>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

$10 RIVA POKER

pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Czy ja dobrze widze,ze nie ma MB jako metody wplaty/wyplaty?Bo albo jest tylko karta kredytowa i jakis fikusny sposob wplaty albo jestem na tyle infantylny,ze nie widze niczego innego.
 
baz 25

baz

Użytkownik
pewnie jak wplacisz mb to ci się pokaże, ja tak miałem w sega też ipoker, tylko troche inaczej to tam wyglądało graficznie (cashier)
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Nie ma tam opcji MB (przynajmniej narazie) jest tylko karta
Opcje Wypłaty to karta i konto bankowe więc skoro jest ta druga opcja to pewnie nie trzeba wpłacać
 
baz 25

baz

Użytkownik
Nie ma tam opcji MB (przynajmniej narazie) jest tylko karta
Opcje Wypłaty to karta i konto bankowe więc skoro jest ta druga opcja to pewnie nie trzeba wpłacać
ja w sega, przed wpłatą mb nie miałem żadnej opcji wypłaty, dopiero jak wpłaciłem mb, wątpię żeby tam nie mieli mb było by to dziwne, więc pewnie po wpłacie się pojawi.
@ W4CHO min depo w sega 10
 
S 27

sleepek

Użytkownik
30 Euro minimalna wypłata na konto. Ja już mam ponad 200 Riva Points i 100 Euro ... Niestety nie odpisują mi na maile.
 
tackles 2

tackles

Użytkownik
30 Euro minimalna wypłata na konto. Ja już mam ponad 200 Riva Points i 100 Euro ... Niestety nie odpisują mi na maile.
czytasz a nie wiesz co..przed wyplata nalezy zlozyc minimaalny depozyt 30 euro, nie ma mozliwosci wyplaty bez depozytu.. do tego i ile wiem daja bonus od depozytu..
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
wypłacił już ktoś od nich? ile to wszystko trwa po niby do 96h od zajęcia się wypłątą przez support, wiem że weryfikaja to ID+rachunek obowiązkowo przy wypłacie na konto bankowe papierek z dowodem posiadania rachunku na którym widnieją takie rzeczy jak iban swift dane?
 
lsc 18

lsc

Użytkownik
Witam!
Wysłałem do nich od wczoraj 3 maile(wczoraj rano, popołudniu, i chwile temu) nadal nic... Jak to jest, u Was po jakim czasie doszło?
@EDIT:
Wszystko już gra
 
O 0

obraniak

Użytkownik
ja chcem wypłacić 56 euro - wiecej mi nie chce sie grać ale odpisali że musze wysłac id, bank statement i utility bill. no i depo 30. To teraz rozwiejcie mije wątpliwości - czy jak wpłace 30 euro to musze nimi obracac jeszcze? i co to bank statement do jasnego ...
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
masz wysłać dowód osobisty, jakiś rachunek na którym widnieje adres zarejestrowany na kliencie i papierek z banku gdzie widać twoj nr konta, nazwe banku z pełnym ich adresem, iban, swift i walute konta (to jest ten bank stetement)
jak masz konto w banku internetowym musisz do nich zadzwonić i sobie zamówić kosztuje to kilka zł
-
nic nie musisz obracać jak wpłacisz depo pojawi się bonus ale uwalnia się indywidualnie za punkty z gry biezącymi środkami
 
tackles 2

tackles

Użytkownik
ja chcem wypłacić 56 euro - wiecej mi nie chce sie grać ale odpisali że musze wysłac id, bank statement i utility bill. no i depo 30. To teraz rozwiejcie mije wątpliwości - czy jak wpłace 30 euro to musze nimi obracac jeszcze? i co to bank statement do jasnego ...
nie musisz obracac nimi, ale spytaj sie wpierw czy nie przyznaja automatycznie bonusu od depo, jak tak, to jesli nie chcesz grac postaraj sie go anulowac.. chca od ciebie skany dowodu, rachunku na twoje nazwisko i adres, oraz zaswiadczenia z banku, jakiegos pisemnego potwierdzenia, wydruku przelewu, czy cos w ten desen, dokumenty najprawdopodobniej nie starsze niz 3-m-ce..
edit- nie widzialem ,ze odpowiedz juz jest-post do usuniecia ????
 
Do góry Bottom