>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

100% 200zł bet365 tylko przez wap

zomber 9

zomber

Użytkownik
Aby uczcić uruchomienie naszej nowej i udoskonalonej usługi Komórka, mamy dla Ciebie fantastyczny 100% bonus.
Nasz usługa Komórka została udoskonalona i jest teraz prostsza w nawigacji, pozwala na postawienie zakładów akumulowanych i posiada wszystkie najważniejsze rynki na żywo. Z tysiącem rynków do wyboru, mamy nadzieję, że będziesz się jeszcze lepiej bawił z naszą nową usługą, niż do tej pory.
&gt;&gt;&gt;&gt;&gt; KLIKNIJ I ZAREJESTRUJ SIĘ &lt;&lt;&lt;&lt;&lt;.
Aby zdobyć swój 100% Bonus - Komórka, postaw zakład za 4 PLN lub więcej, na mobile.bet365.com korzystając ze swojego telefonu komórkowego, a otrzymasz 100% bonusu, aż do 200 PLN.
Kiedy już postawisz swój zakład, będziesz musiał wpisać swój kod oferty: xxxxxxxxxxxxx, wybierając Użytkownicy, a następnie Wprowadź kod oferty. Zwróć uwagę, że za swoją stawkę i bonus należy zagrać trzy razy przez komórkę, zanim wypłata będzie możliwa.
Aby pomóc nam w udoskonaleniu naszego serwisu Komórka, będziemy wdzięczni za wszystkie Twoje uwagi. Prosimy o kontakt z nami i poinformowanie nas o tym, co sądzisz o wyglądzie naszego nowego serwisu i jego funkcjonalności.
Z fantastycznymi ofertami i szerokim zestawem rynków przedmeczowych i na żywo, możesz być pewien, że w bet365 możesz postawić wszystkie swoje zakłady przez komórkę.
Doskonała zabawa przez cały czas!
Zespół bet365
 
yam 93

yam

Użytkownik
Dodam od siebie, ze tyle ile postawimy ten 1 zaklad przez telefon tyle otrzymamy bonusa.
Np. Stawiamy 200zł po kursie 1.01 z telefonu i automatycznie nam dodaje 200zł do konta.
Potem do obrotu licza sie jedynie zaklady postawione z telefonu min kurs 1,50
 
Q 16

qzdee

Użytkownik
zrobiłem depo postawiłęm przez komorke wklepalem na kompie kod i nei ma bonusu nie wiem o co chodzi..... a na chacie mowi ze nei wie i ze to niby nie przez komorke i ze zglosila do glownego operatora a zaklad mam o 13:30 nie wiem co robic ..... panowie ....
i jak przegra zaklad to sie pewnie okaze ze nie przez komorke a ja 100% zagrałem przez nia ....
 
wojteksg 5

wojteksg

Użytkownik
Promocja jest ogólno dostępna?
Kurs 1,5 AKO czy minimalny kurs na kuponie powyżej 1,5?
Pewnie minimalny kurs musi być na kuponie, bo tak było w bonusie na start tez 200zl.
Do kiedy trwa promocja?
Po mistrzostwach mógłbym znowu u nich zacząć grać.
 
Q 16

qzdee

Użytkownik
nie wiem mi powiedziano ze tymczasowo wstrzymana a przed wplata pytalem na live chacie to mi mowiono prosze wplacic i kod bonusu itd itp .... a teraz mowia mi ze zamknieta do odwolania .........
 
Q 16

qzdee

Użytkownik
kpiny
Agnieszka P: tAK.
Agnieszka P: tAK JAK pAN ZOSTAL JUZ POINFOTRMOWANY.
Agnieszka P: Nie kwalifikuje sie Pan do tego bonusu.
Agnieszka P: Juz teraz bonus nie jest dostekpiny
Agnieszka P: tAK.
Agnieszka P: tAK JAK pAN ZOSTAL JUZ POINFOTRMOWANY.
Agnieszka P: Nie kwalifikuje sie Pan do tego bonusu.
Agnieszka P: Juz teraz bonus nie jest doste[pny, dla zadncyh klientow.
Agnieszka P: Wycofany jest ten bonus.
 
wojteksg 5

wojteksg

Użytkownik
O to fajny bonus;p
bukmacher ogólnie spoko, tylko taki typowo brytyjski wiec dyscypliny zimowe tam kuleją.
A i odp sam sobie na pytania bo już spr.
zaden kurs na kuponie nie może być niższy niż 1,5
promo dostępne było dla wszystkich.
 
hope88 3

hope88

Użytkownik
NIE POLECAM ????????????????????????????????????
Chat InformationDziękujemy za skontaktowanie się z bet365 z czatem na żywo. Wkrótce nasz doradca klienta skontaktuje się z Panem(-nią).
Chat InformationW tym momencie rozmawia Pan(-i) z Agnieszka P.
Agnieszka P: Witam w czacie na zywo bet365. W czym moge pomoc?
Kamil: WItam
Kamil: nie moge znalezc w strefie uzytkownika Oferty zakładów sportowych i Dostępne oferty.
Kamil: chcialbym otrzymac bonus
Kamil: 100% Bonus Startowy - Komórka
Agnieszka P: Przepraszamy za opóźnienie, wkrótce będziemy z Panem(-ią).
Kamil: czekam czekam:)
Agnieszka P: Czy moge prosic o potwierdzenie 4-cyfrowego kodu bezpieczenstwa?
Kamil: ****
Agnieszka P: Pana konto nie kwalifikuje sie do otrzymania bonusu.
Agnieszka P: Czy jest cos jeszcze, w czym mozemy dzis pomoc?
Kamil: dlaczego??
Kamil: czemu sie nie kwalfikuje?
Kamil: prosze mi to wyjasnic
Agnieszka P: bet365 zastrzega sobie prawo do zmiany, odwolania, odebrania lub odmowy jakiejkolwiek promocji wedlug wlasnego uznania.
Agnieszka P: Czy jest cos jeszcze, w czym mozemy dzis pomoc?
Kamil: w takim razie prosze o anulowanie kuponu
Kamil: &quot;oferujemy fantastyczny 100% bonus dla naszych nowych i istniejących klientów.&quot;
Kamil: nie rozumiem dlaczego nie otrzymalem bonusu skoro odeslala mnie pani jak sie pytalemczy sie kwalfikuje na strone w ktorej pisalo to co powyzej??
Agnieszka P: Przykro mi.
Agnieszka P: Czy jest cos jeszcze, w czym mozemy dzis pomoc?
Kamil: W takim razie prosze a wrecz rzadam aby te pieniadze ktore zostaly postawione zostaly tak szybko zwrocone jak tam trafily
Agnieszka P: Dziekujemy za kontakt z czatem na zywo bet365. Prosze wybrac opcje &#39;Zamknij&#39; aby ocenic otrzymany serwis oraz poprosic o zapis czatu.
Kamil: inaczej bedziemy inaczej rozmawiac
Agnieszka P: Nie rozmumiem pytania/prosby.
Kamil: dla mnie to nie problem wyrazic swoja wroga opinie o Panstwu na wszelkich forach internetowych
Agnieszka P: Rozumiem.
Agnieszka P: czy ma Pan jeszce jakies inne pytania?
Kamil: Mam
Agnieszka P: Wiec slucham Pana.
Kamil: chcialbym sie dowiedziec dlaczego nie otrzymalem bonusu skoro wszystkie warunki spelnilem?
Kamil: na jakiej podstaiwie????
Agnieszka P: Jakie Pan warunki spelnil?
Kamil: wplacilem pieniadze, zalogowalem sie przez komorke, obstawilem zaklad przez komorke
Kamil: ponioslem koszty zwiazane z transferem danych na kmorce
Agnieszka P: Tak ale to Pana decyzja by w ten sposob wplacic i stawiac zaklady.
Agnieszka P: To ze Pan w ten sposob postawil zaklad, nie oznacza od razu za Pan otrzyma bonus.
Agnieszka P: Pan juz otrzymal odpowiedz w tej kwestii.
Kamil: co trzeba zrobic zeby otrzymac bonus??
Agnieszka P: bet365 zastrzega sobie prawo do zmiany, odwolania, odebrania lub odmowy jakiejkolwiek promocji wedlug wlasnego uznania.
Kamil: co trzeba zrobic zeby otrzymac bonus??
Agnieszka P: Jezlei nie ma Pan juz zadnych innych pytan bede musiala zakonczyc czat.
Kamil: mam duzo watpliwosci i pytan
Kamil: co trzeba zrobic zeby otrzymac bonus??
Kamil: prosze o odpowiedz
Kamil: wplacilem pieniadz myslac o tym bonusie
Kamil: wybralem Panstwa oferte z tego wzglegu
Kamil: czy zalezy Wam na rozpowszechnianiu wrogiej opini o waszych poczynaniach??
Agnieszka P: Dziekuje za rozmowe.
Agnieszka P: Dziekujemy za kontakt z czatem na zywo bet365. Prosze wybrac opcje &#39;Zamknij&#39; aby ocenic otrzymany serwis oraz poprosic o zapis czatu.
Chat InformationSesja czatu została zakończona przez bet365.
 
damianho91 82

damianho91

Użytkownik
Dodam od siebie, ze tyle ile postawimy ten 1 zaklad przez telefon tyle otrzymamy bonusa.
Np. Stawiamy 200zł po kursie 1.01 z telefonu i automatycznie nam dodaje 200zł do konta.
Potem do obrotu licza sie jedynie zaklady postawione z telefonu min kurs 1,50
wcale ze nie!! rozmawialem na czacie z bet i mowili ze trzeba zaczac od min 1,50
 
yam 93

yam

Użytkownik
Na czacie mowili tez, ze promo nieaktualne, a ludzie dalej korzystaja.
Ja pisze jak bylo u mnie, kurs 1.01 sie zakwalifikowal.
 
B 8

bubson_

Użytkownik
NIE POLECAM ????????????????????????????????????
Chat InformationDziękujemy za skontaktowanie się z bet365 z czatem na żywo. Wkrótce nasz doradca klienta skontaktuje się z Panem(-nią).
Chat InformationW tym momencie rozmawia Pan(-i) z Agnieszka P.
Agnieszka P: Witam w czacie na zywo bet365. W czym moge pomoc?
Kamil: WItam
Kamil: nie moge znalezc w strefie uzytkownika Oferty zakładów sportowych i Dostępne oferty.
Kamil: chcialbym otrzymac bonus
Kamil: 100% Bonus Startowy - Komórka
Agnieszka P: Przepraszamy za opóźnienie, wkrótce będziemy z Panem(-ią).
Kamil: czekam czekam:)
Agnieszka P: Czy moge prosic o potwierdzenie 4-cyfrowego kodu bezpieczenstwa?
Kamil: ****
Agnieszka P: Pana konto nie kwalifikuje sie do otrzymania bonusu.
Agnieszka P: Czy jest cos jeszcze, w czym mozemy dzis pomoc?
Kamil: dlaczego??
Kamil: czemu sie nie kwalfikuje?
Kamil: prosze mi to wyjasnic
Agnieszka P: bet365 zastrzega sobie prawo do zmiany, odwolania, odebrania lub odmowy jakiejkolwiek promocji wedlug wlasnego uznania.
Agnieszka P: Czy jest cos jeszcze, w czym mozemy dzis pomoc?
Kamil: w takim razie prosze o anulowanie kuponu
Kamil: &quot;oferujemy fantastyczny 100% bonus dla naszych nowych i istniejących klientów.&quot;
Kamil: nie rozumiem dlaczego nie otrzymalem bonusu skoro odeslala mnie pani jak sie pytalemczy sie kwalfikuje na strone w ktorej pisalo to co powyzej??
Agnieszka P: Przykro mi.
Agnieszka P: Czy jest cos jeszcze, w czym mozemy dzis pomoc?
Kamil: W takim razie prosze a wrecz rzadam aby te pieniadze ktore zostaly postawione zostaly tak szybko zwrocone jak tam trafily
Agnieszka P: Dziekujemy za kontakt z czatem na zywo bet365. Prosze wybrac opcje &#39;Zamknij&#39; aby ocenic otrzymany serwis oraz poprosic o zapis czatu.
Kamil: inaczej bedziemy inaczej rozmawiac
Agnieszka P: Nie rozmumiem pytania/prosby.
Kamil: dla mnie to nie problem wyrazic swoja wroga opinie o Panstwu na wszelkich forach internetowych
Agnieszka P: Rozumiem.
Agnieszka P: czy ma Pan jeszce jakies inne pytania?
Kamil: Mam
Agnieszka P: Wiec slucham Pana.
Kamil: chcialbym sie dowiedziec dlaczego nie otrzymalem bonusu skoro wszystkie warunki spelnilem?
Kamil: na jakiej podstaiwie????
Agnieszka P: Jakie Pan warunki spelnil?
Kamil: wplacilem pieniadze, zalogowalem sie przez komorke, obstawilem zaklad przez komorke
Kamil: ponioslem koszty zwiazane z transferem danych na kmorce
Agnieszka P: Tak ale to Pana decyzja by w ten sposob wplacic i stawiac zaklady.
Agnieszka P: To ze Pan w ten sposob postawil zaklad, nie oznacza od razu za Pan otrzyma bonus.
Agnieszka P: Pan juz otrzymal odpowiedz w tej kwestii.
Kamil: co trzeba zrobic zeby otrzymac bonus??
Agnieszka P: bet365 zastrzega sobie prawo do zmiany, odwolania, odebrania lub odmowy jakiejkolwiek promocji wedlug wlasnego uznania.
Kamil: co trzeba zrobic zeby otrzymac bonus??
Agnieszka P: Jezlei nie ma Pan juz zadnych innych pytan bede musiala zakonczyc czat.
Kamil: mam duzo watpliwosci i pytan
Kamil: co trzeba zrobic zeby otrzymac bonus??
Kamil: prosze o odpowiedz
Kamil: wplacilem pieniadz myslac o tym bonusie
Kamil: wybralem Panstwa oferte z tego wzglegu
Kamil: czy zalezy Wam na rozpowszechnianiu wrogiej opini o waszych poczynaniach??
Agnieszka P: Dziekuje za rozmowe.
Agnieszka P: Dziekujemy za kontakt z czatem na zywo bet365. Prosze wybrac opcje &#39;Zamknij&#39; aby ocenic otrzymany serwis oraz poprosic o zapis czatu.
Chat InformationSesja czatu została zakończona przez bet365.
Live chat w Bet365 schodzi na psy. Te głupie babki, które powtarzają wykute regułki i od razu chcą kończyć rozmowę ignorując niewygodne pytania to parodia jakaś. Zero szacunku dla klienta. Skurwysyńtwo totalne. ????
 
Do góry Bottom