wykorzystał do poprawy formy. Niebiescy z Chorzowa? czy wicemistrzowie Polski z Bełchatowa ? Póki co nie mam specjalnego przekonania co do tego meczu, ale typem który mi się narzuca jest polubowny remis.
Ja tez sadze ze mecz ten zakonczy sie pewnym remisem.
Ani Ruch nie jest na tyle silny jeszcze (chyba??) ani Belchatow juz nie prezentuje takiej formy jak w poprzednim sezonie aby ktoras z druzyn zdobula komplet punktow.
 
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin
X
3,15
Bwin

W piatek o godzinie 19:00 w Białysmostku na stadionie Hetmana gospodarze czyli piłkarze Jagielloni podejmować bedą akutualnych mistrzów kraju zespoł Zagłebia Lubin.Zagębie w tym sezonie lekko mówiac zawodzi,craz gośniej mówi się ze prace straci trener lubinian Czesław Michniewicz poniewaz włodarze Zagłebia traca już cierpliwość i trudno im się nie dziwić.Jagiellonia to zespoł własnego &quot;podwórka&quot; na własnym terenie dotychczas jeszcze nie doznali smaku porażki,dużo gorzej wiedzie się im na stadionach rywali gdzie przegrali wszystkie mecze w dużym stosunku bramkowym.Lubinianie na wyjazdach mają bilans 2-1-1 czyli można powiedzieiec niezły u siebie zaś &quot;Miedziowi&quot; az trzy razy schodizli z boiska pokonani.W Jadze najgroźniejszy jest duet napastników-Sotirović i Sobociński,słaba formacją jest formacja obronna która traci dużo goli(dokladnie 18 ) ale na własnym boisku Jaga straciła tylko szesc bramek.W Zaglebie juest napewno wiecej indywidualności niż w Jagielloni ale trzeba to jeszcze potwierdzić na boisku moim zdaniem najlepszym piłkarzem drużyny z Dolnego Ślaska jest Manuel Arboleda który nie tylko szczelnie broni dostępu do bramki Vaclavika ale też czesto trafia do siatki rywali wykorzystując swietne dośrodkowania Macieja Iwańskiego.Faworytem tego meczu jest zespoł Zagłebia który ma napewno lepszą sytuacje kadrowa dużo bardziej ogranych piłakrzy niż gospodarze,ale Jaga na własnym boisku jeszcze nie przegrała i niesiona dopingiem swoich kibiców napewno nie jest na straconej pozycji wg mnie jest w stanie urwać punkty &quot;Miedziowym&quot; moim zdaniem żadna drużyna nie bedzie się cieszyła ze zdobycia 3 &quot;oczek&quot;
Zgadzam sie odnoscie typu.
Zablebie juz nie prezentuje takiej formy jak w poprzedni msezonie.Jagiellona jak n abeniaminka prezentuje sie wyjatkowo dobrze.
Zadna z druzyn nie ma na tyle wiecej przwyzszajacych atutow aby zdobyla komplet punktow.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Polonia Bytom - Widzew Łódź
2
2,90
Bwin
Analiza

W sobotę o godzinie 18:00 na stadionie...Ruchu w Chorzowie odbedzie się spotknie pomiędzy beniaminkiem Oranee Ekstrkalasy Polonią Bytom a czterokrotnym Mistrzem Polski łódzkim Widzewem.Polonia Bytom w ostatnich tygodniach była na sutach całej piłkarskiej Polski każdy chyba wie dlaczego ponieważ najbiedniejszy klub,mających najmniej $$$ opłacanych piłkarzy,bez stadionu pokonał 1:0 Zagłebie Lubin i rozbił w Bełchatowie 3:0 GKS.Na gwiazdę drużyny wyrasta napastnik Michał Zieliński o którym mówi się juz ze to najszybszy piłakarz naszej ekstraklasy.Polonia jest na fali po tych dwóch ważnych zwyciestwach, i tu widze szanse dla drużyny Marka Zuba,Widzew w ostatnim meczu zremisował w derbowym pojedynku z ŁKS 0:0 bedac zespołem znacznie lepszym.W Widzewie dobra wiadomość ponieważ zawieszony Grzegorz Piechna bedzie mógł jutro wystąpić w meczu,z powodu kontuzji nie zagraja lider defensywy Jospeh Oshadogan i to napewno duża strata i Wojciech Jarmuz ale on rzadko pojawiał się na murawie pozostali żadni walki na sto procent i przywiezienia z Gornego Slonska 3 punktów.Oba zespoły całkiem niedawno mierzyły się ze sobą na drugoligowym froncie,wtedy raz wygrała Polonia Bytom w Łodzi 1:0 zaś Widzew na wyjezdzie wygrał także 1:0.Moim zdaniem jutro Polonia Bytom może sobie nie poradzić z tym że są oni faworytami meczu we wczesniejszych meczach ich atutem było zlekceważenie ich przez rywala teraz jest zupełnie inaczej,Widzew w tabeli zajmuje moim zdaniem miejsce nieadekwatne do gry zespołu.Warto też dodać ze to Widzew jutro bedzie głosniej dopingowany przez kibiców.Polonia Bytom jest gospodarzem meczu za Widzew zamówił wiecej sekorów na stadionie niż oni.Bedzie z pewnościa duuuużo ludzi z Ruchu ale Widzew także pojawi sie w dobrej liczbie.Trzymam kcuki za Widzew i mam nadzięje ze Widzew wywalczy 3 punkty
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom