>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

10 kolejka Primera Division 31.10 - 01.11.2015

Status
Zamknięty.
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP

BetCałoroczny​

W piątek ruszamy z 10. kolejką i w sumie tym razem hitami nie sypnęło. Najciekawiej powinno być w sobotę o 18:15. Władze ligi jak zwykle &quot;pomyślały&quot; i o jednej godzinie zaaplikowały Villarreal-Sevilla i derby Walencji. W tym drugim meczu jako nowy trener Levante zadebiutuje Rubi - były asystent Tito Vilanovy w Barcelonie.
Real i Barca nie powinny mieć problemów i przed LM bez problemowo sięgnąć po komplet punktów. Atletico w co raz lepszej dyspozycji, a i Depor ostatnio coś gorzej wygląda, więc też powinni wygrać.
Pozostałe dwa mecze, na które moim zdaniem warto zwrócić uwagę to Real Sociedad-Celta Vigo i Betis-Athletic. W pierwszym liczę na prawdziwe już przebudzenie Txuri-Urdin, co w starciu z mocną Celtą powinno dać fajne widowisko, a drugi mecz, to starcie ciekawego Betisu z wychodzącym na prostą Athleticem.

Zapraszam do dyskusji​
 
dawidzbazin 62

dawidzbazin

Użytkownik
Zastanawiam się nad pograniem over 1.5 lub o2.5 (ryzykownie) w piątkowym meczu, Deportivo - Atletico. O ile over 2.5 nie wchodzi dość często tym drużynom, to over 1.5 już dość często wchodzi. Deportivo po extra początku spuściło trochę z tonu i już nie są tak mocni u siebie jak wczesniej, (choć nadal bardzo groźni). Atletico to wiadomo - czołówka ligi hiszpanskiej, dobrze się bronią a i z przodu ma kto strzelać. kurs na over 1.5 to coś koło 1.45, over 2.5 to już grubo ponad 2zl. Co o tym sądzicie? Chcę to dać do dubla z Bayernem Monachium (-1) i pograć trochę grubiej, ale chcę zobaczyć co o tym myślicie ????
 
K 0

koken89

Użytkownik
Real Madryt - Las Palmas
typ: Las Palmas under 0.5
SBOBET @1,81
Real z najlepszą defensywą ligi podejmie w sobotę Las Palmas. Goście to druga najgorsza drużyna pod względem strzelanych bramek, bo ma ich tylko 6 w 9 meczach, z czego 3 strzelili w jednym meczu z Celtą. W bramce Realu oczywiście Keylor, który jest w świetnej dyspozycji, a poza tym w obronie prawdopodobnie Marcelo, Varane ,Ramos i Danilo. Wszystkie 4 mecze jakie Real rozegrał w tym sezonie u siebie były na 0 z tyłu (Betis, Granada, Malaga i Levante) i myślę, że jutro ta tendencja się utrzyma. Nie spodziewam się forsowania tempa przez gospodarzy, bo w tygodni mecz z PSG, ale zakładam, że wyjdą skoncentrowani z założeniem na 0 z tyłu. Kurs moim zdaniem jak najbardziej do gry za średnią stawkę.
 
M 38

miguel22

Użytkownik
Bardzo przyjemny kursik na Celtę Vigo. W meczach z Realem i Barceloną grali kapitalnie. Co prawda na własnym boisku, ale skoro potrafili długimi momentami dominować to i tym razem na Anoeta mogą wywalczyć pełną pulę.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Niska linia na rożne Villarreal. W ostatnich meczach domowych nie zdobywali wielu rożnych, ale Sevilla będzie oddawała im inicjatywę. Goście są obecnie w średniej formie. Muszą poprawić grę na wyjazdach i zlikwidować przestoje w swojej grze. Gospodarze po 3 meczach bez zwycięstwa na pewno będą głodni punktów, więc już na początku spotkania powinny wpaść jakieś szybkie rożne. Villarreal będzie grał, Sevilla będzie czekała na rozwój wydarzeń.
Villarreal - Sevilla
Villarreal over 5,5 rożnych 1,87 Betano ✅

Ciekawy jestem jak Barcelonie wyjdzie mecz z Getafe. Zdarzyć się tu może dużo, mecz wyjazdowy, więc dużo zależy od samego początku spotkania. Ja się nie zdziwię, gdyby Barcelona miała problemy z kreowaniem sytuacji. Wszyscy będą patrzeć na Neymara, bo wątpię żeby grubas w takim gąszczu i nieciekawej defensywie gospodarzy był w stanie coś zrobić. Getafe ostatnie domowe mecze ma naprawdę świetne. Biorą ciężar gry na siebie, kreują akcje, nie przechodzą obok spotkań jak miało miejsce to wiele razy w poprzednim sezonie. Są na fali, przyjeżdża Barcelona, której będzie trzeba uprzykrzyć życie za wszelką cenę.
Getafe - Barcelona
1. połowa 0:0 3,75 Bet365 ⛔
Getafe powyżej 3,5 rożnych 1,70 Betano ⛔
Powyżej 5 kartek (azjan) 1,95 Bet365 ⛔


W ostatnim meczu faktycznie dobrze wygląda zwycięstwo Celty. Stoją za nimi wszystkie argumenty. Obrona, pomoc, atak, koncepcja. Gospodarze szczególnie z tym ostatnim punktem mają wiele problemów. Moyes marnuje potencjał wielu chłopaków i nie potrafi nic z tego wykrzesić. Albo im wychodzi jakiś mecz tak jak z Granadą czy Levante, albo grają taką padlinę że nie da się na to patrzeć. Absolutnie dziwią mnie kursy na Celtę, skoro w tym sezonie przegrali jedynie z Realem Madryt. Dla cykorów polecam DNB, ale dla mnie to oczywiste zwycięstwo gości.
RSSS - Celta
Celta 2,75 Bet365 ✅
Celta DNB 2,00 Bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Villarreal-Sevilla

Hit kolejki w prowincji Castellon. Villarreal bez Leo Baptistao, a to oznacza, że w ataku zobaczymy prawdopodobnie duet Soldado, Bakambu. U siebie, jak to u siebie, Villarreal zapewne zagra ofensywnie i na pewno celem będzie wygrana, bo ostatnie wyniki na pewno nie są takie, jakby sobie Marcelino wymarzył. Z resztą przeszkadzają temu różne czynniki - czerwona kartka przeciwko Celcie to przykład pierwszy z brzegu.
Sevilla powoli łapie wiatr w żagle i mam nadzieję, że będą grali tak jak z Getafe. Oczywiście teraz rywal trudniejszy, ale mimo tego powinni coś ustrzelić, bo w niezłej formie wydaje się być Kevin Gameiro i to chyba jest tutaj klucz do sukcesu dla Los Nervionenses. Zabraknie Banegi, ale ja liczę, że Emery co raz większą rolę będzie dawał Konopliance, który na dobre już się chyba zaaklimatyzował w Andaluzji i jest już jednym z kluczowych zawodników w układance baskijskiego szkoleniowca.
Nudy być nie powinno, bo jedni i drudzy lubią atakować, dlatego liczę na szybki mecz i kilka goli - z obu stron.

Over 2,5 + BTS @ 2,10 BetCałoroczny✅2:1


Real Sociedad-Celta Vigo


Kolejny fajnie zapowiadający się mecz na sobotę. Mam nadzieję, że Real Sociedad meczem z Levante wrócił na właściwe tory i zacznie grać na miarę swojego potencjału i posiadanych zawodników w swojej kadrze. Jeśli mówimy o personaliach, to do kadry meczowej wracają Diego Reyes i Jonathas po zawieszeniach. Pozostali zawodnicy zdrowi i najbardziej liczę na Carlosa Vele, który wreszcie się przełamał w tym sezonie, a także Imanola Agirretxe, czyli zawodnika, który chyba jako jedyny nie zawodzi w tym sezonie w barwach Txuri-Urdin - 6 strzelonych bramek.
Po stronie Celty zabraknie Gustavo Cabrala i Augusto Fernandeza, a to dość spore osłabienia w defensywie. Cabrala zastąpi Andreu Fontas i w normalnych okolicznościach powiedziałbym, że to wzmocnienie, ale w obecnych rozgrywkach Fontas jest rezerwowym i też wiemy, że każda zmiana na tak newralgicznej pozycji, jak środek obrony, może być problematyczna. Miejsce Augusto zajmie Nemanja Radoja, który w defensywnych zadaniach radzi sobie dobrze, ale trochę ucierpi ofensywa, bo gorzej wygląda w grze do przodu i tutaj rola Daniela Wassa i Tucu Hernandeza, by ofensywni zawodnicy otrzymywali odpowiednią ilość piłek. Chodzi przede wszystkim o Nolito, który jest motorem napędowym Celestes i liczę na jego kolejne zdobycze - do tej pory 7 trafień i 3 asysty. Ale nie tylko on będzie zagrażał bramce Rulliego, bo są jeszcze Fabian Orellana i Iago Aspas.

Widać więc, że po obu stronach nie brakuje klasowych graczy w ofensywie. Pytanie tylko, czy wreszcie La Real się przebudzi na dobre, czy mecz w Walencji był jednorazowym wyskokiem. Ja liczę, że przy takim rywalu jak Celta, to zagra otwarty futbol i wpadnie kilka bramek z obu stron.

Over 2,5 + BTS @ 2,25 BetCałoroczny✅2:3


Valencia over 5,5 RR⛔5 + Real Sociedad over 4,5 RR✅8 @ 3,24 Betsafe


Valencia zagra derby, ale zagra u siebie, a rywal będzie słabszy. To oznacza jedno - ofensywne usposobienie, które przełoży się na grę skrzydłami. Wiemy, że Valencia uwielbia grę bocznymi sektorami boiska na Mestalla i zalicza mnóstwo dośrodkowań. Często żaden z nich pożytek, ale z pewnością trochę rożków nabiją, a myślę, że linia całkiem fajna, jak na klasę rywala.
Real Sociedad u siebie notuje dobre wyniki, jeśli chodzi o nabijanie rożenów. Teraz mecz z zespołem, który zagra otwarty futbol, więc też gospodarze będą mieli okazje do szybkich ataków, a tutaj najbardziej aktywny powinien być Carlos Vela. Przy okazji stałe fragmenty gry powinny stanowić dobrą okazje dla Agirretxe czy Inigo Martineza, którzy w powietrzu potrafią zrobić cuda, a Ruben Pardo czy David Zurutuza dokładnie zacentrować piłkę, więc 5 sztuk powinni tutaj nabić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Dobra forma Suareza daje szanse na zagranie jego bramki w dzisiejszym meczu z Getafe. Neymar ciągnie gre pod nieobecność Messiego więc Suarezowi pozostaje tylko wykorzystywanie fantastycznych dograń Brazylijczyka. Ma już łącznie w tym sezonie 10 bramek ale dodatkowym smaczkiem jest fakt że dzisiaj stanie przed szansą zdobycie swojej 300 bramki w karierze. Powrót Iniesty i Sergi Roberto również może w jakimś tam stopniu wzmocnić gre do przodu i szanse na gola El Pistolero wzrosną. Polecam również podobnie jak Ramzesa wcześniej grać na over rożnych dla Getafe. U siebie na pewno bedą mieli swoje szanse i kilka rogów powinni nabić.
Getafe - Barca Suarez strzeli TAK @1,75 Unibet
Getafe over 3,5 roga @1,65 Unibet
Na spotkanie Realu biore tylko jeden typ mianowicie handicap rożnych. Myśle ze gospodarze totalnie zdominują spotkanie i beda non stop parli do przodu, nie twierdze ze ten mecz bedzie dla nich prosty zważywszy że mają kilka osłabień jednak na Bernabeu trzeba dominowac, kibice tego wymagają i myśle że w elemencie rożnych zdecydowanie wygra Real.
Real - Las Palmas typ: Rożne Real-4 @2,1 Unibet
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
16:00 Real Madrid - Las Palmas
Typ: 1 Handicap (0-2)
Kurs: 1.85
Buk: Betsson
Wynik:

Szybko i na temat. Liczę na kolejne mega strzelanie w wykonaniu gospodarzy. Ich przeciwnikiem jest dziś słabe Las Palmas, które w tym sezonie jeszcze nie wygrało na wyjeździe. Na dodatek stracili 10 goli w czterech meczach. Real u siebie jest zabójczy. Wynik 3 zwycięstwa i jeden remis, plus 9-0 w golach mówi samo za siebie. Gospodarze może nie wyjdą dziś w najlepszym zestawieniu, ale jestem pewien, że mecz rozstrzygnie się już w pierwszej połowie
Real Madryt: Casilla; Danilo, Varane, Nacho, Marcelo; Modrić, Casemiro, Kroos; Isco, Crisitano Ronaldo, Jesé.
Las Palmas: Javi Varas; David Simón, Aythami, Bigas, Garrido; Hernán, Roque, Vicente; El Zhar, Viera, Willian José.
Na dodatek polecam:
16:00 Real Madrid - Las Palmas : Ilość rogów w 1. połowie powyżej 5.0
16:00 Real Madrid - Las Palmas : Liczba rogów-gospodarze powyżej 7.5
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Luis Suarez over 1,5 @ 4,50 Betsafe⛔1
Neymar over 1,5 @ 4,75⛔1


Taka mała próba z dzisiejszego meczu Barcelony. Jeśli ktoś ma strzelać dla Blaugrany, to właśnie wyżej wspomniana dwójka, więc jeśli wpadnie jeden, to dlaczego miałby nie wpaść drugi. Suarez strzelał bramki w trzech ostatnich ligowych meczach, z kolei Neymar strzelał w 5 meczach tego sezonu, ale tylko raz to było więcej niż jedna sztuka.
Do składu wraca Iniesta, więc kolejna osoba, która będzie dogrywała kolegom, czyli kolejny plus dla tego duetu. Jaki będzie scenariusz? Albo Barca będzie się męczyła niemiłosiernie i wpadnie 1-2 bramki, albo rozjadą walcem Getafe i zaaplikują 5-7 bramek, a w tym drugim wypadku uważam, że warto spróbować takiego właśnie zakładu.
 
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Vilareal - Sevilla✅✅
typ: Vilareal -0.25 @ 1.95
stawka 7/10

szybko bo mecz za kilka minut. W ostatnich 3 meczach gospodarze 2 porazki i 1 remis. Dzis taki mecz na przełamanie, w tych dwóch przegranych meczach grali w oslabieniu po czerwonej kartcce.. Watpie aby dzis sevvila grał na 100%, bo juz we wtorek mecz o byc albo nie byc w Lm z City i to ten mecz sie dla nich liczy. Vilareal gra wyjazd ze slabym dynamo w czwartek
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
grzybu 193

grzybu

Użytkownik
Getafe - Barcelona
Barcelona ostatnio gra bardzo przeciętnie, strasznie męczą się w ataku pozycyjnym, wszystko jest rozgrywane bardzo wolno, ciułają te zwycięstwa, ale w każdym meczu są problemy. W tym sezonie na wyjeździe strzelili tylko 5 bramek, więc jak na Barcelone to bardzo mało, Getafe natomiast tylko 2 bramki stracone, dobrze grają w defensywie, ostatnie 3 mecze na własnym stadionie, to 3 zwycięstwa i to do zera.
Dzisiaj domyślam się, że Getafe ustawi autobus i Barcelona będzie miała bardzo duże problemy, żeby stwarzać sobie sytuacje bramkowe, wystarczy słabszy dzień Neymara i moim zdaniem są szanse tutaj na bardzo nudny i bezbramkowy mecz.
DW 0-0 @19 bet365
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Eibar-Rayo
Ciekawy zakład na mecz w południe, ale spróbuje. Dlaczego? Eibar świetnie gra w pierwszych połowach, a zwłaszcza na początku meczu. 5 goli strzelonych w pierwszej dekadzie meczu, to wynik kapitalny i widać, że stawiają duży nacisk na szybkie objęcie prowadzenia, bo to tez ułatwia późniejszą grę. Jeśli chodzi o statystyki Rayo, to ani razu nie strzelili na początku, ale stracili jednego gola - Deportivo - a drugiego stracili w 11. minucie - Celta.
Dla lubiących większe ryzyko można dać prowadzenie Eibar po 10 minutach i tutaj kurs już wynosi około 8, ale ja się zabezpieczam na wszelki wypadek, gdyby Błyskawice miały zacząć mecz z wysokiego &quot;c&quot;.
Over 0,5 po 10min @ 5,50 BetCałoroczny⛔

Betis-Athletic

Najciekawszy mecz niedzieli i fajnie, że o takiej godzinie będzie rozgrywany. Po stronie Betisu wraca Jorge Molina i Van der Vaart, ale to nie oni są tutaj kluczowymi postaciami. Wiadomo, że w pomocy najwięcej zależy od Joaquina, a już cały zespół jest uzależniony od Rubena Castro. 5 z 9 bramek Betisu było jego autorstwa i widać jaki wpływ ma Kanaryjczyk na grę Verdiblancos. Po stronie Athleticu również mamy takiego zawodnika, który napędza grę zespołu, czyli Aritza Aduriza. W jego przypadku 7 z 13 goli padło po jego strzałach, a więc obaj panowie strzelili więcej niż połowę dorobku swoich ekip. Ale Baskowie, to nie tylko Aduriz, bo jest Raul Garcia, na którego mocno liczę, a także Benat, który wchodzi na co raz wyższe obroty i miło się ogląda tego zawodnika, a mecz w Sewilli będzie dla niego szczególny - w końcu grał kiedyś dla Betisu.
Jeśli chodzi o statystyki obu ekip, to Betis u siebie notuje 2,5 gola na mecz(tzn z jego udziałem) i podobnie wygląda sprawa w przypadku Athleticu na wyjeździe. W mojej ocenie spotykają się dwie ekipy zdolne zrobić ciekawe widowisko i strzelić kilka bramek, a że mamy dwóch super strzelców, to myślę, że z obu stron wpadną bramki i będzie ich co najmniej trzy, co mnie w pełni zadowoli.
Over 2,5 + BTS @ 2,40 BetCałoroczny✅1:3
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Gram over w pierwszym meczu, myślę że to będzie naprawdę dobry mecz. Obie ekipy zagrają bez kompleksów, mam nadzieję, że gospodarze przy ewentualnym prowadzeniu nie nastawią się na grę z przyczajki. Poziom wyrównany, defensywy lubią coś nawalić, więc gole będą. W zespole Rayo dodatkowo pokuszę się o trafienie Guerry. W poprzednim sezonie oba mecze też overowe. Po drugiej stronie Borja też trzyma poziom, więc któryś z nich strzeli.
Eibar - Rayo
Powyżej 2,5 gola 2,00 Bet365
Guerra strzeli 3,20 betano
Borja strzeli 3,20 betano


Więcej nie gram pre. Tylko live.
Dla zabawy totalne ako Borja + Halilović + Aduriz=43,2 ako
Same koty, wysoka forma, dużo robią na boisku.
 
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Betis - Athletic Bilbao AH -1 RR 2 @2.22 Marathon ::: 1/10j✅
Czy kurs jest lekko przesadzony? Moim zdaniem tak. 9, 8, 6, 10 - to liczby rogów zdobywane przez drużynę gości w ostatnich meczach. 3, 4, 3, 4 - tyle z kolei zdobywali ich goście w ostatnich 4 meczach. Jak widać - różnica porażająca. W dodatku Athletic grał z Gijon, Partizanem, Deportivo i Valencią, a więc ekipami całkiem solidnymi. No, może Gijon i Depor troszkę odstają, ale szczególnie Valencia to już uznana marka. Betis z kolei grał z takimi klubami jak Gijon, Rayo, Espanyol i Granada. I nie potrafił przekroczyć liczby 4 rożnych. Myślałem nad underem u gospodarzy, ale stwierdziłem, że linia jest jednak zbyt niska. Bilbao powinni napędzać skrzydłami Williams, Susaeta, Balenziaga i De Marcos. Sporo piłek powinno być kierowanych do Artiza Aduriza, który jest zdecydowanie najlepszym strzelcem zespołu. Bilbao ma taki styl gry, że rożne ostatnio dość gładko się robią. Liczę dzisiaj na powtórkę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom