>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1. kolejka Premier League [13.08.-15.08.2016]

Status
Zamknięty.
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP





Już za niecały miesiąc start sezonu 2016/17 w Premier League. Poprzednia kampania przyniosła wiele emocji i nieoczekiwanych rozstrzygnięć, w tym największą niespodziankę, czyli zdobycie tytułu mistrzowskiego przez Leicester City. Mistrzowie Anglii w pierwszym meczu sezonu zmierzą się z beniaminkiem z Hull, który po rocznej przerwie powraca na salony Premier League. Ciekawie zapowiada się spotkanie Evertonu z Tottenhamem. Oba zespoły nie są zadowolone z poprzedniego sezonu. W drużynie z Liverpoolu zwolniono Roberto Martineza, a w jego miejsce zatrudniono Ronalda Koeamana. Tottenham na finiszu rozgrywek zaprzepaścił to na co pracował cały sezon. Zamiast mistrzostwa było tylko 3. miejsce, wyprzedzenie w tabeli przez odwiecznego rywala i kompromitacja w ostatniej kolejce ze spadkowiczem z Newcastle. Manchester City z Pepem Guardiolą na ławce trenerskiej podejmie Sunderland, który w końcówce zeszłego sezonu obronił się przed spadkiem. To na papierze wydaje się być łatwy rywal w debiucie byłego trenera Barcelony i Bayernu. Kolejny wielki trener - Jose Mourinho - ma za zadanie przywrócić blask Manchesterowi United. W ligowym debiucie Portugalczyka w barwach United czeka wyjazd do Bournemouth. Hitem 1. kolejki będzie starcie Arsenalu z Liverpoolem. Arsenal jak zwykle wymieniany jest w gronie faworytów do tytułu, ale od wielu lat nie udaje się ta sztuka. Liverpool w mojej opinii może być czarnym koniem rozgrywek, jeśli tylko Jurgen Klopp zrobi przemyślane transfery i uda się złapać regularność. Na deser równie ciekawie zapowiadający się mecz derbowy - Chelsea vs West Ham.

Zapraszam do dyskusji ;)
 
kamil9414 82

kamil9414

Użytkownik
Na typowanie konkretnych spotkań będzie jeszcze naprawdę wiele czasu i czuję, że pod tym postem stęsknieni brytyjskim futbolem nabijemy wiele stron dyskusji, ale ostatnio rzuciło mi się w oczy sporo tekstów ze strony Arsenalu i ich sytuacji kadrowej na mecz z Liverpoolem w pierwszej kolejce. Odpowiednio skleiłem wiele źródeł, bo temat mnie zainteresował, i przygotowałem finalnie takie zestawienie.
Otóż, po wyczerpujących turniejach reprezentacyjnych w kadrze Arsenalu zabraknie na inaugurację sezonu naprawdę wielu kluczowych zawodników, między innymi The Gunners poradzić będą musieli sobie bez:
Mesuta Oezila
Aarona Ramseya
Alexisa Sancheza (prawdopodobnie, bo on z kolei grał w Copa America i jeszcze nie jest przesądzone czy zdązy wypocząc po turnieju. Jednak wrócił z turnieju z paskudnie wyglądającym guzem na kostce i to może być kluczowe odnośnie jego rehabilitacji)-tutaj próbuję wkleić zdjęcie kostki Alexisa-:

Laurenta Koscielnego
Oliviera Girouda
Dla przeciętnego kibica Premier League jest w sumie już jasne i oczywiste, że w tym Arsenalu wiecznie brakuje kluczowych zawodników, głównie pod wpływem kontuzji, ale jeszcze tak dla wyobrażenia sobie skali niemocy jaka czeka Kanonierów głównie w ofensywie- to jest lista zgłoszonych napastników na mecz z The Reds:
Yaya Sanogo
Chuba Akpom
Takuma Asano
* Danny Welbeck leczy kontuzję
Wygląda to co najmniej komicznie żeby nie powiedzieć, że dla fanów Arsenalu musi być to niemały dramat.
Na pewno będzie jeszcze wiele aktualizacji co do ewentualnego powrotu i odpoczynku poszczególnych zawodników, na ten dzień jedenastka Arsenalu wygląda mniej więcej tak:
Cech- Bellerin,Mertesacker,Gabriel,Monreal-Coquelin(Elneny), Xhaka, Wilshere,Cazorla, Iwobi, Walcott.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
G 1,5K

gaevicisti

Użytkownik
Z Cazorlą prawda, Wenger mówił, że wróci pod koniec sierpnia. Wypadł też Wilshere (podobno nic groźnego, ale z nim nic nie wiadomo) i Mertesacker (poważna kontuzja kolana, prawdopodobnie wróci w okolicy Nowego Roku). Natomiast co do postu kamila9414 - Ramsey i Sanchez bardzo możliwe, że będą grać normalnie. Na towarzyskie mecze z Vikingiem i Manchesterem City zostali w każdym razie powołani, mecz z Norwegami się zaczyna już dziś o 20:30 i obaj jakieś minuty zapewne dostaną.
Tutaj lista wszystkich zawodników, którzy polecieli do Skandynawii: http://www.arsenal.com/assets/_files/images/aug_16/gun__1470319071_Scandinavia_Squad_v2.jpg
Koscielny i Giroud chyba faktycznie jeszcze będą mieli wolne po Euro (choć trzeba sprawę obserwować, bo możliwe, że któryś z nich wróci na Liverpool), jednak Mesut też chyba będzie gotowy. Poleciał do Stanów obejrzeć ostatni tamtejszy sparing Kanonierów, z Chivas, 3.08 zaś wrzucił na media społecznościowe zdjęcie z samolotu do Londynu.
Generalnie jeśli chodzi o przednie formacje to nie wygląda to aż tak tragicznie, jak jeszcze w lipcu, i w sumie (o ile żadne ogniwo nie wyleci na dniach) da radę to jakoś sensownie złożyć na pierwszy mecz, boki obrony i bramka (Bellerin+Monreal, Cech) dobrze, tak jak w zeszłym sezonie. Tragedia jest na środku obrony. Bo tak jak pisałem, Koscielny na wakacjach, Gabriel podobno ma zapalenie migdałków, a Mertesacker wyleciał z kontuzją. I na chwilę obecną jest Holding, Chambers i Bielik.
edit: Cazorla i Gabriel w wyjściowym na Viking, więc widocznie obaj już są zdolni do gry ????
 
kamil9414 82

kamil9414

Użytkownik
Tak jest, mój komentarz był pisany dosyć szybko i wcześnie przed startem ligi, bo myślałem, że kursy na Liverpool mogą spadać ????
No ale tak jak piszecie od mojego postu sytuacja kadrowa Arsenalu uległa zmianie. Napiszę jeszcze o tym, o czym tutaj nie wspomnieliście- Per Mertesacker doznał kontuzji kolana i już jest po operacji,ale jego pauza potrwa dobre kilka miesięcy. Nie najlepsze informacje dla fanów Arsenalu płyną( niestety znowu) ze strony Jacka Wilshere&#39;a, który zmaga się z urazem. Utalentowany Anglik nie pojechał na tourne po Skandynawii.
Natomiast- zgoda. Wszystko wskazuje na to, że zarówno Santi Cazorla, jak i nieoczekiwanie Aaron Ramsey oraz Alexis Sanchez mogą być dostępni dla Wengera na inauguracyjne spotkanie pierwszej kolejki Premier League.
Też taki mały edit jeśli chodzi o przewidywalny skład. Nawet bez Chilijczyka i Walijczyka wszystko wskazuje na to, że na skrzydłach Arsenalu zagrają Joel Campbell oraz Alex Oxlade Chamberlain, którzy są w pre-seazonie w bardzo wysokiej formie.
PS. Może mi ktoś wytłumaczyć na privie jak edytować swój własny komentarz, tak jak to zrobił kolega wyżej?
 
R 28

roki1

Użytkownik
Panowie takie pytanko. Crystal Palace to sie oslabilo czy wzmocnilo przed tym sezonem. Ostatnie druzyny co graly w pucharze to spadaly z ligi.Takze kombinuje ze teraz moze Crystal spadnie 6.50 kurs,za 500 zl to daje fajna kase.Cos w tym moze byc i moze teraz bedzie podobnie.
 
teamdoxpl 165

teamdoxpl

Użytkownik
Panowie takie pytanko. Crystal Palace to sie oslabilo czy wzmocnilo przed tym sezonem. Ostatnie druzyny co graly w pucharze to spadaly z ligi.Takze kombinuje ze teraz moze Crystal spadnie 6.50 kurs,za 500 zl to daje fajna kase.Cos w tym moze byc i moze teraz bedzie podobnie.

Osobiście bym czegoś takiego nie zagrał. Crystal Palace pomimo tego że zajęło 15 miejsce to wcale złego futbolu nie grali. Wzmocnili się trzema fajnymi nazwiskami: Andros Townsend (Newcastle), James Tomkins (West Ham), Steve Mandada (Marsylia). Z drużyny odeszli McCarthy (Southampton), Gayle (Newcastle za 10 mln funtów) i kilku rezerwowych o których większość nawet pewnie nie słyszała. Do spadku na pewno typowałbym Sunderland, West Brom i któryś z beniaminków. Poza tym Leicester wszyscy też skazywali na spadek rok temu i wiemy jak się skończyło ???? Wstrzymałbym się inwestowania takiej kwoty. Wolałbym na Twoim miejscu to 500 zł zainwestować w normalne rozgrywki i jest większe prawdopodobieństwo że tego nie przegrasz.
 
1 0

10wredny

Użytkownik
Co Panowie powiecie na mecz Man Utd? 1,72 kursu z Burnemouth wydaje się być dobrą propozycją, szczególnie jeśli spojrzymy na ich styl gry w pierwszych meczach pod wodzą Mou.
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Arsenal - Liverpool

W pierwszej kolejce od razu mamy hitowe starcie na Emirates. Arsenal podejmuje Liverpool. Ja w tym spotkaniu widzę przede wszystkim bramki. U gospodarzy sporo osłabień w obronie. Zabraknie trzech najlepszych środkowych obrońców. Kontuzjowani są Mertesacker i Gabriel, natomiast Koscielny może nie być gotowy do gry, ze względu na przedłużony urlop po EURO. Fajnie z przodu zaprezentował się Arsenal w meczu towarzyskim z City. Kanonierzy cały czas stwarzali zagrożenie pod bramką rywala. Jeśli chodzi o cały okres przygotowawczy, to piłkarze Arsenalu dużo strzelali i przy tym ani razu nie zaznali goryczy porażki. Liverpool może pochwalić się dosyć niespodziewanym wynikiem jaki osiągnął z Barceloną - wygrana aż 4:0. Dzień później piłkarze Kloppa przegrali z Mainz… 0:4, czyli zaprezentowali w tych dwóch meczach &quot;typowy&quot; Liverpool. Generalnie Liverpool pod wodzą Kloppa dobrze spisywał się w meczach z czołówką i prezentował ofensywny styl gry. Liczę, że to będzie także dobre widowisko. Za overem przemawia statystyka. W ostatnich bezpośrednich meczach padało dużo bramek, nie licząc jednego bezbramkowego remisu: 3-3, 0-0, 4-1, 2-2, 2-1, 5-1. Moim zdaniem kurs 2,00 na over 2,5 jest za wysoki w tym meczu.

Może będę próbował grać coś jeszcze w stronę Liverpoolu, ale na razie czekam do niedzieli.

Arsenal - Liverpool over 2,5 @ 2,00 Pinnacle ✅ 3:4

Arsenal - Liverpool 2 DNB @ 2,25 MarathonBet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
teamdoxpl 165

teamdoxpl

Użytkownik
Arsenal - Liverpool
Mój typ: BTS - TAK ✅✅✅ Ależ bramki, świetny mecz.
Kurs: 1,7
Bukmacher: Fortuna


Starcia tych dwóch zespołów zawsze opiewają w bramki. Na ostatnich 5 starć tylko w jednym padł bezbramkowy remis. Obie ekipy wzmocniły się kilkoma ciekawymi nazwiskami. Do Liverpoolu dołączyli tacy piłkarze jak Sadio Mane (Southampton), Joel Matip (Schalke). W drużynie Kanonierów zabraknie Gabriela, Mertesackera i niestety znowu Welbecka. Po takim kursie BTS można spokojnie zagrać, pomimo że to dopiero start rozgrywek to uważam że oby dwie ekipy będą chciały rozpocząć je od wygranej więc tutaj spodziewam się otwartej gry i podobnie jak kolega wyżej over 2,5.

Póki co tyle, z resztą wstrzymuję się do czwartku ale pod lupę biorę mecze Swansea, Tottenhamu i Manu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
_beafraid 879

_beafraid

Użytkownik
Do spadkowiczów dołożyłbym od siebie Swansea. Właśnie stracili A. Ayewa, a do Evertonu ma powędrować Ashley Williams, a o konkretnych wzmocnieniach (poza Llorente) coś nie słychać - sam Sigursson nie pociągnie zespołu.
 
gary-linker 69

gary-linker

Użytkownik
Wcześniej też bym polecił BTS, ale teraz coraz bardziej rozważam granie w stronę The Reds x2, po kursie 1,62(Bet 365), ze względu na dobrą formę liverpoolu i jeśli wierzyć komentarzom innych, duże braki kadrowe Arsenalu.
A oprócz tego gram:
Man city 1,2
Man utd 1,75
Leicester x2 1,3
Bet365
 
S 18

sebastiann

Użytkownik
Wypowie się ktoś na temat Southamptonu ? powinni dać rade przed własną publicznością z Watfordem które całkiem nieźle sobie radziło w poprzednim sezonie?
 
T 48

t4mtynten

Użytkownik
Wypowie się ktoś na temat Southamptonu ? powinni dać rade przed własną publicznością z Watfordem które całkiem nieźle sobie radziło w poprzednim sezonie?
Troche mi smierdzi ten mecz.. soton sprzedalo swoje 3 najwazniejsze moim zdaniem ogniwa czyli mane,pelle i wayama, watford pokazalo w zeszlym sezonie, ze potrafi sie postawic kazdemu, osobiscie po takim kursie omijam
 
O 1,3K

osiek

Użytkownik
Hull - Leicester 2-1
Typ: 2. drużyna wygra przynajmniej jedną połowę 1,5 Fortuna
⛔

Bardzo słaby występ lisów, w pierwszej połowie 3 stu procentowe okazje zmarnowane...
Jak wiemy Lisy dokonały kilku zmian w swoich szeregach. Najgłośniejszą było prawdopodobnie odejście N&#39;Golo Kante, pomocnika który przeniósł się do Chelsea. Oprócz Kante klub opuściło również kilku innych piłkarzy.
Mimo tego że niektórzy odeszli, kilku zawodników również dołączyło do drużyny. Dla nas na pewno ciekawym jest fakt pojawienia się Bartosza Kapustki o którym zaczęło być głośno podczas Euro 2016. Wszyscy zastanawiają się jak zaprezentuję się w nowych warunkach i na nowym terenie oraz czy uda mu się wygrać walkę o pierwszą jedenastkę. Poza tym szeregi Lisów zasilił Ahmed Musa który pojawił się w meczu Community Shield, niestety przegranym 1-2 z MU. Musa według mnie zaprezentował się całkiem nieźle a jego szybkość na pewno przyda się w nowym sezonie. Podsumowując, nie wiem czy podopiecznym Claudio Ranieriego uda się zwyciężyć i wywieźć 3pkt, dlatego zagram bezpieczniejszy typ który powinien wejść.

Manchester City - Sunderland 2-1
Typ: LB Over 2,5 1,50 Fortuna ✅

W zespole Obywateli masa zmian. Klub opuścili między innymi: Edin Dzeko, Martin Demichelis, Geronimo Ruli, Florian Lejeune.
Piłkarze którzy zasilili szeregi The Citizens:
John Stones, Ilkay Gundogan, Nolito, Oleksandr Zinchenko, Stefan Jovetic i kilku innych. Sunderland również dokonał kliku zmian. Z tych ciekawszych warto zaznaczyć nabycie Patricka McNaira oraz Papy Djilobodji. Koty rozegrały 6 spotkań sparingowych z czego wygrali 4 i 2 zremisowali, w czym jedno z Borussiom Dortmund. Manchester City rozegrał 3 takie spotkania. Jedno zwycięstwo z Borussiom Dortmund, przegrali z Bayernem oraz Arsenalem. Liczę że w tym meczu padnie kilka bramek. W ostatnich pięciu pojedynkach miedzy tymi zespołami aż pięć razy zwyciężało MC. Myślę że tym razem stanie się podobnie.

Chelsea - West Ham 2-1
Typ: BTS - TAK 1,85 Fortuna ✅

Jak już pisałem wyżej, szeregi The Blues zasilił N&#39;Golo Kante. Poza tym z Marseille przyszedł Michy Batshuayi. Z tych ciekawszych nazwisk które dołączyły do Młotów na pewno warto wspomnieć o Andre Ayew który przyszedł z Swansea City. West Ham rozegrał kilka spotkań sparingowych z różnymi przeciwnikami oraz z rożnym skutkiem. Ciekawą była wpadka podczas eliminacji do LE. Młoty przegrały mecz wyjazdowy ze Słoweńskim Domzale 0-1. W kolejnym spotkaniu uratowali jednak honor wygrywając 3-0. The Blues również ma za sobą kilka spotkań sparingowych.
Tak więc oba zespoły miały okazję na przetestowanie nowych ustawień, piłkarzy oraz rozwiązań które być może zobaczymy w najbliższym meczu.
W zeszłym sezonie Chelsea zaprezentowało się bardzo słabo kończąc rozgrywki dopiero na 10 miejscu. West Ham natomiast zaskakiwał na każdym kroku. Rozgrywki zakończyli na 7 miejscu, jednak byli bardzo blisko TOP 5. W nowym sezonie gospodarze będą chcieli zapomnieć o tym co było i walczyć zapewne o mistrzostwo lub przynajmniej o miejsce dające możliwość gry w LM. West Ham zapewne spróbuje powtórzyć to co osiągnęli w zeszłym sezonie a być może powalczyć o coś więcej.
 
antekd 11

antekd

Użytkownik
Rusza Premier League a tu prawie w ogóle nie ma typów?
Ja proponuję mecz Everton - Tottenham i typ under 1 do przerwy 1,85 bet365.
Argumenty:
- Tottenham bez Dembele (pauzuje jeszcze za mecz z Chelsea z końcówki zeszłego sezonu). Dembele to był bardzo ważny zawodnik w systemie Pocchetino. Łączył obronę z atakiem, kontrolował grę, nadawał tempo. Zastąpi go Wanayama, znacznie bardziej defensywny zawodnik, który ma dobry odbiór, ale dużo mniejsze umiejętności gry do przodu. Stąd Tottenham zagra dwoma bardzo defensywnie usposobionymi pomocnikami - Dierem i właśnie Wanayamą. To sprawi, że z jednej strony trudno będzie Evertonowi sforsować i tak bardzo dobą linię defensywną Kugutów, a z drugiej strony Tottenham może mieć problem z łatwym i płynnym konstruowaniem akcji.
- brak Lukaku - Everton ma zagrać bez najlepszego napastnik, zastąpi go Delofeu, nominalnie skrzydłowy.
Gram under do przerwy, bo wydaje mi się, że w drugiej połowie Tottenham może zacząć bardziej ryzykować i się rozkręcić.
-
I jeszcze taki dubel bez szczególnej argumentacji: Manchester City DNB + Leicester DNB ako 2,07. Wydaje się bardzo pewne, a kurs zaskakująco wysoki jak na takiego kombosa.
 
_beafraid 879

_beafraid

Użytkownik
Buk365:
Middlesbrough - Stoke City -&gt; Stoke City DNB @2.25 oraz X2 za @1.6 1:1
Gospodarze tego meczu, zespół Middlesbrough to beniaminek obecnego sezonu. Przed sezonem dokonali paru transferów, przyszli m.in. Viktor Fisher, Victor Valdes, Álvaro Negredo, Fabio czy Gastón Ramírez, ale szczerze mówiąc, jakoś tego nie widzę. Do składu weszło kilku graczy, na pewno dla M&#39;boro są wzmocnieniem, ale czy na tyle, aby walczyć jak równy z równym z 9. ekipą poprzedniego sezonu? Dochodzi do tego zgranie z ekipą, fakt, że na przestrzeni czasu na pewno się zgrają ze sobą, ale tutaj ile zdążyli ze sobą pograć, miesiąc? Stoke bardzo mi się podobało w zeszłym sezonie, fajna ekipa z Shakirim, Bojanem, Arnautoviciem na czele. W zeszłym sezonie na wyjeździe grali tak samo równo, co na swoim terenie. Z transferów pozyskali niechcianego w L&#39;poolu Joe Allena, który według mnie będzie mega wzmocnieniem dla Stoke. Co ważne, nie stracili nikogo ważnego z poprzedniego sezonu i jeśli zagrają tak, jak potrafią, to na pewno sobie z beniaminkiem poradzą, stąd gram w ich stronę.
Manchester City - Sunderland -&gt; Manchester City wygra pierwszą połowę @1.66 1:0 do przerwy
Co tu dużo mówić. City, jak co sezon od paru lat, jest jednym z kandydatów do końcowego triumfu, z drugiej strony mamy natomiast Sunderland, drużynę, która według mnie będzie walczyć o utrzymanie w tym sezonie. Swoją drogą, Moyes robi tam rezerwy United (McNair, Love i Januzaj ???? ), ale to za mało, żeby postawić się arabskim pieniądzom City. Uważam, że City na swoim terenie, w pierwszej kolejce będzie chciało udowodnić wszystkim, że będą mocni w tym sezonie. Przeglądając h2h, na 5 poprzednich spotkań pomiędzy tymi ekipami na Etihad, w 3 z nich City wygrywało pierwszą połowę. Co tu dużo mówić, w każdej z formacji City przewyższa Sunderland i myślę, że jutro szybko to udowodnią, pomimo całej sympatii do Czarnych Kotów.
Everton - Tottenham -&gt; obie drużyny zdobędą gola - TAK @1.80 1:1
Obie drużyny kojarzą mi się z grą do przodu, zatem idę tym tropem. Co prawda w Evertonie może zabraknąć Lukaku, od którego jest uzależniona gra ofensywna Evertonu, jednak ma tam kto jeszcze strzelać gole, np.: Kevin Mirallas, Gerard Deulofeu, Aaron Lennon, czy napastnik Arouna Kone. Co do defensywy, to zabraknąć ma Seamus&#39;a Colemana, prawego obrońcy, najwyżej wycenianego defensora Evertonu, co według mnie jest sporą stratą. W dodatku stracili swojego młodego, utalentowanego Stonesa, który wybrał grę dla City,o prawda zakupili Williamsa ze Swansea, ale nie zagra on jutro. Dwie dziury, które ciężko załatać, stąd myślę, że Everton ma ułatwione szanse na zdobycie gola. Co do siły ofensywnej Tottenhamu, to zagrać mają wszyscy, którzy są za grę do przodu odpowiedzialni: Harry Kane, Dele Alli, Christian Eriksen czy Érik Lamela. Jestem przekonany, że któryś z nich zdobędzie gola, wykorzystując dziury Evertonu. Co do defensywy, nie zagra Moussa Dembele, grajek, który dużo piłek przecinał, odbierał, zatem jest do na pewno jakaś strata do Tottków. Myślę, że Everton u siebie zdobędzie choć jedną bramkę, Tottenham na nią odpowie (bądź w odwrotnej kolejności) i obie drużyny zdobędą gola.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
otobet 115

otobet

Użytkownik

Manchester City - Sunderland
Rozpoczynamy nowy sezon Premier League, a zarazem nowy rozdział Obywateli, których w tym sezonie poprowadzi Pep Guardiola. Nowy szkoleniowiec rozpoczął od przebudowy zespołu, z którego odeszli Dzeko, Rulli, Demichelis, a dołączyli Zinchenko, Moreno, Noliton, Gundogana Sane czy Stonesa. Zimą do zespołu dołączy jeszcze Gabriel Jesus. Nadal nie wiadomo co z Yaya Toure oraz Nasrim, którzy mieli odejść podobnie wygląda sytuacja z Mangala. Piłkarze Pepa przed sezonem wystąpili w International Champions Cup, w którym ich pojedynek z Manchesterem United został odwołany, nastepnie zmierzyli się z Borussia Dortmund, z którym wygrali w karnych. Ostatnio zmierzyli się z Arsenalem i dość nieoczekiwanie przegrali 3:2. Dzisiaj nikt nie dopuszcza do siebie straty punktów. W tygodniu czeka ich pojedynek o ligę mistrzów. Dzisiaj będziemy mogli dostrzec w jakiej formie są Obywatale. Z ekipą Sunderlanda mierzą się regularnie od kilku lat i wygrywali ostatnie pięć spotkań z rzędu. Sunderland przyjeżdża dzisiaj na Etihad Stadium z Davidem Moysem na ławce trenerskiej. Z drużyną pożegnali się Graham, Fletcher, Roberge, Vergini oraz Giaccherini, natomiast dołączyli Donald Love, Patrick McNair, Papy Djilobodji czy Januzaj. W przedsezenowych grach kontrolnych zespól Moyesa radził sobie przyzwoicie, stoczyli sześć pojedyneków z czego cztery okazały się zwycięskie, natomiast dwa zakończyły się remisem (z Borussia Dortmund i Montpellier.) Jak będzie w dzisiejszym spotkaniu?
▶ Over 2,5 gola
▶ 1,55
:arro: Otobet
 
kaszpir88 1K

kaszpir88

"Król Ekstraklasy"
Witajcie w Premier League! Liga którą uwielbiam, nie mogę bez niej żyć i oglądam w jak największej ilości ???? (jeszcze kręci mnie Ekstraklasa, ale to z wiadomych przyczyn).
Postaram się podawać jak najskuteczniejsze typy, ale 100% skuteczności nikt nie ma ;)

Pierwsza więc lepiej ostrożnie ze stawkami ????

EVERTON - TOTTENHAM
13.08. godz. 16:00 Goodison Park

Przewidywane składy:
Everton (4-2-3-1): Stekelenburg - Baines, Jagielka, Mori, Coleman - McCarthy, Guye, Mirallas, Berkley, Cleverley - Deulofeu
Tottenham (4-2-3-1): Lloris - Walker, Alderweireld, Vertonghen, Rose - Wanyama, Dier, Lamela, Alli, Eriksen - Kane
Nie zagrają:
Everton: Besić, Connolly, Browning (kontuzje), Lukaku (występ zagrożony)
Tottenham: Dembele (zawieszenie), Heung-Min

Mam nadzieję że będzie to godny mecz pierwszej kolejki.
Po rozczarowującym sezonie na Goodison Park nastąpiła zmiana trenera. Linia defensywna 15/16 dość przeciętna. Dodatkowo odszedł największy talent tej formacji John Stones, Baines poprzedni sezon też słabszy niż wcześniejsze lata. Przyszedł solidny Ashley Williams ze Swansea, ale on dzisiaj nie zagra. The Toffees będą mieli dzisiaj poważy problem żeby utrzymać zero z tyłu przeciwko takiej ofensywie jak Lamela, Alli, Eriksen, Kane. Ofensywa Evertonu wygląda całkiem dobrze, może nawet lepiej jak nie zagra Lukaku, ataki powinny rozkładać się równomiernie. W meczach przedsezonowych szczególnie dobrze prezentował się Deulofeu. Baines świetnie wykonuje stałe fragmenty.
Uważam że obie drużyny strzelą przynajmniej po jednej bramce. Szczególnie w pierwszej kolejce ciężko wytypować 1 X 2

BTS - TAK @1.88 Unibet ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom