>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

*** 1 TICK / 500 € ***

kwwk 311

kwwk

Użytkownik
Camilla P. kamilcia21 bardzo dziękuję za miłe słowa, ale troszkę mnie przeceniasz :p Aż takim specjalistą to ja nie jestem 😅 Sądzę, że to ja jestem więcej w stanie nauczyć się od Ciebie, bazując na Twoim doświadczeniu. Dlatego tak chętnie pytam się o Twoją opinię na nurtujące mnie pytania. Wierzę, że również Twój sposób gry z czasem okaże się profitowy.

Szmytyfyry Szmytyfyry nie zraziła mnie, ciągle jestem na plusie, więc walczę dalej! :D Czekam z niecierpliwością na Twój temat, na pewno będę stałym bywalcem :D
 
Szmytyfyry 10K

Szmytyfyry

Użytkownik
kwwk kwwk - Dawno temu , prowadzilem tu swoj temat ale przepadl , bardzo podobny do twojego jesli chodzi o czas wejscia w rynek (sekundowy) , dalem sobie spokuj z BF wiesz dziewczyna praca ... brak czasu .
Teraz z corona tak sobie zajrzałem ;) i mi sie zatesknilo heheh

Moja gry wyglada tak ( mecz chyba sie jeszcze nie skończył)

1587728831287.png




czas na rynku 0:46 sekundy ;)
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
kwwk kwwk gdzie Ty się podziewasz? Zastanawiam się co jest przyczyną, że Twój wątek nagle zasnął?
Czekasz na wznowienie rozgrywek czy odpusciłeś trading? Byłoby szkoda bo temat wart uwagi. ☺
 
kwwk 311

kwwk

Użytkownik
Camilla P. Camilla P. niestety wątek narazie zostaje zawieszony. W międzyczasie zaliczyłem jeszcze reda na ok. 300€ w związku z czym postanowiłem wypłacić resztę pieniędzy. Po za tym pojawiło się ostatnio w moim życiu parę zawirowań życiowych przez co nie mam teraz totalnie czasu na bawienie się w handel :p Prędzej czy później powrócę, będzie to kontynuacja tego tematu lub pojawi się nowy z inną taktyką gry na giełdzie. Dziękuję Ci za obszerne wpisy w moim temacie. Pozdrawiam!
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
No cóż, żałuję. Pozostaje mieć nadzieję, że dotrzymasz słowa i wrócisz do handlu na giełdach. Powodzenia w prywatnym życiu. Oby się wszystko odwirowało. Pozdrawiam również. 🙃
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
S 261

slawek1980

Użytkownik
Przepraszam że nie do końca na temat, ale potrzebuje wyprostowania pewnej kwestii


Postawiłem lay the draw przy stanie 0:0, zaraz potem padł gol, odbiłem na back the draw, postanowiłem jednak wyjść bo to była taka próbna gierka, niezależnie od wyniku miałem minimalny zysk, oferowali cashback ale jak chciałem go zrealizować to zamiast dodać do bilansu postawiło mi następne 2x lay the draw?? Coś zrobiłem źle czy to normalne?

Pierwszy bet na dole screena i back draw na samej górze, dwa w środku to z tego pseudo cashbacku
 

Załączniki

Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Zakładam, że coś źle pokombinowałeś. Skoro zazieleniły się obie opcje (będzie remis/nie będzie remisu) to o jakim cashbacku wspominasz? Szczerze to nie do końca rozumiem. Osiągnąłeś zysk niezależny od końcowego wyniku to co jeszcze chciałeś zrobić?
 
S 261

slawek1980

Użytkownik
Nie cashback a cash out oczywiście, i zamiast 2.55 cashout zaaplikowało mi 2 kolejne lay the draw...
Post automatycznie złączony:

I znowu to samo

Lay the draw w meczu AEK, cashout na 1 obrazku, po zatwierdzeniu stawia mi samo back the draw jak na drugim obrazku
 

Załączniki

Ostatnia edycja:
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Najlepiej by było gdyby temat wyjaśnił ktoś obecnie grający na giełdzie ponieważ nie chciałabym wprowadzać w błąd. Nie kojarzę funkcji cash out na giełdzie. A nie masz ustawień przypadkiem związanych z funkcją gry jak u zwykłego bukmachera zamiast giełdy? O ile mnie pamięć nie myli taka opcja była dostępna.
Bo jaki sens (jeśli kupujesz zakład i odsprzedając go masz czysty zysk bez względu na rezultat) ma cash out? To się chyba w ogóle nie powinno pojawiać? A może już mnie pamięć zawodzi. Dobrych kilka lat nie zaglądałam na BF, może coś się pozmieniało.

P.s. A nie jest przypadkiem tak, że system przy zatwierdzeniu cash outa sam ustala Ci stawkę? Jak gdyby za Ciebie stawia odpowiednią kwotę na back aby Twój rynek się zazielenił.
 
S 261

slawek1980

Użytkownik
To jest tak:

Powiedzmy na 1 mam 3.55 pewnego zysku, to samo na X i 0.42 na 2

Oni proponują mi cashback mniej więcej po środku, czyli bez czekania mam więcej niż minimalne pewna wygrana a mniej niż gdyby wszystko poszło po mojej myśli ale wciąż zysk...

Ale stawiałem tylko lay the draw a Oni z tego cash out robią mi back the draw..
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
No to jest właśnie to o czym wyżej napisałam w post scriptum ☺
Jeśli grasz lay to kupujesz od kogoś kto wystawił back. Chcąc jak gdyby odsprzedać z zyskiem musisz wystawić back aby ktoś, kto się z Tobą nie zgadza (czyli wystawia lay'a) odkupił od Ciebie "akcje". Dlatego godząc się na funkcję cash out system wystawia taki zakład "back the draw".
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
To jest w pewnym sensie ułatwienie. Ale z drugiej strony często cash out wyrównując Twój rynek sprawia, że zarobisz nieco mniej, dokładnie jak o tym wspomniałeś.
 
S 261

slawek1980

Użytkownik
Zapewne tak to wygląda, bo w sumie to ten cashout przecież biorę od innego gracza(y) a nie od buka...

Ale jeśli nie cashback to co powinienem zrobić w takim wypadku? Samemu zagrać back?
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Najlepiej zainstaluj sobie program Geeks Toy. Wszystko obliczy za Ciebie, tylko podajesz zysk, który Cię interesuje. Gdy rynek się zazieleni dostaniesz informację w postaci sympatycznego dźwięku.
Tak się świetnie gra chcąc szybko ugrać kilka ticków.
 
S 261

slawek1980

Użytkownik
Dziękuję

Ostatnie pytanie na teraz..da się jakoś ugrać coś grając na over 0.5 lub 1.5 Gol w 1 połowie? Bo grając lay under 0.5 Gola HT bramka(i) nie pada(ją) to żadnego ticka nie zarobię...
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Dokładnie. Kupując lay u0,5 czyli (nie będzie poniżej pół gola do przerwy) zakładasz, że padnie gol. Kursy w 1 minucie są załóżmy powystawiane w granicy @2,50.
Im dłużej trwa połowa i jest wynik bezbramkowy back na over 0,5 HT rośnie. Gracze na giełdzie chcą się pozbyć zakupionych layów. Dlatego nie da się ugrać w ten sposób zbyt wiele. Łatwiej kupić np. under 1,5 i odsprzedać go z zyskiem po dwóch, trzech minutach. Oczywiście zakładając, że w tym czasie nie padnie bramka.
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Ale jeśli nie cashback to co powinienem zrobić w takim wypadku? Samemu zagrać back?
Oczywiście. Wtedy sam ustalasz w którym momencie chcesz wejść na rynek i jaki zarobek Cię interesuje. Obserwujesz rynek co się dzieje z kursami. Czasami ktoś robi błąd i wystawia tak wysoki kurs, że można nieźle zarobić.
 
S 261

slawek1980

Użytkownik
Dokładnie. Kupując lay u0,5 czyli (nie będzie poniżej pół gola do przerwy) zakładasz, że padnie gol. Kursy w 1 minucie są załóżmy powystawiane w granicy @2,50.
Im dłużej trwa połowa i jest wynik bezbramkowy back na over 0,5 HT rośnie. Gracze na giełdzie chcą się pozbyć zakupionych layów. Dlatego nie da się ugrać w ten sposób zbyt wiele. Łatwiej kupić np. under 1,5 i odsprzedać go z zyskiem po dwóch, trzech minutach. Oczywiście zakładając, że w tym czasie nie padnie bramka.
Czyli jeśli dobrze kombinuje

Koniec połowy 0:0
Back under 1.5 1.66 lay 1.68

Daje back under 1.5 czyli jeśli jakiś czas nie będzie padał gol to lay kurs będzie spadał i wtedy mogę postawić z zyskiem na back?
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom