>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

10 funtów w dosc ciekawym serwisie

P 0

padilo

Użytkownik
http://www.betonmarkets.com/ rejestrujemy się i jako promo code wpisać BC1004
Nastepnie po zalozeniu konta weryfikujemy je (adres itp) i wpisujemy tam numer telefonu 0048501123456 np. Po udanej weryfikacji w glownym menu po zalogowaniu widnieje napis claim your free 10gbp (cos takiego) i nalezy znowu wpisac numer telefonu na ktory dostaniemy kod ktory nalezy wpisac w okienku na nastepnej stronie.
Gra polega na typowaniu walut (ich stosunek) lub np jaka cyfra nie bedzie 3 w kolejnosci kursu np
obstawiamy na 3 i komputer losuje.....
tick5: 116,321 oznacza ze wygralismy
Obrot na rachunku musi wynosci 250 funtow conajmniej.
 
M 0

majkx

Użytkownik
udalo m isie ugrac w 10 minut 158 GBP na jakims tam up and down.....przegraem 100 zostao mi 58GBP...ae pisza ze nie moge wyplacic w dniu zaozenia konta....moge jutro niby...myslicie ze wyplacą??
 
F 0

frantic20

Użytkownik
Nieczaje o co tam chodzi ale postaiwlem takei cos o co chodzi ;d ?


Intraday Double Up: win GBP10 if Nasdaq Index is at least 0.03% lower at 16h00 than at 17h00 GMT on 27-NOV-06. details
 
rykos 0

rykos

Użytkownik
frantic20 : tez nie czaje o co tu chodzi, ale postawilem cos podobnego jak ty ^_^. Bede walil na pale - jak przegram nie bede plakal ;x.
 
M 0

majkx

Użytkownik
najlepsze jest i najszybsze up down....to jest chyba druga zakladka od dolu po ewej stronie....podaja tam jakies cyferki....heh.....i obstawiasz czy po piatej partii bedzie wiekszy wynik czy mniejszy niz w pierwszej partii....jakos tak...:p
 
dzuda 2

dzuda

Użytkownik
http://www.betonmarkets.com/ rejestrujemy się i jako promo code wpisać BC1004
Nie chcę być nie miły, bo dałeś tą promocję, ale... Jak podałeś ją a pierwszym razem i ja się zarejestrowałem, to nie podałeś &quot;małego&quot; szczegółu. Kodu promocyjnego :zy3ou: I nie napisałeś, że w ogóle trzeba jakiś wpisać. Tak więc zarejestrowałem się i już wiem czemu mam 0 na koncie po autoryzacji. Na następny raz jak coś piszesz, to od razu dokładnie, bo inaczej wiele osób może się rejestrować bez sensu, tak jak ja w tym przypadku :roll:
 
A 52

androlo

Użytkownik
chcialem wyplacic na egold ale najpierw musze zrobic depozyt czyli aktywowac egold
taka sama zasada jak w betfair
jest jeszcze opcja przez bank transfer
moze to wypali
mam aktualnie na koncie 160 funtow
 
A 52

androlo

Użytkownik
wlasnie dzisiaj otrzymalem przelew z betonmarkets na laczna sume 900 pln!!!!!
niesamowite!!
ale prawdziwe warto tam grac
:spokodfhgfh: ???? :jupi:
 
K 0

kolumbus

Użytkownik
Panowie macie moze jakis nowy promo code?Chciałem się zarejestrowac ale niestety krzyczy mi ze ten code is expired... :zy3ou:

pzdr
 
Do góry Bottom