>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów [19.09 - 20.09.2023] - Wtorek / Środa

Status
Zamknięty.
I 24,7K

iti

Użytkownik
20:45 Man City : Crvena Zvezda Belgrad
Typ: Haaland strzeli powyżej 1.5 gola Tak
Kurs: 2.1
Superbet
Przed nami pierwsza kolejka ligii mistrzów.. Obrońca tytułu drużyna City.. obrońca trofeum króla strzelców? E. Haaland który ustrzelił w ubiegłym sezonie 12 goli. W Tym wykręci podobny wynik? Na inaugurację i wejście jak najlepiej w tegoroczne rozgrywki przeciwnik bardzo pasujący. Serbowie nie powinni dziś jakoś specjalnie postawić się zawodnikom z Manchesteru. W Weekend City pokonało na wyjeździe WHU 1:3 zaś Crvena przegrała z drużyną Cukiericki 2:1. Myślę że dziś wynik będzie wysoki a Erling wpisze się na listę strzelców minimum dwukrotnie. Można też zagrać gol do przerwy po 1.8 tego zawodnika, który w tym sezonie w Premier League strzelił już 7 bramek w 5 meczach. Powodzenia
Totalbet daje 2.15 za wygraną City i min dwa gole Haalanda.
 
H 91K

hasbaart

Typer
Young Boys - Lipsk

Young Boys over 2,5żk - 2,10 ✅
Over 3,5żk - 1,50✅
Ober 4żk - 2,00✅
Czerwona Kartka - 5,00🤷‍♂️

Na papierze wygląda na to, że Lipsk jest drużyną o półkę wyżej I Boysi nie powinni być dla nich problemem ALEE nie tacy faworyci już mieli problemy w pierwszych meczach. W meczach szwajcarów pokazuje się dużo kartek i myślę, że tu w pierwszym meczu w LM może być podobnie. Sędziuje 39 letnie albanczyc Jorgji, dla którego będzie to pierwszy mecz w głównych rozgrywkach Ligi Mistrzów. W tamtym sezonie w LE, LK i w kwalifikacjach nie bał się pokazywać kartek więc nie wykluczne że tak będzie i dziś.

Barcelona - Antwerpia
Barca podchodzi do tego meczu w roli wielkiego faworyta i po weekendowym zwycięstwie 5:0 z Betisem potwierdza, że są w gazie. Antwerpia ostatni mecz przegrała 6 sierpnia z Anderlechtem po południu z karnego i generalnie są kopciuszkiem w gronie zespołów LM a jak wiadomo pierwsze mecze trzeba zebrać trochę frycowe mimo, że mecz odbedzie sie na Estadio Olimpico nie przewiduje większych problemów. Spodziewam się mniej więcej takiej powtórki pierwszej kolejki z ubiegłego sezonu gdzie Barca pokonała Pilzno 5:1
Sędziuje Rumun Petrescu, który lubi sobie czasem wskazać karnego 😉

Barca over 2,5 gola - 1,80 ✅
Barca (-1,5 gola) - 1,57✅
Lewandowski gol - 1,42✅
Lewandowski 2+ gola - 2,90🤷‍♂️
Rzut karny - 2,65🤷‍♂️
Lewandowski gol z karnego - 3,80🤷‍♂️
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2632
kacper091097 201,6K

kacper091097

Użytkownik
Lazio - ATM
X2 & under 4.5
@1.5 Fuksiarz
Idę w stronę Atletico, które przez w ligę weszło bardzo ładnie i dopiero w ostatniej kolejce ligowej zaliczyło wpadkę. W pozostałych spotkaniach pokazali, że potrafią grać na zero z tyłu i dobrze punktować. Co innego Lazio, które zaskoczyło wygrywając z Napoli na wyjeździe, ale w reszcie spotkań było kiepsko, a poza mocniejszym Juventusem grali jeszcze z Lecce i z Genoą. Początek sezonu nie należy do udanych, a także nie ma spotkań, w których Lazio nie traci goli. Uważam, że jeśli w tym spotkaniu stracą gola to typ powinien wejść, bo mecz powinien być dość zamknięty - szczególnie na początku i Lazio nie będzie w stanie strzelić dwóch lub więcej bramek.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3217
H 91K

hasbaart

Typer
Lazio - Atletico
Niby Atletico powinno byc tu faworytem ale nie wydaje mi się, że Lazio nie podejmie rękawicy.
Lazio w tym sezonie 3/4 mecze over 4żk W meczu, Atletico 4/5 over 4żk. I tu wydaje się, że też będzie over. Sędziuje sloweniec Vincic
2022/23 LM - 5 meczy, 23żk, 1czk, 2 karne
2021/22 LM - 8 meczy, 39żk, 1czk, 1karny
Myślę, że można tu spróbować pójść w kartki:

Lazio over 2,5żk - 1,85 ⛔
Over 4,5żk - 1,47✅
Czerwona Kartka - 4,50🤷‍♂️

Szachtar - Porto
Pierwsze mecze to odrobinę badanie kto jak będzie grał więc tak trochę na przeczucie.
Szachtar w tym sezonie w ukraińskiej: 5żk, 9żk + CZERWONA Szachtar, 6żk, 8żk + 3 CZERWONE (2 szachtar), 2żk + CZERWONA Szachtar, 5żk, 7żk + CZERWONA
6 kolejek
5/6 over 4,5żk
4/6 CZERWONA Kartka
I to tylko u siebie w Lidze a teraz graja z Porto... W Hamburgu
Sędziuje Włoch massa, który może nie jest jakoś mega overowy ale potrafi sypiać żółcią jak bedzie ostro to o czerwo nie ma sie co martwić...😉

Szachtar over 2,5żk - 2,10✅
Over 4,5żk - 1,80✅
Czerwona Kartka - 4,60🤷‍♂️
Karny - 3,20🤷‍♂️
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +497
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Spotkanie: Bayern - Manchester United
Bukmacher: Fuksiarz
Typ: Bayern wygra i over 1.5 goli
Kurs: 1.62


Dzisiaj pod lupę pojedynek Bayernu i Manchesteru United, czyli ekip które dzieli przepaść, ale też ekip, które mimo wszystko nie do końca mogą czuć się spełnione. Z jednej strony mamy Bayern, który dostał w prezencie od BVB mistrzostwo Niemiec, ale który też zaliczał całą masę potknięć, w tym po raz kolejny musiał obejść się smakiem w Lidze Mistrzów, a z drugiej strony mamy ekipę Manchesteru United, która zaliczyłą sporo potknięć na przestrzeni ostatnich miesięcy i nawet początek bieżącej kampanii to takie rezultaty jak np. 3 porażki z nieco lepszymi rywalami, bo z Tottenhamem, Arsenalem czy Brighton. W tym meczu każda z ekip ma coś do udowodnienia, ale więcej argumentów ma oczywiście Bayern, który jeśli wejdzie na swój odpowiedni poziom, to wręcz pastwi się nad swoimi rywalami inkasując im kolejne gole. Bawarczycy w tym sezonie zaczęli od wpadki z RB Lipsk w Superpucharze Niemiec, ale potem były już niezłe zwycięskie mecze m. in. Werderem, Augsburgiem czy Borussia M' Gladbach. Ostatnio pojawiła się też wpadka z Bayerem, która mogła być pokłosiem przerwy reprezentacyjnej i delikatnego rozluźnienia, ale też dobrej formy Aptekarzy. W jutrzejszym zestawieniu zaskoczy mnie każdy inny rezultat niż wygrana Bayernu i trudno mi sobie wyobrazić, by Bawarczycy zdobyli tylko jedną bramkę, więc nawet zakładając, że Czerwone Diabły się jutro postawią, to takie 2 - 1 / 3 - 1 dla gospodarzy jest logiczne.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1685
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Real Madryt - Union Berlin 1:0 (0:0)

Wczorajszy typ na ligę mistrzów bardzo ładnie wszedł po kursie 2,97, dziś lekko zwiększamy kurs.
Ja rozumiem, że w Realu są problemy kadrowe - Courtouis, Militao, Guler, Vinicius a teraz doszedł Carvajal ale dawać taki kurs na Real u siebie z Unionem? Już samo zwycięstwo moim zdaniem opłaca się zdecydowanie do dubla no ale przejdżmy do rzeczy.
Real w lidze rozpoczął kapitalnie o kompletu 5 zwycięstw i nie miał wcale łatwych przeciwników Bilbao na wyjeździe czy Sociedad u siebie. Za tydzień przyjdzie oczywiście największy sprawdzian derby Madrytu na wyjeździe. Real Madryt ma kłopot bogactwa przede wszystkim w środku pola Modrić, Kross, Cavaminga, Tchouameni, Bellingham, Valverde i tutaj jest największa broń. Oczywiście napastnika mogli by mieć lepszego jednak Joselu póki co nie zawodzi aż tak.
Union Berlin w lidze co ma wygrywać to wygrywa ale przegrał np u siebie wysoko aż 0:3 z Lipsk czy ostatnio przegrali 1:2 z Wolfsburgiem.
Union sprawił wielką sensację kwalifikując się do Ligi mistrzów ale tak naprawdę należało im się patrząc jak grali w poprzednim sezonie ale liga mistrzów = spore zmiany bo należało wzmocnić drużynę i powiedzmy, że klub w miarę spisał się w tym temacie, do zespołu dołączyli m. in. Fofana, Gosens, Bonucci, Volland, Tousart, Aarnason ale czy te nazwiska wystraszą Real? Wątpię. Oczywiście Union może i pewnie będzie groźny jednak uważam, że w tej 1 kolejce może ich lekko zjeść stres co np był dziś przykładem Antwerp z Barceloną - mistrz Belgii. Oczywiście Union jest lepszą drużyną niż Antwerp mimo wszystko liczę, że nadal te rozgrywki dla Realu to coś więcej a ja obok takiego kursu przejść nie mogłem obojętnie, powodzenia.

Real wygra obie połowy 3,25 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +399
O 322,2K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Liga Mistrzów
Godzina 18:45
Spotkanie : Galatasaray : FC Kopenhaga
Typ : powyżej 7.5 kartek
Kurs : 5.00
Bukmacher : Superbet

Post w dziale : https://forum.bukmacherskie.com/thr...9-20-09-2023-wtorek-Środa.169271/post-7214517
Analiza:


Po raz kolejny szukam kartek.
Turcja to gorący teren, ciężko się tu gra. Dla obu ekip 3 punkty są tutaj bardzo ważne, bo w grupie mają Bayern i MU . Jeżeli chcą powalczyć w fazie grupowej to 3 punkty w pierwszym spotkaniu będą bardzo potrzebne.
Statystyk z krajowego podwórka nie będę przytaczał, bo to będzie zupełnie inny mecz .
To jest liga mistrzów i wiadomo, że tutaj każdy się zmotywuje w 100 % .
Mecz o dużym znaczeniu dla obu drużyn. Myślę, że od początku będzie gorąco . Spodziewam się bardzo wielu fauli, brzydkich fauli. Nikt tu nogi nie będzie odstawiał.
Do tego wszystkiego sędzia który potrafi rzucać kartkami o czym wspominał kolega wyżej. Myślę, że w tym meczu dość często bd musiał karać piłkarzy kartkami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2140
R 588,9K

rr62dga

Typer Miesiaca
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Real Sociedad - Inter
Typ: remis
Kurs: 3,30
Bukmacher: superbet
Analiza:
Mecz grupy D, w której grają jeszcze Salzburg i Benfica. Real Sociedad wraca po 10 latach do Ligi Mistrzów i staje od razu przed bardzo trudnym zadaniem mając za przeciwnika mediolański Inter. Inter znakomicie rozpoczął rozgrywki Serie A pokonując po 2:0 Monzę i Cagliari oraz gromiąc 4:0 Fiorentinę i ostatnio w sobotę 5:1 odwiecznego rywala AC Milan. W LaLiga Real Sociedad po trzech remisach i wygranej z Granadą po dość zaciętym spotkaniu uległ w niedzielę 2:1 Realowi w Madrycie. Włosi z pewnością należą do faworytów tej grupy a będąc ostatnio w tak znakomitej dyspozycji z pewnością przyjadą do San Sebastian po zwycięstwo. Real Sociedad to jednak na tyle solidna drużyna, grająca w dodatku przed własną żywiołową publicznością i z pewnością nie przestraszy się będącego na fali rywala i poszukanie remisu w tym meczu wydaje się być realne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1685
H 91K

hasbaart

Typer
Sevilla - Lens
W grupie jest jeszcze Arsenal i PSV.
Wydaje się, że w tej grupie tylko Arsenal jest półkę wyżej a pomiędzy pozostałymi zespołami odbedzie sie zażarta walka o drugie miejsce.
Trzecie oczywiście Sevilla, która idzie do Pucharu UEFA... usp sorry... Do Ligi Europy i wygrywa ją 🤷‍♂️😅😁
Spodziewam się pomiędzy Lens, PSV i Sevilla bardzo zaciętych meczy. Wiadomo, że w meczach z Arsenalem nikt nie będzie odpuszczał i pewnie Arsenal straci tu trochę punktów, ale jednak zakładam, że pierwsze miejsce będzie dla Anglików. O kolejne dwa miejsca będą bitwy z dużą ilością walki... I kartek😉
Myślę, że zacznie się już dzisiaj. Sędziuje sędzia z Niemiec - Tobias Stieler. W bundeslidze barezo underowo w pucharach już nie bardzo.
W tym sezonie:
Bundesliga - 2 mecze - 11żk, 1czk, 2 karne
Kwal LE - 2 mecze - 11żk, 2czk, 1 karny
2022/23
Bundesliga 15 meczy - 36żk, 1czk, 4 karne
LM - 3 mecze - 7żk
LE - 2 mecze - 10żk
2021/22
Bundesliga - 12 meczy - 41żk, 2czk, 4 karne
LE - 4 mecze - 21żk, 1żk, 1 karny
2020/21
Bundesliga - 15 meczy - 47żk, 3czk, 7 karnych
LM - 4 mecze - 18żk, 1czk, 1karny
Wiadomo, że nie jest to mega overovy sędzia, ale jeśli mecz będzie wyglądał tak jak mi się wydaje to z kartkami nie będzie wyboru...

Sevilla - Lens
Over 4,5żk - 1,85 ✅
Over 5,5żk - 2,65✅
Sevilla over 2,5żk - 2,65✅
Lens over 2,5żk - 1,90✅
Czerwona Kartka - 4,00🤷‍♂️

Sociedad - Inter
W grupie też Salzburg i Benfica.
Wydaje się, że to Hiszpanie będą włączyli z Salzburgiem o 3 miejsce bo na papierze Inter i Benfica to silniejsze zespoły. Inter potwierdził to w ten weekend pokonując bez problemowo Milan. Będą w gazie...
Sociedad z kolei po 3 remisach w pierwszych meczach w końcu wygrali u siebie z Granadą by potem przegrać w Madrycie z Realem. 4/5 meczy over 4,5żk.
Sedziuje Anglik - Oliver, ktory w pucharach zoltych sie nie boi. Idę tu w kartki gospodarzy.

San Sebastian over 2,5żk - 2,20✅

Galatasaray - FC Kopenchaga
W grupie z Bayern i United.
Ciężko sobie wyobrazić aby Turcy i Duńczycy mogli zagrozić gigantom w tej grupie. Teoretycznie toczyć się tu będzie walka o 3 miejsce co nie znaczy, że ktoś tu będzie odpuszczał. To, że Kopenchaga jest do ugryzienia pokazał już Raków. Galata jest z pewnością dużo silniejsza w ataku będzie tu dziś faworytem i jakiekolwiek punkty wywiezione stąd będą bezcenne. Naturalnie wydaje się, że będzie tu dużo przerywania gry i fauli co za tym idzie... kartki.
Sędziuje Bułgar - Kabakov trochę taka maszynka do żółtych kartek. Będzie żółto!

Kopenchaga over 2,5żk - 1,80 ✅
Over 4,5żk - 1,80✅
Over 5,5żk - 2,40✅
Czerwona Kartka - 4,60✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2956
lukas88 318,3K

lukas88

Forum VIP
Wczorajszy dzień bez szału, więc próbujemy dzisiaj:
Galatasaray- Kopenhaga
Gatalta, gorący teren do gry dla rywali, poza tym Tureckie zespoły solidnie się wzmacniają od kilku sezonów, w takim Galatasaray grają chociażby Icardi, Mertens, Tete, Zyiech, Sanchez, Angelinio, Torreira, Demirbay, Yilmaz, Ndombele także całkiem ciekawe zestawienie. Kopenhaga to w mojej ocenie słabszy zespół i spodziewam się tutaj wygranej gospodarzy.
Galatasaray @ 1,64


Arsenal- PSV

Spotkanie z wyraźnym faworytem jakim są Kanonierzy, PSV to nieco inna półka aczkolwiek w ubiegłym roku stoczyli zaciekłe boje w LE, lecz PSV mocno przebudowane, od tamtego czasu odeszli Simons, Gakpo, Sangare, Gutierrez. Arsenal z kolei wzmocnił sie po raz kolejny, przyszli Rice czy Havertz. Uważam że gospodarze od początku mocno siądą na gości i mecz będzie obfitował w kornery podobnie jak większość wczorajszych spotkań, zatem:
Arsenal over 6,5 RR @ 2,13
Arsenal strzeli w obu połowach @ 1,99
over 2,5 i obie strzelą @ 1,86

Bayern monachium- Manchester United

Bawarczycy od początku sezonu mnie nie przekonują ale spotykają się dzisiaj z parodią klubu piłkarskiego na poczatku tego sezonu. United gra totalny 'piach", traci masę bramek (10 w ostatnich 4 spotkaniach), więc uważam że bardzo solidna ofensywa Bayernu z Kane`em, Sane, Comanem czy Telem będzie dziś miała z tego pożytek. W dodatku zespół z wysp boryka się z plagą kontuzji i zawieszeń, dziś nie wystąpią: Sancho, Antony, Maguire, Amrabat, Diallo, Malancia, Mount, Shaw, Varane, Wan Bissaka, także solidne braki.
Bayern mimo mało przekonującej gry notuje niezłe wyniki i nie sadzę aby Czerwone Diabły się dziś przebudziły i zagroziły Bawarczykom na ich podwórku.
Bayern HT@ 1,89
Bayern (-1,5) @ 2,16
Over 9,5 RR @ 1,70

Benfica- Salzburg

Bardzo interesująco zapowiada się spotkanie na Estadio Da Luz, spotykają się dwa ofensywne zespoły. Teoretycznie mocnym faworytem jest Benfica ale ja lubię grać spotkania z udział RB Salzburg, który gra przyjemna piłkę, opartą na młodzieńczej fantazji. Benfica również stawia na młodzież, ale wspomaga ją doświadczonymi graczami ja Di Maria Otamendi czy Rafa Silva. W tym spotkaniu pobieram:
gol Salzburga do 72 minuty@ 1,92
Salzburg over 3,5 RR @ 2,00

Sociedad- Inter

Inter gra fajny futbol w ostatnim czasie, potrafią zdobywać wiele bramek, dziś zmierzą się na wyjeździe z przeciętnym Sociedad. Uważam że stać tutaj gości na wygraną bo siłę ofensywną maja potężną.
Inter DNB @ 1,68
Inter over 1,5 @ 2,45


Poza tym:
Realu nie ruszam, prędzej chyba wolałbym grać BTS niż zwycięstwo osłabionego Realu.
Napoli no bet, ciężko tam coś ruszać aczkolwiek są bardziej doświadczonym zespołem i w teorii powinni wygrać.
Sevilla- Lens- mecz padaki, w tym sezonie, Sevilla 3 punkty po 4 meczach w lidze, Lens 1 punkt w 5 meczach. Drużyny ze stref spadkowym w LM :) Tutaj ze względu na mecz domowy i pucharowy charakter Sevilli brałbym ich zwycięstwo.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1077
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Galatasaray - Kopenhaga / 1 @1.62 Unibet
Turki to dużo lepsza ekipa niż Kopenhaga. Już grając z Rakowem, Duńczycy nie pokazali nic wielkiego, to raczej ekipa swojego stadionu. Na wyjazdach co prawda są niepokonani w tym sezonie, ale z kim wygrali? Z Lyngby, Breidablikiem, Velje, Hvidovre, no i z Rakowem, gdzie zespół z Częstochowy stracił bramkę po kiksie a poza tym nie stworzyli zbyt dużego zagrożenia. Poza tym remisy z Nordsjaelland i Spartą Praga. Poza Spartą, to ekipy raczej dalekie potencjałem od Galaty, zwłaszcza kiedy będą grali w tureckim kotle w Stambule. Galata też nie grała z wielkimi markami u siebie w tym sezonie bo był to Żalgiris, Ljubljana, Trabzon Molde i Samsunspor. Trabzon i Molde to ekipy zbliżone potencjałem do Kopenhagi, ale grając u siebie, zwłaszcza mając do dyspozycji taki skład jakim dysponuje mistrz Turcji. Ostatni raz grali ze sobą kilka lat temu i wtedy górą byli gospodarze 3:1. Według mnie jakość, skład i przede wszystkim atut własnego boiska stoi dzisiaj za Galatą i z tego kursu wypada skorzystać.

Real - Union / 1 @1.45 Unibet
Real podejmuje u siebie kopciuszka z Niemiec, który debiutuje w tych rozgrywkach. Trafili do mocnej grupy, gdzie nie chcę mówić, że będą dostarczycielem punktów, ale tak to może wyglądać. Nie chce mi się wierzyć, że będą w stanie powalczyć jak równy z równym z Królewskimi w Madrycie. Wiadomo, że Real trapią ostatnio kontuzje, brak Courtouisa, Viniego, wypadł jeszcze Carvajal ale tam jest taka paka, że spokojnie zawodnicy zastępujący kontuzjowancyh są w stanie wypełnić lukę i odnieść spokojne zwycięstwo. Real nie bez problemów wygrywa spotkania w La Lidze, nawet jak mecz nie idzie po ich myśli, to nawet przegrywając do przerwy są w stanie finalnie przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Takie sytuacje miały miejsce i z Getafe i z Sociedad. Nie zdziwię się jeśli Union rozpocznie ambitnie podobnie jak wczoraj Antwerpia z Barcą. Wyglądało to całkiem dobrze, ale do momentu pierwszej bramki, potem się już trochę posypało i skończyło się nokautem 5:0. Niekoniecznie taki wynik przewiduje tutaj, ale nie chce mi się wierzyć, że w rozgrywkach Realu, zaczynając od meczu przed własnymi kibicami, żeby nie zdobyli kompletu punktów.

Arsenal - PSV / Over 2.5 @1.50 Unibet
Arsenal over 1.5 gola + over 4.5 RR @1.85 Superbet

W końcu Arsenal wraca do Ligi Mistrzów. Po 7-miu latach Kanonierzy wracają na salony, co mnie jako ich kibica cieszy bardzo. Oczywiście, że Arsenal jest faworytem do wygrania tego spotkania, ale czy aż takim jak wskazują buki? No moim zdaniem nie na tyle, aby ich grać po 1.38-1.40. Ja po delikatnie wyższym kursie próbuję iść w bramki, bo Arsenal to drużyna overowa. Co prawda na wyjazdach od startu poprzedniego sezonu, zaliczył aż 12 czystych kont, podczas gdy drugie Fulham i City mają "zaledwie" po 7. Problem w tym, że gorzej to wygląda jeśli chodzi o grę u siebie, gdzie stracili 2 bramki z Fulham, gola strzeliło tu Nottingham, a końcówce poprzedniego sezonu, trójkę wbiło Brighton czy Southampton. Ogólnie poza towarzyskimi spotkaniami, od początku marca zaliczyli tylko dwukrotnie czyste konto - z Evertonem oraz z Wolves. No słabo wygląda ta statystyka. Nawet kiedy Kanonierzy wygrywają wysoko, często na chwilę gubią czujność i koncentrację gdzie rywale znajdują drogę do bramki. Nie inaczej może być dzisiaj, gdzie sporo zawodników nie grało jeszcze w Lidze Mistrzów i może niekoniecznie stres zwiąże im nogi, ale może zabraknąć tej koncentracji i skupienia przez 90 minut a PSV akurat ma zawodników, którzy potrafią strzelać bramki. Noa Lang, Bakayoko, Lozano czy de Jong to tylko kilka nazwisk, na które muszą uważać gospodarze. Oczywiście stać Arsenal na to, żeby samemu pokryć ten over posiadając taką siłę ofensywną. Co prawda wypadł Martinelli ale spokojnie zastąpić go może Trossard. W tym roku tylko pięciokrotnie nie strzelili przynajmniej dwóch goli, ale PSV to ekipa, która nie będzie murować jak Everton, tylko raczej postara się powalczyć i pograć z kontry, no i jak wspomniałem wcale się nie zdziwię jeśli strzelą bramkę. Co prawda Arsenal grał z PSV u siebie czterokrotnie i żadne z tych spotkań nie pokryło overa, ale ostatnie w EL skończyło się 1:0 a poprzednie miały miejce 15 lat temu i dawniej więc nie ma za bardzo co się do tego odnosić.
Drugą sprawą jest fakt, że Arsenal bardzo dużo gra skrzydłami, czy Bukayo, wchodzący White czy Trossard z lewej flanki są w stanie nabić kilka rogów, a do tego dochodzą strzały z głębi pola Ode czy Rice'a. Tylko w tym sezonie Arsenal średnio bije 9.2 roga na mecz. Zwłaszcza biorąc pod uwagę, że to Kanonierzy powinni kontrolować grę i napierać na bramkę rywali, to kilka tych rogów paść powinno, zwłaszcza jeśli przykładowo pierwsi stracą bramkę to te rogi nie chce pisać, że w 90% ale zazwyczaj są pokrywane. Według mnie to też dobry kierunek na dzisiejsze spotkanie.

Bayern - Man United / 1 @1.52 Unibet
Podobna sytuacja jak z Realem. Może nie ma aż takiej rozbieżności, ale Bayern - nawet z problemami, z którymi się borykają - to wciąż Bayern, który u siebie jest niesamowicie groźny. Choćby w ostatnim spotkaniu ze świetnie spisującym się Leverkusen, przyjezdni wyszarpali remis dopiero w doliczonym czasie gry po karnym. Man United obecnie też ma sporo problemów, obecnie chyba więcej niż dobrych statystyk. Jak nie sprawa z Greenwoodem, to znowu akcje z Antonym, przepychanki Ten Haga z Sancho. To może są błahostki, ale na pewno w jakimś stopniu wpływają na drużynę. Już były plotki, że zawrzało w szatni po kolejnym, trzecim już przegranym meczu w tym sezonie z Brighton 1:3. To najsłabszy start United w historii, bo nie zdarzyło się aby Manchester przegrał aż trzy z pięciu pierwszych spotkań. Forma nie zachwyca a sytuacja kadrowa przed wylotem też nie zachwyca skoro zabraknie Wan Bissaki, Varane'a, Shawa, Sancho, Mounta, Malacii, Mainoo, Diallo, Antony'ego i nawet tego Maguire'a. No nie ma prostego zadania dzisiaj Erik Ten Hag aby wystawić mocną jedenastkę na Allianz. W dalszym ciągu jest Bruno, Rash, Eriksen czy nowy nabytek Hojlund, ale czy to wystarczy aby powalczyć z Monachijczykami na wyjeździe? Moim zdaniem nie i spodziewam się pewnego zwycięstwa Niemców.

Real Sociedad - Inter Mediolan / BTS 1.83
Przyjemny kurs na to spotkanie. Może być to delikatna mina jak wczoraj w meczu Milanu, ale do jakiejś tasiemki z pewnością sobie to pobiorę. Sociedad gra naprawdę nieźle, oglądałem ich mecz z Realem i naprawdę dobrze wyglądali. W dobrej formie jest Kubo, do spółki z Oyarzabalem mogą zrobić troche wiatru dzisiaj z przodu. Inter bardzo dobrze wszedł w sezon, wszystkie 4 spotkania wygrali przekonująco, począwszy od 2:0 z Monzą i Cagliari, na 4:0 z Violą i 5:1 w derbach z Milanem. Stracili jedną bramkę, strzelając trzynaście. Dziś też powinni coś wbić, zwłaszcza, że Sociedad nie straciło, oraz nie strzeliło bramki tylko w 1 spotkaniu. Sociedad u siebie jest niepokonane od lutego, a po raz ostatni bramki nie strzelili u siebie dopiero w marcu. Również z włoską ekipą - AS Romą. Coś co może pogrzebać ten typ to zachowawcza gra Interu, który raczej nie pójdzie na wymianę ciosów od pierwszych minut, a spokojnie wyczeka na swoje szanse.



Arsenal z kolei wzmocnił sie po raz kolejny, przyszli Rice czy Havertz.
lukas88 lukas88 proszę Cię, nie bluźnij z tym Hawercem :p
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2605
Psychosocial 812,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Dubel:

Galatasaray-Kopenhaga TYP 1
Real-Union TYP 1

AKO 2,50 5/10
g.18.45 BOX

PS: Dla mnie dwa dobre mecze do gry które odbędą się już o 18.45 a gdy typy wejdą można dalej obracać wygraną obstawiając kolejne wieczorne spotkania z Ligi Mistrzów.

Jak gra Kopenhaga widzieliśmy wszyscy z Rakowem. Z kolei atak Turków to piękna sprawa z Icardi i Zahą i uważam że ograją Duńczyków.

Real Madryt i tu postawmy kropkę. Powinni spokojnie ograć Niemców którzy przegrali dwie ostatnie kolejki w swojej lidze w tym z Lipskiem 0:3 u siebie.

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +101
loki123 249K

loki123

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna / Liga Mistrzów
Godzina 18:45
Spotkanie: Galatasaray - FC Kopenhaga
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.79
Bukmacher: Betlic
Dziś kolejne mecze 1 kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów a jednym z nich jest konfrontacja pomiędzy zespołami Galatasaray i FC Kopenhaga. Gospodarze w swojej lidze zajmują 2 miejsce z dorobkiem 10 punktów mając na koncie 3 zwycięstwa i 1 remis a ich bilans bramkowy to 9-2. Podopieczni trenera Okana Buruka mają serię 10 kolejnych meczy bez porażki i dziś zechcą przedłużyć tą dobrą serię. Zespół turecki na 10 ostatnich meczy zanotował 6 spotkań z wynikiem overowym 2.5. Goście drużyna Kopenhagi w swojej lidze zajmuje fotel lidera z dorobkiem 19 punktów mając na koncie 6 zwycięstw, 1 remis i 1 porażkę a ich bilans bramkowy to 18-9. Podopieczni trenera Jacoba Neestrupa na 10 ostatnich meczy przegrali tylko raz i tylko raz w tych spotkaniach nie strzelili bramki. Mecz zapowiada się interesująco, ponieważ obie ekipy grają ofensywnie i dlatego liczę na overa w tym meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2227
ziroxxx 786,6K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Arsenal - PSV Eidhoven,
Arsenal over 6,5 RR @ 2.20 Forbet
Arsenal handi -2,5 RR @ 1.76 Ivibet
Declan Rice over 76,5 podań @ 1.83 Ivibet

Analiza:

Arsenal wraca do LM. Początek sezonu bez szału w Premier League, z małą wpadką z Fulham (remis 2:2). Wygrana z Manchesterem United, ale czerwone diabły zaczeły sezon poniżej swojego potencjału. Kanonierzy u siebie są mocni. Liczę, że zdominują dzisiejsze spotkanie. W tym sezonie w Premier League rozegrali 3 mecze u siebie i nabili odpowiednio 8,8,12 rożnych. Obie ekipy spotkały się w tamtym sezonie w grupie, ale LE i tam w meczu rozgrywanym na stadionie Arsenalu, Kanonierzy nabili 7 rożnych wygrywając spotkanie 1:0. Drugi kierunek to podania Declana Rice, przez którego większość akcji przechodzi. Obrońcy najczęściej kierują podania do Rice, który pcha piłke dalej. Jak zobaczyłem pierwszy mecz Kanonierów to wiedziałem, że jest to dobry kierunek. Dopóki linie nie będą w okolicach 90 to będę korzystać z tego. Po 5 pomeczach statystyki podań Rice wyglądają następująco: 91,61,71,73,91. Średnia 77,4 podań/mecz. Myślę, że linia 76,5 jest jak najbardziej do grania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +130
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Bayern Monachium vs Manchester United
Typ: Leroy Sane strzeli gola
Kurs: 3.15✅
Bukmacher: ETOTO
Post:
Analiza:


Bayern cały czas nie zachwyca swoją formą. W ostatnim meczu przeciwko Bayerowi Leverkusen to przeciwnicy częściej wykazywali się inicjatywą i popisywali się dużym procentem celnych podań. Rywale potrafili znaleźć sposób na Bawarczyków na Allianz i to może niepokoić fanów dominatora niemieckich boisk. Swoją szansę otrzymał Leon Goretzka i wykorzystał ją, zdobywając gola na 2:1. Niestety gospodarze nie cieszyli się zbyt długo z prowadzenia i tym samym wynik remisowy 2:2 jest sprawiedliwy. Eksperci cały czas czekają na wybuch formy Bayernu i czekają na świetny mecz w wykonaniu podopiecznych Thomasa Tuchela. Czy to będzie dzisiejsze spotkanie?

Manchester United nie tylko zachwyca swoją grą, ale również wyniki nie są pozytywne. Jeżeli zerkniemy sobie do tabeli Premier League, to Czerwone Diabły znajdują się w drugiej połówce. Mało kto spodziewał się, że przyjezdni zanotują taki spadek. Wydawało się w poprzedniej kampanii, że goście pod przewodnictwem Erik ten Haga będą notować regularny progres, ale nic bardziej mylnego. Brakuje przede wszystkim solidnej defensywy, wszak Manchester United w niedawnych 3 rywalizacjach stracił aż 8 bramek. Być może wizyta w stolicy Bawarii pozwolić, chociaż na chwilę zapomnieć o kłopotach. Co pokażą przyjezdni w Monachium?

Pomimo to, że Bawarczycy nie prezentują się najlepiej za Thomasa Tuchela, to jest jeden zawodnik, który ma świetny początek sezonu. Mowa tutaj o Leroyu Sane. Zawodnik ten znajduje się w życiowej formie i w mojej opinii przeżywa najlepszy okres w Monachium. Tuchel naturalnie to zauważa i często Leroy spędza na boisku pełne 90 minut. Na swoim koncie ma już 3 trafienia w lidze i 2 kolejne dołożył w reprezentacji Niemiec. Niestety zabrakło skuteczności w meczu z Bayerem Leverkusen, ponieważ miał kilka dobrych szans na bramkę. Liczę, że Sane podtrzyma swoją dyspozycję i również w starciu ze słabo broniącym Manchesterem United będzie cieszył się z gola.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3583
neutralny 453,8K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Arsenal Londyn - PSV Eindhoven
Arsenal Londyn powyżej 6,5 celnych strzałów @2,15 Fuksiarz w 38' 🤯


Dobra linia z niezłym kursem. Uważam, że Kanonierzy dziś mocną wejdą w sezon Ligi Mistrzów i pewnie pokonają Holendrów oraz pokażą ofensywny futbol.
Idealny rywal i miejsc na rozpoczęcie Champions League. Londyńczycy grają i siebie z ekipą, która prezentuje ofensywny i nie będzie murowac, więc liczę tu na ciekawy mecz z dużą ilością okazji, a co za tym idzie goli. Arsenal w pierwszych trzech ligowych meczach na swoim stadionie strzelali na bramkę rywali 23 razy, co daje średnią prawie 8 na mecz, a rywali mieli solidnych,bo m.in. ManU, czy Nottingham. Nie chce mi się wierzyć, że skoro Rangersów było stać na 5 strzałów w bramkę PSV to raptem 2 więcej nie oddadzą podopieczni menedżera Artety.
Zespół Hiszpana lubi i potrafi grać ofensywny futbol, wraca do LM i wiąże z tymi rozgrywkami duże nadzieje. Jestem przekonany, że dziś nawet jeśli będą prowadzić 3-0 to do końca będą walczyć o kolejne gole, bo The Emirates stęskniło się za tymi rozgrywkami, a ta drużyna jest bardzo głodna sukcesów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3513
chosen70 135,7K

chosen70

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Europa, Liga Mistrzów
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Benfica - RB Salzburg
Typ: Rafa Silva zaliczy asystę
Kurs: 5.00
Bukmacher: LVbet

Rafa Silva w tym sezonie w 5 meczach zaliczył 3 asysty i zdobył 3 gole. Jest to najlepszy wynik pod tym względem zarówno w klubie, jak i na tle całej ligi. Dzisiaj Benfice przyjdzie zmierzyć się na własnym terenie z Red Bull Salzburg, a w meczach z ich udziałem pada często masa bramek. Benfica to również bramkostrzelna drużyna, więc spodziewam się ofensywnego spotkania owocującego w bramki.
 
K 119,1K

kamila365

Typer Ligi Mistrzów
Bayern Monachium– Manchester United
Typ: 1
Kurs: 1.50
Bukmacher: fuksiarz


Bayern jest jednym z głównych faworytów do zdobycia ligi Bawarczycy bardzo dobrze zaczęli rozgrywki w bundeslidze 3 pewne zwycięstwa i remis w meczu na szczycie z Bayerem Leverkusen,teraz przyszedł czas na rozgrywki grupowe lm.Pierwsza przeszkodą wydaję się bardzo łatwa,beznadziejna gra .Manchesteru w premier lague ,ostatnie 3 mecze stracone 8 bramek i 13 miejsce .Bayern wzmocniony w ataku Harry Kanem,ruszy od pierwszych minut i rozniesie , słabą obronę czerwonych diabłów.Menchester nie jest mimo silnego składu powalczyć z średniakami angielskimi,to jak ma się postawić w Monachium.Kwestia czasu jest pierwsza bramka,a później następne ja stawiam asekuracyjnie , zwycięstwo Bayernu,ale warto zaryzykować 1/1 , bramkę Kana i wysokie zwycięstwo Bayernu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +407
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom