>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

10 $ no deposit

djarek18 0

djarek18

Użytkownik
dajemy Withdraw i co ????? Site under Maintenance ehehehe dajecie sobie spokój juz... jak zaczna wypłącac to napiszcie lepiej POZDR
 
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
Ja tam u nich postawiłem że lech wygra puchar uefa ???? Mam nadzieje że do tego czasu buk ruszy, bo jak cudem Poznaniacy wygrają to nie będzie dla mnie za fajnie =]
 
O 0

oojahoo

Użytkownik
ktoś pisał może do nich i pytał o dokładny termin rozruchu strony?

PS. ciągle mam nadzieję na wypłatę :spokodfhgfh:
 
vipsunny 0

vipsunny

Użytkownik
ktoś pisał może do nich i pytał o dokładny termin rozruchu strony?

PS. ciągle mam nadzieję na wypłatę :spokodfhgfh:
no pewnie, za 2 tygodnie uruchomią moneybookers:jezora::jezora::jezora: zart taki ;)
 
O 0

oojahoo

Użytkownik
Ja ostatnio sobie przypomniałem o tym buku - o dziwo stronka zaczęła działać. Wszedłem na swoje konto i zleciłem wypłatę (jakieś 3 dni temu) tego co ugrałem przed &quot;przerwą w działaniu&quot;. W historii transakcji jest Wypłata (oczekiwanie) i jak na razie nic z tym się nie dzieje. Pisałem również do supportu ale nie odpowiadali na mail. Poczakamy zobaczymy - na koncie 55$ - szkoda jakby sie zmarnowały ????
 
O 0

oojahoo

Użytkownik
Po raz pierwszy odpisali na mojego maila.

You only have bonus balance. You can not withdraw bonus money unless your deposit equal to bonus balance and play a bet and then eligible to withdraw.

Znaczy muszę coś wpłacić aby wypłacić? ????

Niech się pocałują :*
 
squnisz 13

squnisz

Użytkownik
kiedys tam wygrałem ponad 350 dolcow i nie wyplacili. wkrzuylem sie zagralem venus wiliams z carla suarez za 1.01 i nie weszło. jakby sie okazało ze sa wyplacalni to bym sie wkurw...
 
Do góry Bottom