>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

10 funtów w dosc ciekawym serwisie

A 52

androlo

Użytkownik
nie wplacalem im zadnej kasy
po prostu dostalem 10 funtow i z tego zrobilem 160 funtow
wyplacilem prosto do mbanku
3 dni czekalem na wyplate
teraz musze jeszcze do nich wplacic zeby znow ugrac troche kasy
mam takie cos przy wplacie
Payments are suspended for the time being (Code LCL)
 
S 0

spowen

Użytkownik
sluchajcie moze ktos z was cos wiecej powiedziec jak grac .... Najlepiej te osoby ktore ugraly dosyc ladna kase.. mi zostalo 5 , bo juz 5 przegralem bo zabardzo nie rozumiem jak tam grac.. Dzieki jesli ktos pomoze ???? ))
 
A 52

androlo

Użytkownik
sluchajcie moze ktos z was cos wiecej powiedziec jak grac .... Najlepiej te osoby ktore ugraly dosyc ladna kase.. mi zostalo 5 , bo juz 5 przegralem bo zabardzo nie rozumiem jak tam grac.. Dzieki jesli ktos pomoze ???? ))



wejdz w zakladke run bet
i graj 2 pozycje za minimalna stawke 1 funt
po trafieniu liczby wygrywasz 10x
ja w ten sposob ugralem 160 funtow
 
K 0

kusiu

Użytkownik
Lol .. dzisiaj mi przyslali list z Malezji od nich .. z kodem weryfikujacym adres .. tylko ze kasy juz tam nie mam ;( Fajnie opisane maja jak w to grac ????
 
P 0

padilo

Użytkownik
Lol .. dzisiaj mi przyslali list z Malezji od nich .. z kodem weryfikujacym adres .. tylko ze kasy juz tam nie mam ;( Fajnie opisane maja jak w to grac ????
Ja też dzis Dostałem ???? ???? o lol ???? ???? ???? ale musze przyznać ze piewsza klasa ten serwis
 
rykos 0

rykos

Użytkownik
Tez dostalem dzis ta paczke ;). Calkiem ladne nie ma co i wytlumaczone wszystko co potrzeba ;). Ale na koncie mam juz tylko 0,58 + 0,6 na 1 akcji (wczoraj kosztowala 0,1 ;Da kupilem ja za 2,9 chyba).
 
Do góry Bottom