>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

10bet - bonus 50% do 800 zł!

obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP


Teraz bonus 50% do 800pln !!!

www.10bet.com
Bonus powitalny jest dostępny tylko dla nowych użytkowników, którzy wprowadzili kod promocyjny: FD100.
Dostaniesz 50% bonus powitalny na Twój pierwszy depozyt aż do 800 PLN. Na przykład wpłacając 800 PLN dostaniesz dodatkowo 400 PLN bonus. Wpłacając 1600 PLN dostaniesz dodatkowo 800 PLN bonus. Nowym graczom przysługuje tylko jeden bonus powitalny.
Z oferty mogą skorzystać tylko obywatele Polski.
Bonus będzie dodany do Twojego konta po jednokrotnym postawieniu kwoty pierwszego depozytu.
Jeśli warunki obrotu nie zostaną spełnione w ciągu 90 dni od momentu przyznania bonusu, bonus zostanie odpisany od Twojego konta.
Aby móc wypłacić bonus należy obrócić nim 5 razy. Jeśli ten warunek nie zostanie spełniony bonus i wygrane zostaną anulowane.
Aby spełnić wymagania obrotu bonusem (Rollover), wszystkie zakłady muszą być wykonane z szansą przynajmniej 1.60, zakłady postawione na wszystkie rodzaje Asian Handicaps oraz Powyżej/Poniżej (Over/Under) nie będą wliczane do wymagań obrotu bonusem. Maksymalna kwota wliczana do wymagań obrotu bonusem na każdym zakładzie stanowi 50% przyznanej kwoty bonusowej.
10bet zastrzega sobie prawo do zmiany, odwołania, odebrania lub odmowy jakiejkolwiek promocji według własnego uznania.
-wpłacamy do 1600pln
-wpisujemy kod FD100
-obracamy 1 raz depozytem po kursie min.1.60
-dostajemy bonus do 800pln, który obracamy 5-krotnie po kursie min.1.60
Bukmacher jak najbardziej wypłacalny, więc korzystać kto nie ma konta.
Potem średnio co kilkanaście dni dają promocje na maila rzędu 10-20euro (50/100%)
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
A 861

amigo007

Użytkownik
Korzystał ktoś? Godny zaufania bukmacher? Zbyt profesjonalnie mi on nie wygląda. Wejdźcie sobie w faq. Polszczyzna tam jest ewidentnie napisana z użyciem jakiegoś tłumacza internetowego. Ale trzeba przyznać, że bonus ogromny. 800zł piechotą nie chodzi :)
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Ja gralem jakis czas temu to mi prowizje 3% zarabali ze nie obrocilem depozytem 3 razy parodia oczywiscie nikt przy wyplacie nie poinformowal mnie chcecie to wplacajcie jak dla mnie to lepiej tam nie wplacac tak na marginesie co jakis czas dostaje podobny bonus z Bet770 i moge go wyrobic i wyplacic ale do tej firmy nie mam zaufania!!!
 
bquiet 1

bquiet

Użytkownik
Jeśli nie wykona się jeszcze wymaganego obrotu depozytem to przy próbie wypłaty jest wyświetlane info o prowizji.... znika ono po wykonaniu obrotu, a wypłata kosztuje 1€
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
800 złotych to kupa kasy jak na bonus, stąd coś kosztem czegoś, może przytoczę opinię.
Proszę zwrócić uwagę, że tylko bonus i wygrane z niego liczą się do obrotu. Jeśli przegrasz część zawierającą bonus przed spełnieniem warunków obrotu, będziesz uprawniony do wypłaty depozytu. Ukrywają jednak fakt, że jeśli przegra się bonus i poprosi o wypłatę depozytu, to pobierają 50€ prowizji!
Drugą niespodzianką może być to, że do zakładu najpierw brany jest depozyt, a dopiero potem kwota bonusu! Przykładowo jeśli ma się na koncie 100PLN depozytu i 50PLN bonusu i postawi zakład za 120PLN, to 100 idzie z balansu depozytu, a 20 z balansu bonusu i to 20 jest brane do obrotu.
Mało tego. Jeśli zagramy za bonus i wygramy, to zysk jest dodawany do kwoty przyznanego bonusu. Na szczęście wielkość obowiązkowego obrotu jest liczona na podstawie pierwotnej wartości przyznanego bonusu.
Podobno można anulować bonus bez kar. Depozyt trzeba obrócić 3x aby móc go wypłacić (po wpłacie), gdzie w innych bukmacherach standardem jest obrót 1 raz.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Zaraz zaraz niech ktoś mi to bardziej objaśni. Zakładająć, że planowałem wpłacić do nich 400pln (200zł bonusu). Teraz jak chciałbym grać progresją, to dopóki stan konta będzie się utrzymywał ponad 200zł to wcześniejsze zakłady nie liczą się do obrotu? Przykładowa progresja 8-mio poziomowa 2-4-8-16-32-64-128-256. To w moim przypadku dopiero dojście do 8-go poziomu i zagranie za 256zł było by brane do obrotu? I z tego 8-go poziomu w moim przypadku zgodnie z regulaminem wliczyło by się tylko 100zł obrotu? (maksymalnie 50% kwoty bonusowej). A jak wcale nie dojdę do 8-go poziomu progresji, to obrót w ogóle nie będzie się liczył?
 
0 4

007donald

Użytkownik
2 dni temu zauważyłem temat, przeczytałem, wpłaciłem 1600 PLN. Informacja od Moderatora, także wydaje mi się to wiarygodne.
Będę was informować z pierwszej ręki, jak układa się współpraca z tym bukmacherem, oraz co z powyższych informacji jest prawdą. Nie ukrywam, jest stres, a jeśli to prawda, to tak skomplikowanego bonusu jeszcze nigdy nie miałem.
O 13:30 postawiłem zakład za 1600, kurs 1,4 azjatycki
wg. regulaminu
&quot;Bonus będzie dodany do Twojego konta po jednokrotnym postawieniu kwoty pierwszego depozytu.&quot;
Także wg mnie bonus powinni dopisać.
Na razie nic nie otrzymałem ale poczekam do rozstrzygnięcia zawartego zakładu tj jutro o 23:00.
 
M 0

megadriano

Użytkownik
Mam pytanie. Jeśli wpłaci się maksymalną kwotę czyli 1600zł, całość postawi i kupon nie wejdzie, to bonus i tak zostanie dodany?
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
postawiłem zakład za 1600, kurs 1,4 azjatycki
To się zdziwisz... 1.60 minimum bez azjanów...
Co do obrotu jest tak jak opisał to Maciek... Ale jest banalny sposób na obrócenie tego lub pozbycie się kasy z tego buka... Sure bety all in.
 
G 0

grzegorz0901

Użytkownik
1.Jeśli dostane bonus 800 zl to zeby obrocic te pieniadze to bede musial stawiac na zaklad maks 400 zl? Czyli zeby zrobic obrot musze postawic 400 zl 10 razy tak? 2.Jesli postawie pierwszy zaklad po kursie 1.6 za 1600 i on wejdzie to potem bede mial 2560+800 bonusu i teraz jak bede stawial te 400 zl to bedzie mi sie do obrotu liczylo czy beda mi brac kase nie z bonusu i nie bedzie sie liczylo do obrotu? Z gory dziekuje za jakies wskazowki
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
To się zdziwisz... 1.60 minimum bez azjanów...
Co do obrotu jest tak jak opisał to Maciek... Ale jest banalny sposób na obrócenie tego lub pozbycie się kasy z tego buka... Sure bety all in.
Na live siury czy zakłady przedmeczowe?
 
czoker 122,1K

czoker

Użytkownik
Obrót depozytem musimy zrobić jednym zakładem za 1600 pln, czy można to rozbić na na przykład 10 zakładów po 160 złotych?

Surebetow tam mnostwo, wiec z obrotem tego nie powinno byc duzego problemu , chyba ze mozna sie szybko dorobic limitow, ewentualnie tak jak napisal Obserwator, przegrywac i przegrywac te surebety u nich ????
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Obrót depozytem można i 160 zakładów po 10pln, jedynie pamiętać o kursie minimalnym, azjanach itd, po rozliczeniu ostatniego zakładu wypełniającego obrót, bonus automatycznie jest dopisywany...
Surów pełno i przed meczami i na live, bo opóźniony... Gram po kilka stów live, limitów brak, regularne bonusy (teraz np.10euro 25%), wypłacalny, tylko z tym obrotem ciężko, bo mając bonusy po kilkanaście euro gram all iny i albo jest obrót chociaż, albo wchodzi gdzie indziej, a tu musicie się pomęczyć trochę i &quot;pokombinować&quot;..
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
0 4

007donald

Użytkownik
Po wpłacie 1600, zagraniu za depozyt, otrzymaniu bonusu aby spełnić warunki
należy:
&quot;bonus należy obrócić nim 5 razy&quot;
&quot;Maksymalna kwota wliczana do wymagań obrotu bonusem na każdym zakładzie stanowi 50% przyznanej kwoty bonusowej.&quot;
Ale:
&quot;do zakładu najpierw brany jest depozyt, a dopiero potem kwota bonusu! &quot;
Jakikolwiek zakład zawarty poniżej depozytu tj. 1600 PLN nie jest brany do obrotu?
Czyli aby móc wypłacić pieniądze należy zagrać 10 zakładów za 2000 PLN?
Depozyt 1600+400(50%max bonus)
Aby wypłacić depozyt, gdybym zrezygnował z bonusu musze zagrac 3x za depozyt. Kurs 1.6 i inne duperele też obowiązują?
 
G 0

grzegorz0901

Użytkownik
Z ta promocja jest cos nie tak.Wplacilem 1600 zl i zagralem pierwszy zaklad.Wygralem dostalem bonus 800 zl.Wszedlem w moj profil bylo napisane ze zostalo mi do obrocenia 19200!!.Wczoraj zagralem 4 zaklady po 400 zl i normalnie z tego ubywa i teraz jest &quot;tylko&quot; 17600.Jak to jest moj obrot jaki musze zrobic to oni chyba sobie jaja robia.
Na liveczacie przytoczyli mi ten punkt:
8.Players from Russia, Poland, Czech, Portugal and Spain must roll over the deposit and bonus amount 8 times
Czyli zakwalifikowali mnie jakby do innej promocji powitalnej,szkoda tylko ze tu i tam jest ten sam kod FD100.Szkoda slow
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Po wpłacie 1600, zagraniu za depozyt, otrzymaniu bonusu aby spełnić warunki
należy:
&quot;bonus należy obrócić nim 5 razy&quot;
&quot;Maksymalna kwota wliczana do wymagań obrotu bonusem na każdym zakładzie stanowi 50% przyznanej kwoty bonusowej.&quot;
Ale:
&quot;do zakładu najpierw brany jest depozyt, a dopiero potem kwota bonusu! &quot;
Jakikolwiek zakład zawarty poniżej depozytu tj. 1600 PLN nie jest brany do obrotu?
Czyli aby móc wypłacić pieniądze należy zagrać 10 zakładów za 2000 PLN?
Depozyt 1600+400(50%max bonus)
Podbijam.
Może ktoś bliżej zorientowany potwierdzić :?:
Bo z tego by wynikało, że wręcz zaporowe warunki obrotu w przypadku większych kwot.
 
aerts 78

aerts

Użytkownik
&quot;Maksymalna kwota wliczana do wymagań obrotu bonusem na każdym zakładzie stanowi 50% przyznanej kwoty bonusowej.&quot;
Ja to widzę tak, że jak zagrasz jeden zakład za powiedźmy 1000zł a bonus to 500zł to z tego zakładu tylko 250zł(50% z przyznanej kwoty bonusowej, czyli 50% z 500zł) zostanie wliczone do obrotu.
Tak to rozumiem, ale może ktoś mądrzejszy w tej sprawie to potwierdzi/sprostuje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
A 861

amigo007

Użytkownik
Z tego co ja zrozumiałem, chyba że się mylę. To ten bonus jest na tyle trudny, że jak już wpłaciliśmy 1000zł. Następnie stawiamy coś z kursem minimum 1,60, i dajmy na to wygrywamy. Czyli mamy łącznie 2100zł (łącznie z 500zł bonusu). I teraz grając zakład do 1600zł wcale nie obracamy bonusem? Czy te 600zł wygrane doliczane jest do 500zł bonusowego, i dopiero każdy zakład ponad 1000zł zalicza nam 50% stawki ponad 1000zł do obrotu? Ja nie mogę normalnie ten bonus to masakra :)
 
Do góry Bottom