>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

10€ No Deposit

Status
Zamknięty.
wilu 9

wilu

Użytkownik
A ja mam inny problem, nie wiem czy to wina tego że nie ma już promocji. otóż mam na koncie już 10 euro ale nie potrafię postawić zakładu. Klikam na dany kurs i nic się nie pojawia :/
Ma ktoś też taki problem?
 
L 237

lookash

Użytkownik
A ja mam inny problem, nie wiem czy to wina tego że nie ma już promocji. otóż mam na koncie już 10 euro ale nie potrafię postawić zakładu. Klikam na dany kurs i nic się nie pojawia :/
Ma ktoś też taki problem?
powinno ci po prawej stronie na górze wyskoczyć okienko gdzie musisz wpisać stawkę i potwierdzić kupon ;]
 
K 0

ktsbet

Użytkownik
ja mam inny problem klikam na betting a nie ma zakładów do obstawiania pisze
&quot;Service is under maintenance currently. Please visit us later.&quot; i tak od wczoraj.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
bez sensu takie promocje, kilka godzin i już po promo a ja nie zdążyłem skorzystać z promo????KU**WA
Do kogo masz pretensje? I kogo to obchodzi, że nie zdążyłeś? Mnie na pewno nie. Innych raczej też nie. Masz pecha i tyle. Ogarnij się trochę i przestań pisać takie rzeczy.
 
D 0

dangorka

Użytkownik
przed 12 nigd kasy nei dostanie raczej...
ja ciagle mam pending...
ale jestem baaaardzo pozytywnie nastawiony,po tym jak tak szybko zablokowali ta promocję...gdyby trzymali to promo kilka godzin dluzej,byliby stratni i robiliby znane nam wszystkim problemy przy wyplacie...
a tak ???? licze ze ci co zlecili pienaidze wczoraj,dzisiaj otrzymaja je na moneybookers ????
 
D 0

dangorka

Użytkownik
+358 (0)18 24 170 tutaj jest nuemr do nich,moze by ktos sprobowal zadzwonic i sie dowiedziec o wyplaty na moneybookers?Czy nie trzeba depozytu,kiedy wyplacaja pieniadze,itd?
Bo ja mam niestety puste konto na komorce ????
 
M 0

marcinello16

Użytkownik
A ja mam inny problem, nie wiem czy to wina tego że nie ma już promocji. otóż mam na koncie już 10 euro ale nie potrafię postawić zakładu. Klikam na dany kurs i nic się nie pojawia :/

Ma ktoś też taki problem?
mam to samo ale tylko dotyczy to zdarzeń na dzisiaj na jutro wchodzą spokojnie nie wiem dlaczego tak sie dzieje sprawdzałem na kilkup rzeglądarkach i tak samo
trzeba stawiać zdarzenia dzień wcześniej
 
F 0

flushdraw666

Użytkownik
Dla tych wszystkich co sie nie zalapali, mysle ze jest jedno rozwiazanie, poszukac na necie kodu bonusowego :p pewnie sie zmienil.....
A mi tak przy okazji na interie mail wogole nie przyszedl..rejestrowalem sie kolo 21 ;|
 
matex 0

matex

Użytkownik
wcale mnie nie dziwi, że zakończyli juz to promo, bo jak wy wypłacacie po 1 krotnym obrocie po 10 € ? Hm .. moim zdaniem wypadałoby uzbierać jakąs sumkę .. nie wiem 100 €, 50 € .. ja mam przynajmniej taki zamiar ... sorry z OT 8)

Pozdro
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom