*** 1 TICK / 500 € ***

kwwk 120

kwwk

Użytkownik
Miasto
TBG
@kamilcia21 bardzo dziękuję za miłe słowa, ale troszkę mnie przeceniasz :p Aż takim specjalistą to ja nie jestem 😅 Sądzę, że to ja jestem więcej w stanie nauczyć się od Ciebie, bazując na Twoim doświadczeniu. Dlatego tak chętnie pytam się o Twoją opinię na nurtujące mnie pytania. Wierzę, że również Twój sposób gry z czasem okaże się profitowy.

@Szmytyfyry nie zraziła mnie, ciągle jestem na plusie, więc walczę dalej! :D Czekam z niecierpliwością na Twój temat, na pewno będę stałym bywalcem :D

S 0

Szmytyfyry

Użytkownik
kwwk - Dawno temu , prowadzilem tu swoj temat ale przepadl , bardzo podobny do twojego jesli chodzi o czas wejscia w rynek (sekundowy) , dalem sobie spokuj z BF wiesz dziewczyna praca ... brak czasu .
Teraz z corona tak sobie zajrzałem ;) i mi sie zatesknilo heheh

Moja gry wyglada tak ( mecz chyba sie jeszcze nie skończył)

1587728831287.png

czas na rynku 0:46 sekundy ;)

Camilla P. 9,6K

Camilla P.

Moderator
Członek Załogi
Miasto
Poznań
@kwwk gdzie Ty się podziewasz? Zastanawiam się co jest przyczyną, że Twój wątek nagle zasnął?
Czekasz na wznowienie rozgrywek czy odpusciłeś trading? Byłoby szkoda bo temat wart uwagi. ☺

kwwk 120

kwwk

Użytkownik
Miasto
TBG
@Camilla P. niestety wątek narazie zostaje zawieszony. W międzyczasie zaliczyłem jeszcze reda na ok. 300€ w związku z czym postanowiłem wypłacić resztę pieniędzy. Po za tym pojawiło się ostatnio w moim życiu parę zawirowań życiowych przez co nie mam teraz totalnie czasu na bawienie się w handel :p Prędzej czy później powrócę, będzie to kontynuacja tego tematu lub pojawi się nowy z inną taktyką gry na giełdzie. Dziękuję Ci za obszerne wpisy w moim temacie. Pozdrawiam!

Camilla P. 9,6K

Camilla P.

Moderator
Członek Załogi
Miasto
Poznań
No cóż, żałuję. Pozostaje mieć nadzieję, że dotrzymasz słowa i wrócisz do handlu na giełdach. Powodzenia w prywatnym życiu. Oby się wszystko odwirowało. Pozdrawiam również. 🙃

Otrzymane punkty reputacji: +7