>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

100% first deposit do 100E + 10euro free

S 0

siwadupa

Użytkownik
wszystko ok tylko

Before withdrawing any money from your Bonus Account, the amount transfered and the bonus granted have to be staked for at least 3 times. Only accumulator bets with at least 3 selections and having a total odd of 2.00 or more count for this turnover. Selections with only 2 possible outcomes are not accepted in these bets.

Zanim wqyplacimy jakas kase kwota bonusu musi byc obrocona 3 razy . Tylko AKUMULATORY wchodza w gre. Czyli kupon ktory sklada sie przynajmniej z 3 zdarze!!! kurs musi byc wyzszy od 2.0 !!! Kupony z dwoma zdarzeniami nie kwalifikuja sie .
 
shaker 2

shaker

Użytkownik
o i problem sie zrobil ;p
3 razy akumulatorem?;/
ale jest jakis minimalny kurs na zdarzenie? czy poprostu akumulator musi byc powyzej 2.00
 
K 0

kolpik

Użytkownik
a normalnie mozna wpłacic złotowki i oni przelicza sobie na euro tak?robił tak ktos czy trzeba w euro?

no odpowiedz ktos prosze! ????
 
F 0

frantic20

Użytkownik
There are some invalid characters in your fields .... przy rejestracji kazde pole uzupelnione i nie podkresla ze blad ..
 
D 0

dymek256

Użytkownik
Wpłaciłem 10 Euro dostałem 10 euro bonusu ... i teraz musze x 3 po kursie min 2.0 combi bety tak ... a no moge grac sobie kupony po 10 euro kurs na kupon 2.0 ?? i zagrać 6 takich kuponów ??
 
volky 0

volky

Użytkownik
Własnie zerknałem do tego buka i rzeczywiscie ... bonus jest ... bogata oferta ... tez jest... a kupony po 3 zdarzenia da się zrobić. Jak bede miał kasę to wpłacam i gram tam :jupi:
 
C 0

cycbabimost

Użytkownik
a takie pytanie, bo mowicie ze conamniej 3 zdazenia i kurs conajmniej 2,0 ale czy moge zrobic powiedzmy 2 zdarzenia np z podporkami po kursach 1,10 i jeden moj typ ktory ma kurs np 1,70 ?? (wtedy kurs łączny wychodzi ponad 2,00 :pP)

a i jeszze jedno obrot d+b?? czyli przy wplacie powiedzmy 100euro mam 200eur czyli musze zagrac za 600eur??
 
Do góry Bottom