>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

10. kolejka Eredivisie/11. Jupiler Pro League (21 - 23.10)

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP



Kursy od Unibet:
Kolejna kolejka przed nami w ligach belgijskiej i holenderskiej. W Jupiler Pro League najciekawiej zapowiada się spotkanie pomiędzy Westerlo, a Fiołkami. Westerlo powoli nóż na gardle, jeśli nie zaczną wygrywać to nie będzie im łatwo. Poza tym widzę na wstępie kilka ciekawych kursów na wygrane gospdoarzy: Standard, Genk oraz Gent, ale z typowaniem się jeszcze wstrzymam. W Eredivisie natmiast spotkaniem na szczycie będzie mecz Ajaxu z Feyenoordem. Ekipa Joden musi się zrehabilitować za w pewnym sensie wpadkę z AZ. Poza tym ciekawie wyglądają spotkania w De Graafschaaps oraz w Arnhem, gdzie miejscowe Vitesse podejmie PSV.
Zapraszam do wspólnej analizy oraz dyskusji
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Ajax - Feyenoord
Ajax nie wygrał w 4 ostatnich spotkaniach ligowych. Remis z PSV, remis z Twente, porażka z Groningen i remis z AZ. Teraz przyjeżdża Feyenoord i Ajaciedem chcą nareszcie pozbyć się negatywnej serii w lidze. W ostatnim spotkaniu przeciwko Dynamo Zagrzeb, Ajax zagrał świetny mecz i wynik 2-0 na wyjeździe to najniższa kara jaką Dynamo otrzymało. Tam powinno być śmiało 4/5 -0 dla AFCA. Theo Janssen ponownie na sprawdzonej roli lewego pomocnika i ponownie świetny mecz Theo (tak jak było z AZ). Pierwszy raz od jakiś 5 tygodni widziałem Ajax walczący o każdą piłkę, z wielką determinacją i świetnymi składnymi akcjami, po prostu nareszcie grali z jajami. Tego właśnie spodziewam się w niedzielnym klasyku na ArenA.
Feyenoord ostatnio w kratkę. Porażka z AZ, porażka u siebie z ADO, pewna wygrana z VVV (to jednak nie rywal na dzień dzisiejszy). Możliwe, że w niedzielę nie zagra Dani Fernandez, który zmaga się z kontuzją.
W Ajaksie nie zagra zawieszony Enoh, kontuzjowany Sightorsson, lecz w ich miejsce Frank de Boer ma kogo wystawić (De Jong/Bulykin i Anita).
Do tego warto dodać jeszcze jedną ciekawą notkę:
Jeżeli Ajax wygra w niedzielę De Klassieker, to zostanie pobity nowy rekord klubowy. Zwycięstwo nad odwiecznym rywalem z Rotterdamu było by szóstym wygranym klasykiem na swoim stadionie pod rząd, czyli nowym rekordem. Do tej pory rekordem było pięć wygranych spotkań z Feyenoordem. Seria została rozpoczęta 4 lutego 2007, kiedy Ajax wygrał w Amsterdamie 4-1. Kolejne zwycięstwa na własnym stadionie to; 3-0 (3 luty 2008), 2-0 (15 luty 2009), 5-1 (1 listopad 2009) i 2-0 (19 styczeń 2011).
Jeżeli Ajax nie wygra w niedzielę, to będzie kontynuowana negatywna seria w Eredivisie. Podopieczni Franka de Boera nie wygrali w ostatnich 4 spotkaniach. Między listopadem 1998 roku a lutym 1999 roku Ajax nie wygrał 6 spotkań pod rząd.
Wniosek? 3 punkty zostaną po prostu w Amsterdamie. Czas skończyć czarna serie 4 spotkań bez wygranej w lidze. Na Feyenoord będzie dodatkowa mobilizacja i musi być dobrze. Nie gram 1 ponieważ kurs jest śmieszny, więc łapię handi -1. Warto zagrać nawet takiego singla moim zdaniem i tak zagram.
- AFCA (-1) - Feyenoord 1 @ 1.92 ⛔
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
AZ - Roda JC
1.25 na AZ u siebie z Rodą? Buki chyba przesadzają z faworyzowaniem domowej drużyny w tym spotkaniu i trzeba to wykorzystać. AZ jest w formie - zgadza się. Warto podkreślić jednak jedną ciekawą rzecz; AZ zagra w niedzielnym spotkaniu bez; Holmana, Wernblooma, Beerensa. Są to trzej bardzo ważni zawodnicy w ekipie Verbeeka.
Roda zaczęła sezon w ustawieniu 4-3-3 co nie do końca pasowało do tej drużyny. Ekipa z Bredy gra obecnie 4-4-2 i rezultaty się poprawiły i sami zawodnicy lepiej się czują w tym systemie. Malki zaczyna być bardzo ważny dla drużyny, Junker ponownie w swojej sprawdzonej roli, Donald dużo działa również, ogólnie Roda zaczyna łapać powoli swój dawny stajl. Roda nie zdobyła jeszcze w tym sezonie punktu na wyjeździe i widzę ku temu nareszcie możliwości:
- AZ jest po ciężkim czwartkowym meczu w LE
- AZ bez trzech bardzo piłkarzy
- Roda zaczyna grać coraz stabilniej i czas najwyższy na przerwanie czarnej passy meczów na wyjeździe
- Rezultaty Rody na wyjeździe w Alkmaar są zazwyczaj pozytywne
W tym spotkaniu łapię ładne handi na Rodę, czyli:
- AZ - Roda JC (0:2) 2 @ 2.05 ✅
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP


Ostatnio Fryzowie tylko zremisowali przed własną publicznością z De Graafschap, które wczoraj w niezłym stylu odprawiło z kwitkiem NAC. Dzisiaj Heerenveen zagra z Utrechtem, z którym w tygodniu pożegnał się dotychczasowy trener Erwin Koeman. Obie ekipy stać zdecydowanie na wyższe pozycje niżeli obecne. Fryzowie mają bardzo dobry potencjał ofensywny, ale jakoś nie zawsze sprzyja im szczęście. Utrecht po zmianie trenera może się przełamać i przestać w końcu grać &quot;w kratkę&quot;. Utrecht w meczach u siebie w tym sezonie całkiem niezłe wyniki [2:two:0] w bramkach 10:4. Fryzowie ostatnio coraz bardziej nieobliczalni niekoniecznie w pozytywnym tego słowa znaczeniu.
Fryzowie bez: Kruiswijka (4/0), Kopicia (0/0) oraz Roordy (0/0)
Utrecht bez: Gerndta (6/1), Wuytensa (3/0), Van der Maarela (4/0), Lensky&#39;ego (3/0) oraz Nilsona (7/0).
Typ: Obie strzelą ✅ [1:4]
Kurs: 1.42
Typ: over 2.5 gola
✅ [1:4]
Kurs: 1.50




Venlo fatalna passa 4 porażek z rzędu i w dzisiejszym meczu nie zanosi się na poprawę, tym bardziej, że gospodarze dzisiaj zagrają bez: Emenike (9/0), Gentenaara(7/0), Maguire&#39;a (9/0) oraz pauzującego za &quot;czerwień&quot; Musy (7/3). Waalwijk przyjeżdza w pełnym składzie oraz z checią i motywacją na przerwanie passy 2 kolejnych porażek. Beniaminek całkiem nieźle rozpoczął sezon, ale złapał trochę zadyszkę, ale jednak miał ostatnio dużo mocniejszych przeciwników (AZ, Twente czy Utrecht). Dzisiaj mecz z Venlo to bardzo dobra okazja do poprawy nastrojów. Osłabienia Venlo powinny być widoczne, tym bardziej, że Musa na razie jest najepszeym strzelcem drużyny. Venlo po 9 kolejkach już straciło 25 goli, a Walwijk prawie o połowę mniej (13).
Typ: Waalwijk win ⛔ [4:1]
Kurs: 2.05
Typ: Waalwijk over 1.5 gola
⛔ [4:1]
Kurs: 1.80
Typ: Waalwijk (-1) win
⛔ [4:1]
Kurs: 3.60

Kursy bardzo dobre, bo buki liczą chyba na nagłe przełamanie Venlo, i może też ważny jest fakt tych ostatnich porażek beniaminka. Dla mnie jednak Venlo dzisiaj do odstrzału;-)
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Genk - RAEC Mons

Chciałbym znaleźć tak dobry kurs na gospodarzy w takim meczu w zeszłym sezonie. Wówczas Genk wygrywał wszystko jak leci i w spotkaniu z Mons zapewne buki nie dawałyby szans gościom. Teraz sytuacja wygląda nieco inaczej. Genk dostał lanie od Chelsea w Lidze Mistrzów i z pewnością ślad na psychice piłkarzy jakiś tam został. Liczę jednak na to, że słowa trenera, który przyznał, że jego piłkarze chcą jak najszybciej zapomnieć o Londynie i zagrać z Mons jak najlepiej powoli wracając do czołówki tabeli, znajdą odzwierciedlenie w rzeczywistości. Skład jest w bardzo dobrym stanie. W dzisiejszym meczu trener może skorzystać z praktycznie wszystkich swoich graczy. Do tego Genk gra przecież u siebie, gdzie notuje nie najgorszy bilans 2-2-1.
Goście to beniaminek. Póki co radzi sobie nieźle, ale zazwyczaj drużyny przychodzące do najwyższej klasy z czasem tracą animusz i oddają punkty silniejszym rywalom. W ostatnich kolejkach goście radzili sobie całkiem dobrze i trudno przypuszczać, by tym razem nagle łatwo oddali punkty rywalowi. Jednak Mons nie posiada jeszcze tak dużego doświadczenia ligowego na tym poziomie i mam nadzieję, że nie będzie w stanie przez długi okres utrzymywać wysokiej formy. W historii meczów tych drużyn Genk ma nieco lepszy bilans (6-3-3).
Krótko mówiąc w dzisiejszym meczu liczę na przełamanie gospodarzy i wreszcie mecz na dobrym poziomie zakończony zwycięstwem, które jest im niezwykle potrzebne po pięciu meczach bez zwycięstwa. Jak wspomniałem na początku, kurs jest niezwykle zachęcający. Na pewno jest to determinowane przez wysoką porażkę z Chelsea.

Genk - Mons
Typ: 1 - 1,66 ✅
Bet365
 
kadwa 53

kadwa

Użytkownik
Spotkanie: KAA Gent - Sporting Lokeren

Typ: 1 @ 1,55 ✅✅✅
Expekt

Gent można by powiedzieć w tym sezonie spisuje się całkiem dobrze, porażka z Anderlechtem u siebie 0-1 moim zdaniem uzasadniona oraz przegraną na wyjeździe z Brugge też można im wybaczć, w końcu są to drużyny zajmujące 1 i 2 pozycję w tabeli. Dzisiejsi gospodarze plasują się na 3 miejscu, ale w środku tabeli straszny ścisk więc jeśli nie chcą spaść na niższą lokatę powinni to spotkanie pewnie wygrać. Na przeciw nich zespół z Lokeren - 10 miejsce w tabeli. Na wyjazdach wygrywał dwukrotnie, jednak z zespołami słabszymi od siebie. Goście wystąpią dzisiaj bez swojego kluczowego atakującego Benjamina Tembe, który w tym sezonie strzelił już 2 bramki, grał we wszystkich 9 spotkaniach, więc sądzę, że ich siła ataku nie będzie taka wysoka. Gent grało ostatni raz na swoim stadionie aż 3 tygodnie temu, więc myślę, że też ten fakt, podziała na nich również motywująco.
Mecz rozpoczyna się o godzinie 18.00.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
A 19

adzi0

Użytkownik
Panowie, skąd taki kurs na Twente ? 1,8 to dość wysoko. Liczyłem, że będzie oscylował w granicy 1,5 a tu taka niespodzianka. Oczywiście super, ale czym jest to spowodowane ? Zmęczeniem po LE ?
Goście podejdą do tego meczu po wysokim zwycięstwie nad Odense w europejskich rozgrywkach. Z Danii przywieźli 3 pkt i 4 bramki. To bardzo dobry wynik. Nie należy też zapominać o zwycięstwie 4:0 - również na wyjeździe - w Eredivisie nad Wallwijk. Oba mecze wysoko wygrane, do tego wskoczyli na fotel lidera w grupie Ligii Europejskiej. Morale zespołu muszą być bardzo wysokie. Rywale Twente okopują środek tabeli z wyrównanym bilansem zwycięstw do porażek: 4-1-4. Smaku meczowi dodaje to, że Twente na wyjeździe gra najlepiej w lidze, a Groningen również potrafi wykorzystać atut własnego boiska(3-0-1), lecz zostawiają dużo z tyłu(7:5). Warto dodać, że Groningen urwało punkty Ajaxowi (1:0). Piłkarze z Amsteradmu w tym sezonie myślą o wszystkich i lubią dzielić się punktami(4-4-1), dlatego w Groningen zostało 3 pkt, ale jak widać, była to ich jedyna porażka(!). Pewnie dlatego kurs tak podskoczył w górę.
Ostatnio chłopaki z Enschede grają fantastycznie i uważam, że tym razem sięgną po 3 pkt z Groningen, mimo to, iż Gospodarze tanio skóry nie oddadzą.
Jak dla mnie czysta 2 z ładnym kursem.
Groningen - Twente 2 1,8
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia, Eredivisie ; godzina: 12:30
Spotkanie: Ajax Amsterdam vs. Feyenoord Rotterdam
Typ: Ajax -2.5 /dodatkowy handicap azjatycki/
Kurs: 3.35
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Po serii meczów bez zwycięstwa gdzie Ajax głownie remisował z rywalami w walce o mistrzostwo (AZ, PSV, Twente) w ostatniej kolejce Ligi Mistrzów podopieczni Franka de Boera przełamali się i wygrali spotkanie wyjazdowe z Dinamo Zagrzeb. Teraz mają szansę na przełamanie się w meczu ligowym ponieważ zagrają dzisiaj z zespołem z którym w ostatnich sezonach, zwłaszcza u siebie bez problemów wygrywali czyli Feyenoordem Rotterdam. Ja jestem dość dużym optymistą jeśli chodzi o grę Ajaxu i postanowiłem w tym meczu zagrać gospodarzy z handicapem bramkowym -2.5.
Ajax wygrał siedem kolejnych meczów u siebie z Feyenoordem więc na pewno mają już na starcie mały handicap, ale też na pewno dobrze na morale drużyny wpłynęła pewna wygrana w Lidze Mistrzów, gdzie przez większość meczów była drużyną lepszą i w pełni zasłużenie wygrała. Nie przeszkodziły w tym nawet kontuzje które są w ekipie z Amsterdamu , podobnie jak w Zagrzebiu również dzisiaj zabraknie w ekipie Ajaxu Nicolai Boilesena, Bruno Silvy, Thulani Serero, Lorenzo Ebecilio, Arasa Özbiliza, Kolbeinna Sigthórssona a także pauzującego za kartki Eyong Enoha. Mimo tych osłabień Ajax potrafił wygrać a to głównie dlatego, że Frank de Boer ma dość długą kadrę meczową, a młodzi zawodnicy, którzy uzupełniają kadrę nie obniżają poziomu drużyny gdy przychodzi im zagrać mecz ligowy czy pucharowy.
Zagrałem handicap ponieważ Ajax u siebie jest to zespół, który dąży do zdobywania bramek, ich nie zadowala skromne prowadzenie. Mieliśmy tego dowody na początku rozgrywek gdy wygrywali 5-1 z Heerenveen czy 4-1 z Vitesse. Feyenoord mimo, że w tym sezonie radzi sobie dość dobrze to jednak nadal nie jest to zespół, który mógłby rywalizować o miano najlepszego w Holandii. Ekipie Ronalda Koemana zdarzają się bowiem w lidze wpadki takie jakie AZ, Twente, PSV czy właśnie Ajaxowi nie, czyli 0-3 u siebie z Den Haag.
Ronald Koeman dzisiaj nie będzie mógł skorzystać z usług Gilla Swertsa, Barta Schenkevelda i Kaj Ramsteijna ponadto niepewny jest udział Dani Fernándeza i Darleya a media Holenderskie w przypuszczalnych składach na to spotkanie pomijają w ekipie &quot;Portowców&quot; takich zawodników jak Ricky van Haarena, Sekou Cissé, Diego Biseswara i Shabira Isoufi.
Stawiam więc na przełamanie Ajaxu również w meczu ligowym, myślę, że będzie to pewne i przekonujące zwycięstwo Ajciden.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Panowie, skąd taki kurs na Twente ?
Wyniki lepsze od gry.
Twente sobie radzi, oczywiście, lecz w tym sezonie moim zdaniem nie powalczą mistrza. Walka będzie raczej należała do Ajaksu vs. PSV. Twente w tym sezonie zaliczy jeszcze nie jedną wpadkę. Jest to drużyna, która coraz bardziej się zgrywa, lecz w przeciągu całego sezonu zadecydują też indywidualne możliwości poszczególnych zawodników. PSV i Ajax mają najlepsze kadry i dlatego to oni będę walczyć do końca. Twente straciło Theo i Ruiza, dlatego takie wpadki jak 2-2 u siebie z Excelsiorem moim zdaniem będą zdarzały się regularnie. Możliwe, że Twente dziś zgarnie 3 punkty, ale aż takim faworytem w moich oczach nie jest. Jeżeli będzie to zwycięstwo, to raczej skromne. A najbardziej widzi mi się tutaj remis.
No bet - jeżeli chodzi o mnie. Na papierze faworyt, lecz wydaje mi się, że łatwo w Groningen nie będzie.
 
max212121 140

max212121

Użytkownik
Mnie zastanawia wysoki kurs na handi w meczu Alkmaar? U siebie radza doskonale 4-0-0 z bilansem bramek 13-2 natomiast Roda to porażka na wyjazdach... 0-0-4 i bilans bramek 2:18 więc czemu aż taki wysoki kurs na handi bo aż 1,65? Chce zagrać za grubsza kasę na ten typ ale zastanawia mnie ten kurs?
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP

W ostatnim dzisiejszym meczu w Eredivisie spotkają się 5-te w tabeli Vitesse oraz vice-lider PSV.
PSV gra i wygrywa, ale ostatnie zwycięstwa nie do końca takie przekonywujące. W LE czwartkowa skromna wygrana po celnie wykonanym rzucie karnym. W lidze ostatnie minimalne zwycięstwo 1:0 z Utrechtem. Gospodarze w niezłej dyspozycji, z wielkimi ambicjami na walkę o czołowe lokaty. Dobrze rozpoczęli sezon, grają bardzo ambitnie i do końca. Myślę, że dzisiaj będą chcieli sprawić sensację, lecz PSV tak czy inaczej jest faworytem dzisiejszego spotkania.

Absencje:
W PSV nie zagrają: Wuytens (0/0), Hutchinson(1/0), Tytoń (2/0), Pieters (9/0). Niepewny występ: Engelaar (3/0).
Obrońca Erik Pieters przed tygodniem w meczu z Utrechtem doznał złamania nogi, tak więc wykluczony jest z gry raczej na dłuższy czas.
W Vitesse nie zagrają: Jenner (9/1) - uraz ścięgna udowego, Snijders (0/0), Van Diermen (0/0), Piiroja (1/0) oraz za czerwone kartki z ostatniego meczu pauzują Aborah(1/0) oraz Chanturia (9/3).
W zespole Vitesse widoczne będą braki młodego Gruzina Chanturii oraz skrzydłowego Jennera.
Ja znalazłem całkiem niezły kurs na:
Typ: under 3.5 gola ✅ [1:1]
Kurs: 1.57


Przytoczę ostatnie mecze pomiędzy obiema ekipami:
01.05.2011 PSV - Vitesse 2:1
27.10.2010 Vitesse - PSV 0:2
31.01.2010 Vitesse - PSV 0:0
31.10.2009 PSV - Vitesse 1:0
21.03.2009 PSV - Vitesse 2:0
14.12.2008 Vitesse -PSV 1:1
20.04.2008 Vitesse - PSV 0:1
15.09.2007 PSV - Vitesse 1:0
PSV ma co prawda patent na Vitesse (6-2-0), ale zawsze były to minimalne zwycięstwa.
Uważam iż typ ma dzisiaj duże szansę powodzenia. Vitesse na pewno zagra zachowawczo i uważnie. Po cichu liczę, że Vitesse urwie dzisiaj punkty PSV.
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
Mnie zastanawia wysoki kurs na handi w meczu Alkmaar? U siebie radza doskonale 4-0-0 z bilansem bramek 13-2 natomiast Roda to porażka na wyjazdach... 0-0-4 i bilans bramek 2:18 więc czemu aż taki wysoki kurs na handi bo aż 1,65? Chce zagrać za grubsza kasę na ten typ ale zastanawia mnie ten kurs?
Dosyć wysoki kurs na handi AZ spowodowany trochę kiepskim meczem w LE z Austrią Wiedeń, gdzie Kalmary trochę zawiedli na własnym boisku.
Dodatkowo niepewni występu są dzisiaj Wernbloom (8/2), Beerens (7/2) (kostka) oraz Falkenburg (3/0). A i jeszcze nie gra Holman (9/2), który doznał przed tygodniem kontuzji.
Tak czy inaczej kurs zachęcający, bo Roda na wyjazdach gra tragicznie słabo. Lecz z możliwymi brakami o wysokie zwycięstwo może być trochę ciężko. I nie wiem jak można odbierać słaby mecz z Austrią??
Czy to było załamanie formy? Czy tylko wypadek przy pracy??
 
S 4

sokolpl

Użytkownik
Pytanie do znawców Jupiler Pro League: Czy są jakieś absencje w Anderlechcie, jeżeli nie, to czy są jakiekolwiek przeciwwskazania do postawienia na nich po niezłym kursie. Z góry dziękuję.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Anderlecht dzisiaj w mocnym składzie, nie zagra: Reynaldo i prawdopodobnie Wasyl. Jednak ze słabiutkim Westerlo powinno to wystarczyć. Ja osobiście odpuszczam ten bet ze względu na grę w pucharach Fiołków i to, że gospodarze muszą zacząć grać normalnie.
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
Pirelli a drużyna Rody też dzisiaj zagra z jakimiś absencjami?
Roda dzisiaj bez: pomocnika Laurenta Delorge (8/1) problem z achillesem (doznał kontuzji w meczu przed tygodniem z Den Haag), nie zagrają jeszcze dwaj gracze Huppers (0/0) i Staelens (0/0), którzy nie wystąpili w tym sezonie z powodu kontuzji.
 
M 0

msmichal

Użytkownik
Zastanawiam się nad zagraniem dzisiaj na Standard Liege. Ostatnie wyniki SL(z Anderlechtem 0:5 i w LE z Vorslka 0:0) pokazują, że drużyna jest pod formą. Dzisiejszy mecz z Zulte Waregem może być dobrą okazją zrehabilitować się za słabą postawę w ostatnich meczach, a w szczególności za mecz z Anderlechtem Bruksela.
Standard u siebie gra bardzo stkutecznie, 4 wygrane i 1 remis w stosunku bramkowym 9:2. Waregem z kolei na wyjazdach radzą sobie średnio, bo na 5 spotkań 3 zremisowali i 2 przegrali w stosunku bramkowym 4:8.
W drużynie Standardu Liege nie zagra Mohammed Tchité i Reginal Goreux oraz niepewny jest występ Jelle Van Damme.
Skład jaki powołał na ten mecz trener Standardu Jose Riga:Bolat, Moris, Opare, Felipe, Ciman, Berrier, Buzaglo, Cyriac, Gonzalez, Pocognoli, Buyens, Seijas, Vainqueur, Batshuayi, Kanu, Van Damme, Mpoku, Bia, Leye.

Gram na przełamanie.
Standard Liege - Zulte Waregem 1 (kurs ok. 1.50) ✅
 
K 23

kajzer

Użytkownik
Westerlo-Anderlecht

Typ:2
Kurs:1.60

Już za niespełna godzinę rozpocznie się mecz pomiędzy Westerlo a Anderlechtem. Oczywiście faworytem tego spotkania jest ekipa gości, która ostatnio znajduję się w naprawdę dobrej formie dzięki czemu jest aktualnym liderem ligi z dorobkiem 23 punktów. Anderlecht wygrał pięć ostatnich spotkań z rzędu co jest znakomitym wynikiem ich dzisiejszy przeciwnik niestety spisuję się dużo słabiej dlatego zapowiada się raczej jednostronny pojedynek. Westerlo jest aktualnie dopiero na 15 miejscu z zaledwie 7 oczkami na koncie. Myślę, że jedynym zagrożeniem dla gości jest zlekceważenie rywala jak tego nie zrobią to powinni łatwo gładko i przyjemnie rozprawić się z rywalem a kurs jest całkiem całkiem.
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Wyniki lepsze od gry.
Twente sobie radzi, oczywiście, lecz w tym sezonie moim zdaniem nie powalczą mistrza. Walka będzie raczej należała do Ajaksu vs. PSV. Twente w tym sezonie zaliczy jeszcze nie jedną wpadkę. Jest to drużyna, która coraz bardziej się zgrywa, lecz w przeciągu całego sezonu zadecydują też indywidualne możliwości poszczególnych zawodników. PSV i Ajax mają najlepsze kadry i dlatego to oni będę walczyć do końca. Twente straciło Theo i Ruiza, dlatego takie wpadki jak 2-2 u siebie z Excelsiorem moim zdaniem będą zdarzały się regularnie. Możliwe, że Twente dziś zgarnie 3 punkty, ale aż takim faworytem w moich oczach nie jest. Jeżeli będzie to zwycięstwo, to raczej skromne. A najbardziej widzi mi się tutaj remis.
No bet - jeżeli chodzi o mnie. Na papierze faworyt, lecz wydaje mi się, że łatwo w Groningen nie będzie.
I tak trzeba było grac, kursy były ładne na handi dla Groningen... ale człowiek głupi i gra na Ajax z Feyenoordem... :] Przerwa z grą na Ajax do końca rundy jesiennej. Po przerwie będzie znów gonienie rywali, ale teraz nie wiadomo co można się spodziewać po grze Ajaksu więc trzeba odpuścić i liczyć, że kryzys (bo na pewno tak to można nazwać) szybko przejdzie.
Z chwilę PSV - nie będzie im łatwo. Trzeba spróbować coś korzystnego na Vitesse, bo PSV czeka tutaj bardzo trudny mecz.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom