>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

100% system bukmacherski

Status
Zamknięty.
S 0

sirmavi

Użytkownik
Grałem na unibecie ale zrezygnowałem, na bwin a aktualnie najwięcej zarabiam na sportingu, zastanawiam się teraz czy na interwetten nie zacząć, ale czytając jeden temat na tym forum zrezygnowałem...
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Nie chce mi się wierzyć, że grając tak na bwin jeszcze Ci konta nie zablokowali, skoro dużo zarabiasz. Ale może sie myle.
Odbierz PW bo nie chce bezsensownie postów nabijać
 
mag84 1,7K

mag84

Użytkownik
SirMavi ... i ludzie którzy w to wierzą !! a moze zrobimy tak ze podpiszesz ze mną umowe - jestem prawnikiem wiec nie bedzie z tym zadnego problemu !! Skonstruuje umowę tak, aby jednoczesnie wystawic ci weksel na 2000PLN - jesli jestes studentem to wiesz co to jest weksel i do czego on służy. Dodatkowo spiszemy jak juz wspomnialem umowe dotyczącą warunków jego wypelnienia. Napiszemy tam ladnie ze zobowiązujesz sie sprzedac mi system gry dzieki któremu miesięcznie osiągne przychód rzedu (ileś % od wkładu początkowego) a po miesiącu bedziesz mógł wnosić o zapłatę. Ale żeby nie było przypału to sporządzimy tez drugą umowę do weksla - który wystawisz mi ty ???? a w umowie napiszemy ladnie ze jesli nie osiągnę korzyści w postaci % od wkładu początkowego, to mogę wystąpić z rządaniem zapłaty !! A ażebyś nie myślał że może cos bede kręcil to założe sobie konto w którymś buku - w takim u którego nie mam konta, i wtedy dajmy na to od 1 stycznia bede sobie grał do 1 lutego i po tym okresie zobaczymy jak bedzie ????
pozdrawiam Ciebie (który myślisz ze ktos sie na to nabierze) i was ludzie, którzy w to co ten koles napisal uwierzyliscie !!
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Jednym słowem farsa.
Nie ma 100% systemu i nie będzie. Do godz. 24 mają paść ewentualne konkrety, w innym wypadku usuwam temat.
 
S 0

sirmavi

Użytkownik
Jeżeli skonstruujesz taką umowę, że przy należytej staranności i przy poświęceniu czasu( bo samo się nie zanalizuje) i, że nie przekażesz osobie trzeciej mojego systemu jestem gotowy podpisać taki weksel. Zresztą wcześniej pokazałbym Ci swoje konto i wtedy weksle by nie były potrzebne, ale jeżeli w dalszym ciągu byś chciał podpisać nie miał bym oporów.
 
S 0

sirmavi

Użytkownik
Jednym słowem farsa.
Nie ma 100% systemu i nie będzie. Do godz. 24 mają paść ewentualne konkrety, w innym wypadku usuwam temat.
Co chcesz za konkret? Mam Ci system podać? W zamian za to, że Ty nie usuniesz tematu? Nie bądźmy dziecinni.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Po prostu nie ma 100% systemu bukmacherskiego, który gwarantowałby stały zysk. No.. co prawda są Surebety, ale to trzeba mieć konta u kilku bukmacherów i trzeba mieć naprawdę spory budżet.

Popieram Administratora... proszę o opisanie tego systemu na czym on polega w przeciwnym razie temat zostanie zamknięty i usunięty. A dlaczego? ano dlatego, że na naszym forum nie ma miejsca na oszustwa, których proby nie są tolerowane.
 
grzesko 0

grzesko

Użytkownik
Nie blokujcie lubię takich ludzi swoją drogą SirMavi źle zrobiłeś. Kogoś kogo stać na wydatek 2tys jest osobą dorosłą i ma polewkę z Ciebie a 7-mio no góra ośmiolatki, które Ci uwierzą nie mają takiej kaski, a więc lipaa :/
 
K 76

karlos83

Użytkownik
Haha Grzesko lepiej bym tego nie ujal.
Ale nie pomyslales, ze moze on wspanialomyslnie zrobic &quot;PROMOCJE&quot; i sprzedac system za 100 zl od glowy dla pierwszych 10 osob a wtedy napewno jakiegos naiwniaka znajdzie ????
 
S 0

sirmavi

Użytkownik
Jestem ciekaw dlaczego twierdzicie, że takiego systemu nie ma, a jedynym argumentem jaki macie to to, że Wam się WYDAJE... Nie jest to system dla dzieci i 7-8 latek by nic nie ugrał. To jest system dla kogoś kto zna się na bukmacherce i ma jest w stanie wnieść budżet początkowy 4-5 tys zł. Czy ma ktoś polewkę?- nie wiem, ale Wiem, że każdego to interesuje. A tak swoją drogą pamiętacie historie matematyków, którym to zabroniona grać?
 
S 0

sirmavi

Użytkownik
Nie zapłaciłbyś byś za 100% system 2000zł? Gdybyś miał 100% pewności, że dzięki niemu będziesz cały czas wygrywał...
 
ucubucu 9

ucubucu

Użytkownik
internetowy cwaniaczku co ku#wa myslisz ty ku#wa gowno wiesz o systemach

porzyczył pieniadze od rodzicow tak tak starzy pewnie biede klepia, albo ostro im nawkrecal ze musi oddac mafii czy cos a porzyczyl pewnie 2tysiace, przegrał w zaklady ahahha i szuka teraz wafla na forum, ku*** skad sie tacy ludzie biora ?
 
S 0

sirmavi

Użytkownik
ty ku#wa jeb*** pało jakbyś mi z takim tekstem wyjechał na realu to bym ci naje** garści, internetowy cwaniaczku co ku#wa myslisz ty ku#wa gowno wiesz o systemach mong*le pie*******
Bardzo inteligentny komentarz, Ty za to dużo wiesz o systemach...
 
K 76

karlos83

Użytkownik
Szkoda gadac. Przyszedl typek zarejstrowal sie dzis. Nikt nic o nim nie wie, nie powiedzial NIC na temat systemu i szuka naiwnych ludzi. Ten temat powinien zostac jak najszybciej zamkniety bo jeszcze ktos zostanie oszukany....
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom