>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

10 dolarkow po pokera!!! NEW

T 0

tatry1

Użytkownik
dostałem
są pieniądze na koncie:-D więc są wypłacalni choć schodzi im około miesiąca. ja dostałem w środę a wypłacałem 25 sierpnia.
 
K 0

krawi

Użytkownik
Nie wiem co wy myslicie o tym ich duplicate pokerze, ale jak dla mnie to on jest zwyczajnie glupi. Z dwoch osob w danym pojedynku(na roznych stolach) tak naprawde wygrywa nie ta, ktora gra lepiej swoimi kartami, ale ta osoba, ktoray ma slabszego przeciwnika. Jak sie trafi na pokerowego idiote na swoim stoliku to jest sie zwyciezca w pojedynku z osoba na innym stoliku. A jak osoba z ktora sie gra na stoliku wie cokolwiek o pokerze, to male szanse wygrania pojedynku bo nasz rywal trafil na drugim stoliku na idiote.
 
M 0

misio80

Użytkownik
Nie wiem co wy myslicie o tym ich duplicate pokerze, ale jak dla mnie to on jest zwyczajnie glupi. Z dwoch osob w danym pojedynku(na roznych stolach) tak naprawde wygrywa nie ta, ktora gra lepiej swoimi kartami, ale ta osoba, ktoray ma slabszego przeciwnika. Jak sie trafi na pokerowego idiote na swoim stoliku to jest sie zwyciezca w pojedynku z osoba na innym stoliku. A jak osoba z ktora sie gra na stoliku wie cokolwiek o pokerze, to male szanse wygrania pojedynku bo nasz rywal trafil na drugim stoliku na idiote.
trudno sie nie zgodzic
poniekad przypomina to druzynowego brydza sportowego
a z drugiej strony nie bola tak bad beaty
mialem QQ nadzialem sie na J3 i przegralem tak samo jak reszta przeciwnikow ????
A od pewnego momentu lider mial taka przewage ze nie mialem innej opcji jak instant all in i wygralem turniej ????
 
M 0

misio80

Użytkownik
ha
udalo mi sie wygrac w turnieju z pula 150$ a zwyciezcow bylo dwoch
no i zdecydowalem sie wyplacic - jedyna opcja to czek
czy wy tez tak mieliscie?
i co ja z tym czekiem poczne???
 
W 0

witekx

Użytkownik
w pokera gra sie nawet fajnie ale z tą wypłatą czekiem to przesada????
Najlepsze jest to : zlecilem wyplate 20$ przelewem na konto bankowe...pisalo caly czas PENDING ..po paru dniach zmienili wlasnie sposob wypłaty na CZEK, wiec sobie mysle ze bedzie OK i dostane na konto kase...pisalem mejle itd ..a tu dzis dostalem tajemniczą koperte z NOWEGO YORKU a w niej co ?! CZEK na 20$ ;/ troche sie wkurzylem bo teraz nie wiem gdzie go zrealizowac... macie jakies info gdzie takie czeki przyjmują ? czy banki pobierają prowizje na reazlizacje takiego czeku ?
 
rafalec 105

rafalec

Użytkownik
w pokera gra sie nawet fajnie ale z tą wypłatą czekiem to przesada????
Najlepsze jest to : zlecilem wyplate 20$ przelewem na konto bankowe...pisalo caly czas PENDING ..po paru dniach zmienili wlasnie sposob wypłaty na CZEK, wiec sobie mysle ze bedzie OK i dostane na konto kase...pisalem mejle itd ..a tu dzis dostalem tajemniczą koperte z NOWEGO YORKU a w niej co ?! CZEK na 20$ ;/ troche sie wkurzylem bo teraz nie wiem gdzie go zrealizowac... macie jakies info gdzie takie czeki przyjmują ? czy banki pobierają prowizje na reazlizacje takiego czeku ?

raczej nie wiele ci z tego zostanie, ztego co się orientuje to banki pobierają sporawą prowizje za realizacje takich czeków... chyba lepiej oprawić go i zostawić na pamiątke, potem będziesz mógł się wnukom chwalić jaki to dziadek był zaje... w pokera ????
 
M 0

misio80

Użytkownik
raczej nie wiele ci z tego zostanie, ztego co się orientuje to banki pobierają sporawą prowizje za realizacje takich czeków... chyba lepiej oprawić go i zostawić na pamiątke, potem będziesz mógł się wnukom chwalić jaki to dziadek był zaje... w pokera ????
dobre - ja czekam na czek na cale 72$ ciekawe jak bedzie ????
w kazdym racie zmienilo sie pending na done
 
U 0

Usunięty użytkownik 13632

Gość
to jak ktoś pójdzie do banku z tym czekiem , to napiszcie co i jak , bo w sumie to nawet łatwo tu wygrywać, po miesiącu gry czek na pare stówek... ???? i gdyby dało sie go zrealizowac... ????
 
M 0

mariusz116

Użytkownik
No właśnie bo ja tez dostalem taki dziwny list od duplicate poker.Czy da sie jakos zrealizowac niby ten czek bo na moje oko to jest ino kawalek papieru niz jakis dokument tranzakcyjny.Jak ktos wyplacil pieniadze za pomoca tego czeku niech da znac na forum
 
U 0

Usunięty użytkownik 13632

Gość
a długo mariusz czekałes na ten czek? kiedy zleciłes wypłate? a kiedy dostałes? no musisz isc do banku sie popytac bo moze warto ????
 
Do góry Bottom