>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

10$ na stoliki lub 25$ na turnieje

Status
Zamknięty.
grzywkers 0

grzywkers

Użytkownik
Lord ja wysłałem drugi email ????
&quot;call police, im drugs dealer&quot;
to znaczy że pracowałem w kasynie na stanowisku dealera może mają dla takich jakiś dodatkowy bonus :jezora: wsumie po fachu ????
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
no ja wysłałem ????
dostałem email zwrotny z gratulacjami za podanie poprawnego special bonus code ???? i teraz mam 25$ na turniej i 5$ na stoliki:jupisdfgdfg:
dzięki za podpowiedź Anapolon ???? :jezora:
ps. cholera musze neteller założyć ????
jak wygląda przykładowy numer ? ile cyfr musi mieć... mam nadzieję, później da się zmienić numer
Musi mieć dwanaście cyfr...
 
grzywkers 0

grzywkers

Użytkownik
Musi mieć dwanaście cyfr...
dzięki ????
tylko widzę ze nie da zmienić sie numeru ???? narazie zagram a później będę się o to martwic ????
najwyżej pozniej napisze do nich email... jak trzeba będzie to wyśle dowód i chyba da rade ????
 
w@llace 0

w@llace

Użytkownik
dostał już ktos oprcz piotrka te tokensy ???? ?
Po wysłaniu dostaliscie maila typu :
Your Pokernews Bonus will be credited within the next 72 hrs. Please make sure your account is set up for real money otherwise we cannot credit your bonus. Pokernews bonuses are credited Monday, Wednesday and Friday before 6pm. If you have chosen the tournament token option you will see them in &quot;my account&quot; under the &quot;Joker Points&quot; tab.
We wish you the best of luck at the tables,
??
 
piotrek__17 10

piotrek__17

Użytkownik
dzisiaj nie gram bo jakoś nie chce mi się grac większych turnieji bo zmęczony jestem ;/ Może tylko jakiś free dzisiaj ????
 
mejsik 0

mejsik

Użytkownik
Wszystkei warunki spelnione. Rejestracja przebiegla pomyslnie. Teraz czekam na pieniazki i rozpoczynam gre w turniejach ???? POWODZENIA :-D
 
bartekf84 0

bartekf84

Użytkownik
witam ! albo ja jestem glupi albo co ale znalazlem tylko jeden turniej ???? w &quot; Special &quot; Large GP&#39;s - 10, 000 $ Guaranteed Freezeout ! a moglby mi ktos powiedziec gdzie sa dwa pozostale ???? ?

ok juz znalazlem sam :p troche pozmieniane bo nie 30k $ tylko jest 35k $ i drugi nie 10 k $ tylko 12 k 4 :p
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
witam ! albo ja jestem glupi albo co ale znalazlem tylko jeden turniej ???? w &quot; Special &quot; Large GP&#39;s - 10, 000 $ Guaranteed Freezeout ! a moglby mi ktos powiedziec gdzie sa dwa pozostale ???? ?
ok juz znalazlem sam :p troche pozmieniane bo nie 30k $ tylko jest 35k $ i drugi nie 10 k $ tylko 12 k 4 :p
Co Ty mówisz jest wszystko tak jak pisze, żadnego turnieju nie ma w specjal.
Wczoraj sprawdzałem ile gra w każdym z nich ludzi - ponad 1000 ????
 
piotrek__17 10

piotrek__17

Użytkownik
no tak ale jeden jest freezout a dwa chyba rebuy a 1000 osób to jeszcze nie tak dużo ???? Połowa w freezaout nie dotrzyma do pierwszej przerwy ????
 
w@llace 0

w@llace

Użytkownik
mało nie jest.. ale damy rade.
ps. swoja droga gdzie znajde jakies fajne turki z nieduzym wpisowym i słabym w miare poziomem ???? i mała iloscia graczy ???? ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom