>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

1 kolejka serie A (22-23 sierpania)

Status
Zamknięty.
simons 646

simons

Forum VIP

1 kolejka najlepszej ligi europejskiej ????
Mercato jeszcze trwa, wiec sa druzyny ktore nie maja do konca &quot;uzupelnionego&quot; skladu, wiec mozna wylapac dobre kursy.
Zapewne wiele osob czeka na takei druzyny jak Genoa, ktora sprzedala swoich dwoch czolowych zawodnikow, Palermo ktore ma ambicje na scudetto z nowym trenerem, Napoli ktore sie sporo wzmocnilo no nie mowiac o &quot;standardzie&quot; Juve, Milan, Inter.
Juz w oczy rzucil mi sie kurs na Siene, szkoda ze nie zagralem szybciej ... pare tygodni temu bylo kolo 5.00 , ale po serii niepowodzen w towarzyskich juz wrocil do normalnych wartosci ... szkoda
Dzis albo jutro dam pare analiz, wiadomo 1 kolejka to stawki niskie ;)
 
simons 646

simons

Forum VIP
Na pierwszy rzut oka pare typkow, ktorych kurs moze ulec zmianie (moim zdaniem)
Proponowalbym:
Siena - Milan X
Milan cienki pre-season, kadra mozna powiedziec oslabiona. Na wyjazdach we wloskim druzynom na ogol gra sie gorzej. Siena sporo remisowala zawsze i czesto zaskakiwala z teoretycznie lepszymi.
Bologna - Fiorentina under 2.5
Fiorentina jak gra sie okaze dzis ... ale Bologna bez Di Vaio, ktory w zeszlym sezonie mozna powiedziec utrzymal druzyne w A ???? Fiora z dobrym bramkarzem, mowi sie jeden z najlepszych - Frey. Atak Fiory pod koneic zeszlego sezonu zdaje sie nie byc w 100% do tego mecz dzis w LM moze troche zmeczyc
Palermo - Napoli 1
Napoli sporo sie wzmocnilo, ale z drugiej strony mamy Palermo. Walter Zenga prowadzil w zeszlym sezonie Catanie, ktora na papierze zdawala sie byc &quot;do bicia&quot; ale u siebie druzyna stala sie wyjatkowo wymagajaca, teraz mysle Zenga przeniesie swe umiejetnosci do drugiej druzyny z Sycylii.
To moim zdaniem kursy ktore warto zabrac wczesniej, pozniej rozbuduje analizy o sklady itp, chociaz wiadomo 1 kolejka nie ma co wiele analizowac.
 
simons 646

simons

Forum VIP
No calkiem mozliwe, dlatego napisalem ze na ogol wloskim druzynom gra sie gorzej a nie ze Milan na wyjazdach gra gorzej ????

To bylo do ogolu i z pamieci ???? Taka mala mysl potwierdzajaca typ ... coprawda ryzykowny, ale mysle warty ????

Dzis dorzuce jeszcze 1 meczyk albo i 2

EDIT:

jednak typem kolejki zdaje sie byc:

Genoa - Roma 1

krotko bo jeszcze zagraja jutro i moze sie sporo stac. Z tego co czytalem to Roma ma problemy z defensywa, znow nie bedzie srodkowych obroncow i Riise najpewniej zagra na tej pozycji (jak z Gentem), a jak juz nie raz pisalem totalnie sie do tego nie nadaje. W elimincacjach do ligi europejskiej dal wieeele swobody graczom z Gentu mysle Genoa rowniez wykorzysta ten fakt. Z kolei Genoa dalej prowadzona przez bardzo dobrego Gasperiniego, bez Milito i Motty, ale to ze Milito tyle strzelal to zsluga calej druzyny, nie tylko jego, co tez nie znaczy ze nie jest doskonalym napastnikiem. Nie bedzie chyba Floccariego, ale bedzie raczej Crespo.
Sadze ze problemy w obronie i gra u siebie pozwoli spokojnie wygrac gospodarzom. O ile pamiec mnei nie myli Roma miala ciezki poczatek sezonu w minionym roku, wiec sadze ze moze byc podobnie.

Juventus - Chievo obie druzyny strzela

Na Juve niiiski kurs, wiec nie gram, ale patrzac po skladach to, fakt iz Juventus trafi bramke nikogo nie zdziwi, z kolei Chievo ze starym trenerem, z Pellisierem ktory uwielbia strzelac w ostatnich minutach i do tego doszedl dobry, moim zdaniem, zawodnik - Granoche mysle moga cos ustrzelic, a kurs na pewno zacheci ????

Przecież w poprzednim sezonie to Milan większość punktów zdobywał na wyjazdach a mecze u siebie to była pięta achillesowa
Co do tego to sprawdzilem ubiegly sezon

Milan home 14-3-2 ; away 8-5-6

serie A 50% win home ; 25% X ; 25% win away ... takze chyba nie masz racji
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Ubiegły sezon to historia panowie a Milan to już nie ten team , ryzyknę troszkę gry przeciwko nim , zobaczymy , troszkę działacze zasnęli albo siegnął ich kryzys,trener ich też troszkę z przypadku , ale wszystko boisko zweryfikuje,
Palermo - 1 - zgadzam się co do Waltera Zengi co kolega wyżej napisał ,ale Roberto Donadoni też ma troszkę sukcesów , więc ciekawa potyczka się szykuje
Genoa - bardzo ciekawy mecz ze stołecznymi , w tamtym roku rewelacja , ale troszkę ruchów kadrowych więc zobaczymy co pograją
Mistrz wyłoni się z dwójki Inter lub Juventus , obie ekipy wzmocnione,ale na korzyść mediolańczyków przemawia osoba trenera , choć nie zawsze jest to reguła w piłce
 
M 0

martines0071994

Użytkownik
Genoa - Roma 1

Jak dla mnie do Roma wygra ten mecz to solidna i ofensywna drużyna weługł mnie mecz będzie rozgrywany w większości na połowie gospodarzy więc moim zdaniem jak uzusadniłeś meczyk w lidze mistrzów przypominam że AS ROMA straciła w ostatnich 3 meczach 2 gole jak na ofensywnie grający klub to chyba nic strasznego w dodatku wyniki z Gent to odpowiednio 7:1 (WYJAZD)
i 3:1 (DOM) przypominam również że Genoa w tym sezonie na własnym stadionie nie rozgrywła spotkań dlatego właśnie obstawie Rome.


EDIT:

A i jeszcze odnośnie transferów z Genoa odzeszło paru dobrych piłkarzy:

Anthony Vanden Borre
Diego Alberto Milito

Więc wedługł mnie tu są chyba większe straty transferowe ale ROMA:

Dacourt Olivier

A pozyskali takich piłkarzy jak:

Baptista Julio
Pizarro David
Esposito Mauro
Giuly Ludovic
Menez Jeremy

To chyba najlepsze transfery AS ROMY

Z Genoa mamy tych spektakularnych transferów nie wiele:
Thiago Motta

Jak dla mnie tylko ten zawodnik może być znacznym wzmocnieniem.
 
simons 646

simons

Forum VIP
A i jeszcze odnośnie transferów z Genoa odzeszło paru dobrych piłkarzy:
Anthony Vanden Borre
Diego Alberto Milito
A pozyskali takich piłkarzy jak:
Baptista Julio
Pizarro David
Esposito Mauro
Giuly Ludovic
Menez Jeremy
To chyba najlepsze transfery AS ROMY
Z Genoa mamy tych spektakularnych transferów nie wiele:
Thiago Motta
Albo ja albo Ty slabo sledziles Mercato ... nie chce mi sie sprawdzac, wiec zrodlem jest pamiec wiec:
Baptista, Pizarro i Menez grali w zeszlym sezonie w Romie ... wiec to chyba nie jest &quot;pozyskanie&quot; ... Roma sprzedała Aquilaniego jak to nie wazny transfer to nie wiem ...
Genoa spekatuklarnych transferow Thiago Motta ? A gdzie MILITO ? Gdzie zakup Crespo ... rozumiem ze stary, ale wciaz umie kopac ... do tego bym dorzucił i Floccariego ktory w zeszlym sezonie z Donim zdobyli wiekszosc bramek w Atalancie. A z tego co pamietam Vanden Borre nic nie grał wielkiego.
Odnosisz sie chyba do mojego postu a chyba go nie przeczytales do konca ... albo mam takie wrazenie
Co do Gentu to porownanie z Genoą chyba lekko nieprzemyslane ...
 
M 0

martines0071994

Użytkownik
Może i przesadzone a może i nie sory za złe trasfery z złego źródła korzystałem.Ja jednak jestem myśli że to AS ROMA wygra wkońcu Genoa nie ma jakiego fandastycznego początku.Co do Gent może i porównanie ich d Genoa jest przesadzone jednak zwycienstwo 7:1 to chyba nie przypadek tym bardziej na terenie rywala.
 
simons 646

simons

Forum VIP
No swierzo po meczu Kosice - Roma ... obejrzalem skroty i poczytalem ... nie ogladalem live niestety ... to Roma ma spory problem , mocny atak i marna defensywa.
Wynik 3-3 moze i nie jest zly bo u siebie pewnie zagraja swoje ... ale mimo wszystko 3 gole.
zobaczymy jak Genoa dziś, bez Crespo najpewniej, na wlasnym stadionie. Ja juz zagralem Genoa przed meczem Romy po dobrym kursie, mysle ze moze spasc ponizej 2.00 ale zalezy jak dziś zagraja.
 
out 0

out

Użytkownik
-
US Palermo - SSC Napoli​

Pierwsza kolejka SerieA już niedaleko. W tym meczu zmierzy się drużyna US Palermo z SSC Napoli. W tych drugich upatruje faworytów. Jest to dopiero początek dlatego ciężko złapać jakiekolwiek pewniaki. Do zagrania tego meczu skłania mnie również fantastyczny kurs, ponad 3.00 ! Jak wiemy drużyna gości bardzo się wzmocniła. Bardzo dobry, równy De Sanctis, bramkostrzelny Quagliarella a ostatnio również Hoffer. To najważniejsze z nich. Do tego w klubie udało się zatrzymać Hamsika, Lavezziego czy Zalayete. Lecz nie tylko na to nalezy zwrócić uwagę. Każdy kto od kilku lat obserwuje włoskie Mercato wie o tym że Napoli taką drużynę buduje już od paru lat. Mądre wzmocnienia póki co nie przynosiły zamierzonych skutków, ale myślę że w tym sezonie się to zmieni. Oczekiwania wobec drużyny są ogromne i wszyscy mają nadzieję że Napoli powalczy o pokazanie się w Europie. Z drugiej strony natomiast Palermo, zmiana na stanowisku trenera może odbić się wielką czkawką, zwłaszcza na początku. Może to być również zmiana na lepsze, tym bardziej że Walter Zenga jest profesjonalistą w każdym calu i nie boi się wyzwań. Jak będzie ? Zobaczymy. Narazie trener Palermo jest zadowolony z formy przedsezonowej. Jeśli pamiętamy poprzedni sezon łatwo można dojść do wniosku że Palermo lubi wpadki. Zwłaszcza takie wpadki u siebie, z niżej notowanym rywalem. Ale uwielbia także pokonywać włoskie mocarstwa, Juve, Inter, Milan. Ogólnie drużyna którą ciężko scharakteryzować. Palermo było mniej aktywne na rynku transferowym i dokonało znacznie mniej głośnych transferów. Tak na prawdę nie ukrywam że w tym meczu każdy wynik jest możliwy, ale ja poprostu wierzę w Napoli i wierzę, że polityka działaczy w końcu da im jakiś sukces. Niewątpliwie zwycięstwo z Palermo będzie olbrzymim, pierwszym krokiem do tego sukcesu.
Typ: 2
Kurs: 3.35 (BAH)​
EDIT: Tak, tak miało być 2 oczywiście ????
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Genoa spekatuklarnych transferow Thiago Motta ? A gdzie MILITO ? Gdzie zakup Crespo ... rozumiem ze stary, ale wciaz umie kopac ... do tego bym dorzucił i Floccariego ktory w zeszlym sezonie z Donim zdobyli wiekszosc bramek w Atalancie. A z tego co pamietam Vanden Borre nic nie grał wielkiego.
Ojj jeszcze przecież Luciano Figueroa i Rodrigo Palacio przybyli do Genoi dwaj świetni piłkarze ofensywni. Poza tym Emiliano Moretti do obrony, pomocnik Zapater z Saragossy. Mają ekipę bardzo mocną.

Roma na domiar złego tych kontuzji obrońców przed sezonem straciła ich podstawowych następców czyli Loria, Diamoutene i Panucci.

Moim zdaniem albo win Genoi albo over 2,5 nam się zapowiada.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Ponawiam swoje typy
Siena - Milan X 2/10
Milan ostatnio pokazal ze potrafi zagrac. Mimo wszystko Pato nie jest zly, a jak graja w komplecie cos umieja skleic. Nie przekonuje mnie to jednak do zwycestwa na wyjezdzie, Siena nie raz zakakiwala na wlasnym boisku jak i z lepszymi od siebie. Do tego silnie nie wierze w leonardo ... ktory moim zdaniem szybko wyleci.
Bologna - Fiorentina under 2.5 6/10
Bologna czesto grala defensywnie z lepszymi druzynami, do tego dochodzi brak Di Vaio. Fiora moze odczuwac troche mecz eliminacji ...
Typy na niedziele jutro najpewniej.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Skoro to pierwsza kolejka to podam jak zaczynaly druzyny w poprzenich sezonach
07/08
JUVENTUS LIVORNO 5-1
LAZIO TORINO 2-2
FIORENTINA EMPOLI 3-1
NAPOLI CAGLIARI 0-2
PARMA CATANIA 2-2
SIENA SAMPDORIA 1-2
REGGINA ATALANTA 1-1
PALERMO ROMA 0-2
GENOA MILAN 0-3
INTER UDINESE 1-1
06/07
FIORENTINA INTER 2-3
ROMA LIVORNO 2-0
CAGLIARI CATANIA 0-1
MESSINA UDINESE 1-0
SAMPDORIA EMPOLI 1-2
ATALANTA ASCOLI 3-1
TORINO PARMA 1-1
PALERMO REGGINA 4-3
MILAN LAZIO 2-1
CHIEVO SIENA 1-2
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Akurat poprzednie sezony niewielkie znaczenie mają :p Co do Genui to nie byłbym takim optymistom z tym zespołem. Poprzedni sezon udany ale tak łatwo wśród najlepszych zadomowić się nie będzie. W zespole spore przemeblowanie składu, sporo twarzy odeszło, sporo przyszło, zanim się dotrą myślę że troche minie bo jak wiadomo gra drużyna a nie nazwiska. Roma to starzy wyjadacze, tamten sezon słabszy można to po części usprawiedliwić licznymi kontuzjami. Teraz na starcie również nie mogą zagrać Cicinho, Perrotta czy Vucinic, ale drużyna zgrana z takimi gwiazdami jak Totti czy De Rossi. Co pokarzą w nowym sezonie zobaczymy, dla mnie najszybciej X2 po możliwym kursie.
US Palermo - SSC Napoli​

Pierwsza kolejka SerieA już niedaleko. W tym meczu zmierzy się drużyna US Palermo z SSC Napoli. W tych drugich upatruje faworytów. Jest to dopiero początek dlatego ciężko złapać jakiekolwiek pewniaki. Do zagrania tego meczu skłania mnie również fantastyczny kurs, ponad 3.00 ! Jak wiemy drużyna gości bardzo się wzmocniła. Bardzo dobry, równy De Sanctis, bramkostrzelny Quagliarella a ostatnio również Hoffer. To najważniejsze z nich. Do tego w klubie udało się zatrzymać Hamsika, Lavezziego czy Zalayete. Lecz nie tylko na to nalezy zwrócić uwagę. Każdy kto od kilku lat obserwuje włoskie Mercato wie o tym że Napoli taką drużynę buduje już od paru lat. Mądre wzmocnienia póki co nie przynosiły zamierzonych skutków, ale myślę że w tym sezonie się to zmieni. Oczekiwania wobec drużyny są ogromne i wszyscy mają nadzieję że Napoli powalczy o pokazanie się w Europie. Z drugiej strony natomiast Palermo, zmiana na stanowisku trenera może odbić się wielką czkawką, zwłaszcza na początku. Może to być również zmiana na lepsze, tym bardziej że Walter Zenga jest profesjonalistą w każdym calu i nie boi się wyzwań. Jak będzie ? Zobaczymy. Narazie trener Palermo jest zadowolony z formy przedsezonowej. Jeśli pamiętamy poprzedni sezon łatwo można dojść do wniosku że Palermo lubi wpadki. Zwłaszcza takie wpadki u siebie, z niżej notowanym rywalem. Ale uwielbia także pokonywać włoskie mocarstwa, Juve, Inter, Milan. Ogólnie drużyna którą ciężko scharakteryzować. Palermo było mniej aktywne na rynku transferowym i dokonało znacznie mniej głośnych transferów. Tak na prawdę nie ukrywam że w tym meczu każdy wynik jest możliwy, ale ja poprostu wierzę w Napoli i wierzę, że polityka działaczy w końcu da im jakiś sukces. Niewątpliwie zwycięstwo z Palermo będzie olbrzymim, pierwszym krokiem do tego sukcesu.
Typ: 1
Kurs: 3.35 (BAH)​
Tutaj chyba chciałeś dać typ 2 (na gości) bo tak wynika z analizy :p Jeszcze mocno sie nie przyglądałem meczom, zersztą to pierwsza kolejka ale tutaj też sie nie zgodze. W Palermo zmiana trenera, przyszedł Zenga który wcześniej poprowadzi.. zespól gości. Na Sycylii twierdza że są mocni, może trochę na wyrost ale na pewno niejeden klub straci tu punkty. Napoli sporo zainwestowało w okienku transferowym, takie nazwiska jak Quagliarella, Cigarini, Zuniga i Campagnaro budzą respekt. Klub ma na pewno ogromny potencjał który trzeba z niego wydobyć, jak dla mnie Donadoni nie edzie potrafił tego zrobić bynajmniej w tym meczu więc dla mnie typ na gospodarzy.
Jakies konkretne analizy wkrótce :p
 
kowalinho1910 0

kowalinho1910

Użytkownik
Zgadzam się z tym, że Napoli może być czarnym koniem. Już w poprzednim sezonie mieli świetny początek, tylko później przyszła ta fatalna seria. Na szczęście nowy sezon z Donadonim na ławce trenerskim powinien być przełomowy i chodzi mi tu o włączenie się drużyny z Neapolu w walkę o ligę mistrzów. Lavezzi i Hamsik to przyszłość futbolu (szczególnie Lavezzi) solidna defensywa plus kilka wzmocnień pozwalają w mojej ocenie myśleć optymistycznie kibicom byłej drużyny boskiego Diego o nadchodzącym sezonie, w tym rónież o meczu z Palermo.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Siena - Milan under2,5 @1,75
Pierwsza kolejka najlepszej ligi europejskiej^^ więc typy dosyć mocno na wyczucie i przypuszczenia. Co zagra drużyna Milanu także ciężko powiedzieć, po kilku ładnych latach nie ma Ancelottiego, terenem jest młody Leonadro, odeszła również największa gwiazda drużyny czyli Kaka. W każdym bądz razie będzie to nowy Milan, na ile groźny przekonamy sie w najbliższym czasie. W okresie przedsezonowym praktycznie same porażki ale to tych meczy nie przywiązywał bym większej wagi. Dzisiejszego wieczoru nie będą mogli zagrać Abbiatti, Seedorf, Ambrosini, Bonera, Di Gennaro, Kaładze i nowy nabytek pauzujący za kartki jeszcze z ligi hiszpańskiej Huntelaar. Żadną więc niespodzianką będzie ustawienie 4-3-1-2 z Ronaldinho za plecami Pato i Borriello. Zespol Sieny to typowy ligowy średniak który co sezon mozolnie gromadzili punkty. Przed bieżącymi rozgrywkami drużynę opuścili czterej podstawowi zawodnicy Zuniga, Kharja, Galoppa i Daniele Portanov. Co prawda ściągnięto zawodników na ich miejsce ale luki tak łatwo zapełnić nie będzie. W ostatnim sezonie Milan wygrał tutaj 1-5 i zapewne dzisiaj wielu na nich postawi. Jednak jakiegoś szału sie nie spodziewam, jeśli mają wygrać goście to w męczarniach ????
 
M 0

martines0071994

Użytkownik
Siena - Milan 2? chyba nie wedłgugł mnie będzie remis Milan w meczach pre-sezon nic szczególnego nie pokazał poza słabą formą myśle że będzie remis.

EDIT:

Nie sadze by Ronaldiho zwojował zbyt dużo był świetnym piłakarzem należy podkreślić słowo był takie jest moje zdanie jego lata świetności meneły razem z odejściem z Barcy.
 
brudny-harry 8

brudny-harry

Użytkownik
Według mnie milan dzisiaj sobie poradzi. gola raczej nie straca bo do obrony wrocil nesta i kupili thiago silve. pato i inzaghi w napadzie to murowane przeynajmniej 2 bramki. po odejsciu kaki, ronaldinho bedzie mogl kreowac gre i sam moze cos dorzuci z rzutu wolnego
 
jaruone 0

jaruone

Użytkownik
Spotkanie: Lazio - Atalanta 1 @ ok. 1.85 ✅✅✅


Lazio jest na fali – mimo konfliktu w drużynie (odsunięty Pandev) są wyniki.
Pokonanie 2-1 Interu w Superpucharze Włoch i 3-0 Elfsborga sprawia, że kibice Biancocelesti (do których się nie zaliczam) mogą z dużymi nadziejami oczekiwać rozpoczęcia nowego sezonu. Wykupiony Zarate oraz transfery Matuzalema i Julio Cezara , oraz powrót Makinwy wypożyczonego sezon temu do Chievo to chyba najważniejsze wzmocnienia Rzymian. Osłabienia ?? Właściwie to chyba tylko jedno – obrońca David Rozehnal przeszedł do HSV.

Atalanta – wzmocnili się, co prawda Acquafrescą (wypożyczenie z Genui) ale stracili na rzecz tego klubu Floccariego – swojego najlepszego strzelca– dziwna roszada moim zdaniem, Genua kupiła obu ale uznała że młody Acquafresca jest za słaby / wymaga ogrania, choć w lidze był skuteczniejszy od Floccariego. Odszedł do Napoli także Luca Cigarini – ważny gracz środka pola. Tak, że sumując transfery – Atalanta chyba nieco „in minus”

Były szkoleniowiec obu ekip – Delio Rossi - w wywiadzie zauważa:

&quot;Atalanta poczyniła dobre ruchy transferowe tego lata - słusznie ściągnięto Acquafreskę w miejsce Floccariego. Nie należy zapominać także o kapitanie Cristiano Donim. Według mnie już powinno się pomyśleć o znalezieniu jego następcy. Przecież nie będzie grał wiecznie. Moje prognozy? Myślę, że Nerazzuri (Atalanta) zakończą sezon w środku tabeli. Na papierze wyglądają na drużynę, która nie powinna mieć problemów z utrzymaniem się. Muszą być jednak skoncentrowani przez cały sezon. Jutrzejszy mecz to najgorszy moment na mierzenie się z Rzymianami.&quot; - powiedział Rossi

Z ostatnim zdaniem nie sposób się nie zgodzić – tym bardziej, że jest to pierwsza kolejka, kibice licznie stawią się na Stadio Olimpico, a Lazio ma coś Atalancie do udowodnienia – sezon temu przegrali u siebie 1-0 (na wyjeździe wygrali 2-0 dla odmiany) – a że jak pisałem są w gazie, i po wygranej 3-0 w LE przed rewanżem nie muszą jakoś specjalnie się obawiać, powinni na starcie zapewnić sobie 3 pkt.
 
M 0

michael-scofiled

Użytkownik
Udinese - Parma

Dla mnie ciekawe jest to spotkanie, gospodarze jak to maja w zwyczaju po sezonie najczesciej sprzedaja najlepszych graczy i podobnie było tym razem, bo drużynę opuścili m.in. Fabio Quagliarella (SSC Napoli), Roman Eremenko, Fernando Tissone, Michele Paolucci, Antonio Langella oraz Marco Motta (AS Roma). Oczywiscie przyszli nowi gracze tj. Bernardo Corradi, Leandro Ruben Caruso, Jaime Romero, Fabian Orellana oraz Dani Benitez jednak to jak bedzie ich gra wygladała w nowym klubie przekonamy sie wkrotce. Z drugiej strony Parma, klub który po rocznej przerwie wraca do Serie A i przed sezonem musiał nieco wzmocnić kadrę, bo Serie B to jednak nizszy poziom. Tak wiec beniaminek, który moze zaskoczyc jutro zespoł gospodarzy, Udine nie wie do końca czym moze zaskoczyc ich druzyna Parmy i to wg mnie daje przewage goscia i sa oni w stanie zremisowac a moze i nawet wygrac. Beniaminek na poczatku ligi w pierwszych kolejkach zawsze jest groźny i nieprzwidywalny o czym przekonał sie m.in AC Milan w poprzednim sezonie gdy przegrał w 1 kolejce na własnym stadionie z Bologna 1-2. Tak wiec moj typ na to spotkanie to x2 (1,95) 2 (4,95)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom