>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

10bet - bonus 50% do 800 zł!

macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Popytałem tu i tam i uważam, że ten bonus, a szczególnie warunki jego obrotu to niemal hazard. Dlaczego tak uważam (zakładam wpłatę 1600 i 800 bonus):
Proszę zwrócić uwagę, że tylko bonus i wygrane z niego liczą się do obrotu. Jeśli przegrasz część zawierającą bonus przed spełnieniem warunków obrotu, będziesz uprawniony do wypłaty depozytu. Ukrywają jednak fakt, że jeśli przegra się bonus i poprosi o wypłatę depozytu, to pobierają 50€ prowizji!
- Wygrane z niego (bonusu) to wszystko co się wygra po otrzymaniu bonusu, tak?
- Nie. Najpierw jest brana pod uwage kwota depozytu zdaje sie, a dopiero potem kwota bonusu. Wiec jesli postawisz zaklad za 100zl, to 100zl liczy sie do obrotu depozytu.
Jesli postawisz zaklad za 1000zl, to do obrotu liczy sie 800zl depozytu i 200zl bonusu, chyba ze kwota depozytu zdazyla sie powiekszyc przez poprzednie zaklady...
Drugą niespodzianką może być to, że do zakładu najpierw brany jest depozyt, a dopiero potem kwota bonusu! Przykładowo jeśli ma się na koncie 100PLN depozytu i 50PLN bonusu i postawi zakład za 120PLN, to 100 idzie z balansu depozytu, a 20 z balansu bonusu i to 20 jest brane do obrotu.
- Czyli w moim przypadku obrót którego muszę zrobić 19200 liczyłby się dopiero przy stawkach powyżej 800 złotych?
- Niestety tak.
Byc moze nawet dla wiekszych w przypadku gdy kwota depozytu sie zwiekszy w wyniku historycznych zakladow. Kwota depozytu zwieksza/zmniejsza depozyt, a kwota bonusu zwieksza/zmniejsza bonus.
----------
Pogrubione nie pozostawia dla mnie wątpliwości. Mając 2400 złotych, muszę stawiać kupony o wartości powyżej 800 złotych (żeby zrobić obrót bonusu). Zakładam że pierwszy kupon przegrałem (minus 800zł.). Nie mam już bonusu, zostaje tylko 1600. Co wtedy?
Jeśli przegrasz część zawierającą bonus przed spełnieniem warunków obrotu, będziesz uprawniony do wypłaty depozytu. Ukrywają jednak fakt, że jeśli przegra się bonus i poprosi o wypłatę depozytu, to pobierają 50€ prowizji!
:]
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Kminicie widzę ostro...
Przy takim bonusie i warunkach to jest oczywiste, że opłaca się zrobić jeden manewr. Wpłacić do 10bet 1600, dostać bonus 800 a dalej szukać i grać sure bety żeby przegrać wszystko tutaj a kasa została w innym buku. Ofertę mają niezłą bo kopiują większość z pinnacle dodając swoją większą marżę.
Opłacalność obracania tego bonusu jest taka sama jak w Bah, który daje spory bonus (100% do 350-700 zł) przy większych imprezach typu Euro, Mundial itd.
Wpłacić, wziąć bonus, zwinąć się do innego buka.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Wpłacić, wziąć bonus, zwinąć się do innego buka
Eee, potem wykorzystywać kolejne bonusy rzędu 50% do 10euro wykorzystując ww.praktykę... Kursy kopiują z Pinnacle, więc dużo sure betów z ich udziałem, live kopiują z Bet365, więc opóźnienia są...
Można wpłacić nawet te kilka stów i grać all iny surami, bo przy 1600 wpłaty może się uzbierać magiczna suma, gdy będzie brakowało szczęścia.
Mi raz go brakowało i z 40euro wpłaconych (25% do 10euro) uzbierało się blisko 3k, a że to był mój początek z nimi, więc bałem się o wypłacalność itd, dodatkowo obrót się nie liczył i nie moglem wypłacić całości, ale wówczas wystarczyło zrezygnować z bonusu (10euro) i reszta była normalnie do wypłaty...
Trochę nie rozumiem, jak można przegrać bonus, a nie przegrać depozytu..? Przecież najpierw zjada depozyt, więc..?
Ogólnie buk idealny do surów...
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Eee, potem wykorzystywać kolejne bonusy rzędu 50% do 10euro wykorzystując ww.praktykę... Kursy kopiują z Pinnacle, więc dużo sure betów z ich udziałem, live kopiują z Bet365, więc opóźnienia są...

Można wpłacić nawet te kilka stów i grać all iny surami, bo przy 1600 wpłaty może się uzbierać magiczna suma, gdy będzie brakowało szczęścia.

Mi raz go brakowało i z 40euro wpłaconych (25% do 10euro) uzbierało się blisko 3k, a że to był mój początek z nimi, więc bałem się o wypłacalność itd, dodatkowo obrót się nie liczył i nie moglem wypłacić całości, ale wówczas wystarczyło zrezygnować z bonusu (10euro) i reszta była normalnie do wypłaty...

Trochę nie rozumiem, jak można przegrać bonus, a nie przegrać depozytu..? Przecież najpierw zjada depozyt, więc..?

Ogólnie buk idealny do surów...
Masz rację, wygląda na to że popełniłem błąd w tym rozumowaniu.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
to o czym rozmawiacie chyba nie ma już wiele związku z BUKMACHERKĄ? Obstawieniem zdarzeń sportowych?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
A ja mam jeszcze pytanie. Obrót 8 razy dla Polaków liczony jest od momentu postawienia 1-go zakładu, czy z chwilą dodania bonusa? Dajmy na to wpłacę 500zł. To przed przyznaniem bonusa, a po jednokrotnym obstawieniu depozytu zalicza nam obrót?
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
to o czym rozmawiacie chyba nie ma już wiele związku z BUKMACHERKĄ? Obstawieniem zdarzeń sportowych?
No chyba nie z szydełkowaniem?

A ja mam jeszcze pytanie. Obrót 8 razy dla Polaków liczony jest od momentu postawienia 1-go zakładu, czy z chwilą dodania bonusa? Dajmy na to wpłacę 500zł. To przed przyznaniem bonusa, a po jednokrotnym obstawieniu depozytu zalicza nam obrót? I skąd wiadomo, że aby dostać bonus trzeba postawić jednokrotnie depozyt po kursie minimum 1,60? W regulaminie tego nie znalazłem.
Obracasz depozyt, dostajesz bonus i od tego momentu musisz wykonać ośmiokrotny obrót.
 
0 4

007donald

Użytkownik
Panowie to jest niezła paranoja. Z bonusu można zrezygnować ale przy okazji to sobie można wypłacić jedynie depozyt.
Czyli mając na koncie nawet 30k PLN, a nie spełniając warunków obrotu do wypłaty i tak dostaniesz tylko depozyt.
No chyba, że coś źle rozumiem...
Juan: Welcome to our live chat service.
you: Welcome, I would like to opt out of the bonus offer (100% to 800 PLN), I have not received the bonus and did not want to get one.
Juan: May I have your user name, please?
you: xxxxx
Juan: I will check your account details. Kindly hold on for a moment.
you: ok
Juan: You have deposited with the bonus code. In order to receive the bonus you need to play the deposited amount on sport bets with odds greater than 1.60.
Juan: Have in mind that any bets placed on any type of Asian Handicap or Over/Under bet will NOT count.
Juan: Please mote that the bonus is 50% up to 800 PLN
Juan: http://pl.10bet.com/promotions/welcome_bonus/
you: I want to remove this bonus offer. I do not want to receive the bonus money.
you: Please print my account with the bonus offer.
Juan: Please note that if we cancel the bonus all winnings you have generated will be cancelled with the bonus.
you: I played one bet, &quot;05/04/2012 11:31 Osasuna vs. Sociedad Asians FT Osasuna 0 1600 1.40 647.77 wines,&quot; it won with my deposit. I have not received the bonus. If I give up with the bonus lose my winnings?
Juan: Yes, you will lose all winnings of the bonus is cancelled as you have used the bonus code to deposit.
you: So I can only withdraw a deposit?
Juan: Yes, that is correct.
you: I have 90 days to comply with conditions of the offer. What if it does not, then I&#39;ll be able withdraw only a deposit?
Juan: If you do not complete the roll-over requirements within the 90 days period you will lose all winnings generated , correct.
Panowie ja tam już nie chcę zagrać ani jednego zakładu, bo w tym bukmacherze grasz tylko w jedną stronę tj. jak przegrywać to ok, jak wygrywasz to warunki bonusu są na tyle nieosiągalne że za 90dni i tak będziesz na poziomie depozytu.
Ma ktoś pomysł jak wyciągnąć te pieniądze?
Koledzy którzy otrzymali już bonus, jak sprawa wygląda u was. Piszecie że zakłady po 400 PLN zmniejszają kwotę obrotu, jak jesteście daleko? Zmniejszają faktycznie kwotę obrotu bonusem czy depozytem?
 
S 44

sareig

Użytkownik
CWANIAKI jedno co mi przychodzi namysl jesli mysle o 10bet bonus 50%do 800 to sie zgadza bonus dopisany po zagraniu depozytu tez ale nie 5x tylko 8 dla polakow
co do warunkow przetlumaczonych na polski na ichstronie niema sensu tracic czasu na ich czytanie trzeba sie zapoznac z angielska wersja mianowicie nie bx8 czyli 800x8=6400 przed wyplata tylko (d+b)x8 tj.2400x8=19200 ale to maly szczegol najlepsze jest to ze do obrotu max liczy sie 50%bonusu czyl za zagranie zakladu za 1000czy 5000 liczy sie 400 zl co do wyplat sie nie wypowiadam bo jeszcze dlugo niebede mogl jej zlecic wiec zastanowcie sie czy warto ja gdybym mial szanse przeczytac podobna opinie niezamrazal bym budzetu czekam moze ktos ma jakis pomysl jak wydostac od nich kase bo mnie sie pomysly skonczyly po trafieniu kilku kursow rzedu 3,0 i wiecej
 
0 4

007donald

Użytkownik
kol. sareig czyli każdy zakład za 400 PLN liczy się do obrotu i to jest maksymalny zakład za jaki powinniśmy grać aby obracać bonus? Co z rozgraniczeniem na depozyt i bonus obowiązuje?
 
hope88 3

hope88

Użytkownik
czekam moze ktos ma jakis pomysl jak wydostac od nich kase bo mnie sie pomysly skonczyly
Sa dwa wyjścia:
-&quot;Jeśli warunki obrotu nie zostaną spełnione w ciągu 90 dni od momentu przyznania bonusu, bonus zostanie odpisany od Twojego konta.&quot;

I drugi:
- &quot;Aby móc wypłacić bonus należy obrócić nim 8 razy. Jeśli ten warunek nie zostanie spełniony bonus i wygrane zostaną anulowane. &quot;

:cool:
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Czyli jak ktoś wziął bonus a jeszcze nie zagrał i chciałby zrezygnować to lepiej po prostu zostawić kasę na 90 dni, nie grać i jak zabiorą bonus to wypłacić kasę ???? zamrożenie hajsu na 3 miesiące :p
 
S 44

sareig

Użytkownik
ja szczesliwie przegralem depo i odrazu do obrotu liczy mi sie wszystko co mam na koncie wiec niewiem jak oni to dziela wiec moje cale saldo jest traktowane jako bonus i wygrane z niego wiec nieposlucham rad kolegi i niezostawie polowy budzetu unich czekajac az go skasuja heh grac sury tez nie fajnie bo przy skrajnym pechu moglbym przetransportowac tam caly budzet nie konczac obrotu,o oto chodzi ze niewystarczy nim obrocic 8 razy jak zakladalem,yjscie chyba jest jedno grac po 1,6 baz kontr i liczyc na min strate
 
arturro100 118

arturro100

Użytkownik
ja szczesliwie przegralem depo i odrazu do obrotu liczy mi sie wszystko co mam na koncie wiec niewiem jak oni to dziela wiec moje cale saldo jest traktowane jako bonus i wygrane z niego wiec nieposlucham rad kolegi i niezostawie polowy budzetu unich czekajac az go skasuja heh grac sury tez nie fajnie bo przy skrajnym pechu moglbym przetransportowac tam caly budzet nie konczac obrotu,o oto chodzi ze niewystarczy nim obrocic 8 razy jak zakladalem,yjscie chyba jest jedno grac po 1,6 baz kontr i liczyc na min strate
Mała dygresja , dobrz że nie wpłaciłem do 10bet przed Euro, przecież bedą inne fajne ppromocje.
a do kolegi propozycja ,że grasz 1,60 kursy oraz kontrea na minimalna starte 2, 3 procent . Jak masz 8 razy obrócić to przy stracie 3 pro cent w sumie stracisz max 30procent . czyli wg warto, ale ..... kazdy ma swoja strategię gry , w końcu odpowiada za to włąsnymi pieniądzmi .... Powodzenia , napisz jak Ci poszło.
 
hope88 3

hope88

Użytkownik
Mała dygresja , dobrz że nie wpłaciłem do 10bet przed Euro, przecież bedą inne fajne ppromocje.
a do kolegi propozycja ,że grasz 1,60 kursy oraz kontrea na minimalna starte 2, 3 procent . Jak masz 8 razy obrócić to przy stracie 3 pro cent w sumie stracisz max 30procent . czyli wg warto, ale ..... kazdy ma swoja strategię gry , w końcu odpowiada za to włąsnymi pieniądzmi .... Powodzenia , napisz jak Ci poszło.
Grając ze strata 3 procent stawki po 800 (800 tu i 800 u innego) to wychodzi 48 zł za zakład a zeby wyrobic bonus trzeba postawić 23 razy po 800zł to jest 23x48zł czyli 1100 zł STRATY !!! obracanie ze strata 3% to mija sie z celem, wiec nie wprowadzaj w błąd kogos.
Jeżeli sie nie grało to mysle ze warto napiac o odpisanie bonusu, po odpisaniu bonusu zagrac na najniższy kurs zeby wniesc depozyt i wypłacic
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Hope88 z tego co pisano tu wcześniej w 10bet depozyt przed wypłatą musi być postawiony 3 razy. Jest to jedyny bukmacher z tak chorym przepisem.
 
0 4

007donald

Użytkownik
Otrzymałem na maila wiadomość
Dear Adam,
We would like to inform you that as you have not received the bonus yet we will not deduct the winnings from your account if you request a withdrawal.
Thank you fro your understanding.
Kind Regards,
Nie wiem, co to za gość siedział na liveczat, no ale najlepiej to o ich profesjonalizmie nie świadczy.
Jednak nie odpiszą mi, wygranych pieniędzy w razie wypłaty.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Nie wiem, co to za gość siedział na liveczat
Juan - to odpowiednik dziewczyn z Tobet - nic nie widziałem, nic nie słyszałem... Gdy raz spytałem, co to za bonus mam, bo wpłacałem bonusowo, ale zagrałem niższy kurs i kolejny depozyt policzono do poprzedniego bonusu, to odpowiedział mi coś w stylu, że BOOST10, czy jaki tam był inny kod, tak jakby coś mi to mówiło:razz:
Jednak nie odpiszą mi, wygranych pieniędzy w razie wypłaty
raz z 40euro wpłaconych (25% do 10euro) uzbierało się blisko 3k, a że to był mój początek z nimi, więc bałem się o wypłacalność itd, dodatkowo obrót się nie liczył i nie moglem wypłacić całości, ale wówczas wystarczyło zrezygnować z bonusu (10euro) i reszta była normalnie do wypłaty...
Niczego nie odpisują, tylko traci się zablokowane środki w postaci bonusu, które można zobaczyć na swoim koncie w odpowiedniej zakładce..
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
25% do 100euro na maila przyszło z okazji Euro2012 :

  • All 10Bet customers are eligible for this promotion.
  • In order to receive the bonus, please enter bonus code 2012BOOST, when making your deposit.
  • This offer is only valid until 08/06/2012 23:59PM UK time.
  • The bonus will be credited to your account once the deposit has been rolled over once.
  • The deposit and bonus amount must be rolled over five times on sports bets before you can withdraw any winnings, otherwise any bonus or winnings will be forfeited.
  • To fulfill the rollover requirements all wagers must be made on odds of at least 1.60. Any bets placed on any type of Asian Handicap or Over/Under bet will not count towards the rollover requirements.
  • To take advantage of the bonus you need to rollover within 90 days of your qualifying deposit, otherwise any funds held in your bonus balance will be forfeited.
  • 10Bet reserves the right to amend, cancel, reclaim or refuse any promotion at our discretion.
  • All 10Bet bonuses and promotions are intended for recreational players only and 10bet may in our sole discretion limit the eligibility of customers to participate in all or part of any promotion.
  • These Terms &amp; Conditions are part of the General 10bet Terms &amp; Conditions.
 
Do góry Bottom