>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

10 dolarkow po pokera!!! NEW

M 0

mariusz116

Użytkownik
To znaczy ja zlecilem wyplate jakos pod koniec wrzesnia a ten &quot;niby czek&quot; przyszedl po 3 tygodniach.Pytam sie bo przy wyplacie mam jakies 150 $ wiec troche by bylo kasy nawet jesliby pobrali duza prowizje to mysle ze powinno mi troche zostac.Aha pytalem sie supporta o to samo i mi tak odpowiedzial:
&quot;
Dear Mariusz,

Thank you for contacting our customer care department.

After you&#39;ve received our check, you will have to take it to your local financial institution for deposit or for exchange. Please contact your financial institution regarding any procedures for cashing the check we send you.

If you have any further questions or concerns please visit us in our Customer Care Forum where you will get quick replies and help from other players. Or do not hesitate to contact us at 1-800- 431-2698 or by email at [email protected]
">[email protected]

Please feel free to check out our new daily promotions at [URL='http://www.duplicatepoker.com']www.duplicatepoker.com [/URL]
Thank you for your inquiry.&quot;



 
U 0

Usunięty użytkownik 13632

Gość
wiec nie trac czasu i idz do swojego lokalnego banku i pokaż im to , kto pyta nie błądzi, a dla 150$ warto sie przejsc ????
 
M 0

mariusz116

Użytkownik
Tez tak uwazam ale ten czek wydaje mi sie dosc dziwny nie posiada on ani znakow wodnych ani hologramow tylko na kawalku papieru pisze ile wygralem moje dane osobowe a i wg. nawazniejsze jakis nr konta bankowego.Bodajrze mozesz kuknac na naszym forum jest screen tego czeku taki sam jaki dostalem.Jakby ktos pytal to ja otrzymalem podobny list z duplicate poker jak ten:http://www.f4a.eu/uplGRA/11925322219454.JPG
 
U 0

Usunięty użytkownik 13632

Gość
ostatnio miałem w dłoniach czek z hiszpanskiego banku, i wsumie tez nie miał znaków wodnych ani nic, wiec całkiem mozliwe ze to dobry czek, przynajmniej jak dla mnie wyglada na dobry, bardziej bym sie zastanawiał czy mozna go zrealizowac w Polskim banku..
 
U 0

Usunięty użytkownik 13632

Gość
czyli nikt niepróbował nawet tego czeku zrealizowac? hmm podajcie nazwe banku z którego pochodzi czek, pobawie sie i poszukam po necie co da sie z tym zrobic, pozdro!
 
popek1990 0

popek1990

Użytkownik
strasznie niski poziom na duplicate poker . Ciagle gram te headsy i daje non stop fold i 2/3 wygrywam bo zawsze na minus schodzą ;D juz 55$ dojde do setki i sprobuje jakos z tym czekiem pokombinowac albo poczekam na mb ???? ???? ???? moze kiedys ;D
 
T 5,3K

teza

Użytkownik
Witam
A ja mam inne pytanie. Gdzie sie sprawdza kto jest pierwszy ze wszystkich uczestnikow ?
Bo gram i nie wiem nawet jaka strategie obrac.
 
rafalec 105

rafalec

Użytkownik
ja nie kożystałem z tego darmowego bonsu bo coś nie tak zrobiłem ale wczoraj dostałęm od nich maila ze dają mi 10$ :] zobaczymy co z tego bedzie. Zrealizował ktoś ten czek?
 
D 0

daros84

Użytkownik
tez dostalem po raz drugi 10 $ .. niestety poszly z dymem ...
co do czeku .. zlecilem wyplate 80$ ... po ok 10-14 dniach doszedl czek .. z ktorym udalem sie do WBK .. oplacilem jego realizacje ... i czekalem ok 5 tygodni ...
wczoraj odebralem kase w banku ????
polecam
 
rafalec 105

rafalec

Użytkownik
punkty śmiesznie łątwo tam lecą. mam już chyba ze 160 pkt i bonus chyba już uwolniony. tylko teraz podpowiedzcie mi do ilu jest warto uzbierać żeby to sie wogule opłącało. ile kosztuje realizacja tego czeku?
 
D 0

daros84

Użytkownik
nie wiem jak w innych bankach.. bo poszedlem od razu do &quot;swojego&quot;
w WBK koszt to 25 zl platny przy zlecaniu realizacji ... czas przewidywany 3-6 tyg .. ja mialem w 5
wyplacili w dolarach
 
M 0

mariusz116

Użytkownik
Ja udalem sie do banku i powiedzieli mi ze zrealizuja ten czek tak do 3 tygodni (Heh czas minął a na koncie 0).Jak chodzi o prowizje to sie miło zaskoczyłem bo powiedzieli mi ze sciagaja zaledwie 3-4% od kwoty.

Mam nadzieje ze dostane kase bo tak nawiasem mowiąc to te 3 tydnie juz minęły
 
afrance 0

afrance

Użytkownik
Mi przyszedl dzis czek z Nowego Yorku:p. Mam pytanie czy mozna by go bylo zrealizowac w mBanku. Pytal ktos moze. Ile kosztuje w takim banku??? Wczesniej wyplaciili mi na konto bez problemów a teraz sobie wymyslili czeki. Beznadzieja! A co sie stanie jak go nie zrealizuje!. strace kase???
 
P 0

patriota22

Użytkownik
Mi też przyszedł pare dni temu :-D 150$ :-D poszedłem do sowjego banku PKOBP, wzieli w inkaso opłata to 20,30 zl :-D , kasa bedzie po 6 tygodniach :-D
 
E 0

ej-no-xd

Użytkownik
DUplicate to najgorszy poker jaki w zyciu widzialem nie mozna grac na stolikach tylko jakies Poj...... turnieje no kurde wygrywam przy stole z kolesiem a to sie nie liczy ze z nim wygralem tylko obok koles z innym gra HU i musze miec wiecej od tego co tam obok wygral zeby wygrac turniej... zal...
 
Do góry Bottom