>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

11. kolejka LOTTO Ekstraklasy (30.09 - 2.10.2016)

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:00 Wisła Płock - Wisła Kraków
Typ: BTS
Kurs: 1.80
buk: bet365
Wynik: 2:3
✅

Czas na starcie swoich imienniczek. Na to spotkanie wybrałem BTS. Wisła po zwycięstwie dwie kolejki temu ewidentnie złapała trochę wiatru w żagle. W ostatniej kolejce mogli wygrać z Legią, lecz nie wykorzystali w końcówce meczu rzutu karnego. Teraz przyjdzie im zagrać w Płocku z nieobliczalną Wisłą. Goście w meczu z Legią rzucili się od razu na przeciwnika z myślą, że strzelą szybko gola. Jednak stwarzając sobie kilka sytuacja ta bramka nie padła. Dziś zapewne takiej szarży nie zobaczymy, ale gol dla gości powinien paść. Gospodarze u siebie od pięciu spotkań strzelają minimum jedną bramkę. Ich gol w dzisiejszym spotkaniu powinien być tylko kwestią czasu. Spodziewam się niezłego meczu, bowiem goście potrzebują pilnie punktów, a gospodarze są chętni sprawienia kolejnej niespodzianki.
20:30 Legia - Lechia
Typ: 1
Kurs: 1.91
buk: bet365
Wynik:3:0
✅

Dziś idę w stronę Legii. Nie chce pisać, że zespół Jacka Magiery wygląda lepiej jeśli chodzi o grę, bowiem trener miał za mało czasu żeby wprowadzić swoje założenie taktyczne i poprawić dużo aspektów gry. Jednak w meczu z Sportingiem szło zauważyć, że przyjście Magiery wprowadziło nową wiarę w drużynę. Legia grała ambitnie i nawet miała w pierwszych minutach szansę na gola. W takich sytuacjach zabrakło chyba opanowania i doświadczenia. Dziś przed nimi ciężkie zadanie, gdyż przyjeżdża zespół, który w tym sezonie ma ochotę powalczyć o coś więcej niż tylko o pierwszą ósemkę. Lechia jednak musi gdzieś po drodze stracić punkty i dziś wierzę, że te punkty zostaną stracone w Warszawie. Lechia wygrała zaledwie jeden z ostatnich siedmiu meczów w Warszawie w poprzednim sezonie jednak remisując w kwietniu 1:1. Kurs na Legię powoli lecą w dół, a to pokazuje, że nie tylko ja idę w stronę gospodarzy, którzy powinni wyjść z dołka i w końcu wygrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Lechia over 0,5 bramki - 1,41 Unibet
Legia od 2 miesięcy nie miała czystego konta(u siebie), czemu dzisiaj miało by być inaczej mając na uwadze fakt, że nie będzie dalej Pazdana. Rzeźniczak niby nie najgorszy występ w porównaniu do tego co grał wcześniej, myślę jednak, że nie dadzą rady zatrzymać tak ofensywnego zespółu jak Lechia. Bracia Paixao,Krasić,Wolski jest czym straszyć, tym bardziej że Lechia gra mocno ofensywnie taktycznie. Proponuję także over 1,5 Lechii po 3.15- możliwy scenariusz
 
eco 388

eco

Użytkownik
Legia Warszawa vs Lechia Gdańsk
Początkowo myślałem o x2, ale przewiduję, że dziś Legia będzie grała dobrze, i Lechia zagra dobrze. Grałbym over2.5 gdyby nie to, że jeśli Legia ma zagrać dobry mecz to raczej nie straci 2 goli. Przewiduję ostrego meczu z czerwoną kartką.
1:1 6.5 bet365⛔
czerwona 3.2 ✅✅
żółte o4.5 1.8
✅
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Legia Warszawa - Lechia Gdańsk
Dziś dla mnie mecz, na który najbardziej czekałem w tej lidze, ponieważ to mecz pomiędzy drużynami, z najlepszą organizacją, najlepsza polityką oraz najwyższym budżetem. Oba kluby chca zdominowac rozgrywki w Ekstraklasie. O ile zespół Piotra Nowaka jak na razie gra bardzo dobrze i już nas zapewnił że będzie walczył o Mistrzostwo Polski to zespół ze stolicy zrujnowany przez Besnika Hasiego musi wydźwignąć się z dolnej części tabeli pod wodzą Jacka Magiery. Wspomniany wyżej Albańczyk kompletnie zrujnował w stołecznej dryżynie to co wypracował Stanisław Czerczesow. W każdym meczu pod jego wodzą było widać jak gubią krycie niemalże jak w A klasie. Legia odstawał od rywala i przygotowaniem taktycznym i przygotowaniem kondycyjnym. Dziś nie spodziewam się nagłego obrotu spraw i zwycięstwa Warszawiaków, ale na pewno dużo lepszej gry, przede wszystkim poukładanej. Ale za to stawiam na ciekawy mecz, z walką o 3 punkty do ostatniej minuty
Typy:
1 DNB @ 1,42 (Oddsring)
over 2,5 @ 1,99 (Oddsring)
 
ajayinho 2,4K

ajayinho

Użytkownik
Legia Warszawa - Lechia Gdańsk (godz. 20:30 TV: Canal + Sport) ⛔
Typ: Remis lub goście
Kurs: 1,8
Buk: Unibet

Hit kolejki w Warszawie. Do mistrza Polski przyjeżdża pretendent do tytułu Lechia. Legia jak dotąd nie daje sobie rady na 2 frontach. Nowy trener - nowe nadzieje. Dziś bez Pazdana lecz prawdopodobnie z Rzeźniczakiem kolejny raz. Po meczu w Lizbonie zadaję sobie pytanie: czy Legia była taka mocna czy Sporting taki słaby w tamtym dniu. Jednak jak spojrzeć jakie sytuacje miał Adrien Silva skłaniam się w stronę słabszego Sportingu.
Ostatnie wyjazdy Lechii na Łazienkowską nie były zbytnio obfite w bramki (oprócz 4-1 w PP). Natomiast dzisiaj trener Lechii będzie miał same perełki, ofensywa być może najlepsza w lidze, linia obrony jak zawsze niewiadoma. Moim skromnym zdaniem Lechia od początku siądzie na Legii i będzie dożyć pierwsza do zdobycia bramki. Czy zobaczymy kolejne zdobycie stolicy?

Po meczu:
1.Obrona Lechii tylko teoretycznie
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Wisła Płock-Wisła Kraków
over 4,5 celnych strzałów gości @1.9 totolotek ✅

Obydwie drużyny będą celować dzisiaj w 3pkt, W.Płock jako gospodarz powinien w tym spotkaniu od początku narzucać swoje warunki, muszą być jednak w każdym aspekcie ostrożni Wisła z Krakowa od kilku meczów poprawiła swoją dyspozycję, zdobywa punkty i awansowała do ćwierćfinału pucharu polski, także można powiedzieć że Białej Gwieździe zaczęło się układać po pasmach porażek.
Goście dzisiaj powinni zagrać jak to ostatnio starają się robić ,na zero z tyłu, próbując zdobyć bramkę z kontrataku co jednak jest mocnym punktem Wisły K.Myślę że takich okazji będą mieć sporo w tym meczu.
Obie ekipy zagrają ze sobą prawie po 10 rocznej przerwie, kiedy to właśnie ekipa z Płocka grała w ekstraklasie.
 
chudy-edd 265

chudy-edd

Użytkownik
vs.
Na moje oko mecz na remis z lekkim wskazaniem na gości. Legia to jeszcze nie jest ta drużyna, która ograła by tak rozpędzoną i zmotywowaną Lechie nawet u siebie. W tygodniu grali ze Sportingiem, gra wyglądała już lepiej niż za czasów Hasiego, ale bez rewelacji. Trzeba też szczerze powiedzieć, że drużyna z Lizbony wymierzyła niski poziom kary, bo od około 55 min. przestali oni grać i można powiedzieć, że zrobili sobie pomeczowe rozbieganie jeszcze w trakcie meczu. Kontrolowali gre i wymieniali sobie podania w obronie od czasu do czasu atakując. Rzeźniczak po meczu w wywiadzie powiedział za to, że dawno się tak nie zmęczył.... . W 10 dni Magiera cudów nie zrobi. Nie przywróci zgrania i formy wszystkim zawodnikom w tym m.in. Nikolicowi, którego forma w Legii jest kluczowa.
Mecz ze Sportingiem pokazał, że gra w destrukcji w środku pola się poprawiła lecz jeżeli chodzi o tyły to nadal są luki. Taka Lechia z pewnością to wykorzysta, a być może i Legia coś ustrzeli, w końcu gra przy Łazienkowskiej lecz dzisiaj to nie ona jest faworytem. Tak naprawde dopiero przerwa reprezentacyjna powinna Legii pomóc.
Legia - Lechia X, gość wygra-zwrot. (2,65 totolotek)⛔⛔⛔

ps. przed chwilą kursy na Legie w Totolotku spadły z 2,10 aż na 1,80!
 
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
Legia - Lechia X2 @ 2.00 b365

Idę w stronę gości. Po raz kolejny zresztą.

Głównym motywem jest środowy mecz w LM. Legia musiała się nabiegać, nie ma co. Zrobienie małej porażki kosztowało ich sporo sił i nie wierzę, że dziś będą mieli siły na 90 minut. W przypadku polskich drużyn grających w pucharach to jest już norma. Legia u siebie bez zwycięstwa w tym sezonie.

Lechia zaczęła w końcu punktować na wyjazdach, co w poprzednim sezonie było ich koszmarem. Grają fajnie i w końcu na poważnie mogą powalczyć o mistrza.

Dziś wg mnie co najmniej remis jednak czuję, że zakończy się jak z Zagłębiem, bo pewnie koło 60 minuty gospodarzom pary braknie.
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Cracovia - Korona Kielce
Korona Kielce lub remis (X2) @2.15 Bet365
WOW! To pierwsze gdy zobaczyłem kurs na X2!!! 2.15? a na wygraną Cracovii mniejszy zdecydowanie niż na podwójną szansę u gości?! To jest bet dnia moi mili!
Korona 8 w tabeli ligowej, Cracovia na miejscu 12.
Cracovia nie potrafi wygrać meczu od 7 spotkań, a na 10 ostatnich wygrała tylko 1 raz! Czemu teraz nagle miała by się przełamać?! To Korona wygląda lepiej w tym sezonie, i 1X proporcjonalnie do X2 to śmiech na sali, 1.10 do 2.15? No buki.. przecież nie dość, że bardziej prawdopodobne jest X2 niż 1X, to kto zaryzykuje taki niepewniak po 1.10? Nieporozumienie. Dochodzą do tego H2H ostatnie z Krakowa, nastepujące wyniki miały ze sobą w ekstraklasie na Cracovii:
14.12.2015 - Cracovia Korona 2:2
22.05.2015 - Cracovia Korona 1:1
08.08.2014 - Cracovia Korona 2:1
23.05.2015 - Cracovia Korona 1:1
02.11.2013 - Cracovia Korona 1:2
30.07.2011 - Cracovia Korona 1:2

na 6 ostatnich spotkań tych drużyn w Krakowie, na stadionie przy Kałuży, Cracovia wygrała 1 spotkanie!!! (słownie JEDNO SPOTKANIE), Cracovia wygrała z Koroną u siebie na 6 ostatnich spotkań jedno spotkanie!! Cracovia nie wygrała od 7 spotkań meczu, a na 10 tylko jeden! Kurs na X2 wystawiany 2.15? Bez komentarza... po takiej analizie co wam przedstawiłem, tylko brać, korzystać, wygrywać, pozdrawiam!!
 
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Legia @ 1,87 Pinnacle ✅

Ja tam mimo wszystko widziałem już sporą poprawę w grze Legii ze Sportingiem.Jasne mogli przegrać wyżej ale to nie o to chodzi.Zespoły takie jak Sporting czy Borussia prezentują zupełnie inny poziom,tego nie sposób wogóle porównywać z naszym krajowym podwórkiem.Po za tym awansowali w fatalnej formie,z amatorem na ławce i tak to musiało się skończyć ale teraz powoli przynajmniej w lidze myślę,że będą wychodzić na prostą.
Lechia to jest dla mnie od początku sezonu kandydat na mistrza.Mogą przegrywać pojedyncze spotkania ale kadra jest bardzo szeroka i silna,lepiej punktują na wyjazdach w porównaniu z poprzednim sezonem,gdzie byli pod tym względem najsłabszym zespołem chyba wogóle w lidze.Obecnie Lechia nie zawsze może porywa swoją grą ale potrafią zdobywać punkty.Jednak nadal defensywa to nie jest pewna formacja i przy ich ofensywnym stylu gry Legia u siebie może ich skarcić.Na minus dla tego betu na pewno 90min Legii w LM ale myślę,że widać było tą poprawę w grze i ten mecz to będzie kontynuacja tego co chce wnieść Magiera do zespołu.Widzę dzisiaj w końcu długo oczekiwane i bardzo cenne trzy punkty Legii.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Grac45 53,3K

Grac45

Forum VIP
Lechia +0,5 @ 2,10 Bet365 ⛔ ⛔
Taki kurs to ja rozumiem, znaczy tego że tak urósł to w zasadzie nie rozumiem. Początkowe 1,70 a dzisiejsze 2,10 to już spora różnica. Powodów wielu nie widzę czemu tak miałoby to urosnąć. Lechia po tych ostatnich transferach Sławczewa do środka pola i Nunesa jako drugiego stopera dla Malocy w końcu wygląda na kompletną kadrą i mocną 11stkę. Janicki to jest dynamit, podobnie jak w środku pola wcześniej występował chociażby Łukasik. Teraz środek Chrapek - Sławczew wygląda bardzo mocno z perspektywy wydolności i szanowania piłki. A jeszcze jest przecież nie łapiący się do kadry z powodu limitu obcokrajowców Kovacević natabene główna postać wygranej nad liderem w Białymstoku. Legia zagrała jak zagrała w Lizbonie, w zasadzie ciężko byłoby powtórzyć wyczyn z BVB bo gorzej nie dało się już grać, więc specjalnie nie patrzę na przebieg meczu w Lizbonie a raczej na fakt, że grali kolejne 90 minut w tej rundzie. Jestem zdania że do grudnia wiele gra Legii się nie zmieni bo dla mnie obóz przygotowawczy jak i każdy nowy zawodnik co doszedł są zupełnie bez mocy. Widzimy dwa obrazy, strasznie słabe zawody w Krakowie i najmniejszy wymiar kary od Sportingu. Lechia to już nie to samo co kiedyś, gdzie strach im blokował możliwości i perspektywy na dobre wyniki w delegacjach. Na taki mecz właśnie czekali robiąc te wszystkie wygrane nad resztą stawki. Póki co zdawali egzamin w ważnych meczach jak w Białymstoku czy u siebie nad Lechem.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:00 Jagiellonia - Pogoń
Typ: 1
Kurs: 1.85
buk: bet365
Wynik: 0:0
⛔

W ostatnim spotkaniu Białostoczanie zagrali słabo w pierwszej połowie z Koroną w Kielcach i przegrywali 0:1, ale w drugiej zobaczyliśmy zupełnie inną drużynę, która strzeliła dwie bramki i pokonała rywala 2:1. Niestety Jagiellonia w tygodniu w ramach PP przegrała z dzisiejszym rywalem 4:1 i mam nadzieje, że słaba pierwsza połowa w Kielcach i porażką z Pogonią nie będzie zwiastunem słabszej formy gospodarzy. Dziś piłkarze Michała Probierza mają szansę na zrehabilitowanie się i mam nadzieje, że tego dokonają. Nie chcę pisać, że Jaga odpuściła PP, bo to jest kompletnie bezsensu. Bardziej martwi mnie to, że do Białegostoku przyszedł kryzys, który się zdarza każdej drużynie. Dziś na boisku zobaczymy czy ten kryzys będzie się zagłębiał, czy może piłkarze Jagi zanotowali po prostu dwa słabsze mecze i dziś odniosą kolejne okazałe zwycięstwo. Mimo tego idę w stronę gospodarzy, którzy przekonują mnie swoim pomysłem na grę, determinacją, walką i będąc z innego miasta kibicuję im w Ekstraklasie.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Jagiellonia vs Pogoń Szczecin
Over 2.5 @ 2.05 bet365


Szybka możliwość rewanżu dla Jagi po porażce 4:1 w PP. Szybka gra, ofensywna, każde spotkanie Jagiellonii obfituje w okazje i bramki moim zdaniem dzisiaj będzie to samo. Do składu wraca Cernych, zagrał już w PP, jest szansa, że dzisiaj zagra. Pokaz siły ofensywnej można było zobaczyć w drugiej połowie spotkania w Kielcach, kiedy to Korona nie istniała, dobra forma Frankowskiego, Vassiljev wiadomo, trzyma dobry wysoki poziom.
Pogoń ostatnio dość nie mrawo, jednak to zwycięstwo w pucharze na pewno ich podbuduje. Pogoń to dobra drużyna, pokazała to np meczem z Niecieczą.
Co do kryzysu Jagi to bym nie przesadzał ;).

Jaga u siebie: 4 spotkania - 3 wygrane, 1 porażka -&gt; 10:4 bramki
Pogoń na wyjeździe: 5 spotkań - 1 wygrana i 3 porażki -&gt; 5:8 bramki

Cracovia vs Korona Kielce
Over 2.5 @ 1.95 bet365


Drugi typ bardziej statystyczny, chociaż nie zagra Diaw, a to mocny punkt obrony Korony, spotkanie z Jagą pokazało jak łatwo można tracić bramki i dać się zdominować. Cracovia słabo, remisy przeplatają porażkami ostatnia wygrana to derby z Wisła.
Korona po słabym początku potem przyszły 3 wygrane, teraz przegrali 2 razy, z Łęczną 4:0 oraz z Jagą, gdzie grali bardzo dobrze.

H2H wskazuje na Over.
Cracovia u siebie: 4 spotkania - 2 wygrane i 1 porażka -&gt; 8:4 bramki
Korona na wyjeździe: 5 spotkań - 1 wygrana i 3 porażki -&gt; 5:13 bramki

Spodziewam się odnośnie dwóch spotkań Overów, gram bezpieczniej, bo wczoraj nie doceniłem Legii ;).

Jagiellonia Białystok: Marian Kelemen - Łukasz Burliga, Ivan Runje, Gutieri Tomelin, Piotr Tomasik, Rafał Grzyb, Taras Romanczuk, Przemysław Frankowski, Dmytro Chomczenowskyj, Konstantin Vassiljev, Fiodor Cernych.

Pogoń Szczecin: Dawid Kudła – Cornel Rapa, Sebastian Rudol, Jarosław Fojut, Ricardo Nunes, Rafał Murawski, Jakub Piotrowski, Spas Delew, Kamil Drygas, Adam Gyurcso, Adam Frączczak.
 
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Cracovia @ 1,78 Pinnacle ✅

Korona ostatnio wyraźna zniżka formy,słabiutka druga połową z Jagą u siebie,wcześniej oklep z Górnikiem i fatalne błędy w obronie.Znowu dzisiaj nie zagra Diaw,który jest pewnym punktem defensywy.Cracovia wyniki gorsze niż gra tak naprawdę,terminarz też ostatnio nie był najłatwiejszy ale Pasy nie grają wcale źle,stwarzają sobie sporo sytuacji i dzisiaj w końcu powinni się wstrzelić przeciwko słabo grającej defensywie Korony.Czas na przełamanie Pasów.
 
biernacky17 518

biernacky17

Użytkownik
Ostatnie 3 mecze przed przerwą reprezentacyjną, także spróbuje coś powalczyć. Odkąd jest walka o króla e-klasy to w ogóle mi tu nic nie wchodzi, także mam nadzieje że w końcu zacznę punktować ;d
Cracovia - Korona
Tutaj krótko, ale rzeczowo. Korona 10 z 14 punktów natrzepała u siebie i to powinien być główny cel na ten sezon, czyli u siebie jak najwięcej zdobyć i może coś wpadnie na wyjazdach. Cracovia u siebie po 2 zwycięstwach odniosła remis z Ruchem i przegraną z Lechią. Warto zauważyć, że w każdym z tych meczów traciła przynajmniej jednego gola. Cracovia pomimo gubienia ostatnio punktów ma fajnych piłkarzy w ofensywie powinna zgarnąć dzisiaj 3 pkt. W obronie Korony zagra prawdopodobnie Wierchowcow zamiast Diawa, co też może wpłynąć na obrone gości. Biorąc pod uwagę wszystkie okoliczności liczę na dobry mecz z kilkoma bramkami z jednej i drugiej strony, ale z ostatecznym zwyciestwiem Cracovi.
Powyżej 2,5 i obie strzelą - TAK @2,62 BET365
Cracovia wygra&amp;BTS @4,1 UNIBET

Śląsk - Bruk-Bet

Do tej pory ta kolejka Lotto Ekstraklasy idzie bardzo overowo, wszystkie mecze over 2,5. Ja na tapetę biorę mecz Ślaska z Bruk-Betem. Jeśli by spojrzeć spośród zespołów e-klasy są to dwie najbardziej underowe drużyny. Śląsk ma najgorszą średnią 1,9 bramki na mecz, natomiast w meczach drużyny z Niecieczy pada średnio 2,4 bramki. Ofensywy obu zespołów nie grzeszą skutecznością, Biliński czy Gutkovskis nie gwarantują w każdym meczu bramki. Śląsk po serii spotkań 0:0 u siebie w następnych meczach bardziej się otworzył co spowodowało 2 porażki. Myślę, że trener Rumak w tym meczu postawi zdecydowanie na defensywe, szczególnie gdy gra się z Termalicą, która tylko czeka na kontry. Spodziewam się nudnego meczu, który skończy się maksymalnie zwycięstwem 1 bramką którejś z ekip, a i nie wykluczam wyniku 0:0, który jest też prawdopodobny.
Under 1,5 @3,2 UNIBET
DW 0:0 @8,5 UNIBET

Jagiellonia - Pogoń
Pogoń kilka dni temu ograła Jagę 4:1. Teraz czas na rewanż w lidze. Jagiellonia u siebie do tej pory 3 zwycięstwa, 1 porażka. Do tej pory fajnie punktują, ale nie wierzę że uda im się cały czas iść w takim tempie wygrywając mecz za meczem. Pogoń wygląda bardzo fajnie, w końcu Gyurcso pokazuje, że potrafi grać w piłkę, a także Delev już stał się ważnym ogniwem. Brakuje natomiast Zwolińskiego w formie, ale to już w pucharze koledzy pokazali, że strzelać też potrafią. Na ostatnie 5 meczów między tymi drużynami w Białymstoku 3 razy wygrywała Jagiellonia, raz Pogoń i raz remis. Ogólnie spodziewam się jakiegoś bramkowego remisu, ale nie wykluczam lekkiej niespodzianki, jaką byłaby wygrana Pogoni po raz drugi w ciągu kilku dni nad aktualnym liderem ekstraklasy.

Jaga - Pogoń X2 @1,84 UNIBET
 
robek13 68,5K

robek13

Użytkownik
Jaggiellonia - Pogoń zwrot
Pogoń ( bez remisu )
kurs 2,55
remis - -kurs 3,2 ✅
STS


W pucharach żadna z drużyn nie grała pierwszym składem, ale nie były to też składy rezerwowe. Czy Jaga olała puchary? Sądzę, że nie i jest to zapowiedzią jakiejś zadyszki. To polska liga, a Jagiellonia jest po 4 zwycięstwach, a to spory wyczyn. Trzeba sobie zadać pytanie - czy Jaga to polska Barcelona albo inny Real Madryt? Odpowiedź przychodzi sama - raczej nie i stąd mój typ. Aha, kurs na Jagę podskoczył od rana z 1,85 do 2. Liczę, że jeden z zakładów wejdzie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom