>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

11. Grand Prix Wielkiej Brytanii [07 - 09 lipca 2023]

Status
Zamknięty.
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Grand Prix Wielkiej Brytanii 2023
1688385486694.png
Piątek, 07 lipca:

#1 Trening ▶ 13:30
#2 Trening ▶ 17:00

Sobota, 08 lipca:
#3 Trening ▶ 12:30
#Kwalifikacje ▶ 16:00

Niedziela, 09 lipca:
#Wyścig ▶ 16:00

1688385630842.png

Informacje o torze:
Nazwa toru:
Silverstone Circuit
Lokalizacja: Silverstone, Wielka Brytania
Pierwsze Grand Prix: 1950
Długość toru: 5.891 km
Liczba okrążeń: 52
Całkowity dystans wyścigu: 306.198 km
Rekord okrążenia: Max Verstappen (2020) - 1:27.097

Zapraszam do dyskusji!
 
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Aston Martin podpisał ważną umowę z producentem olejów Valvoline Global. Z tej okazji na GP Wielkiej Brytanii pojawią się dodatkowe akcenty kolorystyczne związane z Valvoline na bolidzie.

357729413_742185277913594_3767561963673666918_n.jpg
 
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
McLaren na Silverstone również będzie miał specjalnie oklejenie bolidów ze srebrnym kolorem (chromem), co ma nawiązywać do historii i klasycznych malowań.

Screenshot 2023-07-05 19-19-49.jpg
 
mkl 128,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
Williamsy dziś fruwały jak na siebie, skoro nawet Sargeant zrobił piąty czas w drugim treningu. Alex dziś dwa razy #3, w tym sezonie już kilkukrotnie pokazał się ze świetnej strony awansując do Q3. W wyścigu może być różnie ale w kwalifikacjach moim zdaniem nagle tempa nie straci.

Albon przed Gaslym @2.1 forbet
Albon przed Bottasem @1.55 forbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1459
captainpear 29,7K

captainpear

Użytkownik
H2H na kwalifikacje ode mnie, kursy z Forbet

Tsunoda - De Vries
Tsunoda lepszy @1.50

Nad De Vrisem zbierają się coraz ciemniejsze chmury, szansa jego zwolnienia w ciągu przerwy letniej rośnie z każdym kolejnym wyścigiem. Presja jaka na nim ciąży popycha go do różnych głupich walk i błędów jak chociażby w Kanadzie czy w Austrii. Yuki jeździ lepiej niż wskazują na to wyniki, próbuje wycisnąć maksa z tego wolnego bolidu, stawiam że kolejny raz skończy kwalifikacje przed Holendrem.

Hulkenberg - Magnussen
Hulkenberg lepszy @1.62

Idę w stronę Hulkenberga który świetnie zaprezentował się w sprincie w Austrii. Magnussen notuje gorsze wyniki, należy uważać z tym zakładem i pamiętać że to jest Haas, występ obu kierowców może skończyć się po Q1 jak i również któryś z tej dwójki może zagościć w Q3, dość ryzykownie ale uważam że Niemiec ukończy kwalifikacje wyżej niż Magnussen, który nie odnotowuje takich spektakularnych rezultatów jak Hulk.

Norris - Stroll
Norris lepszy @1.75

Kurs wart ryzyka, weekend w Austrii był dla Norrisa najlepszym w tym sezonie gdzie ukończył wyścig na 5 pozycji a po karach dla Sainza przesunął się na 4 lokate. W kwalifikacjach również zaprezentował się świetnie, widać że poprawki jakie zaimplementował McLaren sprzyjają Brytyjczykowi, który być może wreszcie będzie mógł jeździć na miarę swojego potencjału. Z drugiej strony Stroll w którego przypadku sytuacja wydaje się być zupełnie odwrotna - świetny bolid co widać po wynikach Fernando a Strollowi zdarza się nie wejść do Q2 a potem nie punktować w wyścigu. Stawiam w tym pojedynku na Lando.

Piastri - Sargeant
Sargeant lepszy @1.80 (STS)

Pierwszy raz spróbuję zagrać coś w stronę Amerykanina, Wiliams pokazał w treningach że ma tutaj tempo, również ostatnie wyścigi w wykonaniu Alexa Albona pokazują, że w Wiliamsie zaczyna rodzić się potencjał. Piastri pierwsze kwalifikacje z poprawkami bolidu, które Lando dostał tydzień temu, myślę że sprzyjające warunki dla Williamsa czyli tor z wysokimi prędkościami plus nowości w bolidzie Piastriego z którymi musi się oswoić sprawią, że Sargeant ukończy kwalifikacje wyżej niż Piastri.
Edit: Cóż za występ Piastriego coś niesamowitego, zwracam honor :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1821
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja licze na przebudzenie Merca w kwalach i ze wszystko zadziała. Hamilton bedzie tu cisnął i mimo ze nie jest w scisłym gronie faworytów do podium w kwalach to licze ze pokaze sie przed własna publicznoscia

Hamilton miejsca 1-3 kurs 3,75 STS
 
mkl 128,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
Landooo 🧡 Pograłem przed weekendem w STS po kursie 10, że stanie na podium w tym sezonie. Może już jutro się uda 🤯
 
krol-julian 5K

krol-julian

Użytkownik
Panowie jak na tym torze wygląda kwestia wyprzedzania? Generalnie można spokojnie zdobyć pozycje czy łatwiej się bronić ?
Pytam bo kompletnie nie pamiętam, nie widziałem nic z tego weekendu a czytałem, że ćwierkają świetne tempo wyścigowe mercedesa - sporo szybsze od ferrari podobno.
 
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Panowie jak na tym torze wygląda kwestia wyprzedzania? Generalnie można spokojnie zdobyć pozycje czy łatwiej się bronić ?
Pytam bo kompletnie nie pamiętam, nie widziałem nic z tego weekendu a czytałem, że ćwierkają świetne tempo wyścigowe mercedesa - sporo szybsze od ferrari podobno.
Da sie tutaj wyprzedzac chociaz wcale nie musi byc to tak latwe. Mysle, ze bedzie tu trudniej wyprzedzac niz w Austrii ale latwiej niz w Kanadzie o tak bym powiedzial. Wszystko rozbije sie o zuzycie opon. I fakt Mercedes powinien miec lepsze tempo wyscigowe niz to w kwalifikacjach.
 
K 410

kita07041981

Użytkownik
Dzień dobry, Panowie możecie doradzić.
Hamilton-Russel 1
Saint-Alonso 1
Leclerc-Norris 1
Stroll-Ocon 1
Co mam wywalić ewentualnie zamienić z innym zawodnikiem. Dzięki.

edit ranczo0123: to dzial tematyczny i tutaj trzeba pisac dlaczego sie proponuje dany typ. Dopuszczam warunkowo. Nastepnym razem taki post zostanie usuniety.
 
Ostatnio zmieniony przez ranczo0123:
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Brawo McLaren za kwalifikacje, dobrze ich widzieć z przodu jednak myślę że tempa wyścigowego oni nie będą mieć tak mocnego, myślę że nad tym obszarem jeszcze muszą popracować i stawiam na kierowców z tyłu. Czerwoni i Merc wg mnie będą mieć mocniejsze stinty.

Norris - Hamilton 2
Sainz - Piastri 1
Kurs ako 3 ⛔
STS
 
Ostatnia edycja:
adik1992 405,4K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Liczba kierowców którzy nie ukończą pierwszego okrążenia u1,5 @1,55
fortuna

Ostatnio mało wypadków na pierwszych kółkach jak i ogólnie. Sporo samochodów dociera do mety. Na Silverstone zdradziecki jest pierwszy zakręt, zwłaszcza gdy jest tłoczno o czym rok temu przekonał się Zhou. Jednak fortuna daje nam możliwość aby jeden samochód nie pokonał pierwszego okrążenia, gdzie np w STS jest zakład czy wszyscy ukończą po kursie 1,45 a w superbet po 1,38. Także jeżeli nie dojdzie do jakiegoś zdarzenia na pierwszych dwóch zakrętach to powinni pilnować swoich pozycji bo wyścig długi. Na to że wszyscy przejadą pierwsze kółko w fortunie jest kurs 1,92 także duża dysproporcja w porównaniu z innymi bukami.

ed. obecnie zakład w fortunie usunięty z oferty.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1290
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom