>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

10. kolejka Serie A [27.10 - 30.10.2023]

Status
Zamknięty.
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
Lecce - Torino
czerwona kartka @4,8 betfan

Typ na przełamanie. Co ciekawe Torino jest jedyną ekipą która w poprzednim sezonie nie obejrzała czerwieni w lidze, baaa obecnie mają w swoich meczach serię bez niej sięgającą do 1 maja 2022 (czerwo dla Empoli) a sami ostatni raz obejrzeli ją w lutym 2022 roku w Udine. Byki słabo weszły w sezon, ostatnio grają coraz gorzej tylko 3 pkt przewagi nad strefą spadkową, kto wie czy dzisiaj Jurić nie gra o posadę. Tak patrząc po statystykach co mecz to nerwowość rośnie bo odpowiednio 6,8 i 13 fauli w meczu z Interem. Tak jak pisałem typ na przełamanie. Sędziuje pan Aureliano ze stawkami bym nie szarżował ale można np. zacząć progresję na coś takiego
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +715
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Empoli - Atalanta
Typ: Empoli poniżej 0.5 gola
@2.45 Superbet

Spróbuję pograć dziś w kierunku braku gola dla Empoli. Ekipa z najmniejszą liczbą strzelonych goli w lidze podejmuje u siebie zespół, który - obok Juventusu - najmniej ich stracił. Równo rok temu, 30 października, obie drużyny spotkały się na stadionie Empoli i wówczas Atalanta wygrała 0:2. Liczę na powtórzenie tego scenariusza. Warto zauważyć, że Empoli na przestrzeni 9 kolejek strzeliło zaledwie trzy gole. Co ciekawe, aż dwa z nich zdobyli w wyjazdowym spotkaniu przeciwko Fiorentinie, w którym byli skazani na pożarcie, a jednak zdołali odnieść zaskakujące zwycięstwo, ku ogromnemu niepocieszeniu Marko77, który nie wygrał 2 milionów złotych (szczegóły tutaj). Uważam jednak, że nie było to jakieś nagłe przełamanie Empoli, tylko po prostu wypadek przy pracy Fiory. Dziś teoretycznie wszystko powinno wrócić do normy. Atalanta, która przed rozpoczęciem kolejki była na pozycji premiowanej grą w europejskich pucharach, dziś powinna wygrać bądź najwyżej zremisować, ale wg mojego przeczucia zagra na zero z tyłu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1336
bombi1945 14,6K

bombi1945

Użytkownik
Inter - Roma
powyżej 4.5 ŻK - 1.55


Superbet

Trzeba przyznać, że niedziele pasmo gier we włoskiej Serie A, a w szczególności jego końcowa część, będzie należała do wyjątkowo interesujących.

W przedostatnim ze spotkań ekipa czarno-niebieskiej części Mediolanu będzie podejmować AS Romę z legendarnym The Special One za sterami. Dla portugalskiego szkoleniowca bezpośrednie mecze z Interem zawsze mają dodatkowy ładunek emocjonalny. Pragnienie wygranej jest tym samym przynajmniej o promil większe niż w przypadku starć z pozostałymi ligowymi rywalami.

Gdyby samo starcie odbywało się kilka tygodni wcześniej, to nie zastanawiałbym się ani chwili i próbował grać na triumf Nerazzurrich. W aktualnym stanie rzeczy taki pewny już podobnego rozstrzygnięcia nie jestem.

Polecam zatem pójść w stronę zakładów na ilość kartek, albowiem o odstawianiu nóg raczej nie będzie mowy i dodatkowo do prowadzenia zawodów wyznaczono pana Marescę, który dotychczas posiada średnią 6 ŻK na jedno spotkanie. Ojj będzie się działo na Stadio Giuseppe Meazza!

Napoli - AC Milan
obie drużyny strzelą gola -1.85


Superbet

Ostatnim akcentem pięknej piłkarskiej niedzieli będzie rywalizacja na obiekcie im. Diego Armando Maradony w Neapolu. Aktualni mistrzowie kraju postarają się być jak najmniej gościnni dla drużyny, z której rąk wyrwali parę miesięcy wcześniej to upragnione scudetto.

Giroud za chwilę będą mogli odetchnąć z przysłowiową ulgą, gdyż ta dzisiejsza batalia zakończy ich swoisty maraton, podczas którego to musieli mierzyć się także z PSG oraz Juventusem. Dwa te spotkania kończyli w charakterze przegranych. Czy podobnie będzie zatem także i dziś?

Unikałbym raczej zakładania się o końcowe zwycięstwo którejś ze stron pojedynku. Skupiam się zatem tym razem na dorobku bramkowym obydwu drużyn. Zarówno Zielu i spółka jak i Rossoneri powinni bowiem zdobyć przynajmniej po jednym golu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2299
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Spotkanie: Empoli - Atalanta
Bukmacher: Superbet
Typ: Empoli przedział goli: 1-2
Kurs: 1.72

Rywalizacja ekip, które mają zgoła odmienne cele w tym sezonie. Empoli walczy o utrzymanie w lidze i póki co wychodzi im to przeciętnie, jednak na ich szczęście są ekipy, które wyglądają jeszcze gorzej. Empoli na ten moment ma 7 punktów, a tuż za nimi są m. in. Udinese, Salernitana czy Cagliari. W przypadku Atalanty trudno doszukiwać się tutaj analogii z ekipą, która swego czasu czarowała w Lidze Mistrzów czy w Serie A. Realia ekipy z Bergamo są takie, że trudno tutaj doszukiwać się w nich kandydata do tytułu mistrzowskiego, jednak o ligowe TOP 4 jak najbardziej mogą walczyć. Problemem gości jest brak regularności i dobre mecze przekladają z tymi gorszymi. Warto jednak docenić formacją defensywną, bo 8 straconych goli jak na resztę stawki to całkiem niezły rezultat. W tym spotkaniu biorę jednak pod lupę Empoli, a konkretnie minimum jednego gola z ich strony, ale nie więcej niz dwa, co mieści się w typie z przedziałem goli tej ekipy 1 - 2. Sam gol Empoli to kurs 1.55, jednak chciałem go delikatnie podbić. Oczywiście można mniej kombinować i np. zagrać typ obie strzelą, jednak sam uważam, że gol Empoli ma duże szanse, a trudno mi sobie wyobrazić, by nagle zwyciężyli np. 3-0 lub ogólnie strzelili 3 gole. Alternatywnie można jeszcze pokusić się o jakiś over 2.5 goli ogólnie.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
SSC Napoli - AC Milan

Przed nami hit kolejki w Serie A - już za niedługo bo o godzinie 20:45 na Stadio Diego Armando Maradona wybiegną piłkarze Napoli, którzy będą podejmować AC Milan.
Po 9 kolejkach wyżej w tabeli jest AC Milan co prawda tylko o 1 lokatę ale mają 4 punkty przewagi, Milan ma nawet szanse przy zwycięstwie wskoczyć na pozycję lidera.

W poprzednim sezonie Napoli to była tzw maszynka do nabijania rzutów rożnych w lidze, z Milanem zdobywali 4, 10, 10 i 16 bo jeszcze spotkali się w lidze mistrzów. W tym sezonie można również tak powiedzieć o Milanie, który potrafi zdobywać bardzo dużo rożnych, ostatnio w meczu z Paris SG zdobyli 7 w meczu z Juventusem 6 z Dortmundem 7 z Lazio 7 z Newcastle 6.
Uważam, że szykuje nam się mocno ofensywne spotkanie jeśli chodzi o rzuty rożne, obie drużyny mają kim grać na bokach gdzie właśnie często zdobywa się rożne. Do tego dokładam co najmniej 2 bramki - zastanawiałem się nad BTTS ale jednak postawiłem mniej ryzykowniej.

powyżej 10,5 rzutów rożnych + powyżej 1,5 3,45 Fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +120
Defacto 340,7K

Defacto

Znawca - NBA
Napoli - Milan
Napoli powyzej 5,5 roznych
Kurs 2,12 ✅ ✅
Fortuna


Hej, kolega zibi16 opisal dobrze charakterystyke Napoli. Dzis uwazam, ze to oni beda dyktowac tempo gry, co za tym idzie jest szanse, ze nabija sporo roznych. Mysle, ze Milan sie cofnie i linie over 5,5 roga po kursie 2,0 jest do zrobienia. W ich meczach pada spora ilosc rzutow roznych. Milan rowniez sporo bije rogow i zastanawielm sie, ktora druzyne wybrac. Boje sie postawic na rozne Milanu, bo gdy strzela bramke sie cofna i z linia roznych moze byc ciezko. skoro Napoli gdy wyjdzie na prowadzenie przy dopingu fanatycznych kibicow napewno sie nie zamuruja, i beda sie starali dobic rywala wiec szansa na rozne jest wieksza. Stad wybor padl na Napoli. Mecz zapowiada sie interesujaco. Powodzenia.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1456
neutralny 451,8K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Napoli - Milan
Napoli powyżej 5,5 rzutów rożnych @2,05 Superbet


Milan okropnie zaprezentował się w starciu z PSG, więc nie stawiam ich dziś w roli faworyta. Uważam, że Napoli będzie przeważać, ale jak to Napoli, czy wygra pewien nie jestem. Pewniejszą opcją wydają mi się być kornery obrońców Scudetto. Neapolitańczycy lubią utrzymywać się przy piłce i kreować sytuację wielopodaniowymi wymianami. Biorać pod uwagę wynik na styku, który zapewne będzie miał miejsce przez cały mecz myślę, że te sześć kornerów spokojnie są w stanie wbić przeciwko Milanowi, który pewnie będzie tu głęboko cofnięty i będzie ograniczał się do kontrowania, a to akurat potrafią robić podopieczni tenera Piolego.
Gospodarze choć nie zawsze to jednak stosunkowo często potrafi nabijać nawet 8-9 kornerów, więc dzisiejsza linia nie wydaje mi się bardzo wygórowana, jak i kursy są zachęcające. Wybraną linię pokrywali we wszystkich domowych meczach tego sezonu, a warto wspomnieć, że na stadionie w Neapolu grały już takie ekipy jak Fiorentina, czy Real Madryt. Tym bardziej zaskakuje mnie tak wysoki kurs na over 5,5 i liczę, że uda mi się to wykorzystać, a Zieliński i spółka podtrzymają dobrą, domową dyspozycję.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1248
Defacto 340,7K

Defacto

Znawca - NBA
Lazio - Fiorentina
Fiorentina powyzej 4,5 rzutow roznych ❌
Kurs 1.95
Fortuna



Ja dziś przewiduje zwyciestwo Lazio, tak sobie ukladam scenariusz. Dlatego wybralem Fiorentine na rzuty rożne gdyz zakladam, ze beda dazyc do wyrownania i over 4,5 jest jak najbardziej do zrobienia. Fiołki sa druzyna, ktora potrafi wykrecic dobre liczby w tym elemencie, w ostatnim ich pojedynku nie było ich zbyt duzo, lecz wczesniejsze mecze pokrywały by moj over. Lazio bedzie dazylo do zwyciestwa gdyz ich sytuacja w tabeli jest srednio-slaba :) Napewno zmusi to Fiorentine do ataków, nie sadze ze przy dlugo utrzymujacym sie remisie beda bronic sie za wszelka cene aby nie stracic gola, to nie ten typ druzyny, wiec uwazam, ze przy wyniku remisowym ten over tez moga pokryc. Powodzenia


Braklo jednego roznego. Brawo Fiorentina, grajcie dluzej na remis, podawajcie do tylu. Karny w doliczonym czasie dla Lazio ucieszyl mnie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +715
Chlopaknaopak 100,7K

Chlopaknaopak

Użytkownik
Empoli - Atalanta
Obie drużyny strzelą gola - TAK
STS
Kurs 1.78

Dziś w pierwszym meczu Serie A zmierza sie Empoli z Atalanta Bergamo. Ewenement na skale światowa we wszystkich meczach Empoli w tym sezonie było no btts. Dziś jest 10 kolejka czyli okrągła plus ostatnia wygrana z Fiorentina 2:0 napewno podbudowala morale w szeregach gospodarzy i sądzę, że ich stać na gola. Atalanta mimo przewagi jednego zawodnika zremisowała ze e Sturmem Graz w Lidze Europy 2:2.Sądzę, że dziś też stać ich na gola jeżeli chcą grać w pucharach w następny sezonie. Mogą być delikatnie podmeczeni wyjazdem do Austrii i z tego powodu obstawiam na gola po obu stronach.
Post automatycznie złączony:

Lazio Rzym - Fiorentina
Obie drużyny strzelą gola - TAK
STS
Kurs 1.67

Bardzo ciekawe starcie na koniec 10 kolejki Serie A pomiędzy Lazio a Fiorentina. Oba zespoły zakończyły zmagania w europejskich pucharach w odmiennych nastrtojach. Lazio przegralo na wyjeździe z Feyenoordem 3:1 a Fiorentina wygrała z Cukaricki 6:0 czyli sobie po strzelali. Widać, że Lazio po słabym początku sezonu zaczyna coś wygrywac w Serie A i dziś u siebie będą chcieli odkupić winy za porażkę we czwartek. Fiorentina ostatni mecz w lidze niespodziewanie przegrała z Empoli 2:0 ale po strzeleniu 6 goli w czwartek sądzę, że dziś też trafią. Mój typ to obie strzelą.
 
Ostatnia edycja:
chosen70 135,7K

chosen70

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - 1. Włochy
Godzina: 18:30
Spotkanie:: Lazio - Fiorentina
Typ: Nicolas Gonzalez over 1.5 celnych strzałów
Kurs: 5.50
Bukmacher: Superbet
Post w dziale:
Analiza:

Nicolas Gonzalez zdobył już 5 goli w tym sezonie ligowym, a swoją grą zwraca zainteresowanie czołowych europejskich klubów. W poprzedniej kolejce Serie A oddał dwa celne strzały w starciu z Empoli, a dwie kolejki temu zdobył gola przeciwko Cagliari. Lazio na własnym stadionie w obecnych rozgrywkach zachowało jedynie jedno czyste konto, a we Włoszech jedynie trzy drużyny zdołały zdobyć więcej bramek niż Fiorentina i to z meczem rozegranym więcej. W starciu bezpośrednim pomiędzy Lazio a Fiorentiną na początku tego roku, Nicolas Gonzalez zdobył gola dającego remis gościom. Spodziewam się otwartego spotkania, gdyż obie ekipy zmagają się z kontuzjami wśród defensywnych zawodników, a ponadto potrafią zaprezentować ofensywny, otwarty futbol.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom