>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

11. Kolejka Bundesligi 01-03.11.2013

Status
Zamknięty.
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
11. Kolejka Bundesligi


Teraz o Bundeslidze. W piątek Polonia Dortmund, ale oferta mnie rozczarował. Stuttgart to nie Schalke, więc podniesie rękawice. Choć BVB jest zdecydowanym faworytem. Proponowałbym dodatnie handi w stronę gości, bo może, a raczej na pewno miazgi z Vfb Dortmund nie zrobi. W sobotę łatwo wyczaić mecz Leverkusen, zszokowany byłby gdyby stracili punkty u beniaminka, jednoznacznie najsłabszej drużyny w lidze. Choć bym był uczciwy muszę zaznaczyć, że Eintracht Braunschweig to nie jest słaby zespół, jest słaby z potentatami ligi i będą z nimi tracić punkty, ale już ze środkiem stawki spokojnie mogą myśleć o walce. W Hamburgu optymistycznie – ułuda. HSV gra gorzej niż wygląda w statystykach, optymalne Gladbach bez trudu dopisze sobie trzy punkty. Stołeczna Hertha jest faworytem, Jensa Kellera ma już wyrok w zawieszaniu – przegrana z Chelsea, z Borussią, po kolejnej łeb mu ukręcą… Bayern mnie nie interesuje bo to nuda, pewnie wygrają. Ale za to ciekawy felieton na Weszło Rafała Lebiedzinskiego. Pomysł, że Bayern mógłby kupić Messiego dość intrygujący, uczciwie powiedzmy sobie, że gdyby chcieli to pewnie Adidas i Audi (udziałowcy Bayernu) prezent mogliby sprawić i się dorzucić za kilka reklamówek. Problemem byłaby Niemiecka mentalność, oni potrafią liczyć pieniądze. O ile Real kupuje piłkarzy po 100 baniek i na tym zarabia, o tyle mam wątpliwości czy równie łatwo odrobić można ćwierć miliarda… Dwa jestem przekonany, że jakiś tam Polski dziennika g,ówno wie o tego typu transakcjach, ale szacunek za pomysł, bo cenię publicystów którzy potrafią napisać coś ciekawego, coś czego się nie spodziewałem. W niedzielę Augsburg powalczy o punkt, dość zarabiania na nich. Basta.
Zapraszam do dyskusji.
 
A 13

atak.

Użytkownik
Braunschweig-Leverkusen typ: 2 kurs: 1,5 buk: Milenium⛔

Fakt ,że Eintracht to nie jest zły zespół i zastanawiałem się czy nie dać ,że strzeli gola po kursie 1,52 ,który wedle ryzyka jest nawet przyjemny. Sądze ,że mamy tu jednak zbyt dużą różnice klas ,doświadczenia itp. pojedynek Dawida z Goliatem także chyba o grze i personaliach nie ma się co rozpisywać.

Hamburg-M`gladbach typ: Obie strzelą-TAK kurs: 1,5 buk: Milenium⛔

W ostatnim meczu &quot;popis umiejetności&quot; dał bramkarz rywali ,ale ogólnie to HSV jak pisałem w poprzedniej kolejce z przodu wygląda dobrze ale czy z tylu są w stanie zagrać na 0 dwa razy pod rząd ? Według mnie niestety nie zwłaszcza jak Moenchengladbach zagra takie akcje jak w poprzedniej kolejce gdzie po prostu rozklepali rywali no i ten wolny Arango mmmmm. tak swoją drogą x2 po 1,5 to też kurs wart gry.

A tak na luźno to BVB w piątek powinno dać rade Vfb bez problemów już ostatni mecz z Nurnbergą pokazał ,że obrona się gubi- wyprowadzanie piłki to była masakra,sprawiało im to trudność tylko ataki rywali były takie troche nieudolne. W ataku też nie wygląda to najlepiej- wylączenie Ibisevicia i kto tam ma wykańczać? Harnik?! Ok dajmy już spokój dla Harnika (haha) ten Maxim cos tam się stara kombinacyjnie grać -ale to chyba za mało na tak klasową ekipę jak BVB i to na ich terenie ,powinien byc łatwy bet na 1 ,ale ten minimalizm może się zemścić w końcu. Może być i 5:0 jednak kurs nie warty gry na moje na 1x2 -może jakieś dodatnie handi? Nie będę ryzykował tu z żadnym betem.
 
M 56

medjyk

Użytkownik
Kolejka w miarę wyrównana i nie ma zbytnio w czym wybierać dlatego ja stawiam na faworytów. Kursy wprawdzie niestety spadły, ale fajny dubelek z tych typów można skleić.
Brunszwik - Leverkusen 1 @ 1,503 pinnaclesports
O Eintrachcie przy okazji meczu u siebie z Schalke pisałem tak:
&quot;Gospodarze z Bruszwiku przypominają mi Furth z zeszłego sezonu, ekipa nie jest przygotowana na zmagania w bundeslidze i praktycznie skazana na spadek, ale w każdym meczu walczą, szczególnie u siebie, ale jak to było w przypadku Furth brakuje im jakości, tworzą sytuację, atakują, ale bramkę ciężko strzelić, zawsze brakuje ostatniego dobrego podania albo dobrego strzału. Dlatego też paradoksalnie takim ekipą łatwiej jest zdobywać pkt na wyjeździe niż u siebie, bo u siebie niesieni dopingiem atakują, a przeciwnik umiejętnie się broni i robi kontry albo atakuje ich jak trochę opadną z sił.&quot;
Zdanie podtrzymuje. Osłabione Schalke się męczyło, ale jednak wygrało i ekipa z Brunszwiku dalej u siebie została tylko z remisem z Norymbergą. O Leverkusen nie ma sensu dużo pisać, drużyna klasowa, pierwsza 3, forma jest, osłabień z tego co wiem to aż tak poważnych nie ma, więc i win powinien być - każdy inny wynik będzie mega niespodzianką.
Hoffenheim - Bayern 1 @ 1,275 pinnaclesports
Hoffenheim po ostatnim fatalnym sezonie wróciło na swoje miejsce i jest typowom drużyną środka tabeli - dużo remisów, wygrane głównie dzięki wykorzystaniu słabości rywala i na tą chwilę 3 przegrane. Bayern po ostatniej ciężkiej przeprawie z Herthą w tym meczu powinien dać z siebie wiele by wygrać, w końcu nie trzeba oszczędzać zbytnio sił na LM, bo tam czeka łatwy rywal. Po remisie z Freiburgiem już nie ma lekceważenie rywala, a różnica klas między drużynami jest jednak spora, także powinien być pewny win faworyta.
Na koniec odniosę się do tego co napisał kolega wyżej, a konkretnie:
Hamburg-M`gladbach typ: Obie strzelą-TAK kurs: 1,5 buk: Milenium
W ostatnim meczu &quot;popis umiejetności&quot; dał bramkarz rywali ,ale ogólnie to HSV jak pisałem w poprzedniej kolejce z przodu wygląda dobrze ale czy z tylu są w stanie zagrać na 0 dwa razy pod rząd ? Według mnie niestety nie zwłaszcza jak Moenchengladbach zagra takie akcje jak w poprzedniej kolejce gdzie po prostu rozklepali rywali no i ten wolny Arango mmmmm. tak swoją drogą x2 po 1,5 to też kurs wart gry.
A tak na luźno to BVB w piątek powinno dać rade Vfb bez problemów już ostatni mecz z Nurnbergą pokazał ,że obrona się gubi- wyprowadzanie piłki to była masakra,sprawiało im to trudność tylko ataki rywali były takie troche nieudolne. W ataku też nie wygląda to najlepiej- wylączenie Ibisevicia i kto tam ma wykańczać? Harnik?! Ok dajmy już spokój dla Harnika (haha) ten Maxim cos tam się stara kombinacyjnie grać -ale to chyba za mało na tak klasową ekipę jak BVB i to na ich terenie ,powinien byc łatwy bet na 1 ,ale ten minimalizm może się zemścić w końcu. Może być i 5:0 jednak kurs nie warty gry na moje na 1x2 -może jakieś dodatnie handi? Nie będę ryzykował tu z żadnym betem.
BTS w meczu HSV z Gladbach to całkiem dobry pomysł - Hamburg dużo strzela i dużo traci, a Gladbach to drużyna, która tylko z Herthą ostatnio na wyjeździe nie strzeliła ale X2 to Ci zdecydowanie odradzam, szczególnie po takim kursie. Gladbach u siebie i na wyjazdach to zupełnie inna drużyna i nie mam tu na myśli tylko 2 ostatnich meczów, gdzie fatalnie zagrali z Herthą na wyjeździe i później ładnie ograli u siebie Frankfurt. Wystarczy nawet tylko spojrzeć w statystyki - na 5 meczów wyjazdowych 1 remis i 4 przegrane. Wiem, że rywali mieli trudnych, ale chodzi tu głównie o ich styl, zresztą już o tym ostatnio pisałem:
&quot;Gladbach na wyjazdach, a u siebie to zupełnie inna drużyna. O ile wyjazdy mają słabe - tylko 1pkt - grają jakoś tak zachowawczo jakby zadowalali się remisem, nie widać u nich tej energii (chociaż z drugiej strony grali na wyjazdach już z Bayernem i Leverkusen dlatego też mają tak mało pkt na wyjazdach) to u siebie wygrali wszystkie 4 mecze, między innymi z BVB (i to nie tracąc bramki). U siebie atakują i chcą wygrać, ich stadion na razie to twierdza nie do zdobycia i uważam, że będzie i tak tym razem.&quot;
Apropo BVB to warto mieć na uwadzę, że w środę grają arcyważny mecz w LM. Mecz jest u siebie i biorąc pod uwagę, że 3 drużyny mają po 6pkt i Napoli raczej wygra z Marsylią to ważnym krokiem do awansu byłoby wygranie tego meczu i w związku z tym koncentracja pewnie będzie głównie na tym meczu. Ja wiem, że ten mecz dopiero w środę, a teraz BVB gra w piątek, ale wiedząc jak to dotąd w Dortmundzie bywało można się spodziewać rotacji w składzie i wtedy z grą różnie bywa. Stuttgart z kolei nie ma nic do stracenia, ale pewnie skupi się na obronie i grze z kontry. Oglądałem ich mecz z Herthą gdzie głównie skupili się na obronie i wszystko ładnie wyszło - wygrali 1:0. Trochę dawno to było, a BVB to nie Hertha i bramkę pewnie strzeli, ale tutaj należy także spojrzeć w historię meczów obu drużyn - w ostatnich 3 sezonach i to takich udanych dla BVB były 3 remisy w Dortmundzie, szczególnie te pamiętne 4:4. Uważam, że kurs na Borrusię to kpina, a granie handicapów to raczej samobójstwo, no chyba, że coś w stronę Stuttgartu.
Edit: jeszcze z tego co widzę to w niedzielę można spróbować:
Werder - Hannover 96 1 DNB @ 1,51 bah
Hannover na wyjazdach gra tragicznie, ostatnio w ogóle złapali dołek. Werder też nie zachwyca, ale remis powinni ugrać, a biorąc dodatkowo pod uwagę, że Hannover na wyjeździe jeszcze bramki nie strzelił to wygrana jest bardzo prawdopodobna.
 
A 13

atak.

Użytkownik
Werder - Hannover 96 1 DNB @ 1,51 Bah Hannover na wyjazdach gra tragicznie, ostatnio w ogóle złapali dołek. Werder też nie zachwyca, ale remis powinni ugrać, a biorąc dodatkowo pod uwagę, że Hannover na wyjeździe jeszcze bramki nie strzelił to wygrana jest bardzo prawdopodobna.
To też się odniose:
Jakiś pomysł tu jest ,bo Werder to dla mnie jedna z ekip broniących się przed spadkiem nie mająca jakości ,nie wiem czy już będzie grał ich najlepszy strzelec z drugiej strony w H96 zaś też marnie to wygląda bo jedynym poważnym napastnikiem zostaje znowu Sobiech ,który jest mega statyczny. Nie wyobrażam sobie by któraś z ekip prowadziła w 100% grę, H96 na szybkie kontry to raczej z takim gościem jak nasz rodak liczyć nie może. I fakt najlogiczniej wygląda tu remis lub jakieś skromne 1:0 ,no może 1:1 (jakiś stały fragment dla gości- bo z gry to wątpię). Może poniżej 2,5? Poczekajmy bliżej meczu na chwilę obecną to tylko takie gdybanie ;)
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
1. FC Nürnberg - SC Freiburg
O Bayerze już nie będę pisał, jeśli ktoś chce śmiało. Dla mnie B04 to masówka, która wejdzie, albo nie, więc pisanie o tym meczu mija się z celem, bo są tylko argumenty za, a i tak może być różnie. Norymbergę najwyższy czas spróbować, nie wygrali jeszcze w tym sezonie żadnego spotkania, grali czasem nawet dobrze, ostatnio zmiana szkoleniowca i bardzo dobre spotkanie ze Stuttgartem - oczywiście jak na ich możliwości. O Freiburg w sumie mógłbym napisać to samo, ale oni zdają się nie chcą potwierdzać mojego osądu wobec nich. Bremie powinni strzelić, z HSV powinni powalczyć… A skoro nie to FC Nurnberg jest lepszą drużyną, mecz w Bawarii, no i nowy trener jest pozytywnym impulsem. Lubię Streicha i uważam, że on jest dobrym szkoleniowiec, jednak będzie musiał odejść bo nie potrafi obudzić Freiburga i jakoś ich natknąć do dobrej gry. FCN zagra na pewno o pierwsze zwycięstwo, nic innego się nie liczy. Kiedy win, jak nie teraz?
FC Nürnberg - SC Freiburg Typ:1 Kurs:2,00 bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
empe92 438

empe92

Użytkownik
Na początek kolejki mecz w Dortmundzie, gdzie BVB podejmie Stuttgart. Nie mam zamiaru grać gospodarzy po ~1.25, bo kurs jest w śmieszny, ale pójdę w stronę BTSa. Na pewno to Borussia jest dużym faworytem, ale przyjezdni nie stoją na straconej pozycji, by zdobyć co najmniej 1 gola. Dortmund jak na razie w lidze na Signal Iduna Park komplet oczek, grają solidnie, czasem bez rewelacji jak w meczach z Brunszwikiem czy ostatnio z Hannoverem, ale punkty są najważniejsze i tylko to się liczy. Stuttgart natomiast jest na 8. miejscu w tabeli i do strefy pucharowej tracą tylko 2 oczka. Piłkarze trenera Schneidera ostatni mecz ligowy przegrali pod koniec sierpnia z Augsburgiem 1:2. Od tamtego czasu prezentują się bardzo dobrze i praktycznie w każdym meczu stwarzają dużo okazji bramkowych. Najgroźniejszym zawodnikiem jest rzecz jasna Ibisevic, autor 7 bramek dla VfB, poza tym w drugiej linii wyróżnia się Maxim, do tego szybkie skrzydła w postaci Traore i Harnika mogą narobić trochę szkód linii defensywnej BVB, która swoją drogą popełnia ostatnimi czasy dość dużo indywidualnych błędów. W tym sezonie na obcych stadionach Stuttgart zdobywa średnio ponad 2 gole na mecz. Jak dla mnie typ na bramki z obu stron zdecydowanie lepszy niż wygrana Borussii, a wcale nie mniej prawdopodobny.

Dortmund – Stuttgart
BTS @ 1.73 Bet365 ✅ 6:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
master.mk1988 77

master.mk1988

Użytkownik
podzielam zdanie empe. mam takie samo odczucie co do tego meczu, wiec nie bede sie powtarzał. BTS jak najbardziej warto pograć. Osobiście poszedłbym na całość i zagrał na X 6.00, a na drugim kuponie handicup 0-1 X 4.10 Bwin. VFB nie pokonane od 7 meczy. BVB ostatnio miało ciężkie mecze, podołali zadaniu. Tym razem myślę, że będą chcieli załatwić sprawę na zimno i zbyt dużym spokojem. Nie takie numery z VFB, jak co roku Dortmund notuje z nimi remisy po 1-1, raz było nawet 4-4. Czemu nie tym razem ? Nawet jeśli Dortmund wygra, to pogromu się nie spodziewam.
Hoffenheim v Bayern Munich - Match Result and Both Teams To Score
Bayern Munich @ 2.37 ✅✅
Taka sama sytuacja jak wczoraj w spotkaniu Realu z Sevillą, nawet kurs identyczny. Wieśniaki strzelają w każdym meczu bramkę, a Bayern gromi każdego. Kurs na wygraną Munchen śmieszny bo 1.3. Nie zdecydowałbym się na zagranie po takim kursie, ale 2.37 pobieram i czekam na mecz z niecierpliwością. Smaczku doda fakt, że drużyna Wieśniaków nie leży zespołowi z Monachium. W tamtym roku wymęczone zwycięstwo 0-1. Wcześniej 0-0, 1-1, 2-2, 1-1 (mówię tylko o wyjazdach Monachium). Teraz to inna drużyna z Pepem na czele, więc powinni wygrać. W ostatnim meczu Hoffenheim pobił na wyjezdzie spisujący się dobrze w domu Hannover 1-4. W 3 ostatnich meczach Monachium traciło bramkę, myślę że będzie tak i tym razem
 
pacfik 46

pacfik

Użytkownik
juz dzisiaj zaczynamy kolejna przygode z niemiecka bundesliga,
na dobre rozpoczecie weekendu udajemy sie na SiP gdzie gospodarze w zolo-czarnych ( NOWYCH !! ???? strojach podejmuja gosci z Stuttgartu.
Pierwszy gwizdek uslyszymy juz o 20 30 a wraz z nim napewno zobaczymy duzo fajnych zagran. Gospodarzą zawodnicy Stuttgartu &quot;nie leza&quot; i dzisiaj spodziewam sie rownego meczu w ktorym raczej wykluczam wysokie zwyciestwo BVB. Klopp musi pamietac ze dzisiejsza potyczka jest wazna ale ta najwazniejsza juz za pare dni z Arsenalem. Sytuacja w grupie LM jest napieta i najlepiej byloby zainkasowas 6 punktow grajac u siebie z Armatami z Londynu i z ekipa Napolii. Dlatego dzisiaj gram w strone gosci i licze ze powalacza z BVB
z oferty Betssonu wybieram takie zaklady :
Borussia Dortmund - VfB Stuttgart Handicap ( 0 - 2. ) : 2 2.05
Borussia Dortmund - VfB Stuttgart Liczba rogów-goście Powyżej Poniżej: powyżej 2.5 1.90

powodzenia
 
mojojojowojo 95

mojojojowojo

Użytkownik
Robert od 3 spotkań nie trafił do siatki rywali w ostanim meczu z Schalke ubiegł go Obameyang który wykończył akcje Mkitariana. Stwarzał sobie sytuacje niestety gorzej ze skutecznością. Sezon wczesniej udało się Robertowi pokonać bramkarza rywali na wyjeździe wcześniej bo rok temu padł w Dortmundzie bezbramkowy remis. Jest to ważny mecz dla Borussii zresztą jak każdy bo nie mogą sobie pozwolić na straty pkt u siebie a Robert w ważnych meczach potrafi się spiąć i wykorzystać sytuacje jaka mu się nadarzy z Schalke brakło szczęścia ale np z Arsenalem w kluczowym momencie zdobywa zwycięskiego gola. Liczę ze dziś Robert zmieni liczbę strzelonych bramek w tym sezonie w Bundeslidze

Borussia Dortmund - VfB Stuttgart typ: Lewandowski strzeli bramke 1.58 betsafe ✅
wkoncu sie Robert obudził ????
 
triceps_ 2

triceps_

Użytkownik
Hertha - Schalke 1 lub BTS 2.30 lub 1.50
Mecz dwóch drużyn , które plasują się w tym sezonie wysoko. Hertha zajmuje obecnie 5 miejsce z bilansem 4-3-3 i bramkami 17:12. Schalke zajmuje miejsce 7 ich bilans to odpowiednio 4-2-4 i bramki to 18:22.
Poprzedni mecz Herthy to porażka na trudnym terenie w Monachium 3-2 , Schalke również przegrało swój mecz 1-3 z Borussią na własnym boisku. Hertha w tym sezonie strzelała bramkę w 9 meczach , nie udało się jej strzelić tylko Stuttgartowi .Ogólnie biorąc pod uwagę poprzednie mecze to gospodarze są drużyną bramkostrzelną średnia wynosi 1.7 Dodatkowo Hertha notuje serię 4 meczów bez porażek a w meczach u siebie ma bilans 4-0-1. Schalke natomiast w 4 ostatnich meczach ligowych zawsze strzelało choćby jedną bramkę , lecz do Berlina na pewno nie pojadą Jan Huntelaar, Jefferson Farfan, Kyriakos Papadopoulos, Marco Hoger , Anthony Annan i Chinedu Obasi co będzie poważnym osłabieniem drużyny gości. Średnia ich bramek w lidze wynosi 1.8 Bilans meczów drużyny gości na wyjeździe to 1-1-3 (wygrana z Brauschweing i remis z Hoffenheim).
&lt;table class=&quot;league_table&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr class=&quot;odd&quot;&gt;&lt;td&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td&gt;
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
 
rafu 247

rafu

Użytkownik
Braunschweig ₋ Bayer Leverkusen
Bayer over 1.5 @1.53
William Hill
Zaczne moze od przewidywanych skladow obu druzyn:
Brunszwik: Davari - Elabdellaoui, Bicakcic, Dogan, Reichel - M. Caligiuri, Theuerkauf, Perthel - Bellarabi, Boland - Kumbela
Bayer: Leno - Donati, Toprak, Spahic, Boenisch - L. Bender, Rolfes, Can - Sam, Kießling, Son
A teraz dodam, ze w znakomitej formie sa Sam, Kießling i Rolfes. Podobnie zreszta jak cala druzyna, ktora sprawia wrazenie dobrze zgranego kolektywu. O Braunschweig nic dobrego napisac sie nie da, bo to ostatni w tabeli zespol, ktory pokazuje, ze Bundesliga to dla nich za wysokie progi. Pilkarze gospodarzy po 10 kolejkach maja dopiero 4 punkty i tylko 7 goli strzelonych, przy 23 straconych, co daje ponad dwa gole stracone na mecz. Zwazywszy na forme Bayeru i ich ofensywne usposobienie nie sadze, zeby mieli problemy ze strzeleniem 2 goli gospdoarzom. Mysle, ze pewnie wygraja, strzelajac conajmniej dwie bramki.

Hamburger - Moenchengladbach
over 2.5 @1.50
William Hill

W tym meczu sprawa dla mnie jest jasna - graja dwie bramkostrzelne druzyny, w dodatku obie w niezlej formie. Trenerem HSV jest od niedawna Bert van Marwijk, pod ktorego wodza druzyna regularnie zdobywa punkty, strzelajac duzo goli. Gladbach od poczatku sezonu sprawia wrazenie druzyny, ktora ma realne szanse walczyc o 4 miejsce, ktore zreszta obecnie okupuja. Zarowno Gladbach jak i Hamburg w 10 meczach az 8 razy ukrecili over 2.5, a zwazywszy na oslabienia bloku defensywnego Gladbach (defensywnego pomocnika Havarda Nordtveita i trójki obrońców – Alvaro Domingueza, Filipa Daemsa i Roela Brouwersa), mysle, ze tym bardziej HSV bedzie mial pole do popisu. Jednym slowem - zapowiada sie overowo.

Przewidywane składy:
HSV: Adler - Westermann, Tah, L. Sobiech, Jansen - Arslan, Badelj - Beister, van der Vaart, Calhanoglu - Lasogga
M&#39;Gladbach: ter Stegen - Korb, Jantschke, Stranzl, Wendt - Kramer, G. Xhaka - Herrmann, Arango - Raffael, M. Kruse
 
lwasikowski 14

lwasikowski

Użytkownik
Borussia D- VFB Stuttgart wygra drużyna z przewagą dokładnie jednej bramki kurs 3.0 bah ⛔

@empe92 ładnie opisał spotkanie, przed LM Borussia będzie troszkę oszczędzać sił, a i trafili na naprawdę niezłą drużynę.

Wybrałem typ, że drużyna wygra przewagą dokładnie jednej bramki. Typ wielce prawdopodobny: jeśli nie padnie tu remis, to Dortmundczycy nie powinny wygrać większa przewagą niż jedna bramka, bo nie sądzę aby nie wiadomo jak forsowali tempo a i VFB coś powinno ustrzelić.

Dodajmy, że w przypadku niespodzianki jaką byłoby zwycięstwo VFB, typ też bardzo prawdopodobny.

Po kursie 3.0 mnie to przekonuje za rozsądną stawkę.
 
bartek87 2

bartek87

Użytkownik
Eintracht Frankfurt - Wolfsburg
1 DNB @ 1.60
1X @ 1.34
Buk: STS


Mecz na przełamanie. Eintracht to drużyna, która nie wygrała w tym sezonie na własnym obiekcie, myślę że teraz wyjdą bardzo zmobilizowani i zawalczą o 3 punkty przy swoich kibicach. Grają w LE z bardzo dobrym skutkiem na 3 mecze 3 wygrane, widać, że biorą te rozgrywki na poważnie i myślę, że to im w dużym stopniu przeszkadza grając w lidze bo nie mają tak szerokiej kadry jak choćby Bayern, a miejsce które aktualnie zajmują(14) moim zdaniem nie odzwierciedla ich potencjału. Przegrali co prawda ostatni mecz aż 4-1 z Gladbach, ale na stadionie Borussia-Park jeszcze nikt w tym sezonie nie wywiózł nawet punktu. Wolfsburg ostatnie 2 mecze z rzędu wygrane z Augsburgiem 2-1 na wyjeździe i u siebie z Werderem Brema 3-0 co nie powinno nikogo dziwić. Wolfsburg to jedna z drużyn, które grają &quot;w kratkę&quot; i m.in. w tym upatruję szanse powodzenia tego typu. Teoretycznie jakościowo Wilki mają trochę lepszych zawodników, ale gracze tacy jak Maier, Kadlec czy Aigner mogą zawalczyć o zwycięstwo. Czy Wolfsburg wygra 3 mecz z rzędu i drugi wyjazdowy? Nie sądzę, ale gram bezpieczniej w razie remisu, którego Wolfsburg jeszcze nie zaznał w tym sezonie.
Dodatkowo również polecam typ na Norymbergę bo po takim kursie warto zaryzykować. ⛔
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Hertha - Schalke 1
Nie świrujcie. Hertha jest faworytem, ale Schalke nie może przegrać. Może być tak, że gospodarze strzelą, długo będzie utrzymywała się jednobramkowa przewaga (na większą przewagę ich nie stać) i w końcowe S04 wyrówna. Albo w ogóle Schalke zagra na maga motywacji i szybko strzeli pierwszą bramkę i mecz będzie inaczej ustawiony, co uniemożliwi Berlińczykom wygranie tego spotkania. Podstawowe założenie w tym spotkaniu powinno być takie, że słabszy zespół jest faworytem – słabszy zespół (!), ergo to typowy no bet. Co więcej tu może jedna bramka zaważyć, a to cienka linia.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Tak odnośnie tego Dortmundu to fakt, iż zagrali &quot;oszczędnie&quot; mecz ligowy przed Arsenalem nie oznacza, że ✅dzisiaj będzie tak samo. To by było za proste. Więc ja osobiście dołożyłem jedynie ich ✅czystą jedynkę i zakład pow ✅2,25 goli do paru akumulatorków. Wygrać to wygrają, u siebie i w takiej formie nie odpuszczą, a z kolei pow 2,25 goli jak na ligę niemiecką i taką drużynę jak Dortmund to także sensowna opcja, a może i Stutgart coś strzeli. Co do jakichkolwiek zakładów innych ja sobie odpuszczam bo może być od ✅dominacji Borussi w stylu 5:0 do skromnego 1:0 lub 2:1.
edit\\ No ostatecznie wrzuciłem coś w aku na ⛔Stutgart +2,+2,5 po wywiadach z zawodnikami, widać, że im zależy no i jednak to H2H + LM w przyszłym tygodniu. W razie czego mam czysty Dormund w innych kuponach.
edit\\ pierwsze odczucie było dobre, a potem kombinowanie i w rezultacie mamy olbrzymi pogrom Dortmundu. Tak jak pisałem to, że wtedy tak było, nie oznaczało, że i dzisiaj
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
Nie świrujcie. Hertha jest faworytem, ale Schalke nie może przegrać. Może być tak, że gospodarze strzelą, długo będzie utrzymywała się jednobramkowa przewaga (na większą przewagę ich nie stać) i w końcowe S04 wyrówna. Albo w ogóle Schalke zagra na maga motywacji i szybko strzeli pierwszą bramkę i mecz będzie inaczej ustawiony, co uniemożliwi Berlińczykom wygranie tego spotkania. Podstawowe założenie w tym spotkaniu powinno być takie, że słabszy zespół jest faworytem – słabszy zespół (!), ergo to typowy no bet. Co więcej tu może jedna bramka zaważyć, a to cienka linia.
wydaję mi się że jest to spowodowane tymi nieobecnościami:
FC Schalke 04:
K. Papadopoulos (Trainingsrückstand), Annan (Aufbautraining), Höger (Kreuzbandriss), Klingenburg (nicht berücksichtigt), Farfan (Muskelfaserriss), Huntelaar (Innenbandriss), Obasi (Aufbautraining)
 
K 246

krysti24

Użytkownik
Dużo istotniejszą absencją od tej Papadopoulosa jest brak Hoegera - zaznaczyłeś odwrotnie. Bez Greka S04 sobie już radzi szmat czasu i jego brak nie jest tak odczuwalny, natomiast Hoeger w obliczu bardzo słabej dyspozycji Jonesa i Neustadtera jest strasznie ważnym zawodnikiem pod względem taktycznym dla Konigsblauen. Może Marco nie jest jakimś wirtuozem, ale świetnie realizuje powierzone mu zadania taktyczne - coś a la Grosskreutz w BVB.
Mam na dzisiaj parę pomysłów i nie zgadzam się z wszystkim co tutaj napisaliście, więc jak znajdę jeszcze dzisiaj dłuższą chwilę to postaram się coś napisać.
 
janek-bambo 136

janek-bambo

Użytkownik
FC Schalke 04: K. Papadopoulos (Trainingsrückstand), Annan (Aufbautraining), Höger (Kreuzbandriss), Klingenburg (nicht berücksichtigt), Farfan (Muskelfaserriss), Huntelaar (Innenbandriss), Obasi (Aufbautraining)
Większość tych zawodników nie gra już od dłuższego czasu , przynajmniej ci kluczowi.
Myślę ,że ten kurs jest raczej odbiciem formy drużyny Schalke , która prezentuje się kiepsko. Dodatkowo Hertha jest bardzo solidna i na własnym stadionie potrafi powalczyć.
Ja osobiście w tym meczu gram Schalke strzeli po kursie 1,25
 
djzjee 157

djzjee

Użytkownik
Hoffenheim - Bayern, Bayern wygra do zera
@ 2,45

Liczę na pełną dominację Bawarczyków w tym spotkaniu. Często dzieje się tak, że przeciwnicy Bayernu nie dochodzą praktycznie do sytuacji. Mam nadzieję, że Bayern zagra na swoim dobrym poziomie, a wtedy nie powinno być z tym problemu. Ostatni mecz z Herthą był tragiczny w wykonaniu podopiecznych Guardioli, dlatego liczę, że czas na kolejny pokaz siły w tym sezonie. We wtorek jadą do Pilzna na mecz towarzyski/pokazowy, więc nie mają prawa martwić się o Ligę Mistrzów.
W wyjściowym składzie przewidywany jest Martinez, również na prawą powinien wskoczyć Lahm, co zdecydowanie zwiększa jakość obrony Bawarczyków. Od środy z zespołem trenuje też Dante, więc pewnie on zagra obok Boatenga.
 
empe92 438

empe92

Użytkownik
W meczu HSV z Monchengladbach pójdę w stronę gospodarzy. Gdyby mecz odbywał się na Borussia Park śmiało zagrałbym na piłkarzy Favre&#39;a, ale wiadomo, że zespół Gladbach poza domem traci mnóstwo ze swojej siły i nie gra bardzo efektownej piłki. Ostatni mecz wyjazdowy Borussii to obraz nędzy i rozpaczy i przegrana z Herthą 0:1. Ale zaledwie tydzień później kapitalny mecz i pogrom u siebie Eintrachtu Frankfurt aż 4:1 po niezwykle efektownej grze. Tabela nie kłamie – Gladbach zdobyło na obcych boiskach zaledwie 1 punkt po remisie z Augsburgiem. Trzeba im oddać, że grali min: w Monachium i Leverkusen, ale i tak w starciu z HSV faworytami nie są. Hamburg strzela w tym sezonie dużo bramek.23 gole zdobyte to 2ga najlepsza formacja ataku w całej Bundeslidze. Po przejęciu drużyny przez van Marwijka drużyna powoli pnie się w górę tabeli. Tydzień temu w dość kuriozalnych okolicznościach wygrali z Freiburgiem 3:0, po trzech babolach bramkarza rywali. Obie drużyny mają spory potencjał, Borussia pod tym względem prezentuje się chyba trochę lepiej, ale wydaje mi się, że ze względu na atut własnego boiska, to HSV zdobędzie komplet oczek.

Hamburg – Gladbach
Hamburg DNB @ 1.67 Bet365 ⛔ 0:2
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom