>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

10$ Cnd

T 1,7K

tomex11

Użytkownik
odpisują szybko i dopisali mi bonus już

i ugrałem 40 baksów, ale jak zwykle to bywa w kasynie przychodzi kryzys i zakończyło sie wtopą
 
D 0

danielsson

Użytkownik
mi odpisali:
We are in receipt of your e-mail.

Please be advised that we have received a copy of your passport. However, the below informaion is required before the bonus can be credited.

macie to samo?
 
R 125

roger12

Użytkownik
lol ciekawe po co im skan Rachunku przy takim bonusie i trzeba jeszcze im skan dowodu wysyłać dobra wysłałem zobaczymy co z tego będzie
Ps. a trzeba obydwie strony dowodu wysyłać czy wystarczy tylko przedni cześć
 
B 0

bojan

Użytkownik
minęły 4h od kiedy wysłałem im 2 strony dowodu , narazie zero odzewu:kwasny4565: mam nadzieję, że nie będą chcieli rachunków bo wtedy będę miał spory problem:-?
 
R 125

roger12

Użytkownik
po 6h wysłałem im skan dowodu po 10min przyszło mi ze mam 10$ wchodzę a tam 0$ to chyba jest Kpina napisałem do nich ze nie mam tych 10$ już 3h i 0 odzewu to jak chyba odpisali mi po 10min to i powinni zaraz mi odpisać a tu 0 odzewu chyba sobie jaja robią
 
sadam666 17

sadam666

Użytkownik
Dzieciaczki, skończcie pierdo..., bo tego waszego jękliwego tekstu czytać nie można. Co z tego, że wcześniej odpisali po 10 minutach, to porządna firma. Kapitolio, teksty takie jak o wielkiej kupie zostaw dla siebie.
 
R 125

roger12

Użytkownik
Dzieciaczki, skończcie pierdo..., bo tego waszego jękliwego tekstu czytać nie można. Co z tego, że wcześniej odpisali po 10 minutach, to porządna firma. Kapitolio, teksty takie jak o wielkiej kupie zostaw dla siebie.
sam jesteś dziecko Frajerze to jest gówno a nie porządna firma przyjdzie dzień wypłaty to to zrozumiesz. Bo właśnie mój kumpel zrobił obrót zrobił wszystko to promo już trwa od 5 sierpnia i do dziś nie ma ani kasy na koncie ani wróconej kasy i już chyba napisał 20 meili do nich i do tego czasu 0 odzewu tylko szkoda czasu.
 
B 0

bojan

Użytkownik
Dzieciaczki, skończcie pierdo..., bo tego waszego jękliwego tekstu czytać nie można. Co z tego, że wcześniej odpisali po 10 minutach, to porządna firma. Kapitolio, teksty takie jak o wielkiej kupie zostaw dla siebie.
takie teksty to możesz mówić do kumpli z podwórka anie tutaj:jezora:
firma daje dupy, bonus powinni dawać od razu a nie żądać dowodów czy jakiś rachunków, takie rzeczy powinny być w momencie wypłaty, ja wysłałem skan dowodu i czekam ponad 6h i nic ???? więc tekst że firma jest ok wsać sobie wiesz gdzie:-D
 
sadam666 17

sadam666

Użytkownik
To nie wasza sprawa kiedy biorą dowód, bardzo dobrze robią bo od razu zapobiegają oszustwom. Roger obrażając mnie nie dodasz sobie ani lat ani rozumu więc niepotrzebnie to robisz, wystarczy spojrzeć na sbr i wszystko jasne na temat danej firmy.
 
R 125

roger12

Użytkownik
To nie wasza sprawa kiedy biorą dowód, bardzo dobrze robią bo od razu zapobiegają oszustwom. Roger obrażając mnie nie dodasz sobie ani lat ani rozumu więc niepotrzebnie to robisz, wystarczy spojrzeć na sbr i wszystko jasne na temat danej firmy.
heheh ja cię wcale nie obraziłem jakbym chciałbym to bym to naprawdę zrobił ale
nie będę byle czym ryzykował dla bana ty pierwszy zaczołes i nie twierdz ze ta firma jest dobra zobaczysz jak będziesz chciał wyjąc kasę od nich a swoją droga po co im rachunek jak wystarczy dowód to jest w tym najśmieszniejsze:jezora:
 
Do góry Bottom