>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

10 Free Spin BETSSON MEGA FORTUNE

adi1026 0

adi1026

Użytkownik
Panowie mozna nadwyżke przelać na zakłady ? jeżeli mozna to jak bo mam bonusa 0,58 a w kasynie ponad 15 i nie mogę przelać wie ktoś jak to zrobić ?
 
crs84 85

crs84

Użytkownik
a mi wykręciły się 3x bonus, co powinno dawać darmowe rundy - a ich nie było:
3xbonus to nie darmowe spiny tylko &quot;koło fortuny&quot; i dodatkowa kasa z niego. ale faktycznie muszą być w lini. Spiny są za scattery/szampany i one już mogą być w dowolnych miejscach.
 
ffp 0

ffp

Użytkownik
A mnie to zawsze zastanawia jak niektórzy magicy z 10 darmowych spinów robią po 200 E wygranej? Moim zdaniem albo mają tyle szczęścia/umiejętności że pokonują program Betssona albo zmyślają sobie wygraną coby zostać dostrzeżonym na forum:-D. Ja ze spinów ugrałem 3.75 E a to dlatego, że trafiłem bonusowe spiny bo bez nich to pewnie bym ugrał 0.5E. Potem zacząłem obracać na Hi-Lo Swich grając najbardziej zachowawczą taktyką. Doszedłem do 5 E z ogonkiem i zaczęło się :-D zaczęły wchodzić damy na damy, króle na króle i oczywiście asy na asy:kwasny4565: i dupa zostało mi 0.67 E. Równie dobrze mógłbym próbować wygrać w pokera z kim kto widzi moje karty a ja jego nie. Nie chodzi mi o to, że zazdroszczę, że ten wygrał 50 E a drugi pińcet tylko mnie to ciekawi.

ps1 witam, mój pierwszy post na forum
ps2 da się w coś zagrać w kasynie Betssona za 0.67 E :-D?
 
C 0

coczul102

Użytkownik
1.Witaj.
2.Tak, zagrasz na slotach.
Kolega trafił 260 euro bo trafił na free spiny z nawet niezłą stawką i tam znów trafił free spiny i do tego mnożnik razy kilka. Szczęście.
 
M 2,1K

michalo28

Typer World Cup U20
z bonusu wygrałem 1 euro i później rozmnożyłem ???? ???? i na
260EURO UGRANE !!! ???? ????
Ostatnio płakałeś, że w Betsafe były spiny &quot;z dupy wzięte&quot;, a teraz widzę, że połasiłeś się zagrać w Betssonie. I co? Ta promocja już Ci odpowiada? Dobrze się spisali Ci z Betssona, czy jeden spin za mało? Czy może liczba linii nie odpowiadała?
 
hawok 6

hawok

Netflix Bets Original
w betssonie zawsze są wszystkie linie ;) i nie za niajnizsza stawke
a w betsafe nie dość ze tylko 3 spiny były to najnizsza stawka i syfiasta gra ... nawet polowy lini nie bylo
 
Do góry Bottom