>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

100% first deposit do 100E + 10euro free

bodi 70

bodi

Użytkownik
a takie pytanie, bo mowicie ze conamniej 3 zdazenia i kurs conajmniej 2,0 ale czy moge zrobic powiedzmy 2 zdarzenia np z podporkami po kursach 1,10 i jeden moj typ ktory ma kurs np 1,70 ?? (wtedy kurs łączny wychodzi ponad 2,00 :pP)
Tak , aby tylko łacznie na zadład był burs 2.0-wówczas liczy się do obrotu-ale nie może to być system-musi to być pojedyńczy zakład w Twoim przypadku.Tak 3X 200.
 
C 8

carlosmarc

Użytkownik
Buk jest stary, ale po klęsce Playbanksa lepiej na niego uwazac. Ma wszystko na stronie takie jak Playbanks. Tamci tez placili do pewnego momentu.
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Buk jest stary, ale po klęsce Playbanksa lepiej na niego uwazac. Ma wszystko na stronie takie jak Playbanks. Tamci tez placili do pewnego momentu.
Nie mogę złego słowa powiedzieć o Playbanksie-wypłacili co do groszą w końcówce jak mieli padać , nawet jak sie z nimi pokłóciłem czemu tak wolno rozliczają zakłady to mi 10 Euro za free dopisali do konta.To że maja podobne stronki o niczym nie świadczy winnibet i starbet też mają podobne i też są &quot;braćmi&quot;....wątpie
 
nero9 0

nero9

Użytkownik
z tego co wiem obrot 100 euro jest trudny... dlaczego ? trudno obrocic taka sume gdy zrobia ci limit 10-30 Euro na zaklad ????
juz lepiej wplacic tam z 20 Euro.
A jesli chodzi o mnie... niech zapomna ze chodz jedno moje euro tam zobacza.
 
C 0

cycbabimost

Użytkownik
&quot;There are some invalid characters in your fields&quot; - wyskakuje mi to przy rejestracji
wie ktos o co chodzi?? wszystko uzupelnione jest poprawnnie i wyskakuje mi takie cos :/


A jeszcze jedna sprawa, gracie tam ludzie? ja wplacilem niedawo kase chce postawic zakald juz mam 3 zdarzenia na kuponie stawke wpisuje robie &quot;confirm&quot; i w tym momencie staje, nic sie nie dzieje :/ wie ktos czemu nie moge postawic?? help meee ???? )

nie niom sorry juz ok, poprostu wina opery, w internet explorerze wszystko ok !!
 
nazghul 0

nazghul

Użytkownik
&quot;There are some invalid characters in your fields&quot; - wyskakuje mi to przy rejestracji
wie ktos o co chodzi?? wszystko uzupelnione jest poprawnnie i wyskakuje mi takie cos :/
tlumaczac z wolna to znaczy ze uzyles jakis znakow ktorych nie wolno [moze chodzi o polskie znaki] wypelniajac pola
 
michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik
Witam , wpłaciłem dziś do buka 25 euro , czy te dodatkowe 10 z reflinka zostanie mi dodane wraz z podwojeniem depozytu :grin: ?
Dzieki za odpwiedz
Pozdro
 
piotrek__17 10

piotrek__17

Użytkownik
Mam pytanie czy ten buk jest w pełni wypłacalny?? Czy ma bogatą oferte?? I jakie są warunki obrotu bonusa??
 
volky 0

volky

Użytkownik
Ja niestety utopiłem kase na tym buku ... : /
Musze przyznac że bardzo UBOGA oferta typów.
Spotkania jakie dają nie za bardzo mnie interesują i są na wyższym poziomie ryzyka porażki.
Jak w danym dniu jest 20 meczy to z nich jest tylko 12 do wyboru. tenis .... no coments.
Bonus dodać trzeba sobie samemu. Tzn jak wpłacamy kase to trzeba pozniej przelac go z konta na konto bonusowe. 10 euro dostałem potwierdzam OK
W skali do 10 oceniam go na 4.
 
Do góry Bottom