>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

100% system bukmacherski

Status
Zamknięty.
S 0

sirmavi

Użytkownik
Pewnie każdy kto zastanawiał się, czy takowy 100% system jest. Czysto teoretycznie gdybym powiedział Wam, że jest taki system, system w którym zawsze się wygrywa i na którym można nieźle zarobić. Ile każdy z Was byłby w stanie za taki system zapłacić? Czy gdybym powiedział, że sprzedam Wam sposób na bukmachera i na zarobienie niezłej kasy, czy ktoś zapłacił by za niego 2000zł(koszty te załóżmy zwróciłby się po jednym no góra dwóch miesiącach)?
 
trickmaster 0

trickmaster

Użytkownik
nawet jeżeli taki istnieje( w co wątpie) to po co miałbyś sprzedawać go za 2000 zł, skoro można dzięki niemu zarobić tyyylee kasy??
 
S 0

sirmavi

Użytkownik
Nie, bo nie ma takiego systemu.
Jest ????


nawet jeżeli taki istnieje( w co wątpie) to po co miałbyś sprzedawać go za 2000 zł, skoro można dzięki niemu zarobić tyyylee kasy??
Po co? Nie wiem po co, może po to żeby inni też mogli zarobić, mi to zarobków nie ograniczy, wręcz je zwiększy bo by wpadła kasa za sprzedaż systemu...
 
K 76

karlos83

Użytkownik
Wez sie ogarnij.
Po pierwsze nie ma takiego systemu.
Po drugie jak ktos wczesniej wspomnial dlaczego go sprzedajesz? Przeciez jest to 100% system wiec powinienes robic kokosy?
Po trzecie jesli chodzi o ta cene to chyba dzis rano wstajac z lozka upadles na glowe czy co?
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Jest ????


Po co? Nie wiem po co, może po to żeby inni też mogli zarobić, mi to zarobków nie ograniczy, wręcz je zwiększy bo by wpadła kasa za sprzedaż systemu...
Buehehehehheee. Dobre. Przecież jeśli masz jakiś 100% system, to na 100% opiera on sie na jakimś błędzie buków. Jeśli go wyjawisz i więcej osób zacznie tak grać to w końcu buk sie zorientuje i stracisz możliwość takiej gry. Dlatego ktoś kto znalazł coś takiego to się z nikim nie dzieli. Proste.
 
trickmaster 0

trickmaster

Użytkownik
Jest ????


Po co? Nie wiem po co, może po to żeby inni też mogli zarobić, mi to zarobków nie ograniczy, wręcz je zwiększy bo by wpadła kasa za sprzedaż systemu...
no to jeśli ten system jest taki gienialny to podaj jakies szczegóły, o co chodzi?? przecież nikt tego w ciemno nie kupi (raczej nikt o zdrowych zmysłach tego nie kupi)
 
S 0

sirmavi

Użytkownik
1. Taki system jest
2. Nie spadłem z łóżka ???? a czy zarabia się kokosy... jeden dzień gry to zarobek rzędu 200-400zł
3. Nie sądzę, żeby buk się zorientował nawet gdyby grało tak i 1000 osób ???? , 4. Szczegółów rzecz jasna nie mogę podać... na razie muszę zbadać zainteresowanie.
 
frans 0

frans

Użytkownik
1. Taki system jest
2. Nie spadłem z łóżka ???? a czy zarabia się kokosy... jeden dzień gry to zarobek rzędu 200-400zł
3. Nie sądzę, żeby buk się zorientował nawet gdyby grało tak i 1000 osób ???? , 4. Szczegółów rzecz jasna nie mogę podać... na razie muszę zbadać zainteresowanie.

Powiedzmy, że zainteresowanie jest duże!

Podaj jaki to jest system, a nie kręcisz:-?
 
S 0

sirmavi

Użytkownik
Jak nie wie o co chodzi? Przecież już pisałem, że chodzi o 100% system, a powiedz kto mi da po tym jak mu wszystko powiem 2000zł?
 
frans 0

frans

Użytkownik
Jak nie wie o co chodzi? Przecież już pisałem, że chodzi o 100% system, a powiedz kto mi da po tym jak mu wszystko powiem 2000zł?


????chyba jaja sobie robisz! Dam ci 2000zł bo ty napisałeś, że chodzi o sytem 100%
 
S 0

sirmavi

Użytkownik
Chodzi o sporą kasę wiem i nie myślę, że ot tak na gębę ktoś mi da 2000zł w grę wchodziło by pewnie spotkanie i pokazanie o co w tym chodzi i jak wyglądają zarobki ;)
 
frans 0

frans

Użytkownik
Chodzi o sporą kasę wiem i nie myślę, że ot tak na gębę ktoś mi da 2000zł w grę wchodziło by pewnie spotkanie i pokazanie o co w tym chodzi i jak wyglądają zarobki ;)

No przydało by się!

Proponuję abyś przedstawił to na forum w takiej formie abyśmy mu niewiedzieli do końca jak się to robi ale abyś Ty nas do tego zachęcił:spokodfhgfh:
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
To w takim razie ja mam dwa pytania.
1. Czy do tego systemu wystarczy tylko jedno konto u jednego buka?
2. Czy ten &quot;system: gra sie na każdej dyscyplinie?
 
R 0

r0m3k

Użytkownik
Skoro dzienny zarobek to 200-400 zł to dlaczego koszt systemu - 2000 zł ma się zwrócić po miesiącu, góra 2 miesiącach gry. Tydzień gry systemem ma przynieść zysk rzędu 1400-2800 zł
 
S 0

sirmavi

Użytkownik
Hehe no wiem ale ciężko coś wyjaśnić nie ujawniając szczegółów, w końcu mam temat czytają osoby, które wiedzą sporo o bukmacherce i na pewno wielu szukało takiego sposobu i może niektórzy byli blisko. Co do systemu napewno jest to dla kogoś kto ma czas, bo wybranie spotkań, a właściwie kursów i sposobu ich łączenia wymaga analizy. System też nie zakłada trzymania grubej kasy u trzech, pięciu czy dwudziestu bukmacherów. Ja zaczynałem od około 4000zł z tego część pożyczyłem od rodziców(bo jestem jeszcze studentem :p), z 4 tys zrobiło się już 12, gram tylko w weekendy, bo w tygodniu niestety muszę być na uczelni ???? i gram tak od około 9 miesięcy, a efektywnie koło 4 miesięcy, odpadły mi wakacje i okres przed wakacjami z powodu sesji....
Ja obstawiam tylko piłkę nożną, spotkań jest wystarczająca ilość ???? da się obstawiać hokej, siatkówkę, snookera ...
 
S 0

sirmavi

Użytkownik
Skoro dzienny zarobek to 200-400 zł to dlaczego koszt systemu - 2000 zł ma się zwrócić po miesiącu, góra 2 miesiącach gry. Tydzień gry systemem ma przynieść zysk rzędu 1400-2800 zł
Zgadza się, ale jak w poście wyżej ja gram tylko w weekedny. Też w tygodniu jest mniej meczy, czyli mniej kursów, czyli trudniej je dobrać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom