>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

10. Grand Prix Austrii [30 czerwca - 02 lipca 2023]

Status
Zamknięty.
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Grand Prix Austrii 2023
1687452554953.png

Piątek, 30 czerwca:

#1 Trening ▶ 13:30
#Kwalifikacje ▶ 17:00

Sobota, 01 lipca:

#Shootout ▶ 12:00
#Sprint ▶ 16:30


Niedziela, 02 lipca:
#Wyścig ▶ 15:00

1687452846328.png

Informacje o torze:
Nazwa toru:
Red Bull Ring
Lokalizacja: Spielberg, Austria
Pierwsze Grand Prix: 1970
Długość toru: 4.318 km
Liczba okrążeń: 71
Całkowity dystans wyścigu: 306.452 km
Rekord okrążenia: Carlos Sainz (2020) - 1:05.619

Zapraszam do dyskusji!
 
Ostatnia edycja:
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
GP Austrii - kwalifikacje, piątek 17:00
Stroll
- Norris @ 1.40
Hamilton - Ocon @ 1.22
Russel - Gasly @ 1.27
Kurs: 2.17
Bukmacher: STS
Analiza:

McLaren z ogromnymi modyfikacjami bolidu. Skala przebudowania go jest ogromna i raczej jazda przez 60 min podczas jednego treningu nie sprawi, ze dobrze poznaja nowy samochod a juz na pewno nie ustawia go idealnie. Aston wydaje sie tutaj mocny i Stroll w koncu powinien zaprezentowac sie tak jak nalezy. Jesli nie bedzie padac to spokojnie powinno sie udac.
Dwa kolejne zaklady gram na duet Mercedesa, ktory tez wydaje sie mocny. Jezdzili w FP1 tylko na twardych oponach i czasy sa imponujace. Alpine za to kiepsko wypadlo i raczej nie zagroza Mercedesom.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +302
mkl 128,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
Obym tego nie żałował, a tak bywa jak się gra na Ferrari :cautious:
Leclerc przed Perezem w kwalifikacjach @2,0 STS DZIĘKI CHECO
Typ na podstawie pierwszego treningu i ostatniej formy (bardzo słabej) Pereza. Ciekawostka na fortunie na live kurs 3,09 na Checo więc mamy tu nawet surebet mimo podatku :D
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1811
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
GP Austrii - wyścig, niedziela 15:00
Perez TOP 6
Kurs: 1.75
Bukmacher: Betfan/forbet
Analiza:

Gram juz teraz bo kurs palce lizac i spodziewam sie spadkow do poziomu 1.20. Generalnie limit ogorzenia w tym sezonie Perez wyczerpal na caly sezon. Jak mozna 3 razy zlamac limity toru podczas Q2 bez zadnej wiekszej presji bo Red Bull ma przeciez najlepszy bolid w stawce. Wystarczylo zrobic jako takie okrazenie i to daloby awans do Q3 a tak? Start z P15 w niedziele i skandaliczna seria 4 z rzedu braku awansow do Q3 w 4 kolejnych weekendach wyscigowych. W niedziele powinno byc juz lepiej i z super DRSem jaki posiada Red Bull powinnien sie szybko przebijac. TOP 6 na koniec wyscigu to taki plan minimum, ktory powinien zostac spelniony na domowym torze.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +529
M 2,1K

maciek2510

Użytkownik
Deszczowy dzień na RBR, a wiec trzeba szukać niespodzianek. Niestety nie widziałem wczoraj Q3, ale Ferrari blisko z czasami za Maxem. Biorąc pod uwagę deszcz, dobre tempo Ferrari i samą rangę dzisiejszych kwali typuje, ze Max ich nie wygra @2.70 (Betfan).
 
mkl 128,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
Deszczowo więc faktycznie może być różnie i małych kursów grać się nie opłaca.
Dla mnie perełka na kwalifikacje do sprintu to Lando Norris przed Fernando Alonso @2,8 forbet
Miły czas kiedy to mogę bez wstydu założyć czapkę Mclarena (Lando) :D Świetnie wczoraj wyglądał, sam bardzo lubi ten tor - w przeszłości super wyniki. Poprawki w jego aucie widać zrobiły sporą robotę. Po mokrym też jeździć jak na brytyjczyka przystało potrafi. Przede wszystkim był regularny we wczorajszych kwalifikacjach, non stop w czołowej 5-6 a zakończył na P4 z bardzo małą stratą do Ferrari. Przed Fernando był o 0,250. Hiszpan ogólnie jakoś nie był dobrze dysponowany bo od święta przegrał nawet ze Strollem. Tak jak pisałem wyżej, warto zagrać kupon SOLO a nie AKO bo może się coś dziś namieszać. Ja stawiam na moim zdaniem zdecydowanego faworyta tej pary a taki kurs to tylko świetny prezent. Fajny też kurs w STS @1,5 na jego TOP10 w kwalach do sprintu :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3783
mkl 128,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
Tak gram na sprint 💣

1)Albon przed Magnussenem @2,14 fortuna (teraz już spadło przed sekundą z 2,76)
Haasy nadzwyczajnie dobrze wypadły w kwali. Ale czasem już tak mają a potem na dłuższym dystansie (chociaż dziś jest średni) to nie wychodzi. Albon startuje 1 kółko za Kevinem, ostatnie 3 wyścigi kończył przed nim i wyciąga z tego auta maxa. Dodatkowo zmotywowany bo dobre wyścigi a słabe Pereza zawsze dają cień nadziei na miejsce w RedBullu. Kurs warty grania :devilish:

2)Sainz przed Alonso (@1,70) i Tsunoda przed De Vriesem (@1,40) AKO @2,38 forbet
Carlos wyglądał tu dziś piekielnie szybko, szkoda że q3 robił na medach. A i tak przed Fernando. Astony nie wyglądają tu dobrze, sam Alonso też nie wygląda o wiele lepiej od Strolla jak to zawsze bywa. W innych bukach kurs niższy. Na dokładkę do podbicia strategicznie duet AlphaTauri. Yuki o wiele lepszy od Holendra, który zaraz czuję pożegna się z F1.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2663
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Charles Leclerc został ukarany przesunięciem o trzy pozycje na starcie sobotniego sprintu za spowalnianie Oscara Piastriego. Leclerc ruszy do dzisiejszego sprintu z dziewiątego pola.
 
Otrzymane punkty reputacji: +138
S 30,4K

snickers69

Użytkownik
Sainz vs Hamilton Typ: Sainz @2,45 iforbet wyścig niedziela

Nie rozumiem tego kursu, Sainz startuje z P3, Hamilton z P5, wykręcał wczoraj lepsze czasy od Anglika, dzisiaj Hamilton z problemami, Sainz na medach a i tak pozwoliło mu to zająć 5 miejsce, jutro Sainz powinien przyjechać przed Hamiltonem
 
Otrzymane punkty reputacji: +371
S 6,1K

smowky

Użytkownik
Oba bolidy zdobędą punkty - McLaren - TAK 4.25 Sts
Tor Red Bull Ring wyraźnie sprzyja tegorocznej konstrukcji McLarena, co wczoraj obaj kierowcy udowodnili niezłym tempem na przestrzeni 24 okrążeń sprintu. Oscar Piastri startujący z 17 pozycji dojechał do mety 11, natomiast Lando który spadł na pierwszym okrążeniu z 3 na 9 pozycję,dojechał ostatecznie 8. McLaren przywiózł ogromny pakiet poprawek, który co prawda został zamontowany wyłącznie w bolidzie Lando, co przełożyło sie nie tylko na wysoką pozycję startową ale można było zauważyć,że tempo wyścigowe Norrisa nie odbiegało od tempa kierowców Ferrari czy Aston Martina. W mojej ocenie Brytyjczyk startujący dzisiaj z 7 pozycji (kara przesuniecia o 3 pozycje) może otrzeć się,
nawet o podium.
Z kolei Piastri, ruszający do wyścigu z 13 pola, powinien na dystansie wyścigu wyprzedzić takich kierowców jak Albon i Hulkenberg. Niewątpliwie straci pozycję na rzecz startującego za nim Pereza. Kluczowa zatem będzie walka z kierowcami Alpine w walce o miejsce w punktowanej 10. W mojej ocenie Australijczyk nie jest bez szans, zwłaszcza,że we wczorajszym sprincie zyskał aż 6 pozycji, wyprzedzając przy tym m.in Gasley'ego.
Kurs jest warty ryzyka.
 
Ostatnia edycja:
mkl 128,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
Lecimy dalej ;) Moje główne ogólne przemyślenia to przede wszystkim widzę fatalny wyścig Leclerca (może i poza TOP6) i tym razem wreszcie dobry Lando.

Sainz przed Leclerciem @2.8 forbet
Mój główny typ na dziś. Charles wygląda to kiepsko. W sumie wyszło mu tu dosłownie tylko jedno kółko w Q3 dzięki czemu startuje z P2. Wczoraj w eliminacjach do sprintu słabo, klasycznie potem jeszcze głupia kara z winy Ferrari. W wyścigu nie mógł sobie poradzić z OCONEM. Objechany przez Lando. Charles ma też większą tendencję do błędów czy to własnych czy też jego garaż w kwestii strategii. Sainz bardzo regularny, dla mnie faworyt dziś do drugiego miejsca za Maxem.

Sainz 1-3 @2.75
Norris 1-6 @3.0
AKO @8.25 STS
Tak jak pisałem wyżej widzę Sainza nawet na P2. Według mnie szybszy od Leclerca, od Lando, Astonów, Hamiltona. Perez w teorii chyba za daleko by go dziś złapać. Stać go na to podium spokojnie. Lando też bardzo dobry w ten weekend. Ogólnie McLaren nawet bez poprawek w aucie Oscara. Wczoraj super start i jechałby na P3, wszystko zaprzepaszczone w jeden zakręt i spadek na P10, trochę pechowo przez duet RedBulla. O tempo się nie martwię, byle tylko nie miał właśnie jakiejś pechowej kolizji na starcie. Nawet jak wyprzedzi go Lewis i dogoni Perez (jeżeli w ogóle obaj tego dokonają) to według mnie powinien być przed duetem Astona :)

Najlepszy w grupie I (Leclerc, Hamilton, Sainz) @3,75
Najlepszy w grupie II (Alonso, Perez, Russell, Stroll) @3.25
Najlepszy w grupie III (Norris, Gasly, Ocon, Albon) @2.50
AKO @30.47 STS
Większość opisana wyżej. Grupa III z Lando to mi się wydaje bardzo pewna po fajnym kursie jak ktoś chce bezpieczniej. Liczę, że Perez się przebije - potencjał jest oby tylko głowa dojechała.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +561
Pablito91 476,9K

Pablito91

Użytkownik
Leclerc - Hamilton 1 @1.70(tutaj obszerniejsza analiza, którą daje do konkursu)
Dzisiaj kolejna runda mistrzostw Formuły 1. Zawody odbywają się na domowym torze Red Bulla w Austrii. Biore pod lupę dwóch panów, którym tak na prawdę przez cały weekend jak do tej pory wyszły tylko kwalifikacje do dzisiejszego wyścigu oraz pierwszy trening. Do dzisiejszego wyścigu Leclerc startuje z P2 natomiast Lewis z P5 mając przed sobą świetnego w ten weekend Lando Morrisa oraz partnera Leclerca, Sainza. Leclerc po bardzo dobrym piątku to sobota kiepska. Co prawda jeszcze kwalifikacje do sobotniego sprintu w miarę ok, ale dostał karę i spadł poza 10. Lewis tragiczne kwalifikacje do sprintu, które ukończył na 18 miejscu. W sprincie wczorajszym Lewis co prawda ukończył trochę wyżej, ale Charles miał problemy z oponami i tempem. Wczorajszy sprint był rozgrywany na mokrym torze, więc nie jest to miarodajny wyznacznik. Dzisiaj sędziowie również będą mieli pełne ręce roboty gdyż, na tym torze są bardzo częste nieregulaminowe wyjazdy poza tor. W samych kwalifikacjach do dzisiejszego wyścigu sędziowie anulowali aż 47 czasów! Liczę, że Ferrari z poprawkami dostarczonymi na ten weekend w końcu będą mieli mocny weekend wyścigowy, chociaż dwa tygodnie temu w Kanadzie również zdobyli fajne punkty dzięki bardzo dobrej strategii.
Perez - Russell 1 @1.45
Checo słabiutkie kwalifikacje przez własną głupotę łamiąc limity tory kilkukrotnie przez co miał anulowane czasy. Red Bull u siebie, z najlepszym autem. Liczę na spory awans checo w niedzielę. We wczorajszym sprincie już pokazał moc kończąc tylko za Maxem.
Stroll - Gasly 1 @1.43
Lance bardzo fajnie w ten weekend. Cały czas trzyma się przy Fernando będąc przed nim o jedną pozycję. Czy to w kwalach czy w sprincie. Astony mają lepsze auto a Lance musi zacząć pomagać Fernando w walce z mercedesami.

Piastri - Bottas 1 @1.48 mało brakowało...
Oscar startuje przed Valtterim. Prezentuje się lepiej od Bottasa przez cały weekend. Fin ma problemy na tym torze od piątku. A to błąd w kwalifikacjach przez co była czerwona flaga. We wczorajszym sprincie również odstawał od wszystkich kończąc na ostatnim miejscu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +567
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja dzis próbuje dubletu RedBulla. Ten bolid ma to olbrzymia przewage nad resztą. Mimo ze Checo startuje dalej to tutaj mozna wyprzedzac i po takim kursie trzeba to spróbować. Jezeli bedzie w miare czysty wyscig to wierze ze Byki przyjada na dwóch pierwszych pozycjach.

Dublet Redbulla kurs 5,75 fortuna
 
maciej_cfc 25K

maciej_cfc

Użytkownik
Na dzisiejszy wyścig wybrałem jedno zestawienie z dość dobrym kursem. Będzie to pojedynek między kierowcami Alfa Romeo. Jak koledzy wyżej pisali ten weekend nie należy do Bottasa i ogólnie ostatnie jego wyścigi nie są najlepsze. Natomiast Zhou jeździ w miarę regularnie. W kwalifikacjach prawie podobne tempo. Bottas będzie miał ciężko się wyżej przebić na początku dlatego liczę tutaj na udany start Zhou i dobry wyścig z jego strony bez błędów.
Zhou - Bottas 1 @ 2.75 Superbet

Oraz dodatkowy typ Oba bolidy ukończą wyścig McLaren - Nie @3.30 Superbet
W czołówce może być na początku ścisk i istnieje duże prawdobieństwo że coś się może wydarzcyć i idę tutaj w stronę McLarena.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +371
adik1992 405K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Różnica wygranej co najmniej 8 sek @1,45
STS


Max jedzie 24 sek przed Leclerciem i postanawia powalczyć o najszybsze kóło i zjechał przed ostatnim okrążeniem. Szkoda że mechanicy czegoś nie zawalili. Ryzykować wygraną w GP dla jednego pkt gdzie i tak ma olbrzymią przewagę w klasyfikacji a ten jeden pkt miał Perez więc wszystko zostawało w Red Bullu.

Max jeździ w innej lidze co pokazuje od początku sezonu, i co zaprezentował we wczorajszym sprincie, gdzie mimo trudnych warunków na początku odjeżdżał co okrążenie od swoich rywali i mimo 24 okrążeń jakie mieli zawodnicy do przejechania miał 21 sek przewagi nad Perezem. Jeżeli tylko Verstappen dojedzie do mety bez awarii oraz nie wystąpi samochód bezpieczeństwa w końcowej fazie wyścigu to nie widzę możliwości by ktoś z Ferrari czy Mercedesa na dystansie był w stanie utrzymać jego tempo.

ryzykowniej:
co najmniej 15 sek @2,1
co najmniej 20 sek @3,0
wszyscy kierowcy ukończą pierwsze okrążenia TAK @1,4
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +370
mkl 128,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
Lecimy dalej ;) Moje główne ogólne przemyślenia to przede wszystkim widzę fatalny wyścig Leclerca (może i poza TOP6) i tym razem wreszcie dobry Lando.

Sainz przed Leclerciem @2.8 forbet
Mój główny typ na dziś. Charles wygląda to kiepsko. W sumie wyszło mu tu dosłownie tylko jedno kółko w Q3 dzięki czemu startuje z P2. Wczoraj w eliminacjach do sprintu słabo, klasycznie potem jeszcze głupia kara z winy Ferrari. W wyścigu nie mógł sobie poradzić z OCONEM. Objechany przez Lando. Charles ma też większą tendencję do błędów czy to własnych czy też jego garaż w kwestii strategii. Sainz bardzo regularny, dla mnie faworyt dziś do drugiego miejsca za Maxem.

Sainz 1-3 @2.75
Norris 1-6 @3.0
AKO @8.25 STS
Tak jak pisałem wyżej widzę Sainza nawet na P2. Według mnie szybszy od Leclerca, od Lando, Astonów, Hamiltona. Perez w teorii chyba za daleko by go dziś złapać. Stać go na to podium spokojnie. Lando też bardzo dobry w ten weekend. Ogólnie McLaren nawet bez poprawek w aucie Oscara. Wczoraj super start i jechałby na P3, wszystko zaprzepaszczone w jeden zakręt i spadek na P10, trochę pechowo przez duet RedBulla. O tempo się nie martwię, byle tylko nie miał właśnie jakiejś pechowej kolizji na starcie. Nawet jak wyprzedzi go Lewis i dogoni Perez (jeżeli w ogóle obaj tego dokonają) to według mnie powinien być przed duetem Astona :)

Najlepszy w grupie I (Leclerc, Hamilton, Sainz) @3,75
Najlepszy w grupie II (Alonso, Perez, Russell, Stroll) @3.25
Najlepszy w grupie III (Norris, Gasly, Ocon, Albon) @2.50
AKO @30.47 STS
Większość opisana wyżej. Grupa III z Lando to mi się wydaje bardzo pewna po fajnym kursie jak ktoś chce bezpieczniej. Liczę, że Perez się przebije - potencjał jest oby tylko głowa dojechała.
Wyścigu nie mogłem oglądać. Niestety widzę Leclerc wszystko popsuł zbyt dobrym występem, tak to bank byłby rozbity 😔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom