>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

10 euro MeridianBet

Status
Zamknięty.
hugo997 37

hugo997

Użytkownik
Klientów? Co najwyżej nazwałbym to zdobyli trochę zarejestrowanych użytkowników. Wg. mnie to klientów stracili.
 
arturo_pl 0

arturo_pl

Użytkownik
heh no z rzetelnej strony to oni się nie pokazali więc chyba zyskali tylko nasze dane w bazie, bo nikt o zdrowych zmysłach tam nic nie wpłaci
 
arbiter_erhan 136

arbiter_erhan

Użytkownik
Dodali do konta, raz ma czas sprawdzalem , od wczoraj i teraz wchodze i jest....
Balance: €0.00
Free balance: €10.00

Tylko teraz , wie ktokolwiek jaki obrot i czy ten buk jest wyplacalny...
 
M 12

m@estro

Użytkownik
Yhy, czyli można stwierdzić że powoli &quot;wypłacają&quot; kase... Jest tam opcja depozytu przez MB, a minimum to 5E. Po wpłacie odblokuje się opcja wypłaty na MB
 
arbiter_erhan 136

arbiter_erhan

Użytkownik
Yhy, czyli można stwierdzić że powoli &quot;wypłacają&quot; kase... Jest tam opcja depozytu przez MB, a minimum to 5E. Po wpłacie odblokuje się opcja wypłaty na MB

Tylko teraz jak zamienic free balance, na (real) balance :jezora:

Nikt nie orientuje sie jak z obrotem?

Napisze do supportu...
 
Q 0

qrcak

Użytkownik
Z tego co znalazłem na innym forum to dają to nawet po 4-5 dniach. Pamiętać o tym że kursy powyżej 2.0, pojedyncze zdarzenie na zakładzie kombinowanym też powyżej 2.0. Stawiam, że wystarczy tylko raz, ale to tylko domysły. Póki co jeszcze pieniążka nie mam ;)
 
hubi88wwy 35

hubi88wwy

Użytkownik
sprawdzie konta. Ja dostałem 10 euro ????
Welcome ,
Paweł *****.
Balance: €0.00

Free balance: €10.00

w ktorym miejscu to jess napisane?bo po lewej str.jestBalance0.00euro i wchodze w My account i acconunt ballance i tam jest
Cash balance:
€0.00
Available funds:
€0.00
 
gilberth 24

gilberth

Użytkownik
nie trzeba rejestrować.jak dostaniesz 10 euro to będziesz miał napisane po lewej stronie Free balance: €10.00
A tak odnośnie depo to da rade zrobić inaczej niż przez MB??
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom