>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

11. kolejka LOTTO Ekstraklasy (30.09 - 2.10.2016)

Status
Zamknięty.
R 4,1K

robson1416

Forum VIP


ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z PROMOCJI W
Winmasters!
Winmasters - bonus 100% do 200zł!

Kolejka 3 dniowa, bez spotkania w poniedziałek. Najciekawszy mecz bez apelacyjnie w Warszawie, Legia po spotkaniu trudnym w Lizbonie zagra , trudne spotkanie w lidze z Lechią, jestem bardzo ciekaw spotkania, moim zdaniem kursy na Lechię przesadzone, zobaczymy dobry mecz o ile drużyny wyjdą na 100% możliwości, o Lechię się nie boję, bardziej o Legię, jeśli będą rozpamiętywać ewentualną porażkę w LM, może to się źle skoczyć.

ZAPRASZAM DO DYSKUSJI

 
V 16

vysotzky

Użytkownik
Witam! Od bardzo dawna obserwuję to forum i w końcu postanowiłem zacząć się tutaj udzielać. Od dawna też interesuję się zakładami sportowymi, a głównie naszą Ekstraklasą.

Ale, bez zbędnej gadaniny - od razu rzucił mi się w oczy wysoki kurs na Koronę Kielce grającą na wyjeździe z Cracovią. Co prawda Korona nękana choróbskami ostatnio uległa 0:4 Górnikowi i przegrała u siebie po zaciętym pojedynku z Jagiellonią 1:2, ale wcześniejsza seria trzech zwycięstw i agresywna gra Kielczan przemawiają za kierowaniem typu w ich stronę, tym bardziej, że najprawdopodobniej do gry wróci Łukasz Sekulski - najlepszy strzelec Korony. Cracovia zdecydowanie nie gra w tym sezonie na bardzo wysokim poziomie. Tylko dwa z pięciu ostatnich spotkań domowych Krakowian zakończyło się zwycięstwem, 2:1 ze słabą Wisłą Kraków i 5:1 z przeciętnie grającym Piastem. Jedynym plusem jest bilans spotkań między drużynami dwiema dający dużego plusa Pasom.

02/10/2016 15:30 Cracovia Kraków - Korona Kielce
TYP: 2DNB
KURS: 2,75 (dn. 27/09)
BUK: Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Legia Warszawa - Lechia Gdańsk
W sobotę o 20:30 na Łazienkowskiej 3 stołeczna Legia podejmie wicelidera LOTTO Ekstraklasy - Lechię Gdańsk. Jak wiadomo, dzisiaj Legia zagra w Lizbonie ze Sportingiem. Już na starcie minusem dla gospodarzy jest podróż do Portugalii i rozegranie meczu w środku tygodnia. Tymczasem lechiści spokojnie trenują w Gdańsku przed jednym z najbardziej prestiżowych spotkań (obok derbów Trójmiasta) tej rundy. Styl Lechii na jesień nigdy nie powalał. Jednak piłkarze Nowaka mimo tego, że nie grają tego, co prezentują chociażby, co sezon wiosną zdobyli już 22 punkty, a mamy dopiero końcówkę września i za nami dopiero 10. kolejek. W poprzednim sezonie po rozegraniu 17. kolejek Lechia miała na koncie zaledwie 18 punktów. Teraz przed nami ciężkie mecze, bo w najbliższym okresie aż 3 mecze wyjazdowe (Legia, Zagłębie i Arka) oraz spotkanie z Piastem przed własną publicznością. Lechia jednak pokazała, że na trudnym terenie potrafi zachować czyste konto i strzelić decydującą bramkę. Tak było w Białymstoku, gdzie Jaga niesamowicie cisnęła, ale Lechia nie dała sobie strzelić bramki oraz na Cracovii, gdzie zespół Piotra Nowaka zagrał lepiej, ale Craxa także miała swoje sytuacje. Nie wiadomo co z Legii wyciśnie Magiera. Jest tak naprawdę trenerem bez doświadczenia. Co z tego, że z sukcesem prowadził Zagłębie Sosnowiec, skoro w Ekstraklasie dopiero zadebiutuje. To całkiem inne rozgrywki. Tu gra się o wiele szybciej piłką. Oczywiście, że Legia ma papiery na mistrza, podobnie jak Lech czy Lechia, ale spośród trójki przedsezonowych faworytów są w najgorszej sytuacji. Moim zdaniem kursy na Lechię są zdecydowanie przesadzone, ale to dobrze. Postaram się z tego skorzystać. Do składu wrócił Peszko, który został zawodnikiem meczu, jak i całej kolejki wg widzów i dziennikarzy Canal+ Sport. W meczu z Ruchem strzelił ładną bramkę po rajdzie z połowy boiska, więc po kontuzji, ani śladu, ponieważ &quot;Peszkin&quot; harował we wspomnianym meczu niesamowicie. Kolejną bramkę dołożył też Flavio, który ma 4 trafienia, a dwie asysty w tym meczu zostały zaliczone Wawrzyniakowi. Można powiedzieć, że ex-reprezentanci (na tę chwilę) są w formie. W odwodzie jest jeszcze Mila, z którego w każdej chwili może skorzystać trener. Haraslin jak pojawia się na boisku, to także zostawia dobre wrażenie i robi to, co do niego należy - kolokwialnie mówiąc &quot;szarpie&quot;. Przejrzałem ofertę w Uni i całorocznym, no i wybrałem kilka typów. Mam nadzieję, że dobrze wejdę w drugą edycję Króla Ekstraklasy i tym razem pierwsze miejsce będzie moje. ???? Ufam bezgranicznie Lechii i słabsza dyspozycja Legii, której na Ł3 w dalszym czasie możemy nie ujrzeć skusiły mnie do zagrania kilku typów.
Lechia Gdańsk @3.75 Bet365 ⛔
Lechia Gdańsk HT/FT @5.80 Unibet ⛔
Lechia Gdańsk +1 @1.80 Bet365 ⛔
Lechia Gdańsk strzeli pierwsza @2.37 Bet365 ⛔
Czyli grali pod zwolnienie Hasiego wcześniej. Świetna gra Legii, zasłużone i zdecydowanie za niskie zwycięstwo. Na szczęście Vanja pomimo babola wybronił przed jakimś 6:0.

*****​
Cracovia Kraków - Korona Kielce
Typ został dobrze opisany powyżej. Kursy są przesadzone. Granie Korony z DNB to dobra opcja, bo Cracovia nie jest już tym samym zespołem, co w poprzednim sezonie. Użytkownik przede mną wspomniał o najlepszym strzelcu Korony w tym sezonie. Sekulski nie sprawdził się w Jadze, ale odpalił w Koronie. Probierz mu nie zaufał, co zrobili działacze oraz sztab szkoleniowy w Kielcach i Łukasz teraz udowadnia, że te kilkanaście bramek, które zdobył dla Stalówki w niższej klasie rozgrywkowej nie były dziełem przypadku. Kurs jest przesadzony. Poza tym, &quot;Scyzory&quot; wcale nie muszą wygrać, by typ siadł. Wierzę, że zawodnik z &quot;44&quot; na plecach wpisze się na listę strzelców także przy ul. Kałuży.
Łukasz Sekulski strzeli bramkę @4.10 Unibet ⛔
 
Z 0

zaglebie

Użytkownik
Chciałem zdążyć dać jako pierwszy typ na mecz w Warszawie. Niestety zostałem uprzedzony. Będzie w tym meczu zdecydowanie 1. ale skoro już nie zdążyłem,dodam argumenty i analizę w piątek, ale pamiętajcie Legia to wygra,na teraz mogę tylko napisać że będzie to mecz typu Legia-Trencin, lub Dundalk-Legia, myślę też że są w grze Lechii Gdańsk mankamenty,widać je gołym okiem.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Co do meczu Korony z Jagą to gospodarze nie wyszli na drugą połowę, bramki dla gości były kwestią czasu.
W pierwszej połowie byli praktycznie wszędzie, okazji za dużo nie mieli w tym meczu, poza golem i poprzeczką Możdżenia klarownych sytuacji sobie nie przypominam.
Czy podobna gra w Krakowie wystarczy ? Moim zdaniem nie.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:00 Ruch - Zagłębie
Typ: 2
Kurs: 2.30
buk: bet365
Wynik:eek:ne:2
✅
Po raz kolejny idę w stronę Zagłębia. Niebiescy w ostatniej kolejce przegrali na wyjeździe z Lechią Gdańsk tracąc dwie bramki już w pierwszych trzynastu minutach. Ten obraz gry pokazuje, że gospodarze są bez formy, a sam Fornalik chyba czeka na przerwę reprezentacyjną żeby przywrócić jakoś ten zespół do życia. Wyniki tak słabej gry Niebieskich pokazują ile dla tej drużyny robił i dawał Stępiński. Goście, którzy w ostatniej kolejce zaledwie zremisowali u siebie z Cracovią 1:1, teraz będą szukać wygranej w Chorzowie. Goście asami wyjazdów nie są, ale jeszcze na nich w obecnym sezonie nie przegrali. Cieszy fakt, że Zagłębie wykorzystuje sytuacje bramkowe, a jutro zapewne będzie ich miała całkiem sporo. Jeśli przełożą do tego skuteczność to o zwycięstwo gości powinni być spokojni.
20:30 Górnik Ł. - Lech P.
Typ: 2
Kurs: 2.20
buk: bet365
Wynik: 1:2 ✅

Coraz lepiej grający Lech był u siebie faworytem spotkania z Arką Gdynia, ale mimo przewagi gospodarzy, mecz zakończył się bezbramkowym remisem. Teraz przyjdzie im się zmierzyć z nieobliczalnym Górnikiem. Lech na pewno musi wyjść na to spotkanie tak zdeterminowany jak na mecz z Lechia czy Arką. Gra Lecha wygląda już zdecydowanie lepiej, ale nadal mają wiele do poprawy. W ostatnim spotkaniu zdziwiłem się, że dopiero z ławki wszedł Makuszewski, który świetnie wyglądał w meczu z Lechia. Kolejorz jeśli poprawi skuteczność w swoich spotkaniach to z każdym spotkaniem będzie piąć się w górę tabeli.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
K 8

kuba1995

Użytkownik
W barwach Korony nie zagra D.Diaw, który wczoraj trafił do szpitala (chyba wyrostek, ale nie jestem pewny). Przy tym osłabieniu można zagrać na przynajmniej dwie bramki Pasów, bo Dejmek nie jest w optymalnej formię, a Białorusin Wierchowcow to na pewno nie poziom Senegalczyka.
 
comendador 428

comendador

Użytkownik
Legia Warszawa - Lechia Gdańsk
Bardzo ciekawy mecz nam się szykuje, z jednej strony Legia, której udało się awansować do LM, jednak w lidze idzie im tragicznie, w tym sezonie jeszcze ani razu na pięć spotkań u siebie nie wygrali. Z drugiej strony Lechia, która ma zaliczyła imponujący start w lidze. Lechia gra bardzo mądrze na wyjazdach, ale ja tutaj tak szybko Legii bym nie przekreślał, co prawda Legia nie wygrała od pięciu spotkań, ale teraz po tym meczu ze Sportingiem, mogą się przełamać, widać, że Magiera szybko reagował na to co działo się na boisku. Malarz w bardzo dobrej formie, wystarczy tylko spojrzeć na formę Kuby Rzeźniczaka, ile zmiana trenera może dodać wiary w siebie i swoje możliwości, jakbym innego Kubę oglądał na boisku. Mecz na pewno będzie ciężki dla jednej i drugiej drużyny, ci co myślą, że Lechia zgarnie łatwo i przyjemnie 3 punkty. To będzie dla Lechii zupełnie inny mecz, Legia w końcu musie zgarnąć trzy punkty u siebie, będą na pewno mocno skoncentrowani. Została jedna kolejka przed przerwą reprezentacyjną, na pewno jedni i drudzy będą chcieli w dobrych nastrojach udać się na tą przerwę. Według mnie Legia od początku naciśnie na przyjezdnych, Lechia preferuje taki styl na wyjazdach, wyczekanie rywala i gra z kontry, ale Legioniści mają na prawdę mocny zespół, który powinien spokojnie poradzić sobie z obroną Lechii, co za tym idzie, Gdańszczanie albo strzelą gola z kontry jako pierwsi, albo będą musieli gonić wynik. Według mnie możemy zobaczyć tutaj kilka bramek.
BTS # 1,78 # Betsson ⛔ 3:0
1 Połowa over 0,5 # 1,42 ⛔ 0:0
Cracovia over 0,5 # 1,18 ✅ 2:0 26 Min
AKO : 1,68 # Betsson


Cracovia - Korona
Typ do ako z typem z meczu Legii, gram na bramkę gospodarzy, oglądałem ich ostatnie dwa mecze, są w formie, trochę słabsza skuteczność, ale ich rywal w tej kolejce w słabszej formie. Korona z Górnikiem zagrała bardzo, bardzo słabe spotkanie, z Jagą już trochę lepiej, no ale mecz ma dwie połowy nie jedną. Gospodarze moim zdaniem powinni tutaj zgarnąć 3 punkty, ale kurs trochę niski według mnie i dlatego gram tylko typ do ako na podbicie.
 
ajayinho 2,4K

ajayinho

Użytkownik
Ruch Chorzów - Zagłębie Lubin (Piątek 18:00 TV: Eurosport 2) ✅
Typ: Obie strzelą
Kurs: 1,85
Buk: Unibet

Gospodarze grają ostatnio fatalnie, o ile wierzyłem w ten zespół w meczu z Termalicą, to dziś jednak nie będzie łatwiej grając z Zagłębiem. Dodatkowo środek obrony wypada i dodatkowo 2 mecze u siebie z rzędu bez bramki. W meczu z Lechią wyglądali fatalnie, po 2 straconym golu jakoś Lechia odpuściła. W meczu z Lechem jeszcze gorzej.
Zagłębie spuściło z tonu. Na ostatnie 5 meczy ligowych zdobyło zaledwie 6 punktów, ale w tylko w jednym meczu nie strzeliło bramki. Dziś też powinniśmy zobaczyć bramkę dla Zagłębia w obliczu problemów Chorzowian.
Już po 8 min. bet wszedł
Górnik Łęczna - Lech Poznań (Piątek 20:30 TV: Canal + Sport) ✅
Typ: Lech strzeli ponad 1,5 goli
Kurs: 2,25
Buk: Unibet

Powiem szczerzę, że Górnik ma ostatnio dobre dni. Meczu z Pogonią nie oglądałem, jednak wynik zrobił na mnie wrażenie. Koronę rozgromili 4:0 i raczej trener Lecha w przed meczowej analizie pokaże piłkarzom na kogo mają uważać. Śpiączka i Bonin to postacie bardzo ważne i jeżeli będą mieli okazje to je wykorzystają. Jednak jak zerkniemy na mecze Górnika u siebie to przegrywali z Lechią 1:2 oraz z Jagiellonią 0:2.
Z kolei Lech w meczu z Arką zawiódł na maksa. Tego dnia obrona Arki była bezbłędna, mieli 2 sytuacje ale ich nie wykorzystali. Niesamowite dni ma Marcin Robak oraz Tetteh.
Obaj dzisiaj powinni wybiec na boisko jak i Arajuuri, który wraca po krótkiej absencji.
Po meczu:
1. Niepotrzebnie Lech wdał się w grę jaką chciał grać Górnik
2. Pressing Górnika na już środkowych obrońców na +
3. Nie wiem co widzi trener Bjelica w Kownackim
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
freddy-krueger 490

freddy-krueger

Użytkownik
Ruch ma problemy w środku obrony bowiem został tylko z Cichockim którym nie ukrywajmy do najwybitniejszych nie należy więc Waldek będzie musiał kombinować z ustawieniem. Najprawdopodobniej luka zostanie zakryta Surma kiedyś Niebiescy mieli podobny problem i takie rozwiązanie zastosował Fornalik. Pewnie postawia na defensywna broniąc cała drużyna gdyż Cichocki to tykająca bomba. Pod znakiem zapytania zostaję również występ nowego nabytku niebieskich Libora Hrdlicki który już certyfikat otrzymał teraz załatwiane są formalności w Polsce, być może znów będzie musiał grać Kamil Lech który w każdym meczu coś odwali...Zagłębie płaci karę za początek sezonu i wyniki które osiągają nie wyglądają zbyt ciekawie. Faworyt w tym spotkaniu ? Według bukmacherów Zagłębie Lubin ale pamiętać trzeba że Ruch potrafi zaskoczyć przypomnijmy sobie zwycięstwo w Wrocławiu po kursie blisko 5. W Gdańsku mimo porażki pokazali się z dobrej strony, punkty poniekąd zabrał im sędzia. Ruch ma spory potencjał w ofensywie i wiecznie przegrywać nie będzie u siebie, po takim kursie nie wchodziłbym w Gości.
Osobiście gram w tym spotkaniu :
Viśniakovs gol 3.70 efortuna
Ruch 1X 1.86 Oddsring
 
empe92 438

empe92

Użytkownik
W pierwszym meczu 11. kolejki proponuję over rogów. Zarówno Ruch, jak i Zagłębie prezentują się w tym elemencie bardzo dobrze. Obie drużyny mają jednak swoje problemy. Ruch po odejściu Stępińskiego ma problem ze zdobywaniem kompletu punktów, u siebie tylko 1 wygrana na inaugurację z Górnikiem Łęczna, a ostatnio przy Cichej Ruch przegrał 2 kolejne mecze. Zagłębie bardzo często remisuje, po świetnym starcie sezonu Miedziowi trochę spuścili z tonu, ale w tabeli zajmują 4. miejsce. Jeśli chodzi o rogi to liczby przemawiają na korzyść overa. Ruch u siebie grał 4 razy w tym sezonie nabijając 35 kornerów (średnio prawie 9 na mecz), natomiast Zagłębie w 4 wyjazdach miało 22 rogi (prawie 6 na spotkanie). W Ruchu nie zagrają dziś 3 obrońcy: Koj, Kowalczyk i Grodzicki. Są to duże osłabienia, zobaczymy w jakim składzie i jaką taktyką zagrają dziś chorzowianie, na pewno można spodziewać się sporych zmian w formacji obronnej. W Zagłębiu zabraknie Starzyńskiego, poza tym wszyscy zdrowi. Zeszły sezon i mecz Ruch -€“ Zagłębie przyniósł 13 rogów i liczę, że dziś będzie podobnie.

Ruch -€“ Zagłębie
Over 10.5 rogów @ 1.95 Bet365 ✅ 13
 
meenzer1980 705

meenzer1980

Użytkownik
Legia - Lechia
żółta kartka Bereszynski @ ...

Nie widze jeszcze zakładów na kartki na zawodników, nie jestem pewien czy Bereszynski wyjdzie w pierwszym składzie no i troche taka mała teoria spiskowa z mojej strony: Bereszynski ma 3 żółte kartki juz, jest wiec zagrozony pauzowaniem w nastepnej kolejce jesli teraz tez go wykartkują, tak sie składa ze nastepny wyjazd Legia ma do Szczecina a w kolejnej (13.) kolejce Legia gra u siebie z ... Lechem. Mysle ze Bereszynski nie chciałby przesiedziec takiego spotkania na ławce (albo w domu?) a moze wlasnie by chcial dlatego złapie kartke nie z Lechia tylko w Szczecinie wlasnie ?
Gdy zawodnik nie wybiegnie w pierwszej 11 to mam zwrot ?
A co gdy wejdzie np. w drugiej polowie ? Jak to jest rozliczane ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
otobet 115

otobet

Użytkownik

Górnik Łęczna - Lech Poznań
Dziś na Arena Lubin o godzinie 20:30 spotkają sie trzynasty w tabeli Górnik Łęczna oraz ósmy Lech Poznań. Obie drużyny dzielą zaledwie 2pkt. W ostatniej kolejce Łęczna zremisowała w Szczecinie z Pogonią, natomiast Lech w meczu przyjaźni zremisował z Arką 0:0. Obie jedenastki mierzyły się ze sobą trzynaście razy z czego jedenaście razy wygrywał Kolejorz, natomiast dwa razy Łęcznianie. W poprzednim sezonie dwukrotonie wygrywał Lech. W dzisiejszym spotkaniu nie zobaczymy na placu gry Dudki, Gumnego, Bille Nielsena, natomiast Łęczna będzie musiała sobie poradzić bez Basty i Ubiparipa, który nie tak dawno reprezentował jeszcze barwy drużyny z Wielkopolski. Lech przyjedzie dzisiaj do Lubina po komplet punktów, ale czy go wywiezie?
▶ Lech Poznań
▶ Kurs: 2.10
▶ Otobet​
 
H 1K

horosz

Użytkownik
1. Ruch Chorzów : Zagłębie Lubin
Typ: Zagłębie Lubin
Kurs: 2.10
BET 365​

✅
2. Górnik Łęczna : Lech Poznań
Typ: Lech Poznań
Kurs: 2.00
BET 365


✅

AKO @ 4.20


✅✅✅
Dzisiaj proponuje pograć na gości choć należy pamiętać, że nasza Ekstraklasa jest bardzo nieobliczalna i wydarzyć się może wszystko. Jednak taki scenariusz jest możliwy, według mnie oczywiście.
Zagłębie potrafi grać na każdym terenie, często nawet lepiej wyglądają na wyjazdach. Z Ruchem nie przegrali od 2013 roku, aż 4 krotnie w tym czasie wygrywając - a przy tak wyglądającym Ruchu dzisiaj może być podobnie. Chorzowianom bardzo ciężko trafić do bramki na własnym stadionie. W ostatnich trzech spotkaniach nie strzelili ani jeden, wszystkie te spotkania gładko przegrywając. Zagłębie to wygra. Obstawiałbym skromne 0:1
Lech jedzie do Lublina (nie do Lubina, kolego OtoBet ;) O Górniku ciężko coś powiedzieć bo grają bardzo nieprzewidywalnie ale Lech zdecydowanie gra lepiej, a na pewno bardziej stabilnie. W ostatnich spotkaniach walczyli zawsze o pełną pulę, tylko z Lechią się nie udało, wpadł remis z Arką ale takie spotkania są w stanie wygrywać i wygrać powinni. Bilans jak najbardziej na korzyść Lecha.
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
luque 2,7K

luque

Użytkownik
Legia - Lechia
żółta kartka Bereszynski @ ...

Nie widze jeszcze zakładów na kartki na zawodników, nie jestem pewien czy Bereszynski wyjdzie w pierwszym składzie no i troche taka mała teoria spiskowa z mojej strony: Bereszynski ma 3 żółte kartki juz, jest wiec zagrozony pauzowaniem w nastepnej kolejce jesli teraz tez go wykartkują, tak sie składa ze nastepny wyjazd Legia ma do Szczecina a w kolejnej (13.) kolejce Legia gra u siebie z ... Lechem. Mysle ze Bereszynski nie chciałby przesiedziec takiego spotkania na ławce (albo w domu?) a moze wlasnie by chcial dlatego złapie kartke nie z Lechia tylko w Szczecinie wlasnie ?
Gdy zawodnik nie wybiegnie w pierwszej 11 to mam zwrot ?
A co gdy wejdzie np. w drugiej polowie ? Jak to jest rozliczane ?
Zaklad jest wazny tylko jesli Bereszynski bedzie w 1 skladzie.
Przynajmniej tak zawsze bylo w innym przypadku policza po 1,00
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Ruch Chorzów vs Zagłębie Lubin
Typ: Dokładny wynik pierwsza połowa 1:0
Kurs: 5,00
Buk: Bet365
Link do wyniku: http://www.flashscore.pl/mecz/CpN8VcBn/#szczegoly-meczu
Data/godzina rozpoczęcia: 30.09.2016/18:00
Analiza:
Dzisiejsze spotkanie przy ulicy Cichej zainauguruje 11 kolejkę spotkań w Lotto Ekstraklasa. Przyjrzyjmy się obecnej formie obu drużyn po dotychczasowym dziesięciu spotkaniach. Ruch Chorzów zajmuje dziesiąte miejsce w lidze z dorobkiem trzech wygranych, dwóch remisów, oraz pięciu porażek. Ostatnie trzy mecze to trzy porażki, czas najwyższy przełamać tą fatalną passę. Przegrali odpowiednio ostatnio z Lechią Gdańsk, Lechem Poznań oraz Termalicą. Co warto odnotować to fakt, że w większości spotkań bramki padały w pierwszej połowie. W ostatnim wygranym meczu ze Śląskiem Wrocław na wyjeździe odnieśli wygraną 1-2, natomiast po pierwszej połowie prowadzili 1-0. W meczach u siebie nie strzelili dużo bramek, gdyż tylko cztery, stracili natomiast sześć. Dziś w drużynie gospodarzy nie zagrają Marcin Kowalczyk, Rafał Grodzicki oraz Michał Helik. W ten sposób prezentuje się przewidywany skład gospodarzy: Lech- Konczkowski, Cichocki, Hanzel, Oleksy, Surma, Urbańczyk, Mazek, Lipski, Ćwielong, Visnakovs. Spójrzmy na formę przyjezdnych, Zagłębie w tabeli zajmuje czwarte miejsce ze stratą pięciu punktów do liderującej Jagiellonii. Lubinianie w chwili obecnej są jedyną drużyną, która w dotychczasowych dziesięciu meczach tylko raz przegrała. W ostatniej kolejce zremisowali z Cracovią 1-1 po bramkach odpowiednio Janoszki dla gospodarzy, natomiast dla przyjezdnych strzelił Budziński. Zagłębie na wyjeździe jest niepokonane. Dziś Zagłębie wystąpi bez Starzyńskiego. Oto przewidywany skład: Polacek, Tusin, Guldan, Jach, Cotra, Janus, Piątek, Kubicki, Janoszka, Nespor, Papadopulus. W bezpośrednich spotkaniach przewagę ma Zagłębie, jednak uważam, że dziś Ruch dobrze rozpocznie spotkanie-powodzenia
 
allen21 122

allen21

Użytkownik
Wczorajsze spotkania z punktu typerskiego wchodzily jak w masło...over 2.5, bts no i to co najbardziej mnie dzis interesuje czyli over 10.5 rogow.

Legia - Lechia ov. 10.5 rogów kurs 2 bet365

Ostatnie tygodnie w wykonaniu Legii są delikatnie mówiąc tragiczne, jedyny aspekt który nie zawodzi to liczba nabijanych przez Warszawiaków &quot;kornerów&quot;. W spotkaniu z Lechią nic w tej kwestii nie powinno się zmienic. Gdanszczanie w tym aspekcie nie są wiele gorsi. Oczekuje szybkiego i żwawego meczu z dużą liczbą okazji. Tyle moich domysłów a jak bedzie naprawde okaze sie wieczorem. W koncu to nasza LOTTO ekstraklasa ????
 
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Legia Lechia ov 10 rr bet365
Popierając typ kolegi wyżej, dokładam jedna uwagę dla Lechii każdy rzut rożny to wielka szansa biorąc pod uwagę jak fatalnie warszawiacy kryją przy stałych fragmentach gry. Gdańszczanie dziś od początku spróbują przyprzeć Legionistów do muru bo zmęczenie i żenująca forma stołecznych to świetna okazja do wywiezienia punktów ze stolicy.
Wisła Płock Wisła Kraków 9rr 1,61 bet365
Wisła Płock to dla mnie rewelacja rozgrywek dziś jest ten moment by na dobre odciąć się od dolnych stref tabeli, typuje zwycięstwo nafciarzy. Liczba korków nabijanych przez płoczczan zawsze na dobrym poziomie, łapiąca drugi oddech Biała Gwiazda też dorzuci swoje.
Poza konkursem ciekawym pomysłem jest zagranie rogów w meczu Arki, ale to juz chyba live..
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Legia Warszawa vs Lechia Gdańsk
Over 2.5 &amp; BTS @ 2.20 bet365


Moim skromnym zdaniem, gra Legii w drugiej połowie ze Sportingiem nie wyglądała źle, wiadomo można się spierać czy Sporting grał już na pół gwizdka, pewnie tak, ale znowu Lechia to nie Sporting, zwłaszcza na wyjeździe. Chociaż no może bracia Paixao, którzy są fanami Sportingu, mogą się poczuć prawie jak Sporting ???? .

A teraz już na poważnie, obie ekipy mają czym straszyć w ofensywie. Jak już wspomniałem po jednej stronie bracia, Krasic, Wolski , po drugiej choćby Nikolic.

Legia dzisiaj bez Pazdana prawdopodobnie i bez Kucharczyka. W Lechii bez kontuzji.

Coś ze statystyk:

Legia u siebie jeszcze nie wygrała , bilans bramek 4:7 w 5 spotkaniach.
Lechia na wyjeździe 3 wygrane i bilans 5:3.

Bardzo liczę na zespół z Gdańska, który no powinien zaatakować, wszyscy mówią jaka to Legia jest słaba itd. no to proszę bardzo jest pole do popisu tylu kreatywnych graczy. Taką taktykę na to spotkanie zaproponowałbym Lechii, teoretycznie remis byłby okej, bo nadal się utrzymają w czołówce, 12 punktów do Legii, tylko cały czas trzeba pamiętać, że po podziale to będzie 6 ;), dodatkowo zapewne w niedalekim czasie Lechii forma umknie, czego im nie życzę, ale patrząc na zespoły w naszej lidze, tak pewnie będzie.
Więc jak mówię, nic tylko walczyć o wygraną dzisiaj.

Podsumowując, liczę na ofensywne spotkanie z bramkami. Dodatkowo BTS, nie wierzę, żeby jedna ze stron wygrała 3:0. Każdy ma swoje problemy, Legia problemy w obronie, Lechia to bramkarz, co prawda tutaj jest lepiej ale wciąż nie jest pewnym punktem zespołu.
 
samarama 119

samarama

Użytkownik
Dziwię się że jeszcze nikt nie podał tego typu ????
Arka - Piast poniżej 2,5 @ 1,82 uni
⛔
Przecież jak patrzy się na grę Piasta to oczy krwawią a serce płacze, to, co ta drużyna zagrała w meczu ze Śląskiem to aż żal patrzeć (Śląsk w sumie nie był lepszy). Arka tymczasem bardzo pewnie gra w obronie, nie pozwoliła w ostatnim meczu Lechowi na zbyt wiele, u siebie są bardzo mocni i jak do tej pory tylko Zagłębie zdobyło bramkę w Gdyni. Jedyne zagrożenie tego typu to wysokie zwycięstwo Arki ale po takim kursie jaki oferuje nam uni to żal nie zagrać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom