>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

10 euro no deposit

R 0

r00t3k

Użytkownik
Ja skorzystałem z kodu COP40, nie dostałem kaski, za to dziś dostałem maila od nich. W skrócie:
Wypłacili bonus około 570 osobom. Ale za dużo było fraudów (podali 3 przykłady z 211 oszustów). Dodatkowo ponad 150 użytkowników bez podanych danych lub z błędnymi danymi. Najwięcej takich przypadków było z:
Brazylii, Polski i Litwy.
Tak więc dali sobie spokój z tym bonusem, a żeby zrekompensować straty _uczciwym_ graczom 20 stycznia o 21:00 robią freerolla z pulą 500 euro.
 
kostek1916 237

kostek1916

Użytkownik
Już zleciłem na MB.Wcześniej nie mogłem, bo miałem soft tylko do play money i freerollów. A 58eur z tego free COP40 wpadło:-D
 
prymus_fcb 0

prymus_fcb

Użytkownik
1. Download software on [URL='http://www.checkraiser.eu']www.checkraiser.eu[/URL]

2. Install and register
(Installation only takes a couple of minutes)

3. Enter the Bonus code PRO10NO

4. Validate your email address
5. Write a mail to [email protected] with your nickname, realname and bonuscode
6. Play and win!
nie sprawdzane ale raczej kasa powinna sie pojawic;p
moj ziom wyslal wczoraj wieczorem, kasa juz dzis na koncie! takze sprawdzone!
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
potwierdzam też szybko dostałem 10 euro

z tym kodem też 150 trzeba wyrobić?

bo te punkty tam to bardzo szybko lecą ????

EDIT 6 h gry na NL10 i 150 punktów wyrobiłem i 45 euro na koncie

tam sami niemcy grają, grałem przy stole 9 niemców i ja, oskubałem ich troche ????
 
H 0

hadart

Użytkownik
Przepraszam jesli gdzies jest napisane ale ile trzeba wyrobic punktow aby moc wyplacic na MB? Trzeba wczesniej zrobic 1 depozyt?
 
S 24

snuz123

Użytkownik
no ja wypłaciłem ziomek na mb, zasada jest taka, że jeśli e-mail masz w koncie ten sam co na mb to nic tylko czekasz, a jak inny to po zleceniu wypłaty kontaktujesz się z live supportem i mówisz swój mb e-mail , ja miałem nadzieję że kasa dojdzie dziś bo nhl all stars game jest w nocy ????
 
S 24

snuz123

Użytkownik
Wypłata anulowana i cofnięta
trzeba 10 dni odczekać po otrzymaniu bonusa, czuje że nie dotrwam ;p
tak czy siak po 10 dniach minimum wypłata na konto
50
na czek 100
na neteller i mb 10
pozdro i zawieszam z wladzy jaka dal mi buk temat na 10 dni ???? hehe - zart ????
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
ja zleciłem dzis o 1 w nocy na mb wypłate i dostałem po 3 h

a bonus dostałem 2 dni temu, także duży plus dla nich :spokodfhgfh:✅
 
Do góry Bottom