>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

100 tysięcy w 5 miesięcy

Status
Zamknięty.
bonaventura 270

bonaventura

Użytkownik
Witam,
W sumie miałem napisać troszkę więcej na wstępie ale doszedłem do wniosku, że lepiej skrócić go do minimum. Otóż chciałbym przekazać Wam dwie rzeczy. Po pierwsze nie bójcie się mierzyć wysoko, a po drugie zawsze myślcie pozytywnie. Teraz większość z Was potraktuje to zapewne jako puste slogany, ale za niespełna 5 miesięcy przekonacie się, że sukces tego wątku nie był przypadkiem.
Do rzeczy. Zaczynam dzisiaj z kwotą 2000zł a do końca maja mój budżet zwiększy się o 50x. Jak to zrobię? Za każdym razem będę grał płaską stawką procentową wynoszącą 1/8 budżetu (12,5%) z najwyższego odnotowanego stanu konta.
Gram zawsze kupony o kursie zbliżonym do 2,00. Po każdym miesiącu będę robił podsumowanie dotychczasowej gry. Kupony gram u kilku bukmacherów jednak nie będę zdradzał gdzie. Po osiągnięciu celu udostępnię filmik ze wszystkimi screenami prosto ze stron bukmacherów. Dbam o estetykę wątku dlatego wszystkie pytania proszę kierować na PW.
Prognozowany stan konta:
31 styczeń ⇒ 4 465zł
28 luty ⇒ 9 223zł
31 marzec ⇒ 20 590zł
30 kwiecień ⇒ 44 792zł
31 maj ⇒ 100 000zł
Na koniec ustosunkuje się jeszcze do słów użytkownika karwan88 z mojego poprzedniego tematu - otóż nie ma nic piękniejszego od sukcesu niż droga do niego. Dzięki poprzedniemu tematowi nawiązałem znajomość z użytkownikiem arko22 który zaryzykował i powierzył mi 1900zł. Po 20 dniach zakończyliśmy współpracę ze stanem konta wynoszącym prawie 5300zł z czego 1600zł trafiło do mnie. Dlatego też teraz zaczynam nie z 500 a z 2000zł.
...bo to jak myślisz kształtuje to gdzie się znajdujesz ;)
Na koniec życzę Wam aby każdy kolejny rok był dla was jeszcze lepszy.
 
bonaventura 270

bonaventura

Użytkownik
1# 250zł ⇒ 0zł
Almeria - Granada (X2)
2# 250zł ⇒ 0zł
Valencia - Levante (1)
Słowacja - Ukraina (1)
3# 250zł ⇒ 500zł
Young - Zverev (1)
Olympiakos - Kalloni (obie nie strzelą)
Budżet: 2000zł ⇒ 1750zł
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
D 13

dani900

Użytkownik
Witaj kolego. Nie wiem jakiej jakości jesteś typerem, nie wspomniałeś ani słowa o sposobach typowania, ulubionych dyscyplinach ani niczym takim, ale to nic, zobaczymy czym sie popiszesz. Mam nadzieje ze za wielkimi słowami nie stoi pustka.
W kazdym razie mam dla ciebie smutna wiadomosc. nawet jesli bedziesz na tyle dobry, ze 70% twoich kuponow bedzie wchodzic (70% skutecznosc z kursami na poziomie 2.0 to swietny wynik, daje yield na poziomie 40%) to i tak w koncu stracisz wszystko. dlaczego? bo zle dobrales stawke. chcesz ciagle obstawiac za 1/8 calosci kapitalu. i jezeli rzeczywiscie bedziesz dobry to szybko pomnozysz swoj kapital. miesiac po miesiacu bedzie go coraz wiecej, bedzie przybywac w bardzo szybkim tempie. dajmy na to w kwietniu dorobisz sie 40 000zl. i co dalej? moim zdaniem (a troche mam doswiadczenia) predzej czy pozniej nadejdzie czarna seria. bo kiedy bedziesz mial 40 000zl to kazdy typ bedzie za 1/8 kapitalu czyli za 5 000. i kiedy przyjdzie czarna seria to stracisz wiele. bo obstawisz pare kuponow (przyjmijmy 8) a z nich wejda tylko 2. malo prawdopodobne? rzeczywiscie, malo prawdopodobne. ale predzej czy pozniej takie cos sie zdarzy, i wtedy wiekszosc twojego kapitalu sie ulotni. tak sie przegrywa z bukami. mozesz byc swietnym typerem, ale jezeli bedziesz zle dobieral stawki (a moim zdaniem twoj plan opiera sie na zlym dobieraniu stawek - po prostu za szybko chcesz pomnozyc to co masz) to niestety ale calosc spali na panewce.
jeszcze raz. rozumiesz o co mi chodzi? mozesz byc swietnym typerem i trafiac 70% kuponow po srednim kursie 2.0. i bedziesz miec czasami serie, gdzie na 10 kuponow wejdzie ci 9, a czasami nawet 10. ale predzej czy pozniej nadejdzie czarna seria i na 10 kuponow trafisz tylko 3. i jezeli bedziesz grac caly czas na 1/8 swojego kapitalu to przegrasz wiekszosc. i z 40 000 zrobi sie np 7000. bedzie smutno.
dlatego nie rob tego. nie jestem od tego zeby ci rozkazywac albo mowic co dla ciebie dobre, ale to jest po prostu konstruktywna krytyka. mozesz byc swietnym typerem, naprawde genialnie typowac wyniki, ale jezeli trafisz czarna serie (a w koncu niestety trafisz, niestety, los nikogo nie oszczedza) to stracisz wszystko. dlatego jaka jest koncowa rada?
zmien stawkowanie. nie wiem na jakie, jezeli chcesz to mozemy o tym porozmawiac. ale generalnie takie cos raczej ci sie nie uda. musialbys miec mega farta zeby przez 5 miesiecy nie trafic serii, gdzie np na 10 zakladow trafiasz np 2-3 i wiekszosc kasy idzie sie kisic. dlatego nieco zmniejsz ambicje, i bardziej pomysl. bo po raz kolejny powtorze - moze nawet i dojdziesz do tych 40 000zl. moze nawet i do 100 000zl. ale kiedy wygrasz 100 000zl, to kazdy kupon bedziesz chcial obstawiac za 10 000zl. i wtedy przyjdzie czarna seria. i zostanie ci 20 000. uwierz mi, wkurzysz sie nie na zarty.
przemysl to co pisze, bo nie pisze idiotyzmow. na kazdego przychodzi czarna seria, nie ma ludzi ktorzy dlugo obstawiaja i tego nie doswiadczyli. dlatego nie mozna kazdego zakladu grac za 12 % kapitalu. predzej czy pozniej cie to wykonczy. pozdro
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Fajnie, że kolega Bonaventura stawia sobie ambitny cel, ale niestety, to co dani napisał jest bukmacherską oczywistością. Nawet grając dzień w dzień kursy 1,25 w końcu zdarzy się, że 8 z rzędu nie wejdzie. Nie ma znaczenia, czy jutro, czy dopiero za 4 lata. Ale się zdarzy.
Chyba, że Bonaventura z góry założył, że jemu może się udać w tak krótkim okresie tej złej passy uniknąć. W stylu: zrealizować cel i zamykamy konta. W takim razie powodzenia i dużo szczęścia! Będę szczerze trzymał kciuki.
 
bonaventura 270

bonaventura

Użytkownik
@dani900, dzięki za komentarz. Dziwi mnie tylko dlaczego krytykujesz grę za 1/8 budżetu jednocześnie polecając w swoim temacie grę za 1/5. Pomijając jednak tę drobną nieścisłość trzeba przyznać, że różnimy się jedną rzeczą. Jak widzisz, ja nie powtarzam utartych schematów a tworzę nowe. Ktoś kiedyś powiedział, że trzeba grać za 2-5% budżetu i reszta to powtarza. Nikt jednak nie mówi o tym, że sposób stawkowania trzeba ustawić pod system gry oraz cel tak, by zminimalizować ryzyko bankructwa. Ja założyłem, że w dowolnym przedziale czasowym nie stracę ośmiu jednostek i pod to dobrałem stawkowanie. Nawet w przykładzie który podałeś zapomniałeś już o tym, że stawkując na kupon więcej jednocześnie tracisz więcej, ale z większej kwoty! Reasumując, to że większość coś sądzi nie znaczy, że ma monopol na rację. A co do moich typów to obecnie studiuję i jestem głęboko w tyle, aczkolwiek to nie istotne bo obecnie moja gra opiera się w znacznej części na matematyce i statystyce. Generalnie ten wątek to troszkę poważniejsza sprawa, a to co widać w temacie jest wierzchołkiem góry lodowej - ale o tym więcej 31 maja ????
@iCzasopisma, w głębokim przybliżeniu prawdopodobieństwo na to, że dowolny kupon z kursem 2,00 u mnie w temacie okaże się trafny wynosi 60%. Dlatego też ryzyko bankructwa na poczatku każdego etapu wynosi w przybliżeniu 1/1500 - i to mi zupełnie wystarcza. &quot;Chyba, że Bonaventura z góry założył, że jemu może się udać w tak krótkim okresie tej złej passy uniknąć.&quot; - dokładnie tak ???? Dzięki i również życzę powodzenia.
 
bonaventura 270

bonaventura

Użytkownik
@John Smith, Brawo. Odesłałeś do źródła które zaprzecza Twojej własnej teorii. Czytania ze zrozumieniem uczą nawet wcześniej, bo w przedszkolu. Oprócz dodatkowego kursu polecam materiał wideo Tomka Marca pt. &quot;Jak krytykowanie innych wpływa na Twoją psychikę?&quot;. Co do matematyki, skoro już pytasz - 88% z podstawy i 74% z rozszerzenia. A wszystko przez chęć zabłyśnięcia... Mniej zawiści i będzie dobrze ;)
 
D 13

dani900

Użytkownik
Dziwi mnie tylko dlaczego krytykujesz grę za 1/8 budżetu jednocześnie polecając w swoim temacie grę za 1/5. Pomijając jednak tę drobną nieścisłość trzeba przyznać, że różnimy się jedną rzeczą. Jak widzisz, ja nie powtarzam utartych schematów a tworzę nowe. Ktoś kiedyś powiedział, że trzeba grać za 2-5% budżetu i reszta to powtarza. Nikt jednak nie mówi o tym, że sposób stawkowania trzeba ustawić pod system gry oraz cel tak, by zminimalizować ryzyko bankructwa. Ja założyłem, że w dowolnym przedziale czasowym nie stracę ośmiu jednostek i pod to dobrałem stawkowanie.
w moim temacie polecam rozpoczecie od gry za 1/5 budzetu bo na poczatku trzeba zaryzykowac. sam posiadam jednak duzo wiecej kapitalu. granie nonstop za 1/8 budzetu po kursie 2.0 to co innego niz rozpoczecie gry od 1/5 budzetu po kursie 1.5 wiec nie myl takich rzeczy i nie rob ze mnie idioty.
dalej piszesz Ja założyłem, że w dowolnym przedziale czasowym nie stracę ośmiu jednostek i pod to dobrałem stawkowanie.
kolejny idiotyzm. powiedzialem ci juz ze czarna seria nie omija nikogo i ze predzej czy pozniej stracisz wszystko. ja wiem jednak dlaczego piszesz takie rzeczy i dlaczego wogole zalozyles ten temat. ale jeszcze teraz nie bede ujawniac wszystkim wokol tego, co wiemy oboje. niech to pozostanie nasza tajemnica ;) pozniej cie wykapuje.
 
D 13

dani900

Użytkownik
kolejna sprawa - twoj kupon numer 3. skad wzioles na nim ako 2.0? wiesz ze w tym dziale obowiązkiem jest podawanie kursu i bukmachera przed meczem, tak aby mozna sobie to bylo sprawdzic? bo kurs na
Young - Zverev (1) byl w granicach 1.10 a na
Olympiakos - Kalloni (obie nie strzelą) byl taki -
http://www.betexplorer.com/soccer/greece/super-league/matchdetails.php?matchid=Gp4prD0L (ostatnia tabelka - BTS)
wiec w zyciu w zadnym internetowym buku nie dostaniesz na te dwa zdarzenia kursu 2.0
maly oszuscie ;)
 
C 7

czarnob

Użytkownik
Zamiast się kłócić wystarczy sprawdzić historie postów użytkownika Bonaventura i samemu się przekonać ze to nie pierwszy taki temat z jego strony, a następnie wyciągnąć odpowiednie wnioski ;0
 
bonaventura 270

bonaventura

Użytkownik
@dani900, jeśli mam dyskutować z osobą która po raz kolejny stara się udowodnić, że ma monopol na rację to ta dyskusja straciła właśnie dla mnie sens.
 
D 13

dani900

Użytkownik
hahahah, jedyne co umiesz napisac to to ze nie mam racji. 0 argumentow. pozdro stary ;) ja juz wiem ze jezeli przypadkiem uda ci sie wytypowac jakies typy poprawnie i zwiekszysz swoj budzet w jakis farciarski sposob, to zaczniesz oferowac swoje &quot;uslugi&quot; naiwniakow z forum ktorzy marza o cudownym pomnozeniu pieniedzy ???? wiem ze ludzie sa glupi ale nie na tyle zeby ci uwierzyc ???? trzymaj sie stary.
 
bonaventura 270

bonaventura

Użytkownik
4# 250zł ⇒ 0zł
Węgry - Polska (1X)

5# 250zł ⇒ 500zł
Chievo - Cagliari (X2)

6# 250zł ⇒ 0zł
Osasuna - Espanyol (X2)

7# 250zł ⇒ 0zł
Marsylia - Reims (1)

8# 250zł ⇒ 0zł
Fiorentina - Livorno (1)
Stenhousemuir - Glasgow Rangers (2)
Węgry - Francja (2)

Budżet: 1750zł ⇒ 1000zł
 
bonaventura 270

bonaventura

Użytkownik
@kmieciu90, znalazłem pewien środek dzięki któremu ja gram to po kursach 1.90-2.10. Oczywiście istnieje haczyk, bo czasem wygrany kupon rozliczony będzie po kursie 1.00. W każdym razie zarabiam na różnicy kursów i statystyce, czyli uprawiam bardziej trading z elementami bukmacherki niż czystą bukmacherkę. Przerasta to pojmowanie niektórych, na co masz najlepszy przykład post wyżej od Ciebie. Fajnie, że pokazałeś co to znaczy kultura, dobrze że są tutaj jeszcze ludzie którzy coś sobą reprezentują i umieją zadać normalne pytanie ????
W każdym razie pisałem już wielokrotnie - nie zawyżam kursów a dowody na to przedstawię po ukończeniu akcji.
Proszę moderatorów o nie usuwanie dotychczas napisanych postów, ale wszelkich kolejnych, jednozdaniowych w których widnieją tylko i wyłącznie podejrzenia o zawyżanie kursów już tak.
re@kmieciu90, rozumiem i szanuję Twoje zdanie. Niestety ale powiedziałem tyle ile mogłem. Inna sprawa, jak słusznie zauważyłeś - grając po 1.8 kurs 1.6 zarabiasz czysto statystycznie na różnicy kursów. Zapraszam w takim razie do tematu za 5 miesięcy kiedy wszystko stanie się jasne i życzę powodzenia.http://forum.bukmacherskie.com/members/kmieciu90-u23558.html
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kmieciu90 0

kmieciu90

Użytkownik
sory kolego, ale nie wierze w takie cos. typy po tych kursach bylyby fajne, ale ich prawdziwa wartosc stoi na poziomie 1.6. coz, ja nie bede z nich korzystal i nikomu nie polecam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom