>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1. kolejka Kwalifikacje Euro 2020 [21.03-23.03.2019]

Status
Zamknięty.
blancos 56

blancos

Użytkownik
Wiem, ze nie tutaj ale tu najszybciej moge znalezc odpowiedz. Potrzebuje powolania na dzisiejszy mecz kwali w Afryce w skladzie Maroko. Malawi patrzac po wynikach mocno przecietne. Kurs Jakos dziwnie wysoki na gosci wiec stad moje zapytanie. Z gory dzieki
 
mazak24 5,7K

mazak24

Użytkownik
Wiem, ze nie tutaj ale tu najszybciej moge znalezc odpowiedz. Potrzebuje powolania na dzisiejszy mecz kwali w Afryce w skladzie Maroko. Malawi patrzac po wynikach mocno przecietne. Kurs Jakos dziwnie wysoki na gosci wiec stad moje zapytanie. Z gory dzieki
Kurs wysoki pewnie dlatego, że Maroko już z awansem na PNA, a nawet jak Malawi wygra to awansu im nie da.
 
samin1983 99

samin1983

Użytkownik
Może się nie znam na piłce nożnej ale wobec takich kursów nie przejdę obojętnie i gram eliminacje. Przecież tutaj jest trzy klasy różnicy.

Andora - Islandia - over 3.5bramki Islandii (3.91)
Andora - Islandia - over 2.5 bramki HT (7.11)

Może ktoś lepiej ogarnięty coś więcej powie ? Siłowo ich zjadają. Każdy stały fragment gry.
 
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
Sprawdź wyniki Andory u siebie, poźniej gości i wyciagnij wnioski. Wg mnie Islandie może czekać męczarnia
 
gregcov 9,1K

gregcov

Użytkownik
Może się nie znam na piłce nożnej ale wobec takich kursów nie przejdę obojętnie i gram eliminacje. Przecież tutaj jest trzy klasy różnicy.

Andora - Islandia - over 3.5bramki Islandii (3.91)
Andora - Islandia - over 2.5 bramki HT (7.11)

Może ktoś lepiej ogarnięty coś więcej powie ? Siłowo ich zjadają. Każdy stały fragment gry.
Wszystko zalezy od tego jak sie mecz ulozy. Jak lslandia szybko strzeli, to moze wejsc. Jak sa za wysokie kursy to buki kusza a ludzie wtapiaja. Z reguly jak slave druzyny graja u siebie to muruja bramke I dlugo utrzymuje sie 0:0. Chociaz za drobne mozesz sprobowac.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Szwajcaria powyżej 1.5 gola @2.00✅✅
lv

Kurs atrakcyjny na to że Szwajcaria strzeli minimum dwie bramki, a szansa na to jest bardzo duża. Wygrali swoją grupę w Lidze Narodów mając za przeciwników Belgię i Islandię. Dziś przyjdzie zmierzyć się z Gruzją. Patrząc na ostatnie poczynania Gruzinów, to wygląda to rewelacyjnie. Na 10 ostatnich spotkań tylko jedna porażka i jeden remis. Zatrzymajmy się w tym miejscu na chwilę. Tak patrzę na te mecze i nie widzę żadnej topowej reprezentacji. Litwa, Estonia, Malta, Luksemburg i tak dalej. Szwajcarzy są zdecydowanie lepsi od ekip, które tutaj wymieniłem. Najlepiej zacząć od pewnego zwycięstwa, bo w drugiej kolejce zmierzą się z Danią.
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
gregcov 9,1K

gregcov

Użytkownik
Szwajcaria powyżej 1.5 gola @2.00
lv

Kurs atrakcyjny na to że Szwajcaria strzeli minimum dwie bramki, a szansa na to jest bardzo duża. Wygrali swoją grupę w Lidze Narodów mając za przeciwników Belgię i Islandię. Dziś przyjdzie zmierzyć się z Gruzją. Patrząc na ostatnie poczynania Gruzinów, to wygląda to rewelacyjnie. Na 10 ostatnich spotkań tylko jedna porażka i jeden remis. Zatrzymajmy się w tym miejscu na chwilę. Tak patrzę na te mecze i nie widzę żadnej topowej reprezentacji. Litwa, Estonia, Malta, Luksemburg i tak dalej. Szwajcarzy są zdecydowanie lepsi od ekip, które tutaj wymieniłem. Najlepiej zacząć od pewnego zwycięstwa, bo w drugiej kolejce zmierzą się z Danią.
To jest moim zdaniem najpewniejszy meczyk dzisiaj. Waham sie tylko, czy grac czysta dwojke na Szwajcarie, czy min 2 gole Szwajcarow. Pomimo wyjazdu i trudnego terenu ze wzgledu na geografie za drobne zagralem tez Szwajcarie z handi -1. Ogolnie wertowalem zachodnie strony z typami i tam typuja dokladny wynik 0:1.
Zauwazylem tez jedno ciekawe spotkanie. Z reguly omijam spotkania gdzie graja wielkie druzyny a skupiam sie na perelkach ktore ludzie przeoczaja. Wczoraj zlamalem swoja zasade i dodalem na podbicie Portugalie, chociaz jak to dodawalem to czulem ze zle robie... Spotkanie ktore dzisiaj biore pod lupe to Malta-Wyspy Owcze.
Za drobne dzisiaj gram BTTS w spotkaniu Malta-Wyspy Owcze. Zarowno Malta jak i Wyspy Owcze wiedza, ze jak maja z kims wygrac to tylko ze soba nawzajem hehe. Obie ekipy to slabe ekipy z lekkim wskazaniem na gosci. Malta u sibie z reguly strzela co najmniej jednego gola a Wyspy Owcze potrafily wygrywac nawet z Lotwa na wyjezdzie i ogolem sie lekko poprawili jako zespol czego efektem jest to ze moga grac z Malta w jednej grupie (wczesniej byli w tym samym koszyku). Za typem przemawia tez, i chyba najbardziej VALUE (srednio 2.25 za btts). Mozna tez probowac btts i over 2,5 za srednio 3,25).
Aha, co myslicie o spotkaniu Szwecja-Rumunia - 1 i Bosnia-Armenia btts?
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
Warto szukać ciekawych opcji na dziś w meczu Gibraltaru z Irlandią Południową. Mowa oczywiście po rzutach rożnych. Wystarczy spojrzeć w h2h i styl gry obu ekip. Spodziewam się liczby rogów około 12.
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Apropo rzutów rożnych to ja myślę nad spotkaniem Włochów z Finami. Makarony to underowa drużyna i myślę, że trochę się napocą żeby wygrać, stąd pomysł na rzuty rożne, bowiem u siebie nabijają ich sporo, a zdarza się, że nawet kilkanaście w 1 meczu. Over 6.5 rogów Italii stoi @1.98, over 4.5 HT @1.98, a kombinacja Italia win + Italia -2.5 rogów @1.94. Co mnie nurtuje to jest to, że w meczach Finów pada mało rogów, ale tak se myślę, że po ostatnich nieudanych kwalifikacjach do mundialu Włosi będą bombardować bramę gości, żeby wygrać jak najwyżej. Tylko co z tą Finlandia? Nie mam pojęcia o tej drużynie, nie oglądałem meczu z ich udziałem pewnie kilka lat... Będę wdzięczny za komentarze
 
L 14

luksz78

Użytkownik
Warto szukać ciekawych opcji na dziś w meczu Gibraltaru z Irlandią Południową. Mowa oczywiście po rzutach rożnych. Wystarczy spojrzeć w h2h i styl gry obu ekip. Spodziewam się liczby rogów około 12.
Wczoraj po kursie 1.90 wyłapałem over 7.5RR Irlandii, dziś stoi po kursie 1.70 i pewnie będzie spadał w dół. Widzę w tym spore VALUE, wiemy dobrze jak ten mecz będzie wyglądał, goście przyjeżdżają wygrać znaczącą różnicą i szkoda, że nie mogę nigdzie znaleźć wyższej linii po wyższych kursach. Mogę dodać, że Irlandia w obydwu meczach z dzisiejszym rywalem w 2014 i 15 roku również w eliminacjach do Euro nabili odpowiednio 10 i 13 rzutów rożnych i tak wiem, że to było przeszło 4 lata temu, ale taka Macedonia w zeszłym roku nabiła w meczu z Gibraltarem 9 i 16 rożnych, także Irlandia tym bardziej nie powinna mieć z tym problemu. ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
Wytłumaczy mi ktoś kurs 1,3 na Ukraine w wyjazdowym spotkaniu z Luksemburgiem ? Drużyna awansowała z kursów 1,05 , 1,10 max przeciwko nim na 1,3. Wiatr w żagle dała oczywiście Legia. Możemy czuć się dumni.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Euro, kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bośnia Hercegowina - Armenia
Typ: 1
Kurs: 1,36
Bukmacher: 1xbet
✅ 2-1
Dyscyplina: Piłka nożna - Euro, kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Hiszpania - Norwegia
Typ: 1
Kurs: 1,26
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Wspólna analiza dla obu typów. Tutaj myślę, że górą będą faworyci i niespodzianek w tych spotkaniach nie będzie. Obie reprezentacje są mocniejsze od swych rywali i na własnym terenie nie powinny mieć problemów. Norwegia może się postawić Hiszpanom swoją twardą grą w obronie i to dla Hiszpanów nie będzie łatwe spotkanie ale ostatecznie myślę, że faworyt wygra. Norwegia będzie tutaj nastawiona na grę defensywną i aby w pierwszej kolejności tam nie popełnić błędu niż skupiać się na atakach ale Hiszpanie radzą sobie w ataku pozycyjnym i myślę, że jakiś błąd w końcu Norwegom się w defensywie przytrafi i gospodarze nie bez problemów ale wygrają.
Bośnia jest zdecydowanie mocniejsza od Armeni i tutaj nie powinno być żadnych problemów. Nie widzę czym Armenia miałaby się przeciwstawić. Jest Mkhitaryan i to by było na tyle. Bośnia ma zdecydowanie lepszych graczy o większej sile rażenia i umiejętnościach i tutaj spodziewam się łatwego zwycięstwa.
✅ 2-1
 
megeczupal 10,6K

megeczupal

Użytkownik
Wczoraj po kursie 1.90 wyłapałem over 7.5RR Irlandii, dziś stoi po kursie 1.70 i pewnie będzie spadał w dół. Widzę w tym spore VALUE, wiemy dobrze jak ten mecz będzie wyglądał, goście przyjeżdżają wygrać znaczącą różnicą i szkoda, że nie mogę nigdzie znaleźć wyższej linii po wyższych kursach. Mogę dodać, że Irlandia w obydwu meczach z dzisiejszym rywalem w 2014 i 15 roku również w eliminacjach do Euro nabili odpowiednio 10 i 13 rzutów rożnych i tak wiem, że to było przeszło 4 lata temu, ale taka Macedonia w zeszłym roku nabiła w meczu z Gibraltarem 9 i 16 rożnych, także Irlandia tym bardziej nie powinna mieć z tym problemu.
Totalbet daje over 7.5 1.9 i over 8,5 2.50 ;)
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
W związku z tym,co pisałem odnośnie meczu Gibraltaru z Irlandią.
Irlandia over 7,5 RR @ 1,86 ✅
Irlandia -5,5 RR @ 1,84 ⛔
Over 10,5 RR @ 2,05 ✅
Over 13,5 RR @ 5,00 ⛔
Over 14,5 RR @ 6,95 ⛔
Pierwsze 3 bety grane mocno, reszta tak z głową. Jedynie co może popsuć te bety, to mega skuteczność i kolo 7/8 bramek Irlandii. Gibraltar też może coś dołoży z rogów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
merckx1989 595

merckx1989

Użytkownik
Wpadło mi w oko coś takiego
Malta-Wyspy Owcze over 1,5 gola za 1,6 w STS
W każdym dotychczas ich meczu w historii była pokrywana ta linia, zawsze padał też bts.
Wiadomo każda seria się kiedyś kończy ale to taki mecz druzyn że tu nie ma czego bronić, jedyna w sumie szansa na punkty w dość trudnej grupie. Myślę że spokojnie ta linia będzie pokryta a kurs do dubla np. z overem rogów 8,5 w meczu irlandii, za 1,45 w STS jest całkiem spoko.
Pozdrawiam
 
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Włochy (-1)-Finlandia 1 @1.85

Wlochom powinno bardzo zalezec, bo ta reprezentacja nie zagrala na ostatnich Mistrzostwach Swiata. Wlosi przegrali bodajze baraze ze Szwecja, jesli mnie pamiec nie myli. Dobry poczatek to na pewno byloby cos, co Wlochom powinno porpawic nastroju. Reprezentacja dosc dobrze nam znana, bo Wlosi byli naszymi rywalami z Lidze Narodow i na pewno prezentowali sie lepiej od nas i nie gorzej od Portugalii, ktorsa bedzie w czerwuc walczyc w decydujacych meczach ligi Narodow.
Finlandia to raczej taki europejski sredniak. Ich potencjal na pewno nie jest tak duzy i to raczej drzyna, ktora kibicom kojarzy sie co najwyzej z legendarnym Jari Litmanenem niz z tuzami obecnego futbolu.
Cokolwiek by nie mowic, jestem zdania ze Wlosi beda naprawde zdeterminowani i bedzie sznasa by wygrac wiecej niz jednym golem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
B 434

boca-juniors

Użytkownik
Włochy - Fińczyki under 2,5 po 1,85 sts 4/10 ✅ 2-0
Jak dla mnie tutaj za wiele goli nie będzie. Finlandia to strasznie drewniana w ofensywie ekipa, strzelają bardzo mało goli w swoich meczach, z reguły jeden to maks jak grają z kimś podobnie żałosnym albo jeszcze gorszym. Typowe skandynawskie drwale.Z kolei w obronie jakoś sobie radzą i traca mało bramek, nawet z mocnymi ekipami. Włosi z kolei jak wiadomo, zawsze świetna defensywa, tracą bardzo mało goli, zakładam, że dziś nie stracą jak się nie zdekoncentrują. Z kolei w ataku mają wyraźne problemy, owszem stwarzają sobie sytuacje ale są strasznie nieskuteczni, dlatego zdobywają bardzo mało goli. Wyraźnie brak im z przodu klasowych graczy jak kiedyś Totti, Baggio, Del Pierro. W zeszłym roku tylko w jednym meczu! strzelili 2 gole, w meczu z ogórasami z Arabii Saudyjskiej. W ciągu ostatnich dwóch lat udało im się to 3x razy, bo grali z San Marino i Lichtensteinem! Oglądałem wiele meczów Azzurich i ich atak jest dramatyczny, dlatego nie spodziewam się tutaj wielu goli. Finowie to też bardzo underowa ekipa, w zeszłym roku tylko 3 razy była linia przebita ale to zawsze w meczach z jakimiś amatorami z Malty czy Estonii i Jordanii. Pewnie Włosi wymęczą jakieś 1-0 ale i 0-0 czy 1-1 nie jest wykluczone, 2-0 to już by był maks jak na to co oni strzelają bramek. Dlatego uważam, że to bardzo duże value kursowe, zakładam, że Finowie nic raczej nie strzelą, a Włosi jak pisałem, potworne problemy w ataku, więc za wiele nie spodziewam się po nich, jak pisałem 1-0, może 2-0 maks.
p.s. We Wtorek Włosi grają z Lichtensteinem u siebie to wtedy może wbiją 2 gole i więcej....
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom