>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

10 euro no deposit

C 174

cezi77

Użytkownik
Wystarczy zarejestrowac sie z innym kodem i dostaje sie 20$ bonusu, a po ugraniu okreslonej liczby pkt nastepne 20$. Mi przyznali po uplywie ok 24h. pzdr
 
milanista7 25

milanista7

Użytkownik
Ja jeszcze nic nie dostalem. A na jaki e-mail wysyłaliście dane ?
Ja na [email protected] i narazie nic .
Jeszcze jedno pytanie :
Jeśli przyznają mi bonus to on będzie dopisany w cashierze czy trzeba go będzie jakoś aktywować ?
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Ja jeszcze nic nie dostalem. A na jaki e-mail wysyłaliście dane ?
Ja na [email protected] i narazie nic .
Jeszcze jedno pytanie :
Jeśli przyznają mi bonus to on będzie dopisany w cashierze czy trzeba go będzie jakoś aktywować ?
Mail wysłałeś na prawidłowy adres, więc it&#39;s ok.
Gdy dadzą Ci bonus, dostaniesz maila z powiadomieniem, że kasa została dopisana do konta. Także spokojna głowa, czekaj cierpliwie.

adios .
 
popek1990 0

popek1990

Użytkownik
bonus aktualny ? Ktos sie rejestrowal ostatnio i dostał pieniądze ? Zamierzam założyć konto ale nie wiem czy aktualne. help ????
 
X 0

xx88xx

Użytkownik
Nie ma sensu sie stresowac dla smiesznych 10 euro to co tam jest za soft to porażka rivery dochodza wszystkim ale nei tobie i tak z 70 euro w 15 min zostlo 0 :-?
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Śmieszna wypowiedź tego na górze.
No to ktoś inny Cię ogolił na tych riverach.
Jak się soft &quot;rozpracuje&quot; to można ich nieźle ciąć
 
M 0

merszel

Użytkownik
ja takie cos dostalem a wiec lepiej jest wysylac na ten adres choc nic niesugeruje :


Hi all,

it was a quiet here in the last days, so quiet that we forget some
things.... :))

but one thing we still remember , best members deverse the best bonus
offers

Here is one for everyone ;)

40 € Nodeposit Bonus at Checkraiser.eu plus 1500 € Point Race

the Bonus will be pay in 2 Steps , first you get 20 € and after
accumulating 600 FPP Points you get your next 20 €

Download here http://www.Checkraiser.eu plus 1500 € Point Race

Use Sign Up Code COP40

send a email to [email protected] with following details :

1. Username
2. Real Name
3. Say that u use the Sign Up Code COP40

give them 24h time to credit your account with the 40 € freecash
[/b]

wlasnie anulowali turka o 5 stowek :/
Skorzystałem z tego kodu i po kilku dniach czekania otrzymałem 20 euro na konto. Więc promocję potwierdzam:spokodfhgfh:
 
E 0

everu42

Użytkownik
właśnie zleciłem wypłatę, poinformuje jak dojdzie
edit
jednak moja wypłata została anulowana. dostałem takiego mejla:
Your withdrawal on 01/08/09 12:17 totaling € 20.80 was canceled, before being completely processed. Your Checkraiser account will be credited with the remaining amount of .
A cashout can only be made 10 days after the last deposit ( this also includes player transfers), as stated on our site: http://www.truemoneygames.com/security/real_money_account_agreement .
Furthermore, in order to warrent processing and mailing costs, the minimum cashout request for bank wires is 50?, for checks 100? and for Neteller, Moneybookers and ClickandBuy 10? (however, in order to cash out via ClickandBuy you must have made at least one deposit using that option).
Dziwne bo pieniądze od nich dostałem 29.12 i minęło już 10 dni. Nic, spróbuje jutro.
 
E 0

everu42

Użytkownik
z wcześniejszych postów wynika że chyba nie trzeba robić depo, no ale zobaczę jeszcze jutro jak nie to wpłace te 10Euro
 
E 0

everu42

Użytkownik
Próbowalem teraz jeszcze raz i support mi napisał coś takiego:
sie müssen min 150FPP haben bovor eine auszahlung möglich ist!

Nie znam niemieckiego ale chyba o to chodzi że jednak trzeba mieć 150FPP.
Szkoda bo mam tylko 58FPP i myslałem że już mogę wypłacic

.edit
No, ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Punkty wyrobiłem, kasę prawie podwoiłem i zleciłem wypłatę. Na razie bez problemów, ciekawe czy i kiedy dojdzie kasa. Dam znać co i jak.
 
tomazo 0

tomazo

Użytkownik
Skorzystałem z tego kodu i po kilku dniach czekania otrzymałem 20 euro na konto. Więc promocję potwierdzam:spokodfhgfh:
A ja rejestrowalem sie 2 i dalej kasy nie ma. Nawet na live kazali mi wysłać do nich przypomnienie. No cóż. Nic innego jak czekanie chyba nie zostaje ????
 
Do góry Bottom