>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów [20.10.2020] - Wtorek

Status
Zamknięty.
lukas88 284,7K

lukas88

Forum VIP
Widzę że szał typów i analiz na rozgrywki cieszące duszę każdego piłkarskiego kibica, mianowicie Champions League i słynna "kaszanka" to coś co przyprawia o dreszcze nawet siedząc przed telewizorem. Już jutro z ponad miesięcznym opóźnieniem spowodowanym "korownaświrusem" ruszają najbardziej elitarne klubowe rozgrywki na świecie. Poniżej kilka typów i spostrzeżeń ode mnie.

20.10.20.20 g. 21.00 Barcelona- Ferencvaros
Typ: over 1,5 HT
Kurs: 1,84
Marathonbet

Stawka 6/10

Barcelona strzeli w obu połowach @ 1,44 Fortuna 9,5/10



Na Camp Nou Barcelona podejmuje węgierski Ferencvaros, oba zespoły to nieco inny rozmiar kapelusza. Barcelona nawet bez formy i drugim garniturem nie powinna mieć problemów z pokonaniem z zespołem gości, u których największą postacią jest Sergiy Rebrow na ławce trenerskiej, legenda Dynama Kijów z którym 9- krotnie zwyciężał w lidze ukraińskiej. Jednak po przejściu w 2000 roku do Tottenhamu, kariery na wyspach już nie zrobił. Wracając do zespołu gości to ja osobiście z nazwisk to kojarzę bramkarza Bogdana, który dość dobrze wygrzewał ławkę w Liverpoolu, Zubkowa który grywał trochę w Szachtarze no i Lovrencsicsa znanego z występów przy Bułgarskiej w Poznaniu. Cały zespół gości wyceniany jest na ~ 25 mln euro, czy mniej więcej tyle co prawa noga Messiego. Rozumiem że ani nazwiska, ani pieniądze nie grają i mimo tego ze goście awansując do fazy grupowej wyeliminowali Celtic, Dynamo Zagrzeb czy Molde to nie widzę ich szans w starciu z Dumą Katalonii. Zespół z Węgier awansował do fazy grupowej LM po 25 latach, gdzie mierzył się w tedy w grupie z Realem Madryt, Ajaxem i Zurichem, gdzie zajął 3 miejsce w grupie. Sam awans do fazy grupowej zatem to już ogromny sukces Węgierskiego zespołu, i zderzenie na dzień dobry z jedną z najlepszych drużyna na świecie to będzie spore wydarzenie nie tylko dla kibiców ale i dla zawodników.
Barcelona nieco podrażniona porażką na ligowym podwórku z przeciętnym Getafe, i wg doniesień Hiszpańskiej prasy z uwagi na zaplanowane na sobotę 24.10 El Clasico Koeman ma nieco przewietrzyć skład. Jednak nie upatrywałbym tutaj wielkiej szansy gości, bo czy wyjdzie z przodu duet Messi- Griezman czy Coutinho- Fati to nie zrobi dla nich większej różnicy. Rzekłbym nawet że ambitni zmiennicy będą chcieli udowodnić swoją wartość i zagrają na większej motywacji niż starzy wyjadacze.

Jako główny zakład proponuję over 1,5 bramki do przerwy. Zakładam że Barcelona od samego początku mocno przyciśnie dużo niżej notowanego rywala i już w pierwszej połowie powinna przynajmniej dwukrotnie skaleczyć rywala, zresztą jako poboczny zakład proponuję BTTS i over 2,5 bo Barca wymieni też defensywę i tam widzę szansę na bramkę gości.

Over 2,5 + BTTS @ 3,15 Fortuna 3/10

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

20.10.2020 g. 21.00 Chelsea- Sevilla
Typ: Sevilla strzeli do 72 minuty
Kurs: 1,64
Fortuna
6/10


Chelsea mimo chyba najpotężniejszych wzmocnień w letnim okienku jak na razie nie prezentuje się na miarę oczekiwań. W weekend głupio wypuszczone 3 punkty, i aż 3 stracone bramki z przeciętnym Southampton. Po 5 kolejkach tylko 8 punktów, nie tego spodziewali się kibice po zakontraktowaniu Silvy, Chillwela, Havertza, Ziyecha, Wernera. Sevilla z kolei to zwycięzca Ligi Europy, który w meczu o superpuchar Europy poległ dopiero po dogrywce z Bayernem Monachium.
Co mnie skłania ku typom na Sevillę:
1. Dziurawa defensywa Chelsea z wpuszczającym klopsy Kepą między słupkami
2. Dobra gra Sevilli w meczach na wyspach:
2015 z City P 2-1,
2016 z Liverpoolem W 1-3,
2017 z Leicester P 0-2,
2017 z Liverpoolem R 2-2,
2018 United W 1-2

Uważam że zobaczymy ciekawe widowisko, na papierze powinna wygrać Chelsea ale wybieram w mojej ocenie bezpieczniejsze zakłady w kierunku bramek.

Alternatywnie:
over 2,5 + BTTS @ 2,02 Fortuna 5/10
 
Ostatnia edycja:
dr-joint 36,8K

dr-joint

Użytkownik
A ma ktoś na oku jakiś mecz w którym warto pograć na kartki? Czy w fazie grupowej nie ma co celować w tego typu zakłady? Ja ogólnie rzadko grywam na kartki stąd też nie jestem ekspertem w tej dziedzinie, ale rzucił mi się w oczy jeden sędzia, a chodzi o mecz PSG z Manchesterem United w którym sędziuje arbiter La Liga Mateu Lahoz, który rozdaje sporo kartoników, a do pogrania jest linia over 4,5 po kursie @1.92 . Warto zagrać takie coś? Niech się wypowie ktoś bieglejszy w temacie zakładów na kartki.

No i siadły elegancko karteczki😁.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +54
lukas88 284,7K

lukas88

Forum VIP
A ma ktoś na oku jakiś mecz w którym warto pograć na kartki? Czy w fazie grupowej nie ma co celować w tego typu zakłady? Ja ogólnie rzadko grywam na kartki stąd też nie jestem ekspertem w tej dziedzinie, ale rzucił mi się w oczy jeden sędzia, a chodzi o mecz PSG z Manchesterem United w którym sędziuje arbiter La Liga Mateu Lahoz, który rozdaje sporo kartoników, a do pogrania jest linia over 4,5 po kursie @1.92. Warto zagrać takie coś? Niech się wypowie ktoś bieglejszy w temacie zakładów na kartki.
Pomijając aspekt faktu że to mecz grupowy to uważam że zaproponowane przez Ciebie rozwiązanie w tym przypadku ma sens z kilku względów:

1. Po pierwsze sędzia, który uwielbia być głównym aktorem spotkania czyli czajnik Lahoz

2. Historia pomiędzy zespołami, z sezonu 2018/2019 gdzie "Czerwone Diabły" wyrzuciły z LM zespół z Paryża w dość szczęśliwy i kontrowersyjny sposób po rzucie karnym w 94 minucie

3. Spójrzmy również na pierwsze spotkanie ze wspomnianego sezonu gdzie sędzia Orsato pokazał zawodnikom 10 żółtych kartek

4. Warta uwagi jeszcze jest specyfika zawodników obu drużyn, weźmy Mbappe, Neymara- niezwykle szybkich, dryblujących na skrzydłach, co niejednokrotnie zmusza rywala do przerywania akcji faulem, do tego Neymar lubiący przynurkować, po drugiej stronie dynamiczny Rashford oraz łatwo zapalny Pogba.

5. PSG w lidze gdzie raczej nie ma większego ciśnienia dotychczas łapało średnio po 2 kartki w dotychczasowych meczach z wyjątkiem szlagieru z Marsylią gdzie zobaczyli 5 żółtek i 3 czerwone.

Uważam że historia, gorący temperament południowo-amerykańskich zawodników, których w PSG nie brakuje, specyfika obu drużyn oraz łatwo gotujący się sędzia powodują że skłaniam się ku typowi na żółte kartki.

Moje propozycje:
over 5,5 ŻK @ 2,78 Fortuna 4/10
Rzut karny @ 2,61 Fortuna 2/10
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +131
dr-joint 36,8K

dr-joint

Użytkownik

Pomijając aspekt faktu że to mecz grupowy to uważam że zaproponowane przez Ciebie rozwiązanie w tym przypadku ma sens z kilku względów:

1. Po pierwsze sędzia, który uwielbia być głównym aktorem spotkania czyli czajnik Lahoz

2. Historia pomiędzy zespołami, z sezonu 2018/2019 gdzie "Czerwone Diabły" wyrzuciły z LM zespół z Paryża w dość szczęśliwy i kontrowersyjny sposób po rzucie karnym w 94 minucie

3. Spójrzmy również na pierwsze spotkanie ze wspomnianego sezonu gdzie sędzia Orsato pokazał zawodnikom 10 żółtych kartek

4. Warta uwagi jeszcze jest specyfika zawodników obu drużyn, weźmy Mbappe, Neymara- niezwykle szybkich, dryblujących na skrzydłach, co niejednokrotnie zmusza rywala do przerywania akcji faulem, do tego Neymar lubiący przynurkować, po drugiej stronie dynamiczny Rashford oraz łatwo zapalny Pogba.

5. PSG w lidze gdzie raczej nie ma większego ciśnienia dotychczas łapało średnio po 2 kartki w dotychczasowych meczach z wyjątkiem szlagieru z Marsylią gdzie zobaczyli 5 żółtek i 3 czerwone.

Uważam że historia, gorący temperament południowo-amerykańskich zawodników, których w PSG nie brakuje, specyfika obu drużyn oraz łatwo gotujący się sędzia powodują że skłaniam się ku typowi na żółte kartki.

Moje propozycje:
over 5,5 ŻK @ 2,78 Fortuna 4/10
Rzut karny @ 2,61 Fortuna 2/10
Właśnie też mi się rzuciło w oczy, że PSG nawet w lidze regularnie łapią po dwie trzy kartki. W takim razie trzeba zagrać. Dzięki za odpowiedź i dość obszerną analizę😉.
 
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Chelsea - Sevilla
Typ: under 5.5 kartek
Kurs: 1.97
Bukmacher: bet365

Analiza:
Pierwsze mecze Ligi Mistrzow a bukmacherzy juz szaleja z liniami kartkowymi. Zdecydowanie za wysoko wystawiona linia przy tym kursie wiec sprobuje to wykorzystac. Generalnie nie lubie grac underow kartkowych i zwykle tego nie robie ale jak widze tak ogromny w moim odczuciu przestal kursowy to sobie sprobuje. Sedziuje Davide Massa ze srednia 4.80 kartki na mecz. Jest to jeden z bardziej overowych sedziow w Serie A co jednak nie zmienia mojego zdania na temat tego, ze ta linia jest za wysoka. Probuje!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +239
C 18,3K

cobi1989

Użytkownik
20.10.20.20 g. 21.00 Barcelona- Ferencvaros
Typ: over 3.5 FT
Kurs: 1,76
Fortuna
Stawka 7/10


Witam. Jutro rusza wkoncu LM 1 kolejka fazy Grupowej na to co wszyscy czekaja szkoda tylko ze bez kibicow , ale no coz takie zycie. Wybrałem ten mecz poniewaz , ten moj typ jest prawdopodobny Barcelona jest wstanie strzelic 4 bramki ba nawet wiecej po nieudanym mecz w lidze z Sevilla i przegranym meczu z Getafe , bedzie chciala jutro pokazac klase i wygrac jak najwyzej , przeciwnika maja idealnego wegierskie Ferencvaros ktore w lidze jest liderem po 7 kolejkach 4 wygrane i 1 remis zaczeli imponujaco ale coz , czeka ich pojedynek na Camp Nou gdzie gra sie rywalom bardzo ciezko i przewiduje tu zwyciestwo Barcy 4-0. Goscia bedzie ciezko strzelic chociaz jedna bramke , beda nastawieni na obrone i beda broni zeby nie przegrac jak najwyzej.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +40
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów✅
Godzina: 21:00
Spotkanie: lipsk-istanbul
Typ:lipsk -1,5
Kurs:
1.67
Bukmacher: fortuna
Analiza:

witam,jutro rusza nowa edycja ligi mistrzow i na poczatek jest kilka ciekawych spotkan.ja wybralem dosc wyrazngo faworytadto typowania ale daje z handi.lipsk od poprzedniej edycji ligi mistrzow spisuje sie bardzo dobrze-odpadli z psg ale pokazali piekna pilke.teraz rowniez graja swietnie,w lidze niemieckiej prowadza w grupie i moga byc mocnym przeciwnikiem nawet dla bayernu.jesli chodzi o istanbul do druzyna nie do poznania,w lidze krajowej zajmuja dopiero 20 pozycje i sa przedostatnia ekipa,a co ciekawe ostatni zespol ma jeden mecz mniej.ciezko bedzie im na odbudowanie z niemiecka druzyna ktora jest w gazie i kazdego bije jak chce.lipsk pewnie wygra bo w grupa ciezka z psg i mu-nie moga pozwolic sobie na wpadke z zespolem ktory ma powazne problemy.pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +18
djkruko 74,6K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
A ma ktoś na oku jakiś mecz w którym warto pograć na kartki? Czy w fazie grupowej nie ma co celować w tego typu zakłady? Ja ogólnie rzadko grywam na kartki stąd też nie jestem ekspertem w tej dziedzinie, ale rzucił mi się w oczy jeden sędzia, a chodzi o mecz PSG z Manchesterem United w którym sędziuje arbiter La Liga Mateu Lahoz, który rozdaje sporo kartoników, a do pogrania jest linia over 4,5 po kursie @1.92. Warto zagrać takie coś? Niech się wypowie ktoś bieglejszy w temacie zakładów na kartki.
Ponoć największy prowodyr psg nie zagra Neymar jak najczęściej kartki zbierający veratti, aczkolwiek idąc w drugą stronę obrońcy mu mogą mieć problemy z zatrzymaniem szybkiego Mbappe
 
elalma 119,1K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
PSG - Manchester United
Liczba strzałów celnych zawodnika Kylian Sanmi Mbappe Lottin 2+
kurs 1.55 Betfan
We wtorek o 21 na Parc des Princes rozpocznie się z jedno z najciekawszych spotkań 1 kolejki elitarnej Ligi Mistrzów. PSG zagra z Manchesterem United i zapowiada się naprawdę ciekawe widowisko. PSG zaczęło sezon od 2 porażek z rzędu w lidze, ale już w kolejnych 5 spotkaniach wygrywało. Manchester United z kolei zaczął sezon od porażki, później wygrał 3 mecze i doszło do kompromitującej klęski 1:6 na Old Trafford z Tottenhamem. W poprzedniej już kolejce gracze prowadzeni przez Solskjaera ograli pewnie Newcastle 4:1, stwarzając sobie naprawdę sporo okazji do zdobycia gola. Tak czy inaczej moja propozycja na ten mecz to 2 celne strzały Mbappe. Reprezentant Francji strzelał celnie na bramkę rywali co najmniej dwukrotnie w 4 ostatnich meczach z rzędu, w których grał. Moim zdaniem nawet z takim rywalem jak Manchester United będzie miał sporo szans do zaprezentowania swoich umiejętności. Kto wie, może gdy do składu wróci Neymar to właśnie Mbappe będzie miał więcej miejsca i okazji. Liczę tutaj na kolejny dobry występ tego gracza.
 
Ostatnia edycja:
pietras7 572

pietras7

Użytkownik
Warto wspomnieć, że Barca wyjdzie mocno eksperymentalnym składem. W sobotę mecz z Realem i jutro wyjdzie drugi garnitur. A Węgrzy to nie są jakieś typowe ogórasy ;)
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Barcelona - Ferencváros
Ferencváros powyżej 2.5 rzutów rożnych
@2.12 LVBET

Bardzo atrakcyjny kurs jak dla mnie na ten typ. Wszyscy Bukmacherzy jak jeden mąż faworyzują Barcelonę i wystawiają kursy na jej zwycięstwo w granicach 1.10. Owszem, są faworytami, ale osobiście nie postawiłbym ani złotówki na wygraną gospodarzy. Ferencváros nie jest zespołem co do zasady skazanym na pożarcie. Wręcz przeciwnie - przeszli jak burza eliminacje ogrywając chociażby Celtic czy Molde. Nie przegrali od ponad dziesięciu spotkań. Patrząc na ligowe poczynania Barcy, można odnieść wrażenie że nie grają takiej piłki do jakiej przyzwyczali nas w zeszłych latach. Późna pobudka? Być może. Nie zmienia to jednak faktu że we wszystkich kilku ostatnich spotkaniach każdy z przeciwników Barcy zdobywał minimum trzy rzuty różne, w tym nawet Villarreal który przegrał 0:4, więc spodziewam się że znalazłem fajne value. Czas pokaże, czy moje przypuszczenie było słuszne.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +8
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Lipsk - Basaksehir 2:0 (2:0)
HT/FT Lipsk/Lipsk, @1,69 Fortuna (LM)
Lipsk powyżej 1,5 gola HT, @2,57 Fortuna


Lipsk rewelacyjnie rozpoczął obecny sezon w Bundeslidze po 4 kolejkach jest liderem i wydaje się, że będzie poważnym rywalem Bayernu, odejście Wernera do Chelsea wbrew pozorom nie osłabiło wcale ofensywy RB, w tych meczach już 6 graczy trafiło do bramki rywali. Całkiem odmiennie wygląda początek sezonu w wykonaniu Basaksehir, którzy okupują strefę spadkową tureckiej Super Lig, poziomu obu lig nie ma nawet sensu porównywać, fakt, że po 3 porażkach w 3 pierwszych meczach zanotowali lekką poprawę i najpierw ugrali remis z Goztepe, a w ostatniej kolejce wygrali z Trabzonsporem. Wracając do Lipska do w każdym z czterech meczy strzelali już w pierwszej połowie, we wszystkich wygranych pojedynkach prowadzili już do przerwy, jedyny remis zanotowali na boisku w Leverkusen z Bayerem, więc wstydu to nie przynosi. Dodatkowo w meczach na własnym stadionie do przerwy strzelili 2 gole Mainz i 3 razy pokonali bramkarza Schalke, nie są to tuzy Bundesligi, ale pokazuje, że ekipa Nagelsmanna od początku narzuca swój ofensywny styl, patrząc na porażki Basaksehir w tureckiej lidze to w 2 z 3 meczy przegrywali już do przerwy. Wydaje mi się, że Lipsk będzie poważnym kandydatem do wyjścia z grupy i takie spotkania będzie chciał wygrywać dość wyraźnie, patrząc na pierwsze połowy w wykonaniu Niemców uważam, że warto też spróbować, że zdobędą już do przerwy 2 gole, a kurs jest zachęcający.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +52
PrzeTyper 2,2K

PrzeTyper

Użytkownik
Warto wspomnieć, że Barca wyjdzie mocno eksperymentalnym składem. W sobotę mecz z Realem i jutro wyjdzie drugi garnitur. A Węgrzy to nie są jakieś typowe ogórasy ;)
Pamiętam doskonale jak w poprzednim sezonie rezerwowa Barca pojechała do Mediolanu na mecz z Interem, który wyszedł pierwszym garniturem i musiał mecz wygrać, żeby awansować z grupy. Skończyło się 1:2 i Conte wraz z ze swoim zespołem z Ligi Mistrzów odpadł. Także ja dziękuję, ale nie wsiadam do "pociągu": dobry występ Ferencvaros na Camp Nou...

A co do rożnych gości to nie raz w LM z Barcą mierzył się zespół o wiele silniejszy niż Węgrzy i nie przekraczał linii 2.5 rożnych, np. AS Roma w sezonie 2015/16 w Rzymie (wynik 1:1) nabiła 1 rzut rożny przez 90 min!! A w składzie rzymskiego zespołu grali m.in. Salah, Dżeko, Florenzi, Naingollan, De Rossi. Niby Węgrzy mają zrobić tylko 3 rożne...a może aż 3 rożne...

p.s. jak to mega czujecie to grajcie. Ja tylko napisałem o swoich doświadczeniach i przeczuciach.
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Pamiętam doskonale jak w poprzednim sezonie rezerwowa Barca pojechała do Mediolanu na mecz z Interem, który wyszedł pierwszym garniturem i musiał mecz wygrać, żeby awansować z grupy. Skończyło się 1:2 i Conte wraz z ze swoim zespołem z Ligi Mistrzów odpadł. Także ja dziękuję, ale nie wsiadam do "pociągu": dobry występ Ferencvaros na Camp Nou...

A co do rożnych gości to nie raz w LM z Barcą mierzył się zespół o wiele silniejszy niż Węgrzy i nie przekraczał linii 2.5 rożnych, np. AS Roma w sezonie 2015/16 w Rzymie (wynik 1:1) nabiła 1 rzut rożny przez 90 min!! A w składzie rzymskiego zespołu grali m.in. Salah, Dżeko, Florenzi, Naingollan, De Rossi. Niby Węgrzy mają zrobić tylko 3 rożne...a może aż 3 rożne...

p.s. jak to mega czujecie to grajcie. Ja tylko napisałem o swoich doświadczeniach i przeczuciach.
Wiadomo, to loteria i wszystko zdarzyć się może :) Ale te różne wydaje się że linia nisko ustawiona. Tym bardziej że w Betfan jest zupełnie odwrotnie - 2.40 na poniżej 2.5 rzutów rożnych Ferencváros i 1.50 na powyżej. Gdyby nie podatek 12%, to mielibyśmy piękne pole do arbitrażu 😂
 
Otrzymane punkty reputacji: +98
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Magical Snap - 2020.10.20 00.18 - 001.png

Najwyższa pora rozpocząć walkę o najbardziej prestiżowe trofeum w europejskiej piłce. Na start fazy grupowej Ligi Mistrzów mamy gwarantowany bonus 30 zł, czyli Mistrzowski Pewniak! Jak go otrzymać? Wystarczy we wtorek i środę postawić kupony na Ligę Mistrzów przez aplikację mobilną Fortuny za min. 30 zł. Sprawdź szczegóły promocji poniżej.

MISTRZOWSKI PEWNIAK

Zasady promocji:
Oferta: prematch
Kupony: SOLO, AKO, MAXIKOMBI
Kanały: wyłącznie aplikacja mobilna (promocja nie obejmuje kuponów postawionych przez mobilną stronę internetową, a jedynie postawione przez aplikację mobilną na systemy Android lub iOS)
Data: 20.10.2020 - 21.10.2020
Stawka : minimum 30 zł brutto
Warunek: w każdy dzień trwania promocji postaw kupon prematch zawierający min. 1 zdarzenie związane z meczami Ligi Mistrzów za min. 30 zł, a otrzymasz gwarantowany bonus 30 zł w punktach FKP (tj. min. 1 kupon za min. 30 zł z Ligą Mistrzów we wtorek i min. 1 kupon za min. 30 zł z Ligą Mistrzów w środę)
Nie ma znaczenia czy zakłady będą wygrane czy przegrane.
Promocja dotyczy zakładów rozstrzygniętych do 22.10.2020 do godz. 9:00
Bonus zostanie przypisany do iKont graczy w dniu 22.10.2020 do godz. 23:59
Jednemu graczowi przysługuje w ramach Promocji jeden bonus, bez względu na liczbę zawartych zakładów spełniających warunki promocji. Informacja o bonusie pojawi się na koncie gracza w sekcji "Bonusy - Przegląd Bonusów". Nagrodę należy aktywować w ciągu 7 dni od daty przyznania.
Do promocji nie zaliczają się kupony anulowane, unieważnione, postawione w ramach Ekspert+, AKO Boost i zakładów specjalnych


--------------------------------


Nie masz konta na Fortunie? Nic straconego, możesz je założyć klikając w baner lub wchodząc bezpośrednio na efortuna.pl , przy rejestracji należy użyć kodu "forumbuk"

forumbuk_970x90.jpg

Po rejestracji z naszego linku i użyciu kodu "FORUMBUK" otrzymujesz na start:

Zakład bez ryzyka do 210 PLN + Bonus od depozytu do 2000 PLN + Freebet 20 PLN

szczegóły promocji opisane
TUTAJ



 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Zenit - Club Brugge, wygrana gospodarzy, kurs 1.75, Fortuna

Zenit to bezapelacyjnie najlepsza ekipa w Rosji, która świetnie czuje się na własnym stadionie, gdzie w 2020 ani razu nie zaznała smaku porażki. Ostatnie mecze Zenitu na Gazprom Arena to seria zwycięstw. Club Brugge na wyjazdach nie wygląda zbyt dobrze, często tutaj traci głupio bramki, co przy ofensywnie usposobionym Zenicie praktycznie uniemożliwia zachowanie czystego konta. Tacy zawodnicy jak Azmoun czy Dzyuba dysponują dużym doświadczeniem i świetnymi warunkami fizycznymi - myślę, że któryś z tych zawodnicy lub obaj będą na liście strzelców w dzisiejszym meczu. Myślę, że maksem, który jest w stanie wycisnąć z tego meczu ekipa gości- będzie co najwyżej gol honorowy.
 
Ostatnia edycja:
arass1 165,3K

arass1

Użytkownik
Jak patrzę na parę Lazio Rzym - Borussia Dortmund to na myśl nasuwa mi się spora liczba rzutów rożnych. Obie drużyny są bardzo overowe jeśli chodzi o kornery i na tym się właśnie skupię. Lazio w ostatnich dwóch meczach ligowych przeciwko Atalancie i Interowi, w których było gospodarzem, samo zdobyło po 7 rzutów rożnych. W sumie w meczy z Atalantą wykonano 10 rożnych, a w meczu z Interem aż 15. Natomiast jeśli chodzi o Dortmund, gdy występuje on w roli gości, to w jego spotkaniach także pada dużo rożnych. W meczu z Augsburgiem piłkarze Borussii wykonali ich 11, a w meczu z Hoffenheim 6. Do tego przeciwnicy też dołożyli od siebie klika kornerów i w każdym z wyżej opisanych meczów nie padło mniej niż 10 rzutów rożnych. Mając to na uwadze oraz fakt, że obie drużyny są ofensywnie usposobione, liczę na dużą liczbę rzutów rożnych w tym meczy i stąd mój typ:

liczba rzutów rożnych w meczu Lazio - Dortmund powyżej 9,5 @ 1.89 fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +39
tentyp1 523

tentyp1

Użytkownik
Barcelona - Ferencváros
Ferencváros powyżej 2.5 rzutów rożnych
@2.12 LVBET

Bardzo atrakcyjny kurs jak dla mnie na ten typ. Wszyscy Bukmacherzy jak jeden mąż faworyzują Barcelonę i wystawiają kursy na jej zwycięstwo w granicach 1.10. Owszem, są faworytami, ale osobiście nie postawiłbym ani złotówki na wygraną gospodarzy. Ferencváros nie jest zespołem co do zasady skazanym na pożarcie. Wręcz przeciwnie - przeszli jak burza eliminacje ogrywając chociażby Celtic czy Molde. Nie przegrali od ponad dziesięciu spotkań. Patrząc na ligowe poczynania Barcy, można odnieść wrażenie że nie grają takiej piłki do jakiej przyzwyczali nas w zeszłych latach. Późna pobudka? Być może. Nie zmienia to jednak faktu że we wszystkich kilku ostatnich spotkaniach każdy z przeciwników Barcy zdobywał minimum trzy rzuty różne, w tym nawet Villarreal który przegrał 0:4, więc spodziewam się że znalazłem fajne value. Czas pokaże, czy moje przypuszczenie było słuszne.

Na forbet masz Ferenc minimum 1 gol i minimum 1 rożny kurs 3 - wydaje się lepszym wg mnie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom