>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

10 euro od betfair

Status
Zamknięty.
marek1945 258

marek1945

Użytkownik
Na razie sporo postów ale zero konkretów. Czy zna ktoś warunki obrotu tego bonusu? Ewentualnie czy można przelać te pieniądze do kasyna lub na pokera? pozdrawiam
Brawa dla autora za świetne promo.
 
W 1

wojtek_88

Użytkownik
ja sie na kod zalapalem, Marek to nie jest bonus do obrotu to depozyt forma platnosc Paysafecard kasa jest twoja, ja wpłaciłem akurat do bet365
 
rybex 3

rybex

Użytkownik
Na razie sporo postów ale zero konkretów. Czy zna ktoś warunki obrotu tego bonusu? Ewentualnie czy można przelać te pieniądze do kasyna lub na pokera? pozdrawiam
Brawa dla autora za świetne promo.
no to niestety, tak jak pisalem kto zdarzyl to zdarzyl. Co do obrotu to w betfair takiego czegos raczej niema, mozesz przelac na wszystko co cchesz
Pozdro
 
D 0

duch1988

Użytkownik
Myśle, że nie będzie żadnych problemów z ewentualną wypłatą. Dostajemy po prostu kod PaySafeCard w wsokości 10 Euro i możemy wpłacić gdzie chcemy. Skąd buki mogą wiedzieć skąd mamy ten kod ????
 
malolat-11536 1

malolat-11536

Użytkownik
Myśle, że nie będzie żadnych problemów z ewentualną wypłatą. Dostajemy po prostu kod PaySafeCard w wsokości 10 Euro i możemy wpłacić gdzie chcemy. Skąd buki mogą wiedzieć skąd mamy ten kod ????
PaySafeCard moze wycofac sumę którą wpłaciliscie do buka takze...

SZYBKO NA COS POSTAWIC!!!

WTEDY MOGĄ NAS W POMPE CMOKNĄC! ????
 
B 8

bubson_

Użytkownik
jak zwykle nie zdazylem ????
a pewnie polowa dzieci neo pozakladala konta na dzaidkow babcie, chomiki kozy wszystko na co mozna. ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom