>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

11. Kolejka Bundesligi 01-03.11.2013

Status
Zamknięty.
jacksparrrow 486

jacksparrrow

Użytkownik
Mam odmienne zdanie co do tego meczu. Moim zdaniem Hoffenheim nie da się zdominować na własnym boisku na tyle by przegrać wysoko, lub przegrać i nie zdobyć żadnej bramki. To nie Monachium a Hoffenheim u siebie to nie są chłopcy do bicia.
Troszkę statystyk:
Bayern na wyjeździe w Bundeslidze w sezonie 2013/2014
Frankfurt - Bayern - 0:1
Freiburg - Bayern - 1:1
Schalke - Bayern - 0:4
Leverkusen - Bayern - 1:1

H2H Hoffenheim - Bayern ( tylko bawarczycy na wyjeździe)

&lt;table class=&quot;head_to_head h2h_mutual&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr class=&quot;odd highlight&quot;&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot;&gt;03.03.13&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot; class=&quot;flag_td&quot; title=&quot;Bundesliga (Niemcy)&quot;&gt;BUN&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot; class=&quot;name&quot;&gt;Hoffenheim&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot; class=&quot;name&quot;&gt;Bayern&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot; class=&quot;last&quot;&gt;0 : 1&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr class=&quot;even highlight&quot;&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot;&gt;01.10.11&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot; class=&quot;flag_td&quot; title=&quot;Bundesliga (Niemcy)&quot;&gt;BUN&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot; class=&quot;name&quot;&gt;Hoffenheim&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot; class=&quot;name&quot;&gt;Bayern&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot; class=&quot;last&quot;&gt;0 : 0&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr class=&quot;odd highlight&quot;&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot;&gt;21.09.10&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot; class=&quot;flag_td&quot; title=&quot;Bundesliga (Niemcy)&quot;&gt;BUN&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot; class=&quot;name&quot;&gt;Hoffenheim&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot; class=&quot;name&quot;&gt;Bayern&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot; class=&quot;last&quot;&gt;1 : 2&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr class=&quot;even highlight&quot;&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot;&gt;08.08.09&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot; class=&quot;flag_td&quot; title=&quot;Bundesliga (Niemcy)&quot;&gt;BUN&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot; class=&quot;name&quot;&gt;Hoffenheim&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot; class=&quot;name&quot;&gt;Bayern&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot; class=&quot;last&quot;&gt;1 : 1&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr class=&quot;odd highlight&quot;&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot;&gt;16.05.09&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot; class=&quot;flag_td&quot; title=&quot;Bundesliga (Niemcy)&quot;&gt;BUN&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot; class=&quot;name&quot;&gt;Hoffenheim&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot; class=&quot;name&quot;&gt;Bayern&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot; class=&quot;last&quot;&gt;2 : 2&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
Więc jak zobaczyłem kursy na Bayern na poziomie 1.25 to żal mi się zrobiło tych wszystkich grających tasiemce po takich kursach lub handi w strone Bawarczyków.
Moje typy na ten mecz to:
Hoffenheim + 1.5 - 2.025 ✅ ✅
✅
Hoffenheim + 2.5 - 1.40
✅ ✅ ✅
Bet365

I nie jestem jakimś fanem BVB czy coś ci którzy śledzą temat wiedzą że co jakiś czas podaje typy tutaj, nie twierdze że Bawarczycy nie wygrają nawet 3:0 ale patrze na kursy i szukam value i moim zdaniem bardziej opłaca się grać handi dodatnie w stronę gospodarzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
esperanza10 506

esperanza10

Użytkownik
Hoffenheim - Bayern
W tym pojedynku spodziewam się pewnej wygranej gości. Bayern męczył się z BSC, ale takie pojedynki nie będą częste. Defensywa zagrała słabo, Hertha mogla się fajnie zaprezentować, mieli strasznie dużo miejsca - ale tydzień w tydzień rywale z Bawarczykami tyle miejsca mieć nie będą. Tak jak ktoś wspomniał - Lahm ma wrócić do defensywy, na DM Martinez, wreszcie zagrać ma Götze od 1. minuty, a ostatnio fajnie się prezentuje.
Hoffenheim wygrali w Hannoverze, ale tam sędzia strasznie gwizdał pod nich - każda sytuacja, starcie, stykowy kontakt wszystko było w ich kierunku - pierwszy taki faul w stronę Hannoveru gwizdnął po 65. minucie i dostał owacje od 45 tysięcy kibiców na HDI ;) Czas gry od początku 2. części meczu do 60. minuty to oblężenie bramki Hoffenheim i tylko świetne interwencje Casteelsa i nieskuteczność Die Roten ochroniły podopiecznych Gisdola przed remisem 2:2 - potem przyszedł błąd Andreasena przy wyprowadzeniu piłki - gol na 3:1, kontra na 4:1, czerwona dla Marcelo i po meczu. Hannover wcale nie był taki slaby jak to wszyscy wieszcza, tak samo Hoffe nie było tak wspaniale, moim zdaniem sporo od siebie dodał arbiter.
Bayernowi niby w Hoffenheim gra się ciężko, ale historia jest fajna, ale jednak nie może być wyznacznikiem typów. W dniu dzisiejszym spodziewam się pewnej wygranej Bayernu. Guardiola na pewno uświadomi swoim graczom, iż w defensywie trzeba być bardziej skupionym niż ostatnio. Ofensywa wiadomo - swoje zrobi, Ribery w gazie, Mario Mandzukic strzela, Götze także daje sporo od siebie kiedy dostaje szanse. Hoffenheim jest marne w grze obronnej, Bawarczycy będą to w stanie wykorzystać. Bayern raz w tym sezonie zlekceważył rywala w BL - stracili punkty we Freiburgu, potem zdominowali Leverkusen ale zabrakło szczęścia - teraz takiej sytuacji nie przewiduje. Pewna wygrana Bayernu.
Bayern AH -1.5 @ 1.90 Bet365 ⛔
____________________________________________
Braunschweig - Leverkusen
Tutaj wiele napisać nie trzeba - Aptekarze pojechali tam po trzy punkty i tylko to ich interesuje. Bayer ostatnio dwa słabsze mecze, wygrana tylko po 2:1. Eintracht raz sensacyjnie wygrał (2:0 z Wolfsburgiem), drugiej takiej niespodzianki nie przewiduje. Kicker awizuje powrót Bendera, a to wielki plus - w ofensywie nie zawodne trio. Bayer wygra i pokryje over 1.5 gola.
Bayer over 1.5 @ 1.53 Bet365 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Hamburger - Moenchengladbach over 2,5 @ 1,62
ComeOn

Tutaj nie widzę innego, bardziej pewnego typu na ten mecz jak i może na całą kolejkę z niezłym kursem. Obie ekipy są bramkostrzelne przy czym także tracą, są na górze tabeli jeśli chodzi o wyczyny u/o(2,5). Obie drużyny mają 8/10 meczy, w którym wpadły co najmniej 3 bramki. Gospodarze po słabym starcie sezonu teraz grają coraz lepiej, strzelają sporo bramek, do czego przyczynia się Lasogga, który na sowim koncie ma już 6 bramek podobnie jak Van der Vaart. Goście w ofensywie także mają potencjał, Raffael, Kruse czy Arango, to oni mają zapewnić wygrywanie meczy. O ofensywie można się wypowiadać w samych pozytywach, jednak nie można tego samego powiedzieć o defensywie obu ekip. Popełniają błędy i to nie raz takie po których wpadają bramki, idealna więc okazja na stawianie overa. Kurs do dubla bardzo przyjemny, polecam.
 
don-draper 105

don-draper

Użytkownik
Brunszwik - Bayer
Nareszcie forum zaczęło się ładować, więc krótki typ na dzisiaj. Podobnie jak kolejkę temu, tym razem również polecam ze spokojem grać na Bayer. Eintracht nie przypomina już tych zagubionych chłopców do bicia z początku sezonu, ale ekipa z Leverkusen to dla nich nadal rozmiar o kilka numerów za duży, nawet na swoim terenie. Napsuli trochę krwi Schalke, ale wiadomo jak drużyna z Zagłębia Ruhry prezentuje się ostatnimi czasy. Bayer mając w perspektywie Ligę Mistrzów nie rzuci się zapewne na pełnym gazie do ataku, jednak zwycięstwo z takim przeciwnikiem jest koniecznością, zważając dodatkowo na cele jakie stawie przed sobą drużyna Aptekarzy. Gospodarze z kolei mają to do siebie, że kiedy tracą pierwszą bramką, następne są kwestią czasu więc nie zdziwię się specjalnie jeśli dostaną efektowne lanie. Z kim jak z kim, ale z Bayerem nie mają prawa zdobyć punktu. Polecam bezpieczne granie na czystą 2.
Typ - 2
Kurs - 1.71
Bukmacher -
Sbobet

Po zaprezentowaniu składów kursy sporo podskoczyły, ale to dobrze - sprawdza się to, że Leverkusen zaczyna świadomie grać na dwa fronty, trener zdecydował, aby dać kluczowym zawodnikom chociaż trochę odpoczynku (Kisling, Sam, Son), ale nadal jestem pewny wygranej Bayeru.
 
K 246

krysti24

Użytkownik
Nie ma wiele czasu, więc będzie tylko główny bet na dzisiaj opisany w paru słowach.
HSV - BMG
Mam odmienne zdanie na ten temat niż poprzednicy. Wyniki Hamburga są ostatnio lepsze niż ich rzeczywista postawa na boisku. Trzeba jednak przyznać, że po przyjściu do klubu van Marwijka coś się ruszyło in plus, jednak według mnie jest to wciąż za mało, żeby rywalizować jak równy z równym z takimi ekipami jak Gladbach. Hamburg odniósł niedawno 2 wysokie zwycięstwa (mam tu na myśli spotkania z Freiburgiem i Norymbergą), mnie jednak one nie przekonują, gdyż ówczesna Norymberga była w rozsypce, natomiast we Fryburgu popis dał bramkarz gospodarzy - Baumann. HSV gra jeszcze bardzo chaotycznie, przede wszystkim w obronie. Do tego dzisiaj zabraknie w składzie stopera Djourou i parę środkowych obrońców tworzyć będą młodziutki Tah oraz Sobiech. Szczerze powiedziawszy ani jeden, ani drugi mnie nie przekonuje.
Nie jest tajemnicą, że BMG potrafi zagrać świetnie w ofensywie (pokazali to m.in. w poprzedniej kolejce w meczu z Frankfurtem, który jest bardzo solidną ekipą, a mimo to Gladbach ich po prostu w tamtym meczu zjadło). Problemem ekipy Favrego jest przede wszystkim słaba gra na wyjazdach. Ja dzisiaj upatruję przełamania Gladbach i ich wygranej w Hamburgu. Umiejętności i piłkarzy do tego mają, a również do rywal do tego świetny, gdyż obrona w Hamburgu wygląda biednie. Kursy również zachęcają do grania na gości, gdyż według mnie to BMG posiada dużo więcej kultury gry niż ekipa van Marwijka, który zaczął ją dopiero budować.
Pisane w pośpiechu, chaotycznie, ale mam nadzieje że jakoś przez to przebrniecie.
Gladbach over 1,5 (1,98) ✅
2DNB (1,96) ✅
x2 (1,59) ✅
Fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
K 246

krysti24

Użytkownik
Augsburg - Mainz
Gospodarze po tym jak mieli bardzo dobry okres gry w BL, który okrasili trzema kolejnymi zwycięstwami, popadli w dołek, nie potrafiąc zdobyć kompletu punktów od pięciu ligowych spotkań. Nie jest to jakaś super niespodzianka, gdyż można było się spodziewać, że Augsburg nie będzie przez cały sezon regularnie punktował. Trzeba jednak zaznaczyć, że pomimo tego że wyniki zdecydowanie się pogorszyły, to jednak ekipa Weinzerla nie zeszła poniżej jakiegoś poziomu jeśli chodzi o grę. Tak na dobrą sprawę nikt nie mógłby się zbytnio skarżyć, gdyby Augsburg zdobył w ostatnich pięciu pojedynkach więcej punktów niż miało to miejsce. Może spotkania wyjazdowe (przegrane w Hannoverze 2:1, w Gelsenkirchen 4:1, na Leverkusen 2:1) nie porywały zbytnio, jednakże zarówno w Hannoverze, jak i Leverkusen ekipa Weinzerla mogła pokusić się o zdobycie choćby jednego punktu, gdyż momentami prezentowali naprawdę fajną piłkę. Z kolei wysoka porażka z Schalke była spowodowana przede wszystkim czerwoną kartką dla Augsburga, którą ujrzeli już na samym początku spotkania - to niejako ustawiło ten mecz i znacznie ułatwiło zadanie S04. Jeśli chodzi o mecze Augsburga na własnym stadionie, to pod względem gry i stylu, jaki prezentowała drużyna, wyglądało to już znacznie lepiej (remis z Gladbach 2:2 oraz porażka z Wolfsburgiem 1:2). Widać, że ekipa Weinzerla gra u siebie o wiele odważniej i bez żadnych kompleksów, często spychając do defensywy wyżej notowanych rywali. Obydwa wcześniej wspomniane domowe mecze były dobre w wykonaniu Augsburga. W meczu z Gladbach wyrównali w końcówce spotkania, ale trzeba powiedzieć że zasłużenie, gdyż drużyna się nie poddawała i zepchnęła ekipę BMG do defensywy. Również w meczu z Wilkami to ekipa Augsburga dyktowała, szczególnie w pierwszej połowie, warunki gry i tak na dobrą sprawę mogli rozstrzygnąć losy tego spotkania na swoją korzyść już w pierwszej połowie; byli jednak niekonsekwentni i nieskuteczni, do tego doszła słabsza druga połowa i ostatecznie niezasłużenie przegrali.
Jeśli chodzi o gości, to po dobrym początku sezonu przyszła słaba gra a co za tym idzie również bardzo słaba seria, która została zakończona dopiero ostatnią wygraną u siebie z beniaminkiem, Eintrachtem Braunschweig. Można powiedzieć, że wygrana zasłużona, ale głównie dzięki bardzo dobremu początkowi spotkania w wykonaniu Mainz, później gra nie wyglądała już tak dobrze, a zadanie drużynie z Moguncji ułatwiło także przymusowe zejście z boiska najlepszego zawodnika Braunschweigu, Bellarabiego. Tak naprawdę ciężko powiedzieć od czego zależy tak słaba postawa graczy Tuchela w kilku ostatnich meczach. Kadra Mainz nie jest taka zła, a również sam trener jest bardzo dobrych fachowcem i zawsze potrafił jakoś trafić do tej drużyny. Możliwe, że drużyna potrzebowała przełamania i właśnie takiej wygranej jaką odnieśli tydzień temu z Braunschweigiem. Potencjał ofensywny niewątpliwie większy jest u gości dzisiejszego spotkania, bo mają w końcu w swoich szeregach takich graczy jak: Nicolai Mueller, Chuopo-Moting, Okazaki, jak również paru innych ciekawych piłkarzy. Trzeba powiedzieć, że zawsze siłą drużyny Mainz była zespołowość, jednakże obecnie dużo lepiej pod tym względem wygląd choćby dzisiejszy rywal Moguncji, Augsburg.
Podsumowując, wydaje mi się, że nieznacznym faworytem jest tutaj ekipa gospodarzy. Jednakże jestem pewien, że Mainz uskrzydlone niedawnym zwycięstwem tanio skóry nie sprzeda. Osobiście zdecydowałem się w tym meczu na BTS&#39;a. Myślałem też o tym, żeby pograć coś delikatnie w stronę gospodarzy, ale kursy mi nie podchodzą.
BTS (1,60) Fortuna ✅

Werder - Hannover
Czyli spotkanie derbowe. Obydwie ekipy są zmotywowane na to spotkanie, gdyż i jedni i drudzy mają coś do udowodnienia sobie samym, jak i własnym fanom. I jedni i drudzy prezentują się w ostatnim czasie po prostu kiepsko, co również odzwierciedlają ich wyniki. W drużynie gospodarzy po czterech meczach bez wygranej, menadżer Eichin podwyższa ciśnienie, wymagając dzisiaj 3 punktów. Również Slomka chce w końcu poprawić bilans Hannoveru w meczach wyjazdowych, bo wygląda to jak do tej pory naprawdę tragicznie - cztery mecze, cztery porażki, zero strzelonych goli. Trzeba jednak zwrócić uwagę na to z kim grali podopieczni Slomki na wyjazdach, bo były to drużyny ze ścisłego topu BL - Dortmund, Leverkusen, Bayern oraz Gladbach. Pomimo słabych wyników, H96 nie prezentował się tak tragicznie w tych meczach, gdyż w Monachium czy Dortmundzie rozegrali porządne spotkania.
Podsumowując, wydaje mi się że kursy wystawione na Werder są trochę zaniżone, gdyż co by nie mówić, to właśnie Slomka dysponuje szerszą i lepszą jakościowo kadrą. Liczę dzisiaj na przełamanie serii Hannoveru bez strzelonego gola.
Warto jeszcze dodać, że i jedni i drudzy mają problemy w ataku, gdyż u gospodarzy kontuzjowani są dwaj nominalni napastnicy: Petersen i Di Santo. Taką samą sytuację mamy w Hannoverze: do gry niezdolni są Diouf i Ya Konan, więc Slomka zostaje z przeciętnym Sobiechem. Wydaje mi się jednak, że Hannover ma na tyle dobrą linię pomocy z takimi graczami jak Huszti, Prib, Stindl czy Andreasen, że są w stanie coś ukłuć. Niewykluczone, że również Werder coś strzeli, gdyż nie trafili już w dwóch poprzednich spotkaniach, a w końcu dzisiaj derby i to na własnym stadionie (do tego za czerwoną kartkę w H96 pauzuje Marcelo).
x2 (1,61) ⛔
jako typ drugorzędny: BTS (1,50) ✅
Fortuna
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Werder Bremen v Hannover 96 (Suma goli) Typ: Under 2,5 Kurs:1,95 bet365
Bardzo krótko. Oba zespoły bez podstawowych napastników. Werder bez Nilsa Petersena i Franco di Santo, a H96 bez Mame Dioufa i Didiera Ya Konana. Generalnie oba zespoły grają przeciętnie i wcale nie szaleją w ataku, raczej grają chaotycznie i nie konstruują jakiś super akcji. Spodziewam się 0-0.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom