>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

10 euro MeridianBet

Status
Zamknięty.
hugo997 37

hugo997

Użytkownik
Klientów? Co najwyżej nazwałbym to zdobyli trochę zarejestrowanych użytkowników. Wg. mnie to klientów stracili.
 
arturo_pl 0

arturo_pl

Użytkownik
heh no z rzetelnej strony to oni się nie pokazali więc chyba zyskali tylko nasze dane w bazie, bo nikt o zdrowych zmysłach tam nic nie wpłaci
 
arbiter_erhan 136

arbiter_erhan

Użytkownik
Dodali do konta, raz ma czas sprawdzalem , od wczoraj i teraz wchodze i jest....
Balance: €0.00
Free balance: €10.00

Tylko teraz , wie ktokolwiek jaki obrot i czy ten buk jest wyplacalny...
 
M 12

m@estro

Użytkownik
Yhy, czyli można stwierdzić że powoli &quot;wypłacają&quot; kase... Jest tam opcja depozytu przez MB, a minimum to 5E. Po wpłacie odblokuje się opcja wypłaty na MB
 
arbiter_erhan 136

arbiter_erhan

Użytkownik
Yhy, czyli można stwierdzić że powoli &quot;wypłacają&quot; kase... Jest tam opcja depozytu przez MB, a minimum to 5E. Po wpłacie odblokuje się opcja wypłaty na MB

Tylko teraz jak zamienic free balance, na (real) balance :jezora:

Nikt nie orientuje sie jak z obrotem?

Napisze do supportu...
 
Q 0

qrcak

Użytkownik
Z tego co znalazłem na innym forum to dają to nawet po 4-5 dniach. Pamiętać o tym że kursy powyżej 2.0, pojedyncze zdarzenie na zakładzie kombinowanym też powyżej 2.0. Stawiam, że wystarczy tylko raz, ale to tylko domysły. Póki co jeszcze pieniążka nie mam ;)
 
hubi88wwy 35

hubi88wwy

Użytkownik
sprawdzie konta. Ja dostałem 10 euro ????
Welcome ,
Paweł *****.
Balance: €0.00

Free balance: €10.00

w ktorym miejscu to jess napisane?bo po lewej str.jestBalance0.00euro i wchodze w My account i acconunt ballance i tam jest
Cash balance:
€0.00
Available funds:
€0.00
 
gilberth 24

gilberth

Użytkownik
nie trzeba rejestrować.jak dostaniesz 10 euro to będziesz miał napisane po lewej stronie Free balance: €10.00
A tak odnośnie depo to da rade zrobić inaczej niż przez MB??
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom