>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

10bet problemy finansowe?

D 152

damian0012

Użytkownik
tez widzialem te surebety z oddsportalu na mlb u\o i na 10bet sa czasem jakies dziwne zaklady np OAK Athletics] vs NYgrany dzis o 23 i mamy tu linie u\o 8.5i jest taki sam zaklad OAK Athletics[B. Colon] vs NY grany jutro o 11 rano ;o ( a takigo meczu w rzeczywistosci nie ma) i tez jest liniaa u\o 8.5 tylko ze sa calkiem inne kursy oni strasznie motaja i na oddsportalu pokazuje ze to jest surebet
powie mszczerze ze pare dni temu o malo co sie na to nie na dzialem bo tez gram surebety
wiem ze dziwnie to wytlumaczylem ale moze zrozumiecie o co mi chodzi ????
 
R 924

radziooh

Użytkownik
tez widzialem te surebety z oddsportalu na mlb u\o i na 10bet sa czasem jakies dziwne zaklady np OAK Athletics] vs NYgrany dzis o 23 i mamy tu linie u\o 8.5i jest taki sam zaklad OAK Athletics[B. Colon] vs NY grany jutro o 11 rano ;o ( a takigo meczu w rzeczywistosci nie ma) i tez jest liniaa u\o 8.5 tylko ze sa calkiem inne kursy oni strasznie motaja i na oddsportalu pokazuje ze to jest surebet
powie mszczerze ze pare dni temu o malo co sie na to nie na dzialem bo tez gram surebety
wiem ze dziwnie to wytlumaczylem ale moze zrozumiecie o co mi chodzi ????
Jeszcze jedna przedziwna rzecz odnośnie tego nieszczęsnego typu, zobaczcie na wynik dzisiejszego meczu st louis, juz sie w 6 inningu cieszyłem ze jednak sprawiedliwosc nadeszła i mimo ze mnie oszukali z terminem zdarzenia to i tak wygrany typ to bedzie, juz dalej nie oglądałem bo zmeczony poszedłem spać a rano sie budze i szok 12:0 w jednym inningu. Albo mafia w tym brała udział albo jakaś niesamowita ironia i złośliwość losu, nie wiem co o tym mysleć. Trzeba o tym zapomniec, pieniadze nie są najwazniejsze,
nie straciłem aż tak duzo. Najbardziej mnie denerwuje to że tak sobie pogrywają a mimo to maja klientów i sobie dobrze żyją z tego.
 
marasking 63

marasking

Użytkownik
Radziooch - najpierw piszesz , że zagrałeś za sporą stawkę, teraz , że nie straciłeś aż tak dużo . Zdecyduj sie.
 
R 924

radziooh

Użytkownik
Radziooch - najpierw piszesz , że zagrałeś za sporą stawkę, teraz , że nie straciłeś aż tak dużo . Zdecyduj sie.
bo zagrałem za sporą stawkę ale nie straciłem na tyle duzo żeby robić z tego tragedie i nie móc o tym zapomniec,
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Odświeżam.

Jakieś opinie o buku nowe ? Bo kursy mają przyzwoite i oferta live też bogata
Lepiej graj w ComeOn.Oferta live,kursy wszystko dokładnie takie same,nawet onacja graficzna strony.
Tutaj przynajmniej nie musisz martwić się o kasę.
Mało tego_Ostatnio przyspieszyli wypłaty na MB i Neteller.
Wszystko jest realizowane o-line.Ja dzisiaj wypłacałem i po kliknięciu w wypłatę zszedłem z 1 piętra na dół by przestawić samochód.
Wróciłem po 3 minutach,zalogowałem się na MB i pieniądze już czekały na koncie.
 
Do góry Bottom