>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

1. kolejka T-Mobile Ekstraklasy 18.07 - 21.07.2014

adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Taki przypuszczalny skład podaje Legia.net
Myślę że ważna informacja. Nie spodziewałem się aż tylu zmian w stosunku do środowego meczu. Granie Legii po 1,4 to chyba nie jest doby pomysł.
Akurat w naszej beznadziejnej lidze granie wyłącznie Legii to zazwyczaj dobry pomysł, po każdym kursie. Nawet grając głębokimi rezerwami zagrozili w pucharze Zawiszy, a ten skład to nie są przecież rezerwy. I żeby nie było, że tak sobie piszę, pograłem Legię AH:-1⛔ i AH: -1,-1,5⛔
Korzystając ze wzrostu kursów na czystą jedynkę gram po 1,65 Legię w Unibet ⛔⛔⛔⛔⛔
edit//
Berg dla Legii będzie tym czym David Moyes był dla Man Utd. Może za wcześnie na takie sądy, ale wstrzymuję się z graniem na Legię po tych 2 ostatnich meczach. Rotowanie składem za wszelką cenę, idiotyczne zmiany dzisiaj w II poł i ewidentne odpuszczenie Pucharu i dzisiaj to zwiastuje minimalizm na maksa, a to dla polskich kopaczy nie jest wskazane. Berg nie zna polskich realiów. Nie zdziwi mnie jak odpadną z St Patrcik, bo z Celtikiem już można księgować lokatę na awans. Przepraszam za typ, tak na pałę bo to Legia. Inni typerzy mieli rację.
 
lukas1958 412

lukas1958

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Polska, T-Mobile Ekstraklasa

2:2 ⛔
Spotkanie: Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk
Typ: 2
Kurs: 2,38
Data i godzina: 19.07.2014 18:00
Bukmacher: bet365
Analiza:​

Zapraszam na spotkanie pierwszej kolejki, polskiej T-Mobile Ekstraklasy, pomiędzy Jagiellonią Białystok a Lechią Gdańsk. Jagiellonia nie spełniła planów na zeszły sezon. Nie wywalczyła miejsca w grupie mistrzowskiej. W grupie spadkowej zajęła dopiero trzecie miejsce. Przed nowym sezonem do Białegostoku przyszli m.in. Ci, którzy nie załapali się na dalszą grę w Lechii – Sebastian Madera, Patryk Tuszyński – a także spadkowicze z Widzewa – Povilas Leimonas i Marek Wasiluk. Gdańszczanie mieli niezwykle udaną końcówkę sezonu, a podczas wakacji szaleją na transferowym rynku. Do Lechii przyszli m.in. tacy gracze, jak Ariel Borysiuk, Daniel Łukasik, Mateusz Możdżeń, czy Bartłomiej Pawłowski. W sumie zakontraktowali czternastu nowych piłkarzy! Wzmocniona Lechia rzeczywiście jest jak na polskie warunki bardzo silna. Ostatnio boleśnie przekonał się o tym Panathinaikos Ateny, który przegrał z gdańszczanami aż 0:4. Historia bezpośrednich spotkań premiuje wprawdzie gospodarzy ale patrząc na transfery Lechii i tą ostatnią wysoką wygraną z Panathinaikosem, daje gościom z Gdańska kredyt zaufania i stawiam, że to oni będą górą w stolicy Podlasia. Mecz rozpocznie się o godzinie 18:00.
 
zibi.k 94

zibi.k

Użytkownik
Legia Warszawa - GKS Bełchatów
▶ TYP : Legia (ah-0,75) Pinaccle 8/10

Zupełnie nie rozumiem tych wszystkich prasowych docinków na Legię. Kompromitacja, beznadzieja, i podobnym brzmieniu krytyka zespołu w której to prym wiedzie pan redaktor PS „chorągiewka” Błoński.
A tak naprawdę co się takiego stało ?
Remis z St. Patrick jest po prostu normalnym wynikiem piłkarskim drużyny, która po pierwsze nie gra jeszcze w lidze, a po drugie nie jest jakąś wybitną Europejską firmą piłkarską.
To tylko w głowach dziennikarzy od lat rodzą się teorie o wielkości Polskiej piłki nożnej, jakby nie zauważali, ze nasze drużyny sa na poziomie średnich, średniaków Europejskich.
Płaczemy, że Ruch ma problemy zespołem z Luxemburga FC Vaduz, jakby nie chcąc zauważyć, ze Vaduz od lat nie ma nic wspólnego z Luxemburgiem, wstępując w lidze Szwajcarskiej i na co dzień grając z takimi zespołami jak Basel, Zurich, Yong Boys czy Grasshoppers, ale oczywiście trudno dostrzec taki mały szczegół, który za nic nie pasuje do założonego kontekstu pisania bzdur o wyższości Polskiej piłki nad reszta świata w tym wypadku na Szwajcarską.
Dobra koniec o dziennikarzach, bo to w dużej mierze ich wina, że dmuchają bezpodstawnie baloniki, apotem piszą debilne teksty jak pan Błoński, który jednego dnia pisze że Legia jest wielkim klubem, a kolejnego beszta ten klub z błotem, bo akurat tak jest „trendy”

Dzisiaj z Bełchatowem Legia powinna wygrać, choć nie wiem czy to będzie przekonujące zwycięstwo, bo zależy też w dużej mierze jakim skaldem wybiegną na boisko.
Nie spodziewam się w kontekście rewanżu z Irlandczykami, że będzie to pierwszy garnitur. Kilka zmian będzie na pewno, co nie zmienia faktu, ze tak czy tak Legia ma obowiązek wygrać ten mecz.
Belchatów jest beniaminkiem to fakt, ale jednoroczny pobyt na zesłaniu w pierwszej lidze raczej zrobił im dobrze, choć mecze sparingowe przed sezonem raczej optymizmem nie napawają (2-3-1). Jedyne wygrane z Cracovia i słabiutką w mojej ocenie Jagielonią.
Osobowo tez nie zbyt mocno się wzmocnili w lecie, wiec raczej walka w grupie spadkowej im jest przypisywana przed sezonem.

Jak napisałem wygrana Legii jest tu po prostu obowiązkiem, podobnie jak w rewanżu w Irlandii i jedynie czekam aż pokażą się kursy na ten mecz, żeby się założyć (opinia już napisana).
Pozdrawiam i sorka, że trochę przydługi wstęp ale po prostu po tym co czytam w prasie nie mogłem sobie odmówić.

Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk
Typ: 2
Kurs: 2.35
Bukmacher: Bet-at-home

Dziś chyba spotkanie drużyny, której najbardziej oczekuje się jego debiutu oraz tego co pokaże w nowym sezonie - oczywiście mowa o Lechii Gdańsk. W poprzednim sezonie Lechia zajęła 4.miejsce i był to najlepszy wynik w historii tego klubu ale nikt nie ukrywa, że cele na ten sezon są jeszcze większe.
Ciężko się temu dziwić jeżeli spojrzymy na ruchy transferowe Lechii w tym okienku transferowym. Do klubu przyszli m.in. Bartłomiej Pawłowski, Mateusz Możdżeń, Ariel Borysiuk, Daniel Łukasik, Adam Dźwigała i Dariusz Trela czyli zawodnicy, którzy na polskich boiskach już się pokazali i to pokazali się z dobrej strony. Oprócz Polaków Lechia jednak sprowadzała również obcokrajowców z których najciekawsze CV mają Danijel Aleksić (w przeszłość grał w AS Saint-Étienne Loire i SpVgg Greuther Fürth, a także miał epizod w Genoa CFC 1893), Ałdan Kacajew (wychowanek Tierieka Grozny) oraz Tiago Valante (grywał w najwyższej klasie rozgrywkowej w Portugalii w takich klubach jak FC Paços de Ferreira czy Aves). Wszyscy więc chyba są zainteresowani jak ta drużyna będzie prezentować się na tle rywali w Ekstraklasie tym bardziej, że w ostatnim sparingu przed ligą zaprezentowali się bardzo dobrze wygrali bowiem z Panathinaikosem Ateny i to, aż 4-0!
Jeśli chodzi o Jagiellonię to wydaje mi się, że nieco osłabili się przed tym sezonem. Z drużyny odeszli m.in. Adam Dźwigała, Bekim Balaj, Giorgi Popchadze, Dawid Plizga, Jakub Tosik czy Ugochukwu Ukah to byli zawodnicy, którzy w miarę regularnie grali w barwach Jagiellonii w poprzednim sezonie i wydaje się, że będzie ciężko ich zastąpić. Tym bardziej, że klub raczej spektakularnych transferów nie robił, przybyli Patryk Tuszyński (w ramach rozliczeń za transfer Dźwigały), Sebastian Madera oraz dwóch ex-widzewiaków Marek Wasiluk oraz Povilas Leimonas pozostali zawodnicy którzy przybyli do klubu do zawodnicy z klubów z niższych klas rozgrywkowych.
Widać więc, że Lechia zdecydowanie wzmocniła swoją kadrę, Jagiellonia natomiast chyba odwrotnie. Kto więc powinien wygrać to spotkanie? W poprzednim sezonie w lidze Lechia 2 razy wygrała z Jagą (1-0 w Białymstoku oraz 2-1 u siebie) ale odpadli z tą samą Jagiellonią z Pucharu Polski. Osobiście wydaje mi się, że Lechia jest tutaj faworytem, owszem wielu poddaje w wątpliwość czy tak duża ilość nowych zawodników od razu stworzy drużynę ale w większości są to zawodnicy umiejętnościami wybijającymi się na tle naszej Ekstraklasy, ponadto jak już wspomniałem ostatnio Lechia pokonała Panathinaikos 4-0 i taki wynik musi robić wrażenie. Moja propozycja to wygrana Lechii na inaugurację sezonu.
 
matcyp 3,2K

matcyp

Użytkownik
Legia Warszawa – GKS Bełchatów
Typ: X do przerwy |2.37| 0:1 ⛔
Bet365


Mistrz z ubiegłego sezonu Legia Warszawa podejmuje na własnym stadionie beniaminka ekstraklasy , który nie po raz pierwszy gra na najwyższym szczeblu ligowym – GKS Bełchatów. W minioną środę gracze Henninga Berga podejmowali zespół z Irlandii w fazie eliminacyjnej Ligi Mistrzów i nie trzeba pisać jak to się skończyło (1:1) oraz porażka nie dawna o Superpuchar Polski z Zawiszą (2:3) Ok puchary pucharami , ale do ligi nic nie mają i w sobotni wieczór Legia powinna pokazać inny styl gry na starcie w sezonie i walkę o jak najlepszy wynik z drużyną z Bełchatowa. W drużynie z Warszawy przyszło aż nowych 15 graczy minimum Arkadiusz Piech czy Igor Lewczuk , a strat wielkich i znaczących nie ma. Drużyna z Bełchatowa długiej przerwy nie miała od najlepszych w Polsce , bo tylko rok czekała na swój awans , a wielka w tym zasługa np. Macieja Wilusz no i vice króla strzelców pierwszej ligi Michała Mak. W przerwie między sezonami gracze trenera Kamila Kieresa zagrali kilka meczów kontrolnych pokonując również zespoły z ekstraklasy ( 3:1 z Jagiellonia oraz 2:1 z Cracovią). Do kadry Bełchatowian przybyli i na pewno będą wzmocnieniem Bartosz Ślusarski i Błażej Telichowski , a więc ograni zawodnicy , którzy już mają swoje mecze ekstraklasy. Bilans dotychczasowych dwudziestu dwóch pojedynków jest korzystny dla Legii. Warszawiacy wygrali do tej pory 12 razy przy 4 remisach i 6 porażkach. Stosunek bramek: 35 - 19 dla &quot;Wojskowych&quot;. GKS Bełchatów choć statystyki za nimi nie przemawiają to potrafią grać na Łazienkowskiej zwłaszcza od 2008 roku , gdy na 4 mecze ani jednego nie przegrali , bo zwyciężyli 3 razy i 1 zremisowali. Uważam , że najlepszym rozwiązaniem w tym meczu będzie granie na remis w pierwszej połowie , bo na pewno obydwie drużyny w pierwszych 45minutach będą ostrożni , a co za tym idzie to się nie odkryją i pograją dopiero o główną pulę w drugiej połowie.
 
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Legia - GKS
Ja od razu po meczu z St.Patricks zagrałem w stronę GKS bo po prostu jak się patrzyło na grę Legii to zęby bolały,to był dramat i tyle.Paradoksalnie nie które zmiany w składzie na mecz z Bełchatowem mogą wyjść tylko na plus mam na myśli Piecha czy Lewczuka ale myślę,że GKS pierwszy swój mecz w ekstraklasie zagra bardzo zmotywowany,ambitnie,ze sporym zaangażowaniem i bez respektu dla rywala.Liczę na to,że będą się potrafili szczelnie bronić i podobnie jak Irlandczycy będą wyprowadzali groźne kontry.
GKS +1,25 @ 1.89 ✅
Sbobet

Jaga - Lechia
W Lechii mocno przebudowano drużynę ale obecny skład to jak dla mnie top3 zaraz po Legii i Lechu,jak to wyjdzie w praktyce to się okaże niemniej widać spory potencjał.Przede wszystkim silna druga linia,w środku trójka Borysiuk,Wiśniewski,Vranjes i szybkie skrzydła Makuszewski i Pawłowski,którzy powinni napędzać te ataki i robić sporo wiatru,do tego na szpicy Sadajew i mamy porządny skład.Wyniki sparingów jak i styl napawają optymizem.
Jaga raczej osłabiła swój skład,co prawda przyszedł Tuszyński i Madera ale sprzedano paru istotnych zawodników dla tego zespołu jak Plizga,Dźwigała,Balaj czy Ukah.Znając umiejętności trenerskie Probierza to wątpie aby coś wyskrobał z zawodników,których ma obecnie do dyspozycji.
Lechia -0,25 @ 2.11 ⛔ (połowa przegrana)
Sbobet
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Na Legii oczekuję trafienia z obu stron. Przy okrojonym składzie Legii Bełchatów na pewno coś strzeli. Ba, nawet z &quot;normalnym&quot; zestawieniem myślałbym podobnie po tym co Legia zaprezentowała w pucharach.
Skład Legii może być podobny do tego z Superpucharu, gdzie Zawisza wygrał 3:2, po głupich błędach w defensywnie Legii. Bracia Makowie nie będą mieli większych problemów ze stworzeniem sobie kilku sytuacji w tym meczu. Zwolennikiem Ślusarskiego nie jestem, ale swoje na ogryzkach powinien zdziałać. Zobaczymy jak zaprezentuje się ten Łotysz, bo w sparingach coś tam strzelał.
Legia u siebie wciśnie, Bełchatów przy mocno okrojonej Legii również. Po bólach, ale jednak myślę, że 3 punkty zostaną przy Łazienkowskiej po takim meczu na 2:1.
Legia - Bełchatów
Obie strzelą 2,00 Bet365 ⛔ 0:1
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
⚽Legia Warszawa vs GKS Bełchatów-Powyżej 2,5 kurs:1,909⛔
⚽GKS Bełchatów strzeli kurs:1,70✅

Na początek sezonu dwa takie typy.Zgadzam się w 100% z tym co napisał @Ramzesa.Berg wydawało się,że może być niezłym trenerem ale w tym sezonie schodzi coraz bardziej do poziomu Rumaka.Najpierw olewka superpucharu kosztem sparingu z zespołem Izraela,który faktycznie dał bardzo dużo...o krok od kompromitacji z pół amatorami z Irlandii.Teraz pierwszy mecz w lidze i co prawdopodobnie zrobi Norweg?Wystawi rezerwowy skład.OK,Legia ma szeroką kadrę ale po czym tu wymieniać całą jedenastkę?Po jednym sparingu i meczu zagranym na stojaka z amatorami.&quot;Gwiazdy&quot; nie dadzą rady wygrać z beniaminkiem i przy okazji zapewnić sobie awans do następnej rundy LM?Z czym do ludzi.Gram over i bramkę dla Bełchatowa.Legia ma jak na nasze podwórko siłę ofensywną największą i pewnie Piechy,Dwaliszwile,Koseckie i inni zrobią swoje i tak i te 2 gole wcisną.Jednak na czyste konto moim zdaniem nie mają na co liczyć.Formacja która wystąpi nie będzie zgrana i w superpucharze było to widać,a Zawisza strzeliła dzięki temu trzy gole.Bełchatów też z tego skorzysta.Zespół według mnie spokojnie na utrzymanie w lidze.Kiereś dobry trener,w klubie jest stabilna sytuacja finansowa,dobra atmosfera w szatni i nieźli zawodnicy.Maki+Ślusarski powinni sprawić,że bramkę Bełchatów zdobędzie,a może coś więcej.GKS jednak w obronie przeciętnie.Odeszła główna postać czyli Wilusz,przyszedł Telichowski,który mimo wszystko jest słabszym zawodnikiem aczkolwiek jak na naszą ligę nie najgorszym.Kiereś podkreśla,że dla niego liczy się gra do przodu i stwarzanie dobrych widowisk.Gdy ostatni raz grali w ekstraklasie pod jego wodzą to ta końcówka wyglądała na prawdę ciekawie z ich strony,a teraz od początku może to przynieść lepsze skutki.Wiadomo,że nie raz za taki styl gry zapłacą,może i dziś to już odbije się na wyniku.Dla mnie dziś Bełchatów się postawi i gola strzeli,a over też pęknie,bo Legia z przodu zawsze swoje zagra.Defensywy z obu stron tak jak wspominałem nie najwyższych lotów,przynajmniej dziś w przypadku zespołu z Warszawy.Zapowiada się dobry mecz z dużą ilością bramkowych sytuacji.
Bukmacher:Sportingbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Jagiellonia - Lechia over 2,5 @ 2,20✅
Betclic

Czas na pierwsze sobotnie mecze T-Mobile ekstraklasy, a na boisko w Białymstoku wybiegną kopacze Jagielloni i Lechii. Faworytem w tym meczu wydaje się być Lechia i moim zdaniem jest podobnie, jednak myślę, że dobrą opcją też jest over.
Jak wiemy, Lechia poczyniła duże ruchy na rynku transferowym, pozyskanie Możdżenia, Pawłowskiego, Treli, Borysiuka, Łukasika, Vranjesa, Aleksicia i Valente na pewno tej drużynie wyjdzie na dobre. Potrzeba tylko trochę czasu, by to wszystko funkcjonowało jako kolektyw, a będą postrachem dla każdego. Jest początek sezonu, więc zapewne nie będzie to funkcjonować tak jakby sobie tego wszyscy w Gdańsku życzyli.
Jagiellonia to zupełne przeciwieństwo Lechii, bardzo bierna postawa na rynku transferowym, stracili oni Plizgę, Ukaha, Dźwigałę i Balaja. Co prawda przyszedł Tuszyński i Madera, ale tyły Jagi nie będą już zabezpieczone.
Moim zdaniem over, bo obie ekipy w obronie nie będą poukładane i mogą zdarzyć się błędy w kryciu. Do tego siła ofensywy gości jest spora, wystarczy spojrzeć na mecze przygotowawcze. Spodziewam się otwartego meczu, gospodarze też coś ukłują.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
jacksparrrow 486

jacksparrrow

Użytkownik
po meczu Legii ze świętymi patrykami rzuca się jedna rzecz. Kosecki może nie jest w najwyższej formie jednak to on ciągnie gre zespołu, prubuje strzelać czy przejść obrońców. Myślę że Legia będzie chciała się szybko zrewanżować za słaby mecz z patrykami i wygra z handi może 2:0. Ja osobiście gram na gola Kosy bo w mojej ocenie on ma największy ciąg na bramke ze wszystkich Legionistów.

Kosa gol 4.20
STS
 
H 187

h778

Użytkownik
Jagiellonia - Lechia: over 2.5 @ 2.10 ✅ &amp; over 3 @ 3.00 ✅ [bet365] 2:2
Lechia przebudowana, dlatego na razie nie ma sensu grać na jej zwycięstwa, bo może być różnie. Świetne transfery z przodu, z tyłu jednak ciągle bieda, dziś powinna wyjść obrona w składzie Pietrowski - Tiago Valente - Janicki - Leković, to zdecydowanie nie są nazwiska na miarę pucharowych ambicji.
Podobny problem z tyłu ma Jaga, latem przyszli Madera, Wasiluk, ta pierwsza dwójka może mieć skłonność do popełniania błędów, do tego po bokach Modelski i również nowy Jasiński. Z przodu grę będzie robić Quintana i być może świetnie zapowiadający się J. Pawłowski.
W sparingach obie drużyny lubiły postrzelać, Lechia ostatnio 4:0 z Panathinaikosem, Jaga 1:3 z Łęczną, warto spróbować over.
Legia - Bełchatów: Bełchatów +1.25 @ 1.65 ✅ [bet365] 0:1
Nie lubię opierać się na historii, ale tym razem warto zrobić wyjątek:
02/03/13 EKS Legia Warszawa 0 - 0 GKS Bełchatów
24/03/12 EKS Legia Warszawa 1 - 1 GKS Bełchatów
27/08/10 EKS Legia Warszawa 0 - 2 GKS Bełchatów
15/05/10 EKS Legia Warszawa 2 - 2 GKS Bełchatów
27/03/09 PUL Legia Warszawa 1 - 2 GKS Bełchatów
Do tego Legia pewnie wyjdzie trochę bardziej rezerwowo w kontekście wypadu na Irlandię. Oglądałem ich z St. Pats i chwilę w meczu z Arką (Zawiszy nie wliczam, bo to zupełnie inna drużyna) i niczym fajnym nie zaskoczyli. Bełchatów zawsze mobilizuje się na mecze z Legią, gospodarzy czeka bardzo ciężka przeprawa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Warszawa - Bełchatów over 2,25 @ 1,68⛔
ComeOn


Kursy na overy idą w górę, ComeOn daję nam fajną linię po fajniutkim kursie i biorę to. Ciężko trochę rozszyfrować Legię, niby strata 3 punktów to niewiele dla nich, ale przegrać z beniaminkiem też nie wypada. Będą chcieli też zmazać plamę z pierwszego meczu el. LM, więc motywacja powinna być. Skład zmieniony, podobny do tego meczu z Zawiszą, a tam był błędy w obronie i bramki padały.

Goście na pewno łatwo się nie poddadzą, ale nie ma co ukrywać, że na papierze ujmują nawet drugiemu składu jeśli można to tak ująć. Patrząc jednak jak gra Legia na początku to są w stanie bramkę strzelić po jakieś kontrze lub ze stałego fragmentu gry.

Mecze przedsezonowe Górnika można zaliczyć na plus. Wygrane z Cracovią 2-1 i Jagiellonią 3-1 oraz remisy z Dolcanem i Rakowem. Szczególnie te dwa pierwsze wyniki pokazują, że coś ze sobą reprezentują i z przodu jest naprawdę dobrze.

Moim zdaniem warto, patrząc co się dzieje w pierwszych meczach.
 
b3a 1,3K

b3a

Użytkownik
Wiele kuponów chyba dzisiaj Lechia &quot;zabiła&quot;... ale pierwsze 30 minut to tragedia, w sumie do przerwy powinno być po meczu, z lepszymi niż Jaga przy takiej grze obronnej będzie dramat, ale overy powinny wchodzić.
 
matzab37 164

matzab37

Użytkownik
Kurs na Legię totalnie nieopłacalny. Priorytetem jest dla nich przede wszystkim LM, bo straty w lidze zawsze można nadrobić. Podrażnienie po Superpucharze?! Przecież Legia całkiem ten mecz olała, wystawiając rezerwy, którym sporo jeszcze brakuje do 1. składu. Myślę, że z GKS-em wystąpi skład zbliżony do tego z meczu z Zawiszą i tutaj upatruję szans bełchatowian. To nie jest totalny beniaminek, bo przecież większość zawodników grała w sezonie 12/13 kiedy GKS występował w ekstraklasie. Poza Wiluszem nie ma osłabień, są natomiast wzmocnienia: Ślusarski z Arki, czy Telichowski z Podbeskidzia. Doświadczenie tych zawodników z pewnością pomoże GKS-owi w tym sezonie.
Reasumując, wydaje mi się, że nie warto grać na warszawian, jest natomiast value na Bełchatów. Mimo wszystko to dopiero pierwsza kolejka, dlatego bez szaleństwa ze stawkami ????

Bełchatów strzeli @1.83 ✅
Bełchatów (+1) (AH) @2.2 ✅

Widzę, że idzie masówka na Lechię. Ja osobiście nie dotykam tego meczu. Coś mi mówi, żeby tego nie grać i już ????
Bardzo dobry mecz GKS-u, konsekwentna gra w defensywie i zasłużone zwycięstwo. Żałuję, że nie zagrałem czystej dwójki. Co do drugiego meczu, to skończyło się jak masówka na Podbeskidzie. Widać, że Lechia potrzebuje jeszcze czasu, żeby się zgrać i w pierwszych kolejkach raczej nie warto na nich stawiać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
Zawisza Bydgoszcz - Korona Kielce typ: X + poniżej 2,5 @ 4.00 Bet365 ⛔

Motoryka, motoryka i jeszcze raz motoryka - oto taktyka na przygotowanie przez trenera Tarasiewicza graczy z Kielc. Poprzez dobre przygotowanie fizyczne zawodnicy mają lepiej wykonywać swoje obowiązki taktyczne na boisku. Pewnie oprócz motoryki zadbano o przygotowanie atletyczne, tak aby szybkość szła w parze z siłą. Jak będzie wyglądać to w lidze ? Zobaczymy. Sam jestem ciekaw jak zaprezentują się Kielczanie w nowym sezonie z wieloma obcokrajowcami na pokładzie.
O ruchach transferowych, i nie tylko, można przeczytać w tym artykule:
http://www.kielce.sport.pl/sport-kielce/1,130857,16345728,Wybiegana__zorganizowana_i_konkretna__Taka_ma_byc.html
W trzech ostatnich sparingach Korony widać chęć stabilizacji w linii defensywy. Czwórka defensywy w każdym z tych meczów praktycznie niezmienna. Paweł Golański, Piotr Malarczyk, Boliguibia Ouattara, Leândro - tak według mnie będzie wyglądała linia obrony z lekkim znakiem zapytania przy tym pierwszym którego zastąpić może Kamil Kuzera. Najważniejsze jest jednak to że pozostali mieli szansę zgrania się i optymalnego przygotowania do sezonu. Zwracam uwagę tylko na formację obronną. Na temat siły ofensywnej i pozostałych zawodnikach którzy mogą wystąpić od pierwszych minut możemy przeczytać w w/w materiale. Chodziło mi o przekazanie mojej drogi rozumowania a mianowicie o stabilizację w defensywie. Ostatnie sparingi pokazały że jakoś to się zazębia a to w pierwszym meczu sezonu jest bardzo ważne.
Wiele o Koronie, więc wypada wspomnieć o faworytach tego meczu. Faworytach, więc dlaczego nie idę w ich stronę ? Głównie dlatego że w czwartek byli jeszcze w Belgii, a tam rozgrywali swój mecz w kwalifikacjach do LE. Początki sezonu i już trzeba grać co 3-4 dni. Nie widzę tego. A przecież w perspektywie szansa na przejście Zulte bo w czwartek rewanż na polskiej ziemi.
Skład Zawiszy wygląda w porządku, ale jak to wypadnie w lidze? To jest kolejne pytanie... Same pytania + kwestia rywalizacji w LE a co za tym idzie mało odpoczynku, możliwa rotacja składem po stronie Zawiszy, upał, bo ponad 30 stopni w godzinach rozgrywania meczu - dla mnie wychodzi to remisowo. Ciekawostką jest że nad Koroną ciąży jakaś klątwa. Czar rzucony został w listopadzie 2013 roku i trwa do teraz. Mowa o braku wyjazdowego zwycięstwa od tego czasu. Przy remisach, najczęściej padały wyniki 0:0 i 1:1 stąd też typ wraz z bramkami.
 
X 10

xyb

Użytkownik
Kurde jak widac nasza kochana liga znowu mocno zaskakuje, meczów nie ogladam, gdyż nasza podworko_league1 leci tylko na C+, ale jak widac po rezultatach raczej nic ciekawego mnie nie ominelo. Dalej trzymam sie mojego typu -1 handi na piasta tak jak w przypadku GKS-u. Lechia moze sie rozkreci, moze, bo legia miala sie rozkrecic 10 lat temu i co? hehe Dorzucilbym bez analizy w ciemno RUCH DNB gdyz na slask nie oplaca sie grac po kursie 1.5(?) a remis jest najbardziej prawdopodobnym rezultatem (wg. mnie)
A i chcialem napisac jeszcze ze poleglem na podbeskidziu ktore mialo rozjechac pogon ale jak to zwykle bywa podbeskidzie zaczyna grac w pilke w okolicach lutego i narazie sobie ich odpuszcze ????
 
lukas1958 412

lukas1958

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Polska, T-Mobile Ekstraklasa

Spotkanie: Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów
Typ: Rezultat meczu i obie drużyny strzelą Remis
Kurs: 4,33
Data i godzina: 20.07.2014 18:00
Bukmacher: williamhill
Analiza:​

Zapraszam na spotkanie pierwszej kolejki, polskiej T-Mobile Ekstraklasy, pomiędzy Śląskiem Wrocław a Ruchem Chorzów. Wrocławianie przed sezonem stracili kilku ważnych zawodników – Adama Kokoszkę, Mariana Kelemena, czy Dalibora Stevanovica. Za to do klubu przyszedł bramkarz Mariusz Pawełek, więc zapewne będzie się z czego pośmiać. Wzmocnieniem linii obronnej powinien być jednak powrót z rumuńskiego Vaslui Piotra Celebana. Wrocławianie mają jednak problem w ataku, bo przez dłuższy czas nie będą mogli skorzystać z usług Marco „Zgłaszam akces do portugalskiej kadry” Paixao. W drużynie Niebieskich z Chorzowa – rewelacyjnie przecież dysponowanej w zeszłym sezonie – spektakularnych transferów do klubu nie było. Osłabieniem są jednak transfery do Wisły Kraków Macieja Jankowskiego oraz Macieja Sadloka. Spodziewam się meczu, w którym obie drużyny będą miały ogromne kłopoty ze sforsowaniem defensywy rywali. Zarówno remis jak i under wydają się najbezpieczniejszymi opcjami. Mecz rozpocznie się o godzinie 18:00.
 
H 187

h778

Użytkownik
Zawisza - Korona: Korona +0.5 @ 1.75 [bet365]
Bardzo dobry kurs na Koronę. Zawisza podobno zagrał nieźle w Belgii, nie widziałem, ale w SP niczego szczególnego nie pokazał, a fakt, że zwycięską bramkę strzelił mający 10 kg nadwagi Gevorgyan mówi sam za siebie. Do tego wrócili do Bydgoszczy dopiero w piątek wieczorem, więc na przygotowania do meczu mieli tylko jeden dzień. Do klubu przyszli Portugalczycy, przyszedł portugalski trener, ale jak pokazał wczorajszy mecz Lechii, żeby drużyna zaczęła funkcjonować jak należy, potrzeba czasu.
W Koronie Tarasiewicz, dla którego na pewno będzie to ważny mecz, oprócz trenera za wiele się w Kielcach nie zmieniło, z nowych graczy w jedenastce powinien wybiec tylko brazylijski Mesjasz. Kielczanie nadal mają problemy z wygrywaniem na wyjazdach, ale wiosną przegrali tylko z Legią i Ruchem, dziś remis w ich zasięgu.
Oprócz tego mam przeczucie, że Lech jak zwykle zdemoluje Piasta, ale z uwagi gry bez kibiców odpuszczam.
 
matcyp 3,2K

matcyp

Użytkownik
Lech Poznań – Piast Gliwice
Typ: Powyżej 10 rzutów rożnych |1.83| / 5 ⛔
Bet365


Na inaugurację sezonu piłkarze z Poznania rozpoczęli od zaskakującej porażki w czwartek w eliminacjach ligi europejskiej , gdzie ulegli w Estonii z tamtejszym zespołem Kalju 1:0. Mecz pucharowy za nimi i czas wystartować z dobrą formą w lidze , a ich rywalem będzie zespół z Śląska – Piast Gliwice. Nikt w Poznaniu nie myśli nawet , że dziś znów może być niespodzianka i każdy liczy na rehabilitację a szansa dzisiaj jest duża , bo Lech umie grać z Piastem , bo wyniki w minionym sezonie mówią same za siebie , gdzie Kolejorz dwukrotnie pokonał gliwiczan, 2:0 na wyjeździe i 4:0 u siebie. W zespole gospodarzy dziś na pewno zabraknie Kebba Ceesay , Łukasza Teodorczyka oraz Barry’ego Douglasa. Lech pozyskał w przerwie sezonowej minimum obrońcę z Bełchatowa Macieja Wilusz oraz napastnika o którym jeszcze nic nie wiadomo w Polsce , bo dotychczas grał tylko i wyłącznie w Norwegii - , Muhamed Keïta. W zespole z Gliwic więcej zmian kadrowych , bo odeszli podstawowy bramkarz Dariusz Trela oraz ogniwo defensywy – Mateusz Matras , a w miejsce nich zakupiono bramkarza z Hiszpanii Alberto Cifuentes , który miał już pełno meczy w tamtejszej lidze choć nie na najwyższym szczeblu oraz za Matrasa pozyskano z Wisły Kraków doświadczonego Piotra Brożek. W drużynie Piasta Gliwice z kolei również nie ma zbyt większych problemów kadrowych. Zdrowi są wszyscy podstawowi piłkarze, a problem jest tylko z Rubenem Jurado. Co do historii spotkań między obydwu zespołami jest zdecydowana przewaga zawodników z Poznania , a zwłaszcza ostatnie cztery mecze , gdzie bilans wynosi 4-0-0, a gode uwagi to bramki 14 strzelonych przez poznaniaków a ani jednej po stronie gliwiczan. Po obydwu stronach dziś za pewnie będzie miał kto strzelać , ale ja wybieram typ na rzuty rożne , bo uważam , że drużyny stać na zagrożenia bramek i kilkunastu rzutów rożnych zdobędą a po dwóch stronach są gracze ofensywni min: Lovrencsics, Pawłowski, Hamalainen czy też Podgórski, Badia, Wilczek. Dzisiejsze spotkanie poprowadzi sędzia Paweł Gil z Lublina przy Hanzel ponad 30 stopniowym upale.
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Śląsk Wrocław - Ruch Corzów X2 @ 1.79 Ónibet

Dzisiaj początek nowego sezonu T-Mobile Ekstraklasy we Wrocławiu. Poprzednie rozgrywki oba zespoły zakończyły w zupełnie innych nastrojach....ale to już wszyscy wiedzą. W tym sezonie zawodnicy Ślaska buńczucznie zapowiadają powrót do czuba tabeli. Pewnie taki sezon jak poprzednie się nie powtórzy...ale czy mają powody do aż takiego dużego optymizmu?....nie wydaje mi się.
Oglądałem dwa z trzech sparingów Ślaska...i ciężko powiedzieć coś o grze. Pawłowski rotował mocno w składzie...widać było że poszczególne formacje słabo ze sobą współpracują. W jednym ze spotkań na szpicy wystąpił Plaku...w mojej ocenie słabo to wyglądało...Myślę że dzisiaj grać będzie Flavio.
Ja dzisiaj gram X2 z kilku powodów. Pierwszy to kontuzja Marco, który w przodzie robił różnicę...bez niego w mojej ocenie Śląsk traci wiele, druga sprawa to zespół Ruchu, który jest już po jednym meczu w el ligi Europejskiej...i w mojej ocenie to jest ich atut.. Śląsk nigdy nie grał dobrze w ataku pozycyjnym, a taka gra dzisiaj myślę ich czeka..Spodziewam się &quot;przyczajonego&quot; Ruch, który będzie czyhał na szybkie kontrataki.
Personalnie oba zespoły prezentują się na podobnym poziomie..paradoksalnie Śląsk z Ruchem łatwiej by miał grając na wyjeździe niż u siebie w domu. Kurs 1.95 na Śląsk to śmiech na sali i omijam to z daleka. Polecam
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Do góry Bottom