>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

10Euro Dobet

TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Ludzie przestańcie siare robić z jakiegoś darmowego promo jakby każdy miał tu 6 w totka wygrać.
Pewnie że nie ma nic za darmo, za wejście na rynek trzeba zapłacić.Gównem śmierdzi to każdy widzi dlatego nie wpłaca.
 
romanzawodowiec 2

romanzawodowiec

Użytkownik
Założyłem u nich dziś konto dostałem te 10 (&quot;darmowych euro&quot;) po trzech zakładach zrobiłem z nich te wymagane max 50 euro i teraz mam poważne pytanie czy warto tam wpłacać te dwie stówy czy ktoś tam się bawił za prawdziwą kasę i coś już wypłacił????
 
romanzawodowiec 2

romanzawodowiec

Użytkownik
no nie chciałbym być pierwszy który dostanie po uszach ???? czyli jak ktoś ma jakieś doświadczenia to z chęcią je przeczytam
 
bukszpanns 68

bukszpanns

Użytkownik
Założyłem u nich dziś konto dostałem te 10 (&quot;darmowych euro&quot;) po trzech zakładach zrobiłem z nich te wymagane max 50 euro i teraz mam poważne pytanie czy warto tam wpłacać te dwie stówy czy ktoś tam się bawił za prawdziwą kasę i coś już wypłacił????
Warto byłoby czasem poczytać temat zanim zada się jakieś pytanie. Jest to zwykła promocja depozytowa ;) Ugrałeś 50€, wpłacisz 20€ to zostanie Ci z tego 20€ a i tak musisz to obrócić wszystko jeszcze. WIęc jest to zwykła promocja depozytowa, jeszcze pojawiały się opinie dot. tego że jest to scam, więc odradzam ;) Pozdro
 
romanzawodowiec 2

romanzawodowiec

Użytkownik
Warto byłoby czasem poczytać temat zanim zada się jakieś pytanie. Jest to zwykła promocja depozytowa ;) Ugrałeś 50€, wpłacisz 20€ to zostanie Ci z tego 20€ a i tak musisz to obrócić wszystko jeszcze. WIęc jest to zwykła promocja depozytowa, jeszcze pojawiały się opinie dot. tego że jest to scam, więc odradzam ;) Pozdro
warto byłoby też przeczytać wcześniej dokładnie post użytkownika zanim chcesz go pouczać ???? dobrze wiem że to &quot;zwykła&quot; promocja depozytowa , temu pytałem czy warto wpłacać 200 zł czyli ok te 50 euro które miałem już na koncie... myślałem że to oczywiste. Odpuszczę to jednak sobie bo wszędzie ten cały Dobet ma złe opinie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
M 2

messsi18

Użytkownik
PANOWIE. Wpłacił ktoś tam swoje 50 euro? Można im zaufać? Dajcie znać, bo mam 50 euro ugrane z tej dyszki darmowej i nie wiem co robić...
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Dobet 10 euro
Witam,
Korzystał ktoś może z promocji na www.dobet.com , gdzie oferują 10 euro za friko?
Jak to wygląda? Czy faktycznie dają te 10 ojro, beż żadnego depozytu? Jak z wypłatą środków, gdy obrócę bonus 3 x po min 1.5?
 
M 41

mrzoob

Użytkownik
Mam problem z obstawieniem zakładów, przy wpisaniu w okienku stawki 10 wyskakuje mi okienko ze brak środków do zawarcia zakładu a na stronie głównej widnieje te 10 e. Proszę o pomoc
 
luque 2,7K

luque

Użytkownik
Wypłata jest od 100 EURO i tylko na Neteller. Zakładają dość szybko limity, aczkolwiek wypłatę miałem u siebie na koncie w 5 minut.
aa nie prawda wyplaty tez sa w MB ;)
Co do Buka to oferta moocno srednia bez live.
Polska strona chyba tlumaczona z translatora (zamiast parzyste-niepatrzyste mamy dziwny-nawet )
eh ale pogralem za te 10 zobaczymy jak pojdzie
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Nie ma co się bawić na poważnie. Mozna grać same single, stawka max 5 euro ???? Tylko dla zabawy takie rzeczy.
 
Do góry Bottom