>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

11. Grand Prix Wielkiej Brytanii [07 - 09 lipca 2023]

Status
Zamknięty.
ranczo0123 495,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Grand Prix Wielkiej Brytanii 2023
1688385486694.png
Piątek, 07 lipca:

#1 Trening ▶ 13:30
#2 Trening ▶ 17:00

Sobota, 08 lipca:
#3 Trening ▶ 12:30
#Kwalifikacje ▶ 16:00

Niedziela, 09 lipca:
#Wyścig ▶ 16:00

1688385630842.png

Informacje o torze:
Nazwa toru:
Silverstone Circuit
Lokalizacja: Silverstone, Wielka Brytania
Pierwsze Grand Prix: 1950
Długość toru: 5.891 km
Liczba okrążeń: 52
Całkowity dystans wyścigu: 306.198 km
Rekord okrążenia: Max Verstappen (2020) - 1:27.097

Zapraszam do dyskusji!
 
ranczo0123 495,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Aston Martin podpisał ważną umowę z producentem olejów Valvoline Global. Z tej okazji na GP Wielkiej Brytanii pojawią się dodatkowe akcenty kolorystyczne związane z Valvoline na bolidzie.

357729413_742185277913594_3767561963673666918_n.jpg
 
ranczo0123 495,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
McLaren na Silverstone również będzie miał specjalnie oklejenie bolidów ze srebrnym kolorem (chromem), co ma nawiązywać do historii i klasycznych malowań.

Screenshot 2023-07-05 19-19-49.jpg
 
mkl 157,3K

mkl

Znawca - Formuła 1
Williamsy dziś fruwały jak na siebie, skoro nawet Sargeant zrobił piąty czas w drugim treningu. Alex dziś dwa razy #3, w tym sezonie już kilkukrotnie pokazał się ze świetnej strony awansując do Q3. W wyścigu może być różnie ale w kwalifikacjach moim zdaniem nagle tempa nie straci.

Albon przed Gaslym @2.1 forbet
Albon przed Bottasem @1.55 forbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1459
captainpear 29,7K

captainpear

Użytkownik
H2H na kwalifikacje ode mnie, kursy z Forbet

Tsunoda - De Vries
Tsunoda lepszy @1.50

Nad De Vrisem zbierają się coraz ciemniejsze chmury, szansa jego zwolnienia w ciągu przerwy letniej rośnie z każdym kolejnym wyścigiem. Presja jaka na nim ciąży popycha go do różnych głupich walk i błędów jak chociażby w Kanadzie czy w Austrii. Yuki jeździ lepiej niż wskazują na to wyniki, próbuje wycisnąć maksa z tego wolnego bolidu, stawiam że kolejny raz skończy kwalifikacje przed Holendrem.

Hulkenberg - Magnussen
Hulkenberg lepszy @1.62

Idę w stronę Hulkenberga który świetnie zaprezentował się w sprincie w Austrii. Magnussen notuje gorsze wyniki, należy uważać z tym zakładem i pamiętać że to jest Haas, występ obu kierowców może skończyć się po Q1 jak i również któryś z tej dwójki może zagościć w Q3, dość ryzykownie ale uważam że Niemiec ukończy kwalifikacje wyżej niż Magnussen, który nie odnotowuje takich spektakularnych rezultatów jak Hulk.

Norris - Stroll
Norris lepszy @1.75

Kurs wart ryzyka, weekend w Austrii był dla Norrisa najlepszym w tym sezonie gdzie ukończył wyścig na 5 pozycji a po karach dla Sainza przesunął się na 4 lokate. W kwalifikacjach również zaprezentował się świetnie, widać że poprawki jakie zaimplementował McLaren sprzyjają Brytyjczykowi, który być może wreszcie będzie mógł jeździć na miarę swojego potencjału. Z drugiej strony Stroll w którego przypadku sytuacja wydaje się być zupełnie odwrotna - świetny bolid co widać po wynikach Fernando a Strollowi zdarza się nie wejść do Q2 a potem nie punktować w wyścigu. Stawiam w tym pojedynku na Lando.

Piastri - Sargeant
Sargeant lepszy @1.80 (STS)

Pierwszy raz spróbuję zagrać coś w stronę Amerykanina, Wiliams pokazał w treningach że ma tutaj tempo, również ostatnie wyścigi w wykonaniu Alexa Albona pokazują, że w Wiliamsie zaczyna rodzić się potencjał. Piastri pierwsze kwalifikacje z poprawkami bolidu, które Lando dostał tydzień temu, myślę że sprzyjające warunki dla Williamsa czyli tor z wysokimi prędkościami plus nowości w bolidzie Piastriego z którymi musi się oswoić sprawią, że Sargeant ukończy kwalifikacje wyżej niż Piastri.
Edit: Cóż za występ Piastriego coś niesamowitego, zwracam honor :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1821
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja licze na przebudzenie Merca w kwalach i ze wszystko zadziała. Hamilton bedzie tu cisnął i mimo ze nie jest w scisłym gronie faworytów do podium w kwalach to licze ze pokaze sie przed własna publicznoscia

Hamilton miejsca 1-3 kurs 3,75 STS
 
mkl 157,3K

mkl

Znawca - Formuła 1
Landooo 🧡 Pograłem przed weekendem w STS po kursie 10, że stanie na podium w tym sezonie. Może już jutro się uda 🤯
 
krol-julian 5,1K

krol-julian

Użytkownik
Panowie jak na tym torze wygląda kwestia wyprzedzania? Generalnie można spokojnie zdobyć pozycje czy łatwiej się bronić ?
Pytam bo kompletnie nie pamiętam, nie widziałem nic z tego weekendu a czytałem, że ćwierkają świetne tempo wyścigowe mercedesa - sporo szybsze od ferrari podobno.
 
ranczo0123 495,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Panowie jak na tym torze wygląda kwestia wyprzedzania? Generalnie można spokojnie zdobyć pozycje czy łatwiej się bronić ?
Pytam bo kompletnie nie pamiętam, nie widziałem nic z tego weekendu a czytałem, że ćwierkają świetne tempo wyścigowe mercedesa - sporo szybsze od ferrari podobno.
Da sie tutaj wyprzedzac chociaz wcale nie musi byc to tak latwe. Mysle, ze bedzie tu trudniej wyprzedzac niz w Austrii ale latwiej niz w Kanadzie o tak bym powiedzial. Wszystko rozbije sie o zuzycie opon. I fakt Mercedes powinien miec lepsze tempo wyscigowe niz to w kwalifikacjach.
 
K 410

kita07041981

Użytkownik
Dzień dobry, Panowie możecie doradzić.
Hamilton-Russel 1
Saint-Alonso 1
Leclerc-Norris 1
Stroll-Ocon 1
Co mam wywalić ewentualnie zamienić z innym zawodnikiem. Dzięki.

edit ranczo0123: to dzial tematyczny i tutaj trzeba pisac dlaczego sie proponuje dany typ. Dopuszczam warunkowo. Nastepnym razem taki post zostanie usuniety.
 
Ostatnio zmieniony przez ranczo0123:
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
Brawo McLaren za kwalifikacje, dobrze ich widzieć z przodu jednak myślę że tempa wyścigowego oni nie będą mieć tak mocnego, myślę że nad tym obszarem jeszcze muszą popracować i stawiam na kierowców z tyłu. Czerwoni i Merc wg mnie będą mieć mocniejsze stinty.

Norris - Hamilton 2
Sainz - Piastri 1
Kurs ako 3 ⛔
STS
 
Ostatnia edycja:
adik1992 436,3K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Liczba kierowców którzy nie ukończą pierwszego okrążenia u1,5 @1,55
fortuna

Ostatnio mało wypadków na pierwszych kółkach jak i ogólnie. Sporo samochodów dociera do mety. Na Silverstone zdradziecki jest pierwszy zakręt, zwłaszcza gdy jest tłoczno o czym rok temu przekonał się Zhou. Jednak fortuna daje nam możliwość aby jeden samochód nie pokonał pierwszego okrążenia, gdzie np w STS jest zakład czy wszyscy ukończą po kursie 1,45 a w superbet po 1,38. Także jeżeli nie dojdzie do jakiegoś zdarzenia na pierwszych dwóch zakrętach to powinni pilnować swoich pozycji bo wyścig długi. Na to że wszyscy przejadą pierwsze kółko w fortunie jest kurs 1,92 także duża dysproporcja w porównaniu z innymi bukami.

ed. obecnie zakład w fortunie usunięty z oferty.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1290
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom