>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów [19.09 - 20.09.2023] - Wtorek / Środa

Status
Zamknięty.
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
W końcu wróciła ukochana Champions League. Nie zawsze jest nam z nią po drodze pod kątem bukmacherskim, ale chyba nie znam fanatyka piłkarskiego, który nie lubi tych rozgrywek. Mecze bardzo ciekawe, runda grupowa zapowiada się naprawde świetnie a przed nami wiele świetnych piłkarskich spektakli, ale przejdźmy do rzeczy.
Dziś co prawda, gram trochę "agresywniej" niż zazwyczaj, ale to dlatego, że mam freebet na Superbet.

AC Milan - Newcastle / BTS @1.75 Superbet
No nie wiem czy może być piękniejsze rozpoczęcie Ligi Mistrzów niż od takiego spotkania. Wiadomo, na papierze zapowiada się fenomenalnie, a mogą być flaki z olejem i 0:0 czy 1:0 dla którejś ze stron. Ja jednak spodziewam się tu kilku bramek. Przede wszystkim chciałem iść w stronę gola Srok, ale po 1.33 to gra niewarta świeczki i uważam, że lepiej już wziąć BTS po dużo przyjemniejszym kursie. Zaczynając od tego, że Milan odnotował 3 BTSy w ostatnich czterech spotkaniach, Newcastle podobnie - 3/5 ostatnich spotkań. Rossoneri mają problem z grą w defensywie, czego faktem może być aż "piątka" od Interu w derbach czy stracone gole z Torino i nienajlepiej spisującą się Romą. Sroki cierpią na podobny problem, dopiero z Brentford odnotowali pierwsze CK w lidze, choć trzeba przyznać że mając na rozkładzie AV (rozgromione 5:1), wyjazd do City (1:0), Liverpool u siebie (1:2) i Brighton na wyjeździe (3:1) to o czyste konto było stosunkowo ciężko. Dziwi szczególnie mecz z The Reds gdzie prowadzili i mieli przewagę zawodnika ale wszedł Darwin Nunez i w pojedynkę odmienił losy spotkania.
Newcastle wraca do Ligi Mistrzów po 20 latach i z pewnością będzie chciało dobrze się zaprezentować, ale chęci to jedno - przede wszystkim trzeba zbierać punkty od początku bo znajdują się w grupie śmierci z PSG i BVB gdzie nikt punktów oddawać nie będzie bez walki. Milan też dobrze wszedł w sezon po czym doznał blamażu w derbach. Newcastle z kolei wygrało po słabszej serii gier. Z jednej i z drugiej strony są na tyle mocne ofensywy, że istnieją podstawy aby twierdzić, że obie ekipy strzelą przynajmniej po bramce. Z jednej strony dobrze wkomponowany Pulisic, Leao czy Giroud, po drugiej zaś Isak, Barnes, Wilson czy Bruno Guimaraes. Do tego oczywiście Sandro Tonali, który wyleczył drobny uraz i bardzo szybko wraca na San Siro, tyle, że w innych barwach i z pewnością będzie chciał się dobrze zaprezentować przed byłym pracodawcą. Co też istotne - Milan w każdym meczu strzelił bramkę, Newcastle nie strzeliło tylko na Etihad. Mam nadzieję, że jednak zobaczymy ciekawe spotkanie i bramki po obu stronach.

Young Boys - Lipsk / Over 2.5 @1.55 Superbet
Kolejnego obfitego w bramki spotkania spodziewam się w Bernie gdzie Young Boys podejmuje zespół z Lipska. Podobnie jak wyżej, to również dwie mocno ofensywne ekipy. Co prawda ostatnie mecze YB o tym nie przekonują, ale poprzednie już mogą o tym świadczyć. Choćby IV runda play-off z Maccabi Haifą. Mecz w Hajfie oglądałem i tam Młodzi Chłopcy mieli kilka dogodnych okazji, ale skończyło się bez konkretów, wiedziałem jednak, że u siebie z takim nastawieniem spokojnie wygrają i mecz zakończył się 3:0. Poprzednie wyniki to 5:0, 1:1, 5:2, 2:2, 2:1, 4:0. Choćby w zeszłym sezonie zespół z Berna, u siebie nie przegrał - bilans 14/4/0 z bramkami 54:11; overy 2.5 - 13/5. Statystycznie wygląda to bardzo dobrze. Póki co w tym sezonie u siebie zagrali tylko dwukrotnie, wygrywając 2:1 i 5:2. Więc widać, że chłopaki preferują raczej radosny futbol. Z przodu jest solidnie, ale z tyłu też są braki, skoro tracą gole praktycznie w każdym meczu. Dziś inaczej nie będzie skoro wychodzą na przeciwko Lipska. Mówić jednak, że Lipsk ma szczelną defensywę też jakoś bym się nie odważył - zwłaszcza, że główny defensor Josko Gvardiol gra już w drużynie Pepa Guardioli. Poczynili oni jednak bardzo dobre transfery jak wypożyczenie Simonsa, transfer Opendy z Lens czy Lukeby z Lyonu, ponadto Baumgartner czy Sesko dopełniają skład, który znów prezentuje się naprawde mocno.
RB powinni sobie poradzić w Szwajcarii, ale biorąc pod uwagę ich grę na wyjazdach, grę YB u siebie i fakt sztucznej murawy nie jestem pewien czy nie stracą bramki (albo może i więcej niż jednej). Patrząc jednak na wyniki Lipska w ostatnim czasie, są zdolni do pokrycia overu nawet w pojedynke skoro w 4/5 ostatnich spotkań sami strzelali po minimum 3 bramki, wygrywając 3:0 między innymi z Bayernem czy Unionem.

Barcelona - Antwerp / 1 (-1.5) @1.53 Superbet
Po naprawdę świetnym meczu w weekend gdzie Barca przejechała się po Betisie 5:0 podejdą do meczu z Royal Antwerp w LM jako gospodarz, także debiut w LM Belgowie będą mieli naprawdę mocny. Wiadomo, że będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony, ale umówmy się nie ma nawet co porównywać tych dwóch ekip. Liga Mistrzów to Liga Mistrzów, tutaj nie ma dla nikogo taryfy ulgowej, a jeśli jest możliwość wygrać 3/4/5-0 to takie ekipy jak Barca, Bayern, City robią to - choć Barca jednak dużo rzadziej w ostatnich latach. Nie będe udawał, że jestem znawcą ligi belgijskiej bo nie oglądałem ani jednego ich spotkania w tym sezonie, ale oglądam Barcelonę i o ile ostatnie tygodnie nie napawały optymizmem tak ostatnie tygodnie zdecydowanie lepsze. Wywalczone zwycięstwo na El Madrigal po thrillerze, wygrana z Osasuną i walec po Betisie w takich rozmiarach, że można z chłodną głową podejść do meczu w LM. Cieszy, że Lewy w końcu chyba się budzi, bo w ostatnich spotkaniach 4-ech spotkaniach 3 gole, 3 asysty. Dziś również powinien coś dołożyć do tego dorobku, biorąc pod uwagę, jak wygląda grupa Hiszpanów, oczekiwaniami jest komplet zwycięstw, a żeby tak się stało dobrze byłoby zacząć od przekonującego zwycięstwa już dziś, a Barcę spokojnie na to stać.

Feyenoord - Celtic / 1 @1.60 Superbet
W spotkaniu na De Kuip to gospodarze są stawiani w roli faworyta i to dość znacznego. Nic w tym znowuż dziwnego nie ma - Feyenoord to drużyna, która od lat nalezy do czołówki Eredivisie, a liga holenderska jest jednak lepsza od szkockiej. Nie deprymując Celticu oczywiście, obecnie to w mojej opinii to zespół z Rotterdamu jest lepszą ekipą. Wiadomo, że odeszli Danilo, Kokcu czy Szymański, ale w ich miejsce pozyskano Ivanusca, Stengsa czy Uedę. Może nie są to tak wyrobione nazwiska jak poprzednie, ale powinny wnieść nieco jakości. Z zespołu Celticu też odeszło dwóch waznych graczy jak Jota czy Starfelt. Pozyskano Nawrockiego, Palmę cyz Lagerbielke i Holma. Nawrocki dziś zagrać nie może z powodu kontuzji, podobnie jak Carter-Vickers, McCarthy, Tilio czy Welsh i Abada. Występ Hatate również stoi pod znakiem zapytania więc naprawdę sporo jakości Celticu wypada z dzisiejszego spotkania. Ponadto Feye jest w gazie - ostatnie trzy spotkania bardzo pewnie wygrane, 6:1, 1:5 i 6:1. Obie ekipy nigdy ze sobą nie grały, dziś ten mecz nie będzie z pewnością łatwy dla Holendrów, ale grupa też nie jest łatwa i każdy może urwać punkty więc muszą zrobić wszystko aby wykorzystać braki w zespole Celticu i zdobyć komplet punktów, zwłaszcza grając na De Kuip gdzie są bardzo groźni.

Man City - Crvena / Przedział goli w każdej połowie 1-3 @1.80 Superbet XD
W to, że City jest murowanym faworytem do przekonującego zwycięstwa nikt chyba nie wątpi. Nie ma co się rozwodzić nad składami, jakością, budżetem czy organizacją obu ekip bo jest tu dramatyczna przepaść na korzyść Anglików. Praktycznie pewnym jak podatki jest dzisiejsza wygrana City stąd mizerny kurs 1.06 na ich zwycięstwo. Ja jednak znalazłem dużo ciekawszy kurs na gole. Zwykle jest tendencja na granie wysokich handicapów w pucharach drużyn z europejskiego topu z mocnymi outsiderami. Niestety jak zauważyłem często kończy się to minusem, i rzadko kiedy wysokie handicapy czy overy są pokrywane. Biorąc pod uwagę przeciwnika, niewykluczone, że przy pewnym wyniku Pep da odpocząć kilku kluczowym graczom, dając szanse zmiennikom. Miałem w planach grać gol w obu połowach ale po 1.33 to marny interes, zatem dużo ciekawszym kursem jest przedział goli 1-3 w każdej połowie. Bardzo prawdopodobnym jest gol Citizens w każdej z połów, nawet niekoniecznie jeden, ale cztery gole w połowę to raczej rzadko strzelają - ostatni raz w marcu z Burnley. Ja do AKO na freebet biorę handi po dużo niższym kursie ale dając mi 7% SuperBonus po najniższej linii oporu bo to już pięć zdarzeń. Jednak do dubla czy trebla kurs wydaje mi się naprawdę świetny.

AC Milan - Newcastle / BTS
Young Boys - Lipsk / Over 2.5
Barcelona - Antwerp / 1 (-1.5)
Feyenoord - Celtic / 1 @1.57
Man City - Crvena / 1 (-1.5)

AKO 8.30 Superbet ( z 7% SuperBonus)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1915
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
21:00 Barcelona - Antwerp
Barcelona + powyżej 2.5 gola @ obie nie strzelą @ 2.82
Barcelona handicap -2 @ 2.25

Betclic

Liga Mistrzów wraca na dobre, a to z tego względu, że przed nami pierwsza kolejka fazy grupowej. Zespół z Antwerpii pod wodzę Marka Van Bommela bardzo dobrze sobie radzi w lidze i zajmuje obecnie piąte miejsce w ligowej tabeli. Zespół ten stara się dominować w każdym ligowym spotkaniu i nawet im to wychodzi. Do tego ich gra opiera się gra skrzydłami czy tez prostopadłymi piłkami. Chyba, że dzisiaj zobaczymy coś innego i zespół gości spróbuje czymś innym zaskoczyć swoich rywali.
Barcelona obecnie zajmuje drugie miejsce w tabeli. W ostatniej kolejce rozbili 5:0 Betis i można powiedzieć, że tamto spotkanie było kompletne i raczej Xavi nie miał się do czego przyczepić.
Bardzo dobre wejścia, a co najważniejsze pierwszy mecz zaliczyli Felix czy Cancelo. Okazuje się, że Felix może dać sporo ze względu na swój styl, i na dodatek Barcelona potrzebowała prawego obrońcy, a Cancelo wydaje się być strzałem w dziesiątkę.
Barcelona w końcu trafiła do łatwej grupy z której powinna wyjść z pierwszego miejsca i to jest cel na dzisiaj. Zagrają z kopciuszkiem, którego będą chcieli zamęczyć swoimi podaniami, aż w końcu znajda dziurę w defensywie gości. Szybko strzelony gol z pewnością pomoże gospodarzom w dalszym dobijaniu rywali i oby to nie było tylko bicie głową w mur, a zespół gości nastawi się na gry z kontry.
Jak będzie?, przekonamy się po 21:00.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2902
sza 78,8K

sza

Użytkownik
PSG - BVB
Typ: BTTS
Kurs: 1.38 Fuksiarz

Obydwie drużyny w tym sezonie prezentują się wyjątkowo słabo w defensywie i praktycznie co mecz traca minimum bramkę. Każda z tych ekip również straciła swoje gwiazdy przed sezonem i należa do ekip nieprzewidywalnych co pokazuje pierwsze kilka kolejek w ich ligach. W dzisiejszym spotkaniu u Gospodarzy zabraknie Asensio, Kimpembe, Letellier, Mendesa, Mikiele, Rico oraz wątpliwy występ Ruiza, Ugarte. U gości natomiast brak Durenville, Bauza oraz Meuniera. Defynsywnie słabo ale ofensywa wygląda u obydwóch ekip solidnie więc o bramki w tym meczu raczej nie powinniśmy się martwić. Moim zdaniem w tym spotkaniu zobaczymy BTTS i pewnie dość szybko zostanie on pokryty. Obydwie ekipy znajdują się w grupie F i przez wielu nazywana grupa śmierci gdyż znajduje się tam jeszcze Milan i Newcastle.
 
Otrzymane punkty reputacji: +320
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
PSG - BVB
Typ: BTTS
Kurs: 1.38 Fuksiarz

Obydwie drużyny w tym sezonie prezentują się wyjątkowo słabo w defensywie i praktycznie co mecz traca minimum bramkę. Każda z tych ekip również straciła swoje gwiazdy przed sezonem i należa do ekip nieprzewidywalnych co pokazuje pierwsze kilka kolejek w ich ligach. W dzisiejszym spotkaniu u Gospodarzy zabraknie Asensio, Kimpembe, Letellier, Mendesa, Mikiele, Rico oraz wątpliwy występ Ruiza, Ugarte. U gości natomiast brak Durenville, Bauza oraz Meuniera. Defynsywnie słabo ale ofensywa wygląda u obydwóch ekip solidnie więc o bramki w tym meczu raczej nie powinniśmy się martwić. Moim zdaniem w tym spotkaniu zobaczymy BTTS i pewnie dość szybko zostanie on pokryty. Obydwie ekipy znajdują się w grupie F i przez wielu nazywana grupa śmierci gdyż znajduje się tam jeszcze Milan i Newcastle.
Z całym szacunkiem, ale granie BTS po 1.38 to głupota, bo to nie ma jakiegokolwiek value. Ja przypomnę tylko mecz PSG - Bayern co prawda z 2017 roku, gdzie BTS był o ile dobrze pamiętam w okolicach 1.30, jak się skończyło? 3:0. Wiadomo, mecz meczowi nierówny, ale ten kurs nie ma żadnej wartości.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1088
'Corek 218,4K

'Corek

Znawca - e-sport
AC Milan vs Newcastle United
over 2.5 gola / @ 1,95 lvbet

Witam, dorzucam swoje trzy grosze.
Na początek prawdziwy hit, tak dawno a człowiek pamięta ich ostatnie grupowe spotkania jak by to było miesiąc temu..bodajże wyjazd do Holandi czy spotkania z Kijowem, ogromy plus dla całej LM, że Panowie wracają mimo, że ostatni raz w takim formacie Ligi Mistrzów. Milan na San Siro jest mocniejszy niż wielu się może wydawać i grają super dla oka ofensywną piłkę i nie wyobrażam sobie, aby dziś nie zdobyli choć bramki. Newcastle również nie ma zamiaru chronić wywożenie jakiegoś punktciku, tylko będzie walka o pełną pulę. Chodzą głosy, że następne ligowe spotkanie dla Newcastle może być trudniejsze niż to dzisiejsze i kto wie jak to się potoczy, zestawiając obecnie rywali i dyspozycję obu ekip to można się przychylić do tego, że Anglicy mogą to spokojnie wygrać, ale to nie Play off i myślę że nikogo tutaj nie zadowoli punkt. Będzie to ofensywne spotkanie z wieloma sytuacjami, jeśli skuteczność nie będzie na tragicznym poziomie, co raczej nie powinno mieć miejsca to jestem spokojny o ten over. Kurs na ten overek jest na prawdę solidny.

PSG vs BVB / brak BTS @ 2,97 pinnacle

Ja rozumiem wszystko, ale ten kurs to jakieś nieporozumienie. Ileż to już razy grałem w hitach czy derbach brak btsaa po kursach +2.5 i wcale nie tak rzadko to wchodziło i dziś widzę podobną sytuację. Nie rozumiem jak można grać bts po 1,3 tuż to może paść i 6 bramek a to może zostać na czerwono.onie ekipy nie są w formie, BVB męczyło się w Bochum gdzie strzelili zaledwie jedną bramkę, u siebie z Koeln gdzie pierwszą i jedyną bramkę zdobili w 88 minucie. Będą mieć ciężko w Paryżu i nie zdziwi mnie tutaj wcale jakieś 1/2:0. Grał bym to nawet po 2,5. Ja to próbuje.

Feyenoord vs Celtic
over 9.5 rzutu rożnego @ 1,85 lvbet

Tutaj idę w rzuty rożne. Kolejne spotkanie, które będzie mocno ofensywne. Było mi dane oglądać Panów z Rotterdamu na żywo nie jednokrotnie i są piekielnie mocni przy Zandvlietplein, mega ofensywną piłka i w Holandii budzą postrach przed niemal że każdym. Schemat jest prosty, gdy nie idzie wpadnie do siatki to idą za tym rzutu rożne, których w spotkaniach Feyenoordu bywa sporo. Jeśli chodzi o Celtic to również potrafią nabić niesamowita liczbę rzutów rożnych i jeśli jedni czy drudzy stracą bramkę to na pewno nie będzie tam nudy tylko ataki ataki i jeszcze raz ataki a na pewno niektóre z nich zakończą się stałymi fragmentami w postaci rr. Dla mnie super.

Lazio vs Atletico / brak bts @ 2,02 lvbet 95 min....

Kolejne spotkanie, w którym nie widzę sporo bramek. Atletico wiemy jak potrafi grać i na pewno pierwszym celem Simeone w tym spotkaniu jest zagranie na zero z tyłu bo doskonale zdaje sobie sprawę, że odrabianie w Rzymie było by piekielnie ciężkie. Moim zdaniem będzie to mecz walki, mało ładnej gry dla oka, nie zdziwi mnie tutaj remis bądź jakieś niskie zwycięstwo jednej z ekip. Brak bramki dla obu drużyn po takim kursie biorę bez zastanowienia.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +376
Psychosocial 834,8K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Young Boys-R.B Lipsk TYP 2 kurs 1,60 6/10 g.18.45 1:3 WIN

PS: Atak Lipska to petarda. W czterech pierwszych kolejkach w Bundeslidze bachnęli..13 goli i tu widzę szansę dla mego typu. Abstrahuję że gospodarze po tamtym sezonie mocno osłabieni odejściem paru najlepszych zawodników.

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1169
lukas88 334,5K

lukas88

Forum VIP
Nic w tym znowuż dziwnego nie ma - Feyenoord to drużyna, która od lat nalezy do czołówki Eredivisie, a liga holenderska jest jednak lepsza od szkockiej. Nie deprymując Celticu oczywiście, obecnie to w mojej opinii to zespół z Rotterdamu jest lepszą ekipą.
dobi dobi z całym szacunkiem do Twojej osoby, ale po czy wnioskujesz że liga holenderska jest lepsza od Szkockiej? Liga Holenderska przez ostatnie lata pokazała się tylko kilka lat temu świetnym sezonem Ajaxu w LM w składzie z De Lightem, Van Ben Beekiem czy De Jongiem. Poza tym jakoś nie potrafią sie przebić w znaczacy sposób, podobnie jak Szkockie kluby. Tak samo Feyenord zazwyczaj należy do peletonu ligi, który goni czołówkę złożona z PSV i Ajaxu, aczkolwiek w tym sezonie Ajax jak dla mnie wypada bo wyprzedali trzon zespołu. Feyenoord obecnie to 2 siła ligi zaraz za PSV, natomiast Celtic od lat rządzi w Szkocji, przez chwile zagrożeniem byli powracający do gry Rangersi ale już jest wszystko na swoim miejscu. Reasumując uważam że styl gry na wyspach mocno różni się od tego holenderskiego i w mojej ocenie Celtic stać twardą grą na urwanie punktów na De Kuip, daleki też jestem od uznania wyższości ligi holenderskiej nad szkocką :)
Jak będzie przekonamy się już wieczorem :) Tak czy owak powodzenia:)
 
Otrzymane punkty reputacji: +376
loki123 249K

loki123

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, LM
Godzina: 18:45
Spotkanie: Young Boys - RB Lipsk
Typ: Over 2.5
Kurs:1.56
Bukmacher: Betfan
Dziś w ramach 1 kolejki fazy grupowej LM zagrają ze sobą drużyny Young Boys i RB Lipsk. Gospodarze w swojej szwajcarskiej lidze zajmują 2 miejsce w tabeli, mając na koncie 3 zwycięstwa i 2 remisy. Young Boys ma serię 18 kolejnych meczy bez porażki co przed dzisiejszym meczem wcale nie stawia ich na straconej pozycji. Dziś w drużynie gospodarzy nie zagra jedynie kontuzjowany Filip Ugrinic. Goście drużyna RB Lipsk w Bundeslidze zajmuje 3 miejsce z dorobkiem 9 punktów mając na koncie 3 zwycięstwa i 1 porażkę. Przyjezdni na 10 ostatnich meczy przegrali tylko 2 razy i tylko 2 meczach nie strzelali gola. Dziś w drużynie niemieckiej nie zagrają tacy zawodnicy jak El Chadaille Bitshiabu, Amadou Haidara,Dani Olmo,Willi Orban,Lukas Klostermann, którzy są kontuzjowani. Mecz zapowiada się interesująco, ponieważ obie ekipy preferują ofensywny styl gry, a według statystyk to w 10 meczach LM w których grał RB Lipsk padało średnio 3,9 gola na mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1902
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
dobi dobi z całym szacunkiem do Twojej osoby, ale po czy wnioskujesz że liga holenderska jest lepsza od Szkockiej? Liga Holenderska przez ostatnie lata pokazała się tylko kilka lat temu świetnym sezonem Ajaxu w LM w składzie z De Lightem, Van Ben Beekiem czy De Jongiem. Poza tym jakoś nie potrafią sie przebić w znaczacy sposób, podobnie jak Szkockie kluby. Tak samo Feyenord zazwyczaj należy do peletonu ligi, który goni czołówkę złożona z PSV i Ajaxu, aczkolwiek w tym sezonie Ajax jak dla mnie wypada bo wyprzedali trzon zespołu. Feyenoord obecnie to 2 siła ligi zaraz za PSV, natomiast Celtic od lat rządzi w Szkocji, przez chwile zagrożeniem byli powracający do gry Rangersi ale już jest wszystko na swoim miejscu. Reasumując uważam że styl gry na wyspach mocno różni się od tego holenderskiego i w mojej ocenie Celtic stać twardą grą na urwanie punktów na De Kuip, daleki też jestem od uznania wyższości ligi holenderskiej nad szkocką :)
Jak będzie przekonamy się już wieczorem :) Tak czy owak powodzenia:)
Masz rację, że futbol na wyspach różni się od holenderskiego. Feyenoord to od lat czołówka ligi - sam napisałeś, że od lat byli tuż za PSV i Ajaxu - pełna zgoda, dlatego też napisałem czołówka, a nie najlepszy zespół w lidze. To, że od lat zagrażali tym dwóm najlepszym ekipom w Holandii ziściło się mistrzostwem w ubiegłym sezonie, ale jak wspomniałem niestety także też tym, że kilku świetnych zawodników pożegnało się z drużyną. Zgodzę się też z tym, że Celtic stać na urwanie punktów Feyenoordowi, bo to też dyspozycja dnia, trochę szczęścia - wszystko ma wpływ. Ja spodziewam się meczu w stronę Holendrów, choćby przez spore braki u podopiecznych Rodgersa.
Dlaczego napisałem, że liga holenderska jest lepsza do szkockiej? A no choćby dlatego, że w każdym z ostatnich pięciu sezonów - co obejmuje ranking lig UEFA - zespoły z Niderlandów robiły dużo lepsze wyniki i zdobywały więcej punktów niż te z ligi szkockiej.
Oczywiście, nie musisz się z tym zgadzać, bo to przecież moja opinia, ale dzięki za racjonalną wypowiedź a nie - "nie, bo nie". Powodzenia i zieloności również :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +353
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
YB Bern - RB Lipsk 1:3

No i nareszcie powraca najlepsza liga świata! Champions League!
Zespół z Lipska przyjeżdża do Szwajcarii aby zmierzyć się z YB Bern - wiadomo, że gospodarze tego meczu rozgrywają swoje mecze na sztucznej murawie co jest lekkim utrudnieniem dla tych najlepszych drużyn, które na co dzień nie rozgrywają meczy na takiej murawie.
YB Bern to hegemon ligi od kilku lat utrzymuje się na szczycie ale jednak to tylko liga Szwajcarska, która poziomem jest dość słabą ligą i do ligi Niemieckiej nie ma podjazdu.
RB Lipsk to drużyna, która co roku jest faworytem do podium w lidze, ten sezon rozpoczęli wyśmienicie bo zdobyli już Superpuchar Niemiec pokonując Bayern Monachium aż 3:0. W Bundeslidze mają 1 porażkę 2:3 z Leverkusen i 3 zwycięstwa z rzędu.
Świetnie na początku sezonu spisuje się D. Olmo, które dziś niestety nie zobaczymy na boisku jednak goście mają szeroką kadrę a nowe nabytki czują się coraz to lepiej i są ważnymi graczami drużyny L. Openda czy X. Simons.
Goście tego meczu na pewno są faworytem ale uważam, że mogą mieć nieco kłopotów z racji tego boisku, gospodarze u siebie strzelają bramki praktycznie w każdym meczu w sumie to od roku strzelali gola w każdym meczu.
Mimo wszystko uważam, że to Lipsk ma więcej potencjału aby wygrać to spotkanie, łączę oba zakłady.

Lipsk + obie strzelą 2,97 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2278
R 43,2K

reevers96

Użytkownik
dobi dobi z całym szacunkiem do Twojej osoby, ale po czy wnioskujesz że liga holenderska jest lepsza od Szkockiej? Liga Holenderska przez ostatnie lata pokazała się tylko kilka lat temu świetnym sezonem Ajaxu w LM w składzie z De Lightem, Van Ben Beekiem czy De Jongiem. Poza tym jakoś nie potrafią sie przebić w znaczacy sposób, podobnie jak Szkockie kluby. Tak samo Feyenord zazwyczaj należy do peletonu ligi, który goni czołówkę złożona z PSV i Ajaxu, aczkolwiek w tym sezonie Ajax jak dla mnie wypada bo wyprzedali trzon zespołu. Feyenoord obecnie to 2 siła ligi zaraz za PSV, natomiast Celtic od lat rządzi w Szkocji, przez chwile zagrożeniem byli powracający do gry Rangersi ale już jest wszystko na swoim miejscu. Reasumując uważam że styl gry na wyspach mocno różni się od tego holenderskiego i w mojej ocenie Celtic stać twardą grą na urwanie punktów na De Kuip, daleki też jestem od uznania wyższości ligi holenderskiej nad szkocką :)
Jak będzie przekonamy się już wieczorem :) Tak czy owak powodzenia:)
Co to w ogóle za porównanie, Liga Holenderska jest o wiele lepsza od Szkockiej, a tu są jeszcze obiekcje na temat CZY JEST LEPSZA.
Szkocka od lat to tylko Rangers i Celtic, nic poza tym, reszta to poziom Polskiej Ekstraklasy, gdzie myślę, że taki Lech złał by jakieś Hibernian. Abstrahując od wyników w Europie, samo porównanie wartości ligi to jakaś przepaść. Szkocja 325 mln euro vs 967 mln euro Eredivisie.
Liga Holenderska się nie potrafi przebić podobnie jak Szkocka? Chociażby 22/23:
Półfinał ligi konferencji - Alkmaar
Ćwierćfinał ligi europy - Feyenoord
Wynik nie najlepszy, kryzys Ajaxu.
A gdzie te Szkockie kluby które podobnie występują w europejskich pucharach?

edit. Nie piszę tego w kierunku typu na Feyenoord, po prostu tego nie obstawiam. Nie uważam, że jedno spotkanie jest wyznacznikiem która liga jest lepsza. Komentarz mój dotyczy tylko i wyłącznie poziomu lig.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +461
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
AC Milan-Newcastle
Typ: Newcastle lub remis i powyżej 1.5 gola - 1.88/totalbet


Ojj, kibice Newcastle muszą być dzisiaj mocno rozemocjonowani w pracy, ponieważ ich drużyna po 20 latach wraca do Ligi Mistrzów. Kibice przy St.James Park muszą jeszcze trochę poczekać aby usłyszeć hymn Ligi Mistrzów na własnym stadionie, ale w samej telewizji będzie musiało to być to fenomenalne. Co tutaj do gry? Dziwi mnie trochę fakt, że gospodarze są delikatnymi faworytami tego spotkania, ponieważ poziom angielskiej piłki aktualnie mocno odstaję od włoskiej. Jeżeli spojrzymy na wyniki obu drużyn w ostatnich tygodniach to ktoś może wspomnieć, że Newcaste ma już na swoim koncie 3 porażki. Tak, ma, ale z kim? Fenomenalne Brighton, walec Guardioli oraz pełne serducha i doświadczenia "The Reds" Kloppa. W sobotę bardzo ważna wygrana z zawsze mocnym Brentford. Za to Milan blamaż 1-5 w derbach Mediolanu i naprawdę bardzo słaba gra. Ja tutaj spodziewam się dobrego spotkania, bramek z obu stron i ostatecznie braku porażki zespołu Eddiego Howe. Czy młodym zabraknie doświadczenia i ogrania? Czas pokażę, ale uważam, że piłkarsko ten typ się broni i może pomóc zbudować naprawdę dobrego dubla.

PSG-BVB
Typ: Powyżej 2.5 gola - 1.55/totalbet


Bardzo przyjemny kurs biorąc indolencje obu drużyn w obronie. Obie drużyny w każdym z trzech ostatnich spotkań traciły minimum po 1 bramce, a ich gra obronna to naprawdę śmiech. Spodziewam się otwartego spotkania, zazwyczaj jak to bywa w przypadku obu drużyn, ale dużo bardziej wolę overek bramek niż obie strzelą po niższym kursie. Nie zdziwię się jeżeli PSG przejedzie się po BVB, bo kadrowo drużyna mistrza Francji naprawdę ma spory potencjał w ataku. Mbappe nie powinien mieć problemu z dochodzeniem do sytuacji bramkowych i uważam, że jego bramka dziś też jest do gry. W forbecie można złożyć fajnego dubla dokładając kartkę Cana. Niemiec w tym sezonie w czterech spotkaniach ligowych zanotował aż 3 kartki i dziś biorąc pod uwagę Gila Manzano jako sędziego jest spora szansą na to, że również taką otrzyma. Z tych dwóch zdarzeń dostajemy fajne AKO do wariata.

Mbappe gol i Emre Can kartka 4.04/forbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +246
typerskoki 416,5K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
1695131501172.png

Na pierwszą kolejkę wybieram takiego dubla. Feyenord moim zdaniem jako Mistrz Holandii jest drużyną znacznie lepszą od Mistrza Szkocji Celticu. Gdyby to był mecz Ajax- Celtic to gospodarze wydawali by się murowanym faworytem, a tak nie jest to tak oczywiste. Jednak to Feyenord ostatnio wymiata w Holandii i np. opstatnio rozbili 6-1 Herenveen. Mecz jest o tyle ważny, że przegrany w tym meczu mocno oddala swoje szanse o wyjście z grupy czy nawet 3 miejsce bo grupa jest bardzo wyrównana.

W drugim meczu ze screena to po prostu gra również w stronę drużyny mocniejszej, która ma dużo lepszy potencjał piłkarski. Na wyjeździe ze Szwajcarami łatwo nie będzie ale jak Lipsk chce się pokazać w LM to takie mecze powinien wygrywać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1250
neutralny 460,8K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Manchester City - Crvena Zvezda
Crvena powyżej 2,5 żółtych kartek @2,10 Fuksiarz


Coś mi się zdaje, że serbskie głowy na Etihad dziś będą zagotowane i wyjdą z nastawieniem, że mogą ukąsić mistrzów i sprawić niespodziankę. Oczywiście co do ich szans bukmacherzy oszacowali je prawidłowo, ja jednak spróbuję over kartkowy gości, bo wydaje mi się, że kości zawodników w błękitych koszulkach będą dziś trzeszczeć, bo to chyba jedyna opcja dla Serbów, aby jakoś tam chociaż się postawić The Citizens. Że mogą kartkować to pokazali nawet w ostatniej kolejce swojej ligi, gdy w rywalizacji z Cukaricki otrzymali aż sześć żółtek. Linia 2,5 wydaje się być smieszna w takim przypadku. Oczywiście, jeśli City szybko otworzy wynik, czy poprawi drugim i trzecim golem to nie będzie sprzyjać, jednak pamiętajmy o jakiej nacji mówimy. Co prawda Serbowie stanowią mniej więcej połowę kadry Crveny, ale bałkańskie zespoły zawsze nauczone są charakternej i ambitnej gry, tym bardzi, gdy na ławce siedzi Barak Bahkar, szkoleniowiec słynący z dobrego przygotowania fizycznego.
Ogólnie chyba dziś omijałbym jakieś wysokie handicapy na mistrzów Anglii. Spodziewam się ambitnej gry gości przez 90 minut w celu jak najmniejszej porażki. Tutaj nikt nie pozwoli na jakieś 6, czy 7-0. Dlatego też kartoniki gości wydają mi się dobrą opcją do gry.
 
jozzy22 581,1K

jozzy22

Użytkownik
Barcelona - Antwerpia

Typ: Antwerpia nie strzeli Kurs: 1.84

STS

Zaryzykuje - na chłopski rozum to ekipa z Belgii z góry stoi na straconej pozycji.
Pytanie z jakim podejściem przyjadą goście. Mam tylko nadzieje , że panowie z Katalonii nie zmiażdżą zbyt wcześnie rywali
Jeśli w miarę będą goście trzymać się " na zero" z tyłu to i Barca może pograć uważniej w obronie
Cóż kurs w miarę ok więc próbuje
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1080
versa 397,5K

versa

Typer
Arsenal - PSV Eindhoven
PSV Eindhoven (zakład bez remisu)
Fuksiarz @5.60

Uważam, że już w pierwszej kolejce w grupie B dojdzie do niespodzianki i Arsenal spotkania u siebie z holenderską drużyną nie wygra, ba, nawet jestem zdania że mogą ten mecz przegrać.
PSV lideruje w holenderskiej ekstraklasie po czterech kolejkach z kompletem punktów i bilansem bramkowym 13:1, czyli strzelali conajmniej 3 brameczki w każdym ze spotkań, wiadomo holenderska liga to nie liga angielska ale czy Arsenal jest w jakiejś wybitnej formie, żeby łatwo przeskoczyć PSV bądź z nimi w ogóle wygrać? Sądzę, że nie.
Na papierze Arsenal teoretycznie wygląda nieźle - 4 pozycja w tabeli z dorobkiem punktowym w wysokości 13 oczek po pięciu kolejkach , bilans bramkowy 9:4 ale..
1 kolejka. 2:1 ze słabym Nottingham
2 kolejka 1:0 po rzucie karnym z Crystal Palace
3 kolejka 2:2 z Fulham, gol z rzutu karnego + strata gola grając przeciwko 10
4 kolejka 3:1 z United, tu pokazali moc choć dopiero w doliczonym czasie gry, remis 1:1 praktycznie do końca, w 88' stracili gola, choć został zaliczony finalnie do spalonych i dwie bramki udało im się wpakować dopiero w 90+6 i 90+11 minucie meczu.
5 kolejka 1:0 ze słabym evertonem.
No mnie osobiście te mecze nie przekonują i sądzę, że PSV jest w stanie postawić największy opór spośród dotychczasowych przeciwników Arsenalu i finalnie wygrać to spotkanie, w świetnej formie jest napastnik PSV Luuk de Jong, który w 8 ostatnich meczach załadował aż 9 brameczek.
 
sunxl 2M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Barcelona vs Antwerpia
Typ: Robert Lewandowski zanotuje asystę
Kurs: 3.80✅
Bukmacher: Superbet
Post:
Analiza:


Dzisiaj wraca Liga Mistrzów i warto poszukać większych kursów. Zdziwiłem się nieco na wartość proponowaną przez Superbet, jeżeli chodzi o asystę Roberta. Jasne popularny Lewy zdobywa o wiele więcej goli niż kluczowych podań, ale dzisiaj jego Barcelona zmierzy się z Mistrzem Belgii i tutaj pojawią się szanse na kilka trafień po stronie Dumy Katalonii. Polak do tej pory zanotował w La Liga 3 asysty w 5 meczach. Jest to dobry wynik i forma kapitana naszej reprezentacji, jak i całej drużyny prowadzonej przez Xaviego idzie w górę. Nie oszukujmy się w Barcelonie ma kto strzelać. Coraz śmielej poczynia sobie Joao Felix, który z pewnością jest głodny bramek. Jasne, to Robert może dzisiaj nawet zdobyć hat-tricka, ale wierzę, że przynajmniej jedno kluczowe podanie Polaka zostanie zamienione na trafienie. Rywal z niższej półki, warto szczególnie w roli gospodarza ponownie pokazać klasę.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1033
stanley-63 814,3K

stanley-63

Typer
Galatasaray : FC Kopenhaga
- suma kartek ( czerwona=2 ) powyżej 5.5
- 2.57
ETOTO

Nie ma co ukrywać , że obie drużyny nie są wymienini w gronie faworytów do awasu dalej bo przecież w grupie są jeszcze Bayern i Manchester Utd tak więc obie drużyny raczej będą walczyć o 3 miejsce dające play-offy 1/16 Ligi Europy , spodziewam się więc walki , liga Turecka którą prezentuje Galatasaray jest dosyć mocno kartkowa i to nie tylko żółtka ale i tą czerwień , gospodarze również w bardzo dobrej formie i to nie tylo liga ale i w kwalifikacjach do piłkarskiego raju czyli LM od 10 meczy są niepokonani w tym 8 zwycięstw , skuteczność w tych meczach rownież b.dobra po parę bramek w meczu i FC Kopenhaga będzie miała niezwykle ciężki orzech do zgryzenia , jak wiemy do fazy grupowej awansowała po pokonaniu Rakowa a Raków zdołał im strzelić w Kopenhadze i tylko dzięki zwycięstwu w Częstochowie 1:0 i to po samobóju awansowali , ale teraz o kartkach . sędzią jest Bułgar Georgi Kabakov a ten to potrafi sypać , w poprzedniej edycji nie sędziował ani jednego meczu ale w sezonie 21/22 tylko jeden mecz Wolfsbur : Sevilla i 27 fauli za które 11 żółtek w konsekwencji dwóch czerwień i był też karny czyli full wypas , idę więc w wysoki over 5.5 za całkiem nie zły kurs 2.57 .
 
Otrzymane punkty reputacji: +1066
versa 397,5K

versa

Typer
Arsenal - PSV Eindhoven
PSV Eindhoven (zakład bez remisu)
Fuksiarz @5.60

Sądzę, że już w pierwszej kolejce w grupie B dojdzie do niespodzianki i Arsenal spotkania u siebie z holenderską drużyną nie wygra, ba, nawet jestem zdania że mogą ten mecz przegrać.
PSV lideruje w holenderskiej ekstraklasie po czterech kolejkach z kompletem punktów i bilansem bramkowym 13:1, czyli strzelali conajmniej 3 brameczki w każdym ze spotkań, wiadomo holenderska liga to nie liga angielska ale czy Arsenal jest w jakiejś wybitnej formie, żeby łatwo przeskoczyć PSV bądź z nimi w ogóle wygrać? Sądzę, że nie.
Na papierze Arsenal teoretycznie wygląda nieźle - 4 pozycja w tabeli z dorobkiem punktowym w wysokości 13 oczek po pięciu kolejkach , bilans bramkowy 9:4 ale..
1 kolejka. 2:1 ze słabym Nottingham
2 kolejka 1:0 po rzucie karnym z Crystal Palace
3 kolejka 2:2 z Fulham, gol z rzutu karnego + strata gola grając przeciwko 10
4 kolejka 3:1 z United, tu pokazali moc choć dopiero w doliczonym czasie gry, remis 1:1 praktycznie do końca, w 88' stracili gola, choć został zaliczony finalnie do spalonych i dwie bramki udało im się wpakować dopiero w 90+6 i 90+11 minucie meczu.
5 kolejka 1:0 ze słabym evertonem.
No mnie osobiście te mecze nie przekonują i sądzę, że PSV jest w stanie postawić największy opór spośród dotychczasowych przeciwników Arsenalu i finalnie wygrać to spotkanie, w świetnej formie jest napastnik PSV Luuk de Jong, który w 8 ostatnich meczach załadował aż 9 brameczek.
 
M 149,5K

mexes200

Użytkownik
20:45 Man City : Crvena Zvezda Belgrad
Typ: Haaland strzeli powyżej 1.5 gola Tak
Kurs: 2.1
Superbet
Przed nami pierwsza kolejka ligii mistrzów.. Obrońca tytułu drużyna City.. obrońca trofeum króla strzelców? E. Haaland który ustrzelił w ubiegłym sezonie 12 goli. W Tym wykręci podobny wynik? Na inaugurację i wejście jak najlepiej w tegoroczne rozgrywki przeciwnik bardzo pasujący. Serbowie nie powinni dziś jakoś specjalnie postawić się zawodnikom z Manchesteru. W Weekend City pokonało na wyjeździe WHU 1:3 zaś Crvena przegrała z drużyną Cukiericki 2:1. Myślę że dziś wynik będzie wysoki a Erling wpisze się na listę strzelców minimum dwukrotnie. Można też zagrać gol do przerwy po 1.8 tego zawodnika, który w tym sezonie w Premier League strzelił już 7 bramek w 5 meczach. Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +76
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom