>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

1 kolejka fazy grupowej ME u-21 [16-18 czerwca 2017]

Status
Zamknięty.
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dobry mecz do oglądania dzięki Macedonii. Gra Hiszpanów jest taka, jak tu większość przewidywała. Asensio szczególnie się wybija poziomem. Macedonia fajnie że nie broni się zażarcie tylko podjęła walkę i dzięki temu mamy ładne spotkanie. Ten Babunsky dobrze się prezentuje. Mam nadzieję, że w drugiej połowie dalej będą grać tak otwarcie, bo przed przerwą było blisko na gola na 3-1.
Macedonia ładnie fakt ale czy aby to nie zakończy się 5/6:0 ? Taki otwarty futbol kochają Hiszpanie a taki wynik to już była by lekka kompromitacji mimo, niezłej gry.
Asensio na 4:0, to chyba będzie największa gwiazda tych mistrzostw.
 
A 101

arcticmonkey

Użytkownik
Co do dzisiejszych meczów - nie widzę tu opcji niespodzianek. Owszem - Czesi mają dwóch wybitnych zawodników, Jankto i Schick, zwłaszcza ten ostatni miewa przebłyski geniuszu i jest mega nieobliczalny. Niemniej jednak skład Niemców jest naprawdę nie w kij dmuchał. Gnabry, Dahoud, Philipp, Mayer, czy Oztunali to są czołowi zawodnicy w swoich klubach i to nie patrząc na podział wiekowy. W każdej formacji mają bardzo doświadczonych i ogranych zawodników na poziomie Bundesligi. Która jest mimo wszystko trochę silniejsza niż liga czeska ..
Identyczna sytuacja w drugim meczu. Włosi to też czołowi, ograni zawodnicy w mocnej lidze. Na każdej pozycji. O tym jaki mają potencjał przekonaliśmy się jak pojechali nas rezerwami kilka miesięcy temu. O Duńczykach przyznaję - nie wiem kompletnie nic. Ale biorąc jeszcze kwestie zdrowotno - wirusowe myślę, że można śmiało to zagrać.
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Podobno w duńskiej drużynie jest jakaś epidemia wirusa i sporo zawodników zachorowało, kursy na Włochów już idą w dół.
http://www.bt.dk/fodbold/afsloering-danmarks-u21-landshold-ramt-af-kaos-foer-vigtig-kamp-kaster-op-paa
Jeśli to prawda to sądze,że warto pograć takie coś

Dania - Włochy

Typ: 2(-1.5) Kurs: 2.80 Unibet ✅

Jesli info o wirusie w ekipie Danii jest faktem to zasadniczo nie mają czego szukać w tym spotkaniu.
Włosi jak juz to było wielokrotnie napisane mają niezła pake na tej imprezie
więc napewno wykorzystają zaistniała sytuacje i powinni urządzić sobie ostrą kanonade na rozpoczęcie.
Kurs na to zdarzenie piękny i trzeba brać i próbować bo szansa na powodzenie jest napewno spora.

Wynik: 0:2
 
polikum 54

polikum

Użytkownik
Jakby co ten artykuł jest z wczorajszego południa, a tego samego dnia około 16:00 trener Duńczyków na konferencji prasowej się z tego śmiał. Tylko dwóch zawodników faktycznie ma problemy (nie są to topowi gracze), cała reszta normalnie odbyła wieczorny trening.
Konkludując: czynnika wirusowego w swoich typach raczej pod uwagę nie bierzcie.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Dania - Włochy
Typ: Włochy @ 1,70 Totolotek
✅✅0:2 Pellegrini sztos, wow!!


Jakby co ten artykuł jest z wczorajszego południa, a tego samego dnia około 16:00 trener Duńczyków na konferencji prasowej się z tego śmiał. Tylko dwóch zawodników faktycznie ma problemy (nie są to topowi gracze), cała reszta normalnie odbyła wieczorny trening.
W takie doniesienia nie ma co też do końca wierzyć, fajnie, że wklejacie info o tym, ale też to nie jest przeważnie wyrocznia odnośnie typów. Ale może mieć jakiś tam wpływ, choć jednak należy wiedzieć, że organizmy sportowców są bardziej wytrenowane i znoszą to też inaczej niż zwykły śmiertelnik. Tak mi się wydaje.

Chociaż moim zdaniem nawet bez tej informacji o wirusie i tak Włosi są faworytem tego starcia. Skład robi wrażenie, nie są to tylko nazwiska, bo każdy z tych piłkarzy ma za sobą świetny sezon w Serie A, gdzie grali sporo i jak niektórzy robili ogromne wrażenie.

Duńczycy przyjechali już do Polski bez Dolberga i Sisto m.in, którzy mogliby się w tej kadrze znaleźć. W eliminacjach Dania miała słabą grupę, umówmy się. Bułgaria, Rumunia, Walia czy Luksemburg i Armenia... Nikogo wielkiego nie pokonali. Teoretycznie gwiazdą zespołu ma być Lucas Andersen, który swego czasu grał w Ajaxie, ale tam nie pzrebił się za bardzo i nie podbił Amsterdamu. Nie ma jakichś wybijających się nazwisk, mógłby być wspomniany Dolberg czy Sisto, ale nie ma ich. Dania w młodzieżowej piłce w ostatnich latach kiepsko. Na Euro u-21 największy sukces to półfinał przed dwoma laty w Czechach, a tak to nie potrafili przejść nawet fazy grupowej nigdy.

Włosi z takim pokoleniem i składem powinni dzisiejszy mecz wygrać, ja mam to zagrane już od tygodnia, gdy kurs jeszcze był @1,75, ale gdy tylko ukazała się kadra to ja w Italię mocno wierzyłem. To mój faworyt do złota, choć to co wczoraj Hiszpanie pokazali też budzi podziw, Asensio jednak to pan piłkarz już. A Włosi musża niektórzy dopiero potwierdzić swoją klasę.


Niemcy - Czechy
Typ: Obie strzelą? TAK @ 1,85 Totolotek
⛔2:0 Schick jakie pudła uuhh

Teoretycznie mecz ze wskazaniem na Niemców, ale na papierze tylko. Bo Niemcy wcale nie maja jakiegoś wybitnego składu na ten turniej. Owszem może i ofensywa robi wrażenie, bo Gnabry, Meyer czy Dahoud, to juz znaczący piłkarze, ale jak się spojrzy na defensywe i bramkę? No własnie. Taki oto skład dziś znalazłem w przewidywanych na Twitterze Tomasza Urbana, znanego fanatyka piłki niemieckiej:

&quot;Bild zgodny z kickerem więc pewnie tak będzie: Pollersbeck - Toljan, Kempf, Stark, Gerhardt - Arnold, Dahoud - Weiser, Meyer, Gnabry - Selke&quot;

Więc widać podział, Od Arnolda w górę jest moc, a im bardziej w tył, tym gorzej. Tak ja to widzę.

A Czesi? A oni mają niesamowity tercet z przodu. Jankto - Schick - Cerny. To będzie postrach niemieckiej defensywy dziś. Czesi na tym zamierzają oprzeć grze. Schick to już jest fenomen, w Sampdorii Genua jak wchodził i grał to robił robotę. Jeden z jego goli w stylu Denisa Bergkampa, wysoki, a ponadto technicznie zaawansowany perfekt. To wielki talent. W eliminacjach 10 bramek, Cerny i Jankto na skrzydłach zrobią szum. Szkoda, że w kadrze nie ma Cermaka, bo też w eliminacjach wiele znaczył.

Czesi strzelają, ale i defensywa słabsza, bo trochę goli w meczach z ich udziaem padało. Ostatnie towarzystkie gry to np 2:1 z Azerbejdźanem, 2:1 z Polską, 1:3 z Portugalia, 4:1 ze Słowacją. Grać potrafią, potencjał tam jest. Niemcy aż tak silnej kadry nie mają. Według mnie będą dziś bramki w Tychach.


A Wy jak widzicie dzisiejsze mecze? Mile widziana dyskusja i konstruktywna wymiana argumentów ;)
 
areck 213

areck

Użytkownik
Sam pograłem przedwczoraj Włochów, póki jeszcze 1,85 było.

Przewidywany skład:
https://pbs.twimg.com/media/DCgtXCwXkAASmnf.jpg:large

Czyli mamy gości, z których każdy grał w ostatnim sezonie w Serie A.
Najmniej Rugani - 15 meczów, oprócz niego każdy ~30

Milan - Torino Juventus Atalanta Atalanta - Torino Sassuolo Inter - Fiorentina Atalanta Torino

10 gości z drużyn z czołowej 10 Serie A + Pellegrini z dwunastego Sassuolo.

Dla mnie Włosi wyglądają najmocniej ze wszystkich drużyn na tym Euro. ;)
 
friendly 421

friendly

Użytkownik
Ale jaka tutaj mowa o tym virusie, hifie czy innym wydarzeniu. Prawdą jest, że pomówienia nie wzięły się znikąd. Coś tam na pewno jest na rzeczy, ale przecież nagle nie zachorowała cała podstawowa 11 na to samo, chyba, że korzystali z usług jednej Pani ???? Druga sprawa, najbardziej konkretna, to to, że Włosi po prostu tak jak pisali niektórzy wyżej przyjechali tutaj po złoto. Paczke mają naprawdę budzącą respekt. Warto zauważyć, że w grupie mają jeszcze Czechów i Niemców, a nie sądze, żeby to były łatwe mecze, a na pewno Dania to najsłabszy pionek w całym zestawieniu, must win dla Italii. MOIM ZDANIEM można uderzać w handicap -1 bo tutaj nie powinno zakończyć się jednobramkową przewagą, po cichu liczę na jakieś 3:1 coś w tym stylu.
Dania vs Włochy(-1) @forbet 2,6
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom