>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

10 dolarkow po pokera!!! NEW

K 0

kbks

Użytkownik
Potwierdzam, kasa na koncie. Thx
Regulamin promo:

Terms and conditions for $10 Sign-Up bonus
You must be a new player on DuplicatePoker.com (or e-pokerUSA.com, our former name) to qualify.
To receive your free $10, just create a new account on DuplicatePoker.com. Your $10 will automatically be deposited in your account upon your completion of the registration process.
You may play any part of your free $10 immediately. You may not cash out any part of the free $10 until you have earned at least 20 Player Points.
Player Points are earned at the rate of one point for every $0.10 in fees or rake paid. You can view your Player Points by clicking on &quot;My Account&quot; and then &quot;Cashier&quot; in the DuplicatePoker program, or by clicking here and entering your user name and password.
You must use your free $10 within 30 days of creating your DuplicatePoker account. If you do not use the $10 within 30 days, it will be removed from your account.
You may have only one DuplicatePoker account. Any attempt to create additional accounts will result in the closing of your account and may result in impound of funds.
 
w@llace 0

w@llace

Użytkownik
Potweirdzam 10$ jest, ale jakoś dziwnie to wygląda.. ani rejestracji danych osobowych hmm...

ps. trzeba uzbierac 20 punktów ;-) ?

edit: rejestracja danych osobowych po wejsciu na stół.. jakies dziwne... i w ogóle jak tam zagrac? :mrgreen:
 
S 0

siemieniaka

Użytkownik
ja patrez w tym pokerze same prawie turnieje sa. po to zeby nikt szybko nie wyplacal kasy i walow nie robil. dlatego tylko wymagania do wyplaty 20 player points i min. 20 dolcow
 
waldu2 44

waldu2

Użytkownik
potwierdzam 10$ na koncie

troche dziwnie sie tam gra i niezbyt duzo ludzi ale mam nadzieje ze sie rozkreci


EDIT: wygralem 1na1 za 4$ i mi kasy nie dodalo !!!
szkdoa ze nie ma live chata
 
kostek1916 237

kostek1916

Użytkownik
Nie,Kasę po wygranym turnieju od razu dodają.Tak jak mówi konradk18- musisz wygrać z przeciwnikiem z innego stołu, trochę to dziwne, ale dzięki temu wygrałem turniej ;-) Bo przegrałem z kolesiem z mojego stołu, a wygrałem z tamtym z drugiego :mrgreen:
 
waldu2 44

waldu2

Użytkownik
ludzie raz zagralem 1 na1 i jak wygralem kase od razu mailem na koncie

ale za drugim razem jak wygralme byla ta tabelka ze wygralem 8$ a na konto nic nie wplynelo

napsialem do supportu
 
J 53

jaqbts

Użytkownik
wow strasznie dziwna promo. nie przypominam sobie zebym tu konto mial a to mnie zalogowalo i jest jakies 10$ :wowsdf: wyplacalni?
 
J 53

jaqbts

Użytkownik
chlopie z kad mamy wiedziec znamy pokerroom dopiero pol dnia a Ty czy juz wyplacalni sproboj wyplacic to zobaczysz
po 1. nie z kad tylko skad ????

po 2. o co Ci chodzi? ciagle cos ci nie pasuje w moich postach... zachowaj uwagi dla siebie jak mozesz. pozdro
 
spirol 30

spirol

Użytkownik
ten poker room dopiero zaczyna swoja dzialalnosc i mysle ze sa wyplacalni cyba ze imniezalezy na reputacij, daja 10$ zeby przyciagnac wiary zreszta dowiemy sie za kilka dni, w poludnie gralem tam i ustukalem 60$ i odrazu sie zapisalem na ten tur 1000$ wpisowe 10+1$ w niedziele ????
 
Do góry Bottom