>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

10 Kolejka T-Mobile Ekstraklasy 14.10 - 17.10.2011

Status
Zamknięty.
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Z piątkowych spotkań trudne do typowania wydaje się starcie Podbeskidzia i Cracovii czyli dwóch drużyn grających delikatnie mówiąc przeciętnie. Pasy tradycyjnie już od początku okupują ostatnie miejsce. Teraz jednak wcześniej nastąpiła zmiana trenera, która przyniosła pierwsze zwycięstwo w sezonie z Górnikiem. Potem była porażka na własnym stadionie z Lechem 3:0. W tym wypadku wyniku nie ma co oceniać ponieważ rywal był o wiele silniejszy. Jednak styl wciąż był bardzo słaby o czym dobitnie może świadczyć 3 stracona bramka po podaniu Żytki do Rudnevsa. Przerwę na reprezentację Pasy wykorzystały na zgrupowanie w Zakopanem. Trener był z jego przebiegu zadowolony ale czy to przełoży się na postawę drużyny o tym dowiemy się w piątek. Cracovia także zagrała mecz sparingowy z Górnikiem, który przegrała 2:1.
Równie nieciekawie jest w zespole beniaminka z Bielska-Białej. Wprawdzie 12 miejsce i 9 punktów na koncie nie wydają się tak wielką katastrofą, ale od Podbeskidzia wymaga się znacznie więcej pamiętając bardzo dobre mecze z Pucharu Polski. Swoje 3 grosze wtrącił także prezes Wolas, który chyba chciał zostać drugim JW. Kary finansowe i zesłania do rezerw poskutkowały tym, że musiał się z tego tłumaczyć przed prezydentem miasta. Może teraz piłkarze będą mogli spokojniej myśleć o kolejnych meczach. W między czasie rozegrali towarzyskie spotkanie z 4 ligowym Hutnikiem, które przegrali 1:0.
Patrząc na sytuację oraz wyniki obu ekip ciężko wskazać faworyta. Podbeskidzie w ostatnich meczach przed własną publicznością raczyło widzów nudną i bezbarwną grą. Tylko raz udało im się wygrać (z Lechią). Także Pasy raz cieszyły się ze zwycięstwa tyle, że na wyjeździe. Oceniając na chwilę obecną oba zespoły najbardziej prawdopodobnym wydaje się być podział punktów.

Moja propozycja:

remis (około 3.20)⛔
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Derby Łodzi w poniedziałek, szkoda że bez kibiców gości. Ciekawy mecz, Widzew jest faworytem tego meczu, ale wiadomo pojedynki derbowe rządzą się swoimi prawami. Myślę że będzie to mecz walki, Probierz ustawi ŁKS defensywie, bo wie że Widzew z atakiem pozycyjnym ma problem, dużo lepiej RTS gra z kontry. Widzew w ostatnich latach ma lepsze rezultaty od ŁKS-u,o ile się nie myle ŁKS ostatni raz wygrał na terenie Widzewa w 1997 roku.
 
M 0

misiek19

Użytkownik
Pierwszym spotkaniem jakie odbędzie się w 10 kolejce jest Podbeskidzie vs Cracovia. Zespół z Krakowa jest &quot;czerwoną latarnią&quot; ekstraklasy co nie oznacza że grając z Bielsku stoi na straconej pozycji. Co ciekawe Cracovia wszystkie swoje punkty zebrała na wyjazdach , nastomiast dotychczasowe wyniki na własnym terenie drużyny Podbeskidzia również nie przekonują (bilans 1-2-5) moim zdaniem w tym meczu padnie remis.
Kolejne spotkanie które odbędzie się w pątek , będzie pojedynkiem drużyn Lecha Poznań i Korony Kielce , obydwa zespołu zajmują odpowiednio 3 i 2 miejsce w tabeli. Ekipa z Kielc w tym sezonie nie zaznała jeszcze smaku porażki , natomiast drużyna z Poznania mająca w swoich szeregach najskuteczniejszego piłkarza obecnego sezonu gra dość nierówno. Uważam jednak że każda passa ma swój koniec i tym razem to Kielczanie zejdą z boiska pokonani. Mój typ to zwycięstwo Lecha.
Z sobotnich spotkań najciekawiej zapowiada się mecz Wisły Kraków z Jagiellonią Białystok. Podopieczni Czesława Michniewicza lubią grać z kontry i jest to ich najmocniejsza strona , jak wiemy Wiślacy mają problem z formacją defensywną dlateog uważam że Jagiellonia nie stoi na straconej pozycji w pojedynku z mistrzem Polski, brak Meliksona czy Małeckiego również będzie odczuwalny w tym meczu , gdyż druzyna z Białegostoku nie zostawia zbyt wiele miejsca rywalom. Stawiam na remis.
W pojedynku Gks-u z Śląskiem stawiam na dotychczasowego lidera czyli druzyne z Wrocławia czysta 2.
Ostatni mecz który odbędzie się w sobotę to pojedynek Polonii Warszawa z Górnikiem Zabrze. Ekipa z Warszawy meczu u siebie jeszcze nie przegrała , a po ostatniej wysokiej porażce piłkarze będą chcieli zrehabilitować się w oczach kibiców jak i ... Józefa Wojciechowskiego. Moim zdaniem drużyna z Zabrza nie dysponują wystarczająca siła ofensywną aby przeciwstawić się &quot;czarnym koszulą&quot; i według mnie odniosą 3 porażkę z rzędu. Mój typ : zwycięstwo Polonii
Czas na niedziele pierwszy mecz Zagłębie rozegra na własnym stadionie z Lechią Gdańsk , uważam że w meczu drużyn które w tym sezonie nie spełniają oczekiwań lepsze okaże się Zagłębie , które w ostatnim meczu z Jagiellonia pokazało że w piłkę grać potrafią , więc jeśli unikną błędów w obronie to odeślą Gdańszczan do domu z 0 dorobkiem punktowym . Mój typ : zwycięstwo Zagłębia.
W drugim niedzielnym meczu Ruch podejmie na własnym stadionie Warszawską Legie. W tym meczu ciężko wytypować zwycięzce patrząc na przebieg obecnego sezonu , Ruch prezentuje się bardzo dobrze w meczach na własnym stadionie , a Legia podbudowana jest ostatnim zwycięstwem z Wisłą , uważam że ten mecz zakończy się podziałem punktów. Mój typ: remis
Ostatnim spotkaniem jakie odbędzie się w tej kolejce będą derby Łodzi. Odmieniony Łks pod wodzą Michała Probieża powolutku zaczyna gromadzić punkty , natomiast Widzew od początku sezonu prezentuje równą formę , jednak są to derby a jak wiemy derby rządzą się swoimi prawami stawiam na remis gdyż będzie do mecz walki i nie zdziwię się jak zakończy się bez bramek. Mój typ : remis
 
K 6

kursa

Użytkownik
Pierwszym spotkaniem jakie odbędzie się w 10 kolejce jest Podbeskidzie vs Cracovia. Zespół z Krakowa (...)

Masz bardzo ciekawe typy i w 6/8 sie zgadzam ???? Myśle jednak że Lechia się przebudzi bo juz z takimi jak Zagłebie trzeba wygrywac.2 moj typ inny to jest zwyciestwo Legii.Ruch gra fajna pilke ale Legia potzrebuje 3 pkt,pozatym maja do wyrownania rachunki z Ruchem.
 
henyek 2,7K

henyek

Użytkownik
Co do meczu krakowskiej Wisły z Jagiellonią to jeszcze jako informację podam, że w Wiśle nie zagra również kapitan - Radek Sobolewski, który ma jakiś uraz ścięgna Achillesa. W tym meczu Jaga oczywiście ma szansę na urwanie punktów gospodarzom ale pewniejszym typem wydaje się być, że obie drużyny strzelą gola.
Ciekawe czy Czesław wystawi Rasiaka od pierwszej minuty do gry. Duet Franek - Rasiak, może być ciekawy.
Jeżeli w bramce Jagi stałby dalej Sandomierski i defensywa nie popełniała takich błędów jak dotychczas to pokusiłbym się o singla na gości (5.60).
Wisła - Jaga
typ: obie druż. strzelą gola - TAK 1.85
TOTO_MIX


P.S. A Ty szanowny kolego kursa możesz mi przedstawić jakie konkretnie rachunki ma do wyrównania Legia z Ruchem i tak a`propos powiedz mi dlaczego akurat Legia potrzebuje bardziej 3pkt od innego klubu w Ekstraklasie? Moim zdaniem Legia już myślami w Bukareszcie, bo przeciwnik jest w ich zasięgu.
 
K 6

kursa

Użytkownik
(...)
P.S. A Ty szanowny kolego kursa możesz mi przedstawić jakie konkretnie rachunki ma do wyrównania Legia z Ruchem i tak a`propos powiedz mi dlaczego akurat Legia potrzebuje bardziej 3pkt od innego klubu w Ekstraklasie? Moim zdaniem Legia już myślami w Bukareszcie, bo przeciwnik jest w ich zasięgu.
oczywiście.2 lata temu umoczyli na Ruchu 0:1 a w tamtym sezonie prowadząc 2:0 u siebie przegrali 2:3 wiec moza pora wygrac, pozatym Legia co roku walczy o mistrza wiec w kazdym meczu powinna grac o 3 pkt, moim zdaniem na papierze Legia ma silniejszy skład i jest faworytem tego meczu nie ujmujac nic Ruchowi oczywiscie
 
Z 0

zazaman

Użytkownik
10 kolejka
o to moje typy ????
Podbeskidzie B-B - Cracovia 2:1
Jestem z B-B i osobiście chodzę na mecze Podbeskidzia i co mogę powiedzieć obie drużyny są przeciętne Gra Podbeskidzia momentami jest poprostu żalosna brak spójnych akcji brak zgrania zero zorganizowania i fizycznie i psychicznie tragedia Ale czemu mój typ kieruje w stronie Podbeskidzia prawie w każdym meczu Podbeskidzie w 2 połowie dostaje niesamowitego kopa i gra całkowicie odwrotna piłkę sądzę że wystarczy im 45 minut żeby Słabej Cracovii strzelić 2 bramki
Lech Poznań - Korona Kielce 1:0
Tego wogóle nie rozumie dlaczego korona zajmuje 2 lokate oraz tego że jak dotąd nie przegrała żadnego meczu.... Osobiscie uważam że Korona nie prezentuje niczego specjalnego, Lech Mocno Ofensywna drużyna ze skutecznym napastnikiem Artjoms Rudņevs (14 bramek) Oraz Imponującym Bilansem 21-8, Sądze że Lech wygra Skromnie i tym samym przerwie passe Korony
GKS Bełchatów - Śląsk Wrocław 1:2
Nie wiem co się dzieje z Bełchatowem ale nie prezentuje się dobrze i szczerze Wątpie zeby odniosło jakiś korzystny rezultat w spotkaniu ze Śląskiem
Polonia Warszawa - Górnik Zabrze 2:0
Jak narazie Polonia niepokonana u siebie natomiast Górnik nie odniósł jeszcze zwycięstwa na wyjeździe Sądzę że po ostatniej sromotnej porażce Polonii będzie chciała odbudować reputacje przed zarządem oraz kibicami i wygra pewnie 2:0
Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok 1:1 ; 2:2
Ciężki mecz do wytypowania Wisła bez Meliksona oraz Małeckiego będzie znacznie sparaliżowana ofensywnie i defensywa Wisły też nie jest w szczytowej formie Jagiellonia cóż mocna drużyna u siebie słaba na wyjazdach Stawiam Remis Dodam że idealnym typem byłoby obstawienie że obie drużyny strzelą bramkę
Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk Wygrana Zagłębia
W 10 kolejce T-Mobile Ekstraklasy spotykają się drużyny z najgorszym bilansem bramek i szczerze mówiąc nie mam pojecia kto wyjdzie zwycięsko w tym spotkaniu wydaje mi sie że atutem Zagłębia będzie to że gra na własnym stadionie także stawiam na wygrana Zagłębia
Ruch Chorzów - Legia Warszawa Wygrana Legii
Odnosze wrażenie że Legia nie odczuwa presji gry na wyjazdach gra zarówno pewnie na wyjazdach jak i u siebie Wydaje mi się że wygrana Legii jest bardziej prawdopodobna
Widzew Łódź - ŁKS Łódź 3:1
Nie ma nic Ciekawszego jak Derby ???? Tak jak już wcześniej napisali &quot;jak wiemy derby rządzą się swoimi prawami&quot; Owszem, jednak uważam że Widzew nie pokaże rywalowi żadnych złudzeń i pewnie wygra z ŁKS-em
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Cracovia Kraków
pierwsza połowa
Typ: Podbeszkidzie
Kurs: 3,10
sportingbet
Po przerwie spowodowanej występami reprezentacji na ligowe boiska wracają zespoły T-Mobile Ekstraklasy. Pierwszym pojedynkiem dziesiątej kolejki będzie pojedynek Podbeskidzia Bielsko-Biała z Cracovią Kraków. Moim zdaniem na trzy punkty w tym pojedynku maja szanse gospodarze. Obie ekipy w tym sezonie walczą o utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywkowej. Jak narazie wyżej w tabeli są &quot;Górale&quot;. Zgromadzili dziewięć punktów i zajmują dwunaste miejsce w tabeli. Na swoim obiekcie wygrali jedno spotkanie, dwa zremisowali i dwa przegrali. Ostatni ich pojedynek to wygrana z :Lechią Gdańsk jeden zero po golu Malinowskiego który po kontuzji wrócił do zespołu i na niego właśnie liczy Robert Kasperczyk. Do zdrowia wrócili ponadto Marek Sokołowski i Mariusz Sacha co napewno wzmocni kadrę. Pasy grają słabiutko co stało się już normą na początku sezonu. Zajmują oni ostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem ledwie pięciu punktów w dziewięciu meczach. Co ciekawe wszystkie te punkty ugrali na wyjazdach. Ostatni ich ligowy pojedynek to klęska trzy do zera z Lechem w Poznaniu. W trakcie sezonu doszło do zmiany na ławce trenerskiej. Jurija Szatałowa zastąpił Dariusz Pasieka. Ma on problem z graczami na ten mecz. Hesdeya Suarta oraz zawieszonego lidera środka pola Aleksandra Suvorova. To spore ubytki w krakowskiej drużynie. Obie te ekipy nie grały jeszcze ze sobą na szczeblu ekstraklasy. Spotkali sie na jej zapleczu i dwa razy wówczas wygrała ekipa pasów. Dzisiaj jednak liczę na zwycięstwo Podbeskidzia i na nich stawiam.
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Podbeskidzie - Cracovia
Over 2.5 gola
2.30

Dzisiaj o godzinie 18:00 zostanie rozegrany interesujący mecz w ekstraklasie polskiej. Zmierzy się ze sobą beniaminek Podbeskidzie Bielsko Biała i Cracovia Kraków. Jest to mecz inaugurujący dziesiątą kolejkę spotkań. Podbeskidzie początek sezonu ma średni. Zajmują dopiero 12 miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem dziewięciu punktów. Goście podobnie jak gospodarze są w dolnej części tabeli (ostatnie miejsce w lidze z dorobkiem pięciu punktów). Mecz zapowiada się ciekawie ponieważ zarówno gospodarze jak i goście w przypadku zwycięstwa uciekną z dolnej części tabeli. Cracovi powinno nawet bardziej zależeć bo mają ostatnie miejsce i będą chcieli jak najszybciej odrobić straty z początku sezonu i piąć się w górę. Moim zdaniem w tym meczu kibice w Bielsko Białej zobaczą kilka bramek. Mecz zakończy się zwycięstwem gospodarzy lub gości. Stawiam w tym meczu zakład na over 2.5 gola po bardzo dobrym kursie (Podbeskidzie w 9 meczach - 5 razy over 2.5 gola; Cracovia w 9 meczach - 4 razy over 2.5 gola).
⛔
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Pilka Nozna Ekstraklasa 14.10.2011 20:30
Lech Poznan - Korona Kielce
typ: 1
1.63
Tobet
Analiza
Dziś w spotkaniu dziesiatej kolejki pilkarskiej t-mobile ekstraklasy Lech Poznan na wlasnym stadionie podejmie zespol Korony Kielce. Bedzie to bardzo ciekawe spotkanie, na szczycie ligowej tabeli. Korona nie oczekiwanie piastuje aktualnie pozycje lidera ekstraklasy. Kielecka druzyna teoretycznie przed tym sezonem doznala powaznych oslabien, jednak spisuje sie duzo lepiej niz w sezonie ubieglym. Lech Poznan zajmuje natomiast aktualnie trzecie miejsce w ligowej tabeli, jednak gdyby dzis wygral przeskoczylby korone w tabeli, gdyz ma do niej tylko trzy oczka straty. Korona pozytywnie zaskakuje wszystkich obserwatorow, ktorzy wrozyli tej druzynie przed sezonem walke o utrzymanie. Tymczasem korona ani mysli o spadku, raczej o grze o duzo powazniejsze cele. Gdy jednak porownac sklady obydwu zespolow, zdecydowanie wieksze wrazenie robi na mnie sklad lechitow. Lech ponadto bardzo lubi grac z korona. Ostatnie piec spotkan tych druzyn w poznaniu konczyly sie zwyciestwami gospodarzy. W moim odczuciu dziś powinno być podobnie.
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Lech Poznań - Korona Kielce | Typ: 1 - 1,57 Bet365 ✅
Przed Koroną jeden z najtrudniejszych spotkań w tym sezonie. Wydaje się, że poznańska Lokomotywa będzie pierwszym zespołem, który pokona w tym sezonie Koronę. Goście dotychczas nie mieli do czynienia z tak silnym rywalem na wyjeździe. Lech jak wiadomo gra w kratkę, ale jednak występy Poznaniaków wyglądają coraz lepiej, a forma rośnie. Duży atut to oczywiście życiowa forma Rudniewa. Prawdę mówiąc uważam, że to będzie bardzo jednostronny mecz. Jeśli Lech narzuci swój styl gry to wbije 2-3 bramki Koronie. Z uwagi na braki w obronie niewykluczone, że goście też zdołają zdobyć bramkę. Zapowiada się zatem dość ciekawy mecz. Miejmy nadzieję, że Lech wyjdzie z tej potyczki zwycięsko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
V 19

vicone

Użytkownik
Lech Poznań - Korona Kielce 1:0
Tego wogóle nie rozumie dlaczego korona zajmuje 2 lokate oraz tego że jak dotąd nie przegrała żadnego meczu.... Osobiscie uważam że Korona nie prezentuje niczego specjalnego, Lech Mocno Ofensywna drużyna ze skutecznym napastnikiem Artjoms Rudņevs (14 bramek) Oraz Imponującym Bilansem 21-8, Sądze że Lech wygra Skromnie i tym samym przerwie passe Korony
Nie ma na tym forum, zasady pisania nazw klubów z dużej litery?Chyba że Cie aż tak ta Korona boli?
Może i nie prezentuję nic specjalnego,lecz jak na razie (może do dziś,albo i nie) jest to jedyny klub bez żadnej porażki.Nie gra pewnie pięknego futbolu,ale pamiętaj,że to nie piękny futbol daje 3pkt,tylko bramki.A co do samego spotkania,remis biorę w ciemno.
 
M 0

misiek19

Użytkownik
Nie ma na tym forum, zasady pisania nazw klubów z dużej litery?Chyba że Cie aż tak ta Korona boli?
Może i nie prezentuję nic specjalnego,lecz jak na razie (może do dziś,albo i nie) jest to jedyny klub bez żadnej porażki.Nie gra pewnie pięknego futbolu,ale pamiętaj,że to nie piękny futbol daje 3pkt,tylko bramki.A co do samego spotkania,remis biorę w ciemno.
spokojnie nie popełnił przecież tego błędu nagminnie ???? , raz każdemu się może zdarzyć , a co do Korony to swoje braki w wyszkoleniu technicznym nadrabiają wolą walki i ambicja i jak widać na Polską lige taka gra w zupełności wystarcza , pytanie tylko czy starczy im sił grać tak cały sezon ????
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP


Cracovia musi się przełamać, piłkarze o tym dobrze wiedzą i jeśli to nie nastąpi jak najszybciej to może być znów dramat. To samo tyczy się Niedzielana, który jak dotąd zdobył jednego gola, a oczekiwania co do jego osoby były zupełnie inne. No cóż...Niedzielanowi zdecydowanie służy Kraków, o czym można było się przekonać, gdy bronił barw Wisły. Ale nie o tym teraz. Przed tygodniem Podbeskidzie rozegrało sparing z Hutnikiem Nowa Huta i Górale niespodziewanie....przegrali 1:0. Sparing sparingiem, ale wynik na pewno nie poprawił atmosfery w drużynie. Dzisiaj liczę na duża motywację ze strony przyjezdnych, a także przytoczę historię spotkań pomiędzy obiema ekipami.
04.10.2003 – II liga
Podbeskidzie 0:3 Cracovia
12.05.2004 – II liga
Cracovia 3:2 Podbeskidzie
26.01.2008 – sparing
Cracovia 2:1 Podbeskidzie
14.02.2009 – sparing
Cracovia 2:0Podbeskidzie
21.02.2009 – sparing
Cracovia 2:1 Podbeskidzie
15.07.2009 – sparing
Cracovia 0:1 Podbeskidzie

Typ: Cracovia over 1.5 gola
Kurs: 3.10

 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Ja dzisiaj również przewiduję przerwanie serii meczów bez porażki Scyzorów. Grają na Lechu gdzie nie ukrywajmy, gorąca atmosfera, przyjdzie dużo ludzi ciężko o punkty. Korona to chyba największe zaskoczenie ligi, zaskoczenia mają to do siebie że kiedyś piękny czar musi prysnąć. Korona wcale nie ma złego zespołu Vuković, Korzym, Kiełb to naprawdę zawodnicy którzy w piłkę grać potrafią ale... Lech dzisiaj wygra bo ma w swoim zespole zawodnika o nazwisku Rudnevs oto jego stastynki:

 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Sutek nawet nie wiedziałem że fani Lecha zakończyli protest. Inna sprawa że atmosfera i frekwencja nijak w chwili obecnej ma sie do ery, ba epoki sukcesów poznańskiej lokomotywy.
Lech do tej pory w meczach z zespołami grającymi określona taktyka, prezentował sie kiepsko. Wisła, Śląsk i Górnik pokazaly że Lech jest do ogrania w przypadku zachowanej dyscypliny taktycznej i pewności w defensywie. Korona takie atuty w meczach ze slabszymi zespołami pokazala, jak Lechia czy Cracovia. Również Śląsk był od Korony slabszy pomimo tego ze to niby drużyna Lenczyka miała imponować taktyka i wyrachowaniem. W mojej ocenie zobaczymy dobry mecz, i to bez wątpienia obok meczów Legii i Wisły będzie hit kolejki. Ja typuje remis bramkowy lub minimalna wygrana poznaniakow.
 
wojteklog 0

wojteklog

Użytkownik
W derbach gdzie nie moze byc dwoch druzyn grajacych jednakowy poziom, zdecydowanie obstawiam Widzew.
Podbeskidzie wydaje mi sie faworytem pod kazdym wzgledem, wiec obstawiam wysokie zwyciestwo.
Interesujacym meczem jest Polonia - Górnik, nie moge przejsc obojetnie obojetnie wobec zwyciestwa Polonii u siebie z Legia, wiec w tym przypadku stawiam na Polonie.
 
skeleton 729

skeleton

Użytkownik
Mocno wierzę w zwycięstwo Lecha - zwycięstwo jakże potrzebne aby utrzymać się w czubie tabeli. Zadanie może i nie jest łatwe, wszak Korona o dziwo lideruje w T-Mobile Ekstraklasie po 9 kolejkach nie zaznając jeszcze porażki. Wielu upatruje, iż passa ta skończy się w dniu dzisiejszym. Aby temu zapobiec, obrońcy Korony będą musieli zatrzymać Rudnieva...który na szczęście na razie jest nie do zatrzymania ???? zapowiada się dobry mecz, nie sądzę aby Korona przyjechała do Poznania wyłącznie po to, aby przetrwać 90 minut a to oznacza, iż mogą posypać się bramki. Gdy Lech wygrywa w tym sezonie, to czyni to najczęściej różnicą więcej niż jednej bramki i tak też typuje w dzisiejszym spotkaniu.
Lech Poznań (-1) - Korona Kielce [email protected] 1:0 (zwrot)
Bukmacher: Pinnacle
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom