>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów [20.10.2020] - Wtorek

Status
Zamknięty.
ranczo0123 463,9K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
W czym mądry? 5.6 było, to chyba każdy widział, czy oprócz Ciebie?
Tak patrze, ze ostatnie Twoje 4 miesiace na forum to 0 typow przed jakimkolwiek wydarzeniem sportowym wiec wlasciwie nic wiecej nie musze dodawac w tej kwestii. Czekamy co tam jutro ciekawego wypatrzyles. Oczywiscie koniecznie odezwij sie po meczu a nie przed 😂
 
Otrzymane punkty reputacji: +99
bundesmajster 6,4K

bundesmajster

Użytkownik
Tak patrze, ze ostatnie Twoje 4 miesiace na forum to 0 typow przed jakimkolwiek wydarzeniem sportowym wiec wlasciwie nic wiecej nie musze dodawac w tej kwestii. Czekamy co tam jutro ciekawego wypatrzyles. Oczywiscie koniecznie odezwij sie po meczu a nie przed 😂
A co ja mam obowiązek wygłaszania swoich typów czy co? Napisałem, że było 5.6 na zespół który wygrał, z czym masz problem?
 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
A co ja mam obowiązek wygłaszania swoich typów czy co? Napisałem, że było 5.6 na zespół który wygrał, z czym masz problem?
Z tym że robisz coś takiego:

"Kurs na 3:1 dla Lazio @25 to promocja, kto mądry to zagrał, kto nie - niech żałuję bo długo takiego kursu nie będzie" - naprawdę nie widzisz żadnej korelacji oraz jak absurdalnie to wygląda?
 
caveman 1,8K

caveman

Użytkownik
United to powinni każdy mecz zaczynać od razu z 1 bramką "strzeloną" bo nie ważne czy liga czy puchary to karny dostają czy im się należy czy nie .... Ehh szkoda słów. Poza tym gdyby każdy karny miał być tak skrupulatnie odgwizdywany jak w tym meczu do Dudek by żadnego karnego nie obronił w finale LM z Milanem.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Czy tylko ja miałem takie wrażenie czy deszczowa, typowo angielska pogoda pomogła UTD a zaszkodziła PSG ? Niby na tym poziomie nie powinno to mieć wpływu, ale widziałem wiele "dziwnych" meczy gdzie były ciekawe wyniki po grze w taką pogodę... W świat pójdzie teraz 1:2 i w następnej kolejce zakładam, że na forum znajdą się typerzy co będą chwalili Utd i nie wierzyli w PSG, a dla mnie pogoda odegrała duże znaczenie... Miałem wrażenie, że Paryżanie mieli dość tego deszczu i chcieli jak najszybciej znaleźć się w szatni...
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
To nie deszcz zdecydował, a brak kluczowych graczy w PSG, po za trójką z przodu czyli Mbappe Neymar Di Maria, mocno przetrzebiona linia pomocy i defensywa, myślę że to odegrało kluczową rolę Man Utd nie miał aż takich osłabień, wystarczy zobaczyć ilu graczy PSG było niedostępnych na to spotkanie,
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
To nie deszcz zdecydował, a brak kluczowych graczy w PSG, po za trójką z przodu czyli Mbappe Neymar Di Maria, mocno przetrzebiona linia pomocy i defensywa, myślę że to odegrało kluczową rolę Man Utd nie miał aż takich osłabień, wystarczy zobaczyć ilu graczy PSG było niedostępnych na to spotkanie,
No to jak to się ma co piszesz do tego co pisał wczoraj kolega:

Składy na hicior w Paryżu, PSG- UNITED:

Na środku defensywy United głębokie rezerwy, brakuje Jonesa, Baillyego, Maguire, także ofensywne trio Di Maria, Mbappe, Neymar będą robić huragan w polu karnym rywala. Uważam że PSG wygra pewnie to spotkanie wobec bardzo nierównej gry i dziurawej defensywy Czerwonych Diabłów.

Moje typy:
PSG strzeli w obu połowach @ 2,02
PSG wygra obie połowy @ 3,70
Fortuna
Szczerze to spojrzałem na ten post kolegi wyżej i sam nie sprawdziłem składu PSG. Zresztą pograłem na live na spontanie bo w ogóle przez przypadek zauważyłem mecz... Nie chcę znów zaczynać jakieś przepychanki i dyskusji bo to nie ma sensu, ale czy ZAWSZE wszystko trzeba sprawdzać samemu ? Pytanie retoryczne... Nie odpowiadajcie...
 
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
FC Midtjylland - Atalanta
Typ : Atalanta / + 3.5 gola
@3.25 FORTUNA
Analiza:

Atalanta w dzisiejszy wieczór zmierzy się w pierwszej kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzów z FC Midtjylland. Duńczycy to obecnie 5 drużyna ligii, z kolei Atalanta plasuje się na 3 miejscu SERIE A. Atalanta bardzo dobrze rozpoczęła sezon odnosząc 3 pewne zwycięstwa: 2:4 z Torino, 1:4 z Lazio, 5:2 z Cagliari. Jednak ostatnio przytrafiła się im wpadka i polegli 4:1 z Napoli. Teraz idealny czas na rehabilitację i bardzo dobre rozpoczęcie przygody z Ligą Mistrzów. Obecnie piąty zespół ligi duńskiej dla tak doświadczonego klubu jak Atalanta, która potrafi strzelać najgroźniejszym rywalom z Włoch po 3 czy nawet 4 gole, nie powinna stanowić zapory nie do przejścia. Ofensywny styl jaki Atalanta pokazuje w lidze sprawił, że spodobał mi się kurs na zwycięstwo Atalanty i powyżej 3,5 gola w meczu 😉
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +160
psychol32 423,2K

psychol32

Użytkownik
No to jak to się ma co piszesz do tego co pisał wczoraj kolega:



Szczerze to spojrzałem na ten post kolegi wyżej i sam nie sprawdziłem składu PSG. Zresztą pograłem na live na spontanie bo w ogóle przez przypadek zauważyłem mecz... Nie chcę znów zaczynać jakieś przepychanki i dyskusji bo to nie ma sensu, ale czy ZAWSZE wszystko trzeba sprawdzać samemu ? Pytanie retoryczne... Nie odpowiadajcie...
MU miał przygniatającą przewagę w środku pola. W PSG nie było ludzi którzy mogli kreować grę. Tam tylko trójka z przodu mogła coś zrobić. Na ligę francusko może i by to starczyło ale na LM już nie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom